• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@yesu Tak to je fajn,dárek se aspoň využije už od začátku :slight_smile:! A můžu v něm vysterilizovat i nový dudlíky a jak to vůbec funguje? Já ho mám zabalanej a ani nevím,jestli je tam nějakej návod k užívání :slight_smile:!
21. čer 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli nám včera porodila :slight_smile: v 18:30 se narodil Tomášek ,3130 gramu a 48 cm oba jsou v pořádku .
22. čer 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Ahoj holky...:slight_smile: To byla noc,jsem nevyspalá a leze na mě nějaká viroza :frowning2: bolí mě v krku a hlava,jsem uplně přejetá.A naštval mě přítel,šel kolem půl 8 na fotbal do hospody,slíbil mi že bude do pul 10 doma,v 10 mi přišla smska že dopije a platí,bla bla bla...no a přišel až po 1...ještě mě vzbudil a hrozně s divil že už spim :confounded: v ložnici smrad ještě ted,jak to z něj táhlo.A to vstával ve 4 do práce,jistě že zaspal :grinning:
22. čer 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata jéé ta se má :slight_smile: tak hlavně jestli jsou oba v pořádku a neměla to moc dlouhý
22. čer 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu taky chci sterilizátor :slight_smile:
22. čer 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno všem.
Včera večer sem tady ještě psala příspěvky a vůbec mi to nešlo vkládat,asi hodinu byl koník nějakej zamrzlej a házelo mi to,že chyba není na mém přijímači :frowning2: !
Jinak noc pro mě taky hrůza,bylo hrozné vedro,byla jsem třikrát na záchodě,což je u mě nenormální a ještě se mi zdály hnusné sny,že jsem začala krvácet a musela jsem okamžitě na císaře no fuuuujj,ještě že jsem se z toho probudila :slight_smile:!

@natykata Tak Lucka už má Tomáška u sebe,to je krásnéééé :slight_smile:! Tak snad to všechno proběhlo hladce a jsou oba v pořádku.
@ajuse21 Jó tohle znám,u současného sice jen zřídka,ale bejvalej mi to dělal pořád :angry: :angry: :angry: ! No a ten smrad,to je po pivě fakt děs,stačí když si dá tři čtyři a já omdlívám,pak do toho ještě hrozně chrápe a to je konec!
22. čer 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tak on tohle udělal asi 2 x,naštěstí néé pořád,ale naštval mě hlavně tím,že mě vzbudil...a to ví že už toho moc nenaspim...a pak mi vadí ty alkoholový výpary,fuj :confounded: Jinak včera mi taky blbnul koník
22. čer 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu naliješ tam trošku vodu, dáš tam takovou mřížku, na kterou všechno položíš, zakryješ a dáš do mikrovlnky :slight_smile: a můžeš tam dát všechno!
22. čer 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,od té doby co jsme přišli z porodky jen kojím a přebaluju :grinning: Malá kadí po každém kojení :grinning:
Taky tady čtu,že máme další přírůstek - Tomáška,tak to je hezký jak se z červencovek stávají červnovky :grinning:
Tak to se asi Lucce ulevilo,jak jsem tady četla měla furt nějaké problémy,tak to má za sebou.
Konečně jsem stáhla nějaké fotky tak přikládám....
Jinak teda vůbec nestíhám číst co se tady děje,tak snad jste všechny OK a už je to za pár pro všechny :wink:
22. čer 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@domca06 miminečko krásné, moc gratuluju!!! :dizzy_face:
22. čer 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu @teddylu Já teda sterilizátor zatím nemám a nejraději bych ho ani nepořizovala. To jde nějak vyvařit i normálně ve vodě, ne? Aspoň u dudlíků v návodu to teda psali. Zatím mám pořízenou taky jenom jednu malou flaštičku Avent, kdybych nemohla kojit - při nejhorším bych pak poslala manžela dokoupit do lékárny.

Dneska jsme se vydali na snídani a nákup do města, tak jsem neodolala a ještě dokoupila v drogérii dvě zelené bambusové plenko-osušky od Kikko a olejíček pro miminko od Saloosu (neparfémovaný a ještě měl na obale kočičku, proto manžel trval na tom, že ho musíme pořídit :grinning:), tak už mám snad všechno. Jinak mi včera přišel i ten chránič na matraci do postýlky, takže dneska dáme dohromady konečně postýlku. Odpoledne má taky přijít malíř na výmalbu budoucího dětského pokoje - chtěli jsme dvě poměrně barevně výrazné stěny a jelikož jsme loni dělali nové omítky, netroufli jsme si na to sami, aby nám tam nezůstaly barevné mapy. A ejhle, ty mapy tam zůstaly i jemu :slight_smile:, takže tomu přijde dát ještě jednu vrstvu.
Večer pak máme v plánu grilovat, konečně se u nás trochu ochladilo - dusno je teda trochu pořád, ale vypadá to na příjemný den po těch vedrech.
22. čer 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Díky,jsme z ní všichni úplně poprděný :grinning:
22. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 Krásná holčička, je pěkně kulaťoučká - hlavně na té fotce v autosedačce, taková reklama na spokojené miminko :slight_smile:.
22. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna jasně, že to jde vyvařit ve vodě, ale mě to takhle přijde pohodlný...
22. čer 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zlatelevizeedna Jo,jo na to že je 3 týdny před termínem je opravdu baculka,ukázkové faldíky :grinning: Včera jsme byli u dětské dr.a ta nechtěla věřit,že je o tolik dřív narozená.... akorát je trochu žlutá tak ji musím dávat košík pod okno,aby byla na světle.
22. čer 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Určitě je to pohodlnější, ale mně už se nechce dělat další objednávku, protože bych tam určitě ještě něco přihodila :grinning: . Tak asi počkám až po porodu, až zjistím, co mi všechno chybí :wink: . Zatím jsem třeba neřešila ani takové věci jako odsávačku na mateřské mléko a podobně. Nemám strach, že by se nenašlo ještě něco, co bude potřeba.
22. čer 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca06 K miminkům ty faldíky tak nějak patří, moc se mi to líbí :slight_smile:.
22. čer 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 no já už vidím jak budeme poprdění my!! Kluci se těší, a tatínek ani nemluvím:wink: Ty mimina jsou velké štěstí a radost do rodiny, hlavně když jsou zdravé :dizzy_face:
22. čer 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano,to máš pravdu,je to to největší štěstí co člověka v životě může potkat.Semnou teď cloumají hormony tak jsem furt na měko :wink: Snažím se ty okamžiky co nejvíce vychutnávat a pozoruju ji jaké dělá ksichtíky.
22. čer 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna ahoj, tak vy taky malujete na poslední chvíli?!? To mě těší že nejsme sami :grinning: U nás je fajn, chládek, vzduch výborný, hned bych šla někam na houby:wink:a grilovačka, no mňam!! Co budete mít? A jak je? Já se cítím výborně, včera mě doktor pochvýlil že dobře jím, krev ukázková, takže nemusím zobat žádné tabelety,ani magnezko, asi už mám jen čekat až to příjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen aby to všechno dobře dopadlo! Mám furt takové sny že se mi narodí malinké miminko:frowning2:
22. čer 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 no ty ksichtíky a takovéty záchvěvy ve spánku, to je kouzelné,a ty zvuky při kojení, jako v nebi:slight_smile: a jinak jste zdravé obě? Jak se cítíš? Bolelo tě zavinování dělohy? Mě u druhého víc než u prvního:frowning2: teď budu asi trpět jak kůň :angry:
22. čer 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 Malá je nádherná princezna a opravdu vůbec nevypadá,že se narodila o tři týdny dřív. Přítel mi pořád říká,že ty dřív narozený miminka jsou takový ošklivý a scvrklý,ale já mu to pořád vymlouvám :slight_smile:! Tak ať vám dělá jen samou radost a hlavně ať je pořád zdravá jako řípa!!!!
22. čer 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se cítím mnohem líp než po prvním porodu,poprvé to bylo hodně těžký,malej se narodil vexem,dávali mi oxitocín a opiáty,byla jsem dost šitá takže se mi to pak dlouho hojilo..... teď jsem byla ještě v 16:30 ve sprše a v 16:43 byla malá na světě :grinning:,šití jsem se nevyhla,ale je ho o dost míň,hojí se to pěkně,jen v tědlech vedrech to je nepříjemné :angry: . Zavinování dělohy bylo bolestivější,ale nebylo to tak hrozné.Malá je snad taky v pořádku,po porodu měli podezření jestli nemá naštíplou klíční kost,ale to se naštěstí nepotvrdilo,takže teď je akorát trošku žlutá,ale snad to ustoupí.
22. čer 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Všichni mi říkají jestli mi ten termín nespletli,protože syn byl ve 40.týdnu a vážil 3,24kg.Snažili jsme se o mimi asi 3 měsíce,takže jsem si dělala testy a MS jsem měla pravidelné,takže já myslím že se nespletli :wink: Jinak scvrklá nebyla vůbec,spíš po porodu byla dost opuchlá,ale teď nám jen kvete :slight_smile:
22. čer 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Půl dvanáctý a já se tady válím v pyžamu,mám dneska chlapa doma tak trochu odpočívám,malá mi v noci sice spí pěkně,ale na to krmení vstávat musím a to je vždycky procedůra na půl hodinky než nakrmíme,přebalíme... Dnes např.jedla v 1h.,pak v 5h. a pak až v 9.h.,takže to je pěkný.
22. čer 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Hodně maminek vyvařuje jen ve vodě,je to klasika :slight_smile:! |No ale jak jsem psala,tak já ho dostala jako dárek k nákupu,tak ho budu používat. Dnes zkusím vyvařit ty dudlíky,snad mi z toho nezbyde jen ta savička :grinning:! Taky mám zatím jen jednu lahvičku Tomme tipper kdyby nám nešlo kojení,vše se dá dokoupit!
S tím malováním mi ani nemluv :frowning2:! Já když si vzpomenu jak jsme malovali celý byt,tak je mi špatně. Novostavba a nikdo nám neřekl,že nové omítky by měly zůstat tak rok dva bílé,jinak nám ty barvy vyžerou! Tak jsem do každého pokoje vybrala syté barvy od Caparolu,nechali jsme za ně přez 10 tisíc a malovali jsme to měsíc,v každé místnosti min. 3-5 nátěrů a pořád to flekatělo :angry: :angry: :angry:! Nakonec jsme to nějak dodělali a po dvou měsících katastrofa,vše vybledlé a strakaté jak májové kotě. Nakonec jsme jen obývák a pokojík nechali(už jsme si na to sami netroufli :grinning:) vymalovat světlou pastelovou barvičkou a zbytek máme zase na bílo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
22. čer 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od ortopeda máme doporučení vkládat přes papírovou plínku ještě jednu látkovou,protože má malá nedovyvinutá jadýrka na kyčlích,takže mám spotřebu i látkových plínek,jdu tedy vylézt z pelechu a aspoň pustím pračku :grinning: Ta látková plýna mě ale štve pač v tom je jak balíček,syn měl to samé a musela jsme mu tam tu plýnu vkládat do 6 týdnů tak snad i malé se to do 6ti týdnů spraví.
22. čer 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 Tak to je opravdu pěkný :slight_smile:! Já se děsím toho,že budu stávat co dvě hodiny a to mě rozseká :frowning2: ! Já i když jdu v noci jednou na ten záchod,tak stejně na půl spím :grinning:. To je můj největší strašák to noční kojení!!!
22. čer 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ty hele nestraš prvorodičku :grinning:! Já myslela,že to zavinování dělohy nebolí :frowning2: ! Jak jsem se doteď nebála porodu,tak normálně začínám mít strach :cry: :cry: :cry: !
22. čer 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Hele vůbec nedej na historky o porodech každej to má úplně jiný a u prvního právě to zavinování dělohy tak nebolí jako u dalších dětí. Z kojení jsem taky měla strach,protože při Domčoj jsem to nesla těžce,to jsem byla úplná mrtvola,ale jak jsem psala teď to jde,vstáváme tak 2x za noc,takže ťuky,ťuk ať nám to vydrží :wink:
22. čer 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek