• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu až je to mimino větší tak ho nemusíš tak hlídat, třeba nebudeš mít otesánka a vydží ti dýl, ale jak je to mimino větší tak jen hlídáš aby si nechlplo vody, jinak už si hraje samo...naši se pak točili i na břicho, to byl šok když strčili nos do vody :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
soda stream, to je věc, to si holky fakt pořidte!! Ty plasty, to je děs to někde skladovat, a tak je to hned, a příchutí je fakt hafo :slight_smile:
21. čer 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
To víš,že jo,taky si dělám v pohodě :grinning: .Já budu vařit,až k večeru,ale ještě nevím co?To je děsný,nám když netekla teplá voda,to bylo vždy za trest,už,aby jsi měla tu myčku :grinning: .Já už jsem prádlo pověsila,tak snad něco nepřijde.Tady je taky líp,jak včera,já jsem z těch hiců taky zničená,včera jsem ležela,jak lazar u puštěnýho větráku a spaní opět děs :angry: .
21. čer 2012 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To by jsi si teda dala,ikdyž já jsem vaničku měla a stejně jsem ji měla ve vaně.Já jsem ,ale mrňavá,takže jsem vždy klečela,tak to nebylo tak strašný na záda.Vaničku mám,určitě si ji kup :wink: .
21. čer 2012 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Já mám bříško taky výš,že by už :zipper_mouth: ?
21. čer 2012 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca prý bříško může padnout i týden před porodem,takže to já mám akorád...
21. čer 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Já dělám dneska kuře na paprice,rychlovka a měla jsem na něj už týden chut :grinning:
@alemari taky sem o tý sodě stream přemýšlela :slight_smile:
21. čer 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
To máš dobrý,já si dát vaničku na pračku nebo na stůl,tak tam ani nedosáhnu :grinning: ,třeba něco vymyslím :grinning: .
21. čer 2012 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
@eliskarenca známý nespadlo bříško vůbec,pořád ho měla nahoře a najednou šla rodit :wink:
21. čer 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
U každý je to jinak,uvudíme,taky jsem na to zvědavá,jak to bude a hlavně kdy :grinning: :grinning: ?
21. čer 2012 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 i to se stává :slight_smile:
21. čer 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca to ,,kdy,, mně taky zajímá :grinning:
21. čer 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
@eliskarenca
Tak vanička už je doma :slight_smile:! Krásná béžová s medvídkama,velikost M-L za 299kč!
21. čer 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@eliskarenca Tak to já budu mít při 180cm akorát :grinning:! Už jsem jí tam dala a bude to super a hned vedle mám to umyvadlo,tak mi tam přítel namontuje hadici a budu to napouštět z něj! Mám to dobře vymyšlený,tak snad to klapne!
21. čer 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak jsem si na půl hodiny spinkla a za hoďku vyrážím doučovat :slight_smile: Do této rodiny naposledy před porodem :slight_smile:
21. čer 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To budeš mít fajn,v tomhle já mám nevýhodu :unamused: .My jsme se s Dandem po cestě do Janovic stavili na bědě,dali jsme si Jindickou placičku z kuřecího masa s hranolkama + oblohu a na zpátek jsme se stavili na zmrzce :wink: ,bylo to fajn.Vše jsme vyřídili,tak supr.Je tady už opět pařák,to mě zničí.Vaničku máš za dobrou cenu,ale tak nějak stojí,ikdyž nevím,jestli zrovna s obrázkama.Já jsem si do ložnice v elektru koupila do zásuvky noční světýlko,tak ho večer vyzkouším.Má tam i lampičku,ale světýlko bude asi šetrnější.ještě jsem se dívala na sterilizátor,tak nevím,jestli si ho pořídit.Na to je ještě chvilku čas :grinning: .
21. čer 2012 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to moje dítě je fakt zlatý, kromě kojení o něm fakt skoro nevím! Dneska sem jela na nákup, tak hlídal přítel a za chvíli dojede na hlídání mamka a já jdu na depilaci :slight_smile: mám dneska nějakou smutnou náladu, asi se na mě zase chtějí vyřádit hormony :confounded:
Kubík má koupání moc rád, což je super, nedovedu si představit s ním nějak bojovat kdyby u toho řval!
Jinak já dneska pekla kýtu se slaninou na zelenině a zítra bude hovězí na houbách....
Už roďte holky!!Ať můžem rozebírat ty starosti s prckama :grinning:
21. čer 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@eliskarenca jsem pořád o té anestezii uvažovala, v noci jsem nemohla skoro vůbec spát jak bylo horko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jdu do té celkové, jsem posera a nedokážu si představit že bych necítila nohy a představa té inejkce.....brrr. broučka umačkám pak o trošku později :grinning: :grinning: Jsem byla dnes na KO a stále je KP.
21. čer 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Já bych tááááák ráda :frowning2:
21. čer 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Neboj, luciemeli už má možná malého taky venku a my ostatní už se chystáme :slight_smile:
21. čer 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu hormony budou zlobit celý 6nedělí :slight_smile: tak se neděs žádných výkyvů :slight_smile: snad bude to moje ďíťátko taky tak hodný :slight_smile:
21. čer 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24
Myslím si,že jsi se rozhodla dobře,taky bych to tak udělala :wink: .Já jdu zítra na kontrolu,tak uvidím,padne poslední rozhodnutí.To jsem zvědavá,jestli Ti tím KP už vážně zůstane.
21. čer 2012 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jsi prostě lepší!! Nám nedošla ještě ani ta naše, ti v...i to v obchodě
popletli a objednali jinou!!! Asi koupím taky nějakou z medvídkama, XXXXL, lehnu tam a bude... Dneska mi doktor říkal že jestli mám doma instalatéry tak až mi praskne voda tak je o pomoc žádar nemám, že by na mě vzali hasák!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
21. čer 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca no já jsem taky zvědavá, ale radši bych aby tak zůstal, aby se mu fakt něco nestalo s tím pupečníkem. Ještě není ani na světě a já jsem z něho úplně poprděná :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
To je fajn,že je malý tak hodný :wink: .Já už bych taky nejraději rodila,uvidíme,co zítra na kontrole :grinning:,je to dlouhý .To teplo a jedno k druhýmu,děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: .neboj,dočkáš se :wink: Nálada se spraví :wink: .
21. čer 2012 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Tak to jste si udělali pěkné dopo-odpoledne :slight_smile:! My jsme se teď vrátili z venku,dali jsme dnes delší procházku ca 6 kilometrů,ale v pohodové chůzi,žádný maratón :grinning:! Za odměnu jsem si dala na balkóně magnum a teď už jen relaxuju na gauči! Noční světýlka máme taky doma,mám ale zaplý jen jedno modrý v chodbě,když jdu v noci na záchod!
No a sterilizátor mám jako dárek,když jsem kupovala postýlku na Malvík.cz,je do mikrovlnky,tak snad ho využiju později :slight_smile:.
21. čer 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já to chci mít prostě všechno připravený hned,jsem na tohle hrozná,tak jsem prostě sedla do auta a jela koupit vaničku :grinning:! Dneska nám došla už i ta Manduca na nošení,ta nová limit. edice je nádherná a barvičky ještě živější než na netu. Přítel to hned zkoušel s plyšovým medvědem,to se bude Barča krásně nosit.
My když jsme zařizovali ten celej byt,to byl taky horor,taky nám občas poslali něco jinýho a bez kuchyně jsme byli skoro rok :frowning2:,je super mít všechno nádobí ve vaně(no my tedy měli aspoň tu vanu :grinning:)!!!
21. čer 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata přeju to každé mamince, vím, že to není napořád, tak si to užívám :slight_smile:
21. čer 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To jo užili jsme si to :slight_smile: .Hlavně,že Ti ty procházky nic nedělají.Já už taky relaxuji,udělala jsem si depilaci nohou,sice s funěním,ale zvládla a ještě mě čeká sprška :grinning: .Teď jdu shlídnout Ordinaci :wink: .S tím sterilizátorem to máš fajn,každý dáreček potěší.Není ani drahý,v U.J.ho měli za 400kč.Já jsem taky taková,nedám si pokoj dokud to nemám a nejlépe hned :grinning: .
21. čer 2012 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu sterilizátor do mikrovlnky je super, po každým kojení sterilizuju klobouček, lžičku a jednou denně dudlík, takže ho využívám hojně!
21. čer 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek