• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Holky jak často Vám dělá doktor ultrazvuk? Jak to občas pozoruju, přijde mi, že ten můj je opravdu pečlivý, dělá mi ultrazvuk úplně každou návštěvu, takže pokaždý mimi vidím...
6. dub 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Mě dělá taky každou návštěvu, ale myslím, že u mě je to i díky tomu, že mám poruchu srážlivosti krve....ale ze začátku mě to překvapilo, protože většinou se všude uvádí, že se dělají tak tři za těhotenství...
6. dub 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě dělal doktor zatím jen 3,a to ten první ještě nepočítám tam ještě nic vidět nebylo.Ale já bych klidně uvítala ultrazvuku víc,přece jenom tam můžem mrknout jak roste atd.. takhle je to strašně dlouhá doba než ho zase uvidím :frowning2:
6. dub 2012 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po dlouhý době jsem zase tady :slight_smile: A závidím, že vidíte miminko každou návštěvu, to můj doktor ultrazvuk v ordinaci nemá, takže ho vidím jen na těch velkých utz :frowning2:
6. dub 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka Ahoj mě můj doktor dělal ultrazvuk mezi 5.-6. týdnem těhotenství. To jsme zjistili, že čekáme malého. Další UT mi dělal 11 týdnu a 4 dny. 16. týden jsem si to musela zaplatit, aby taťulda viděl naše miminko. A další UT mi dělal ve 20. týdnu...A teď jsem 27. týden a pořád ještě nic...Tak jsem zvědavá, kdy našeho mimíska uvidím...a řekne mi kolik měří a váží. Co můžu akorát říct...Tak to je 4D Ultrazvuk kde jsem ho viděla a který jsem si hradila sama. Celé toto shrnutí, tím chci říct, že můj pan doktor tolik nedělá ultrazvuky. Jen mě vyšetří zda jsem zavřena...a je konečná :grinning:
7. dub 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatuzka Tak to já asi taky....Jsem s toho trochu smutná na kontrolu jdu 17. 4...Tak jsem zvědavá zda mi ho udělá :grinning:
7. dub 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě doktorka řekla že nárok na ultrazvuk je 3x během těhotenství. Tak jsem ráda, že ještě chodím na ultrazvuky do Motola, že tam mají čas abych si mohla mimčo prohlídnout. Na gyndě se dívá jen jestli bije srdíčko. Pěkně mě štve. :angry:
7. dub 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Týýý jo, to jsem fakt ráda, že mi dělá ultrazvuk pokaždý...mně vždycky malá chyběla, když jsem chodila po 4 týdnech...teď po těch 3 to většinou rychleji uteče...ale kdybych ji měla vidět jen třikrát...:frowning2:
7. dub 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem u dr taky měla jen tři UTZ zatím. Při poslední návštěvě jsem jí ještě říkala,že na tom velkém UTZ na genetice jsme nakonec pohlaví nezjistili,tak že pořád nemám jistotu co to bude(i když tu asi do porodu mít stejně nebude nikdo,pokud nepodstoupil odběr plodové vody)! Čekala jsem,že mi třeba nabídne sama že se zkusí podívat,ale řekla jen,že to ještě můžeme vidět v tom 32 týdnu,kdy je plánovaný poslední ultrazvuk. Takže jeden navíc asi ani náhodou :frowning2:!
7. dub 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak magnezium a odpočívání aspoň trochu zabírá, dneska mi břicho ztvrdlo asi jen dvakrát! Oběd udělal přítel a odpo mě odvezl za kámoškama domů, kde jsem dala nožky taky nahoru a holky mi jen nosily dobrůtky :slight_smile: Zítra udělám jen štrůdl a rychlej oběd a budu zase polehávat! To by bylo aby se tam malýmu nazalíbilo! A zítra bych mohla konečně vybrat nějakou postýlku...
7. dub 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu jéé tak to ti závidím....my doma předěláváme barák tak jsem pořád na nohou :grinning: ...Snad příští měsíc už bude vše o.k.... :slight_smile:
8. dub 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli no jo musím fakt víc ležet, nadšená z toho nejsem, ale musím tam toho mimouše udržet co nejdýl!!!
8. dub 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký Velikonoce všem :slight_smile:
Holky, máte některá kojící polštář?
8. dub 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule jj kuličkový ten velký a je super, dobře se na něm spí a pak se dá krásně tvarovat pro miminko :wink:
8. dub 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule já mám dva, ale jen ty malý....teď to mám i pod hlavou na spaní...
8. dub 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kope vas mimčo pořád?JA mám ted od malé nějakej klid až sem z toho nervozní,projevovala se víc.
Ted jak kdyby si davala leháro,tak přemyšlím jestli je vše ok.celej víkend teda uklízíme,protože rekonstruujem tak jestli to může být i z toho že sem pořád na nohach?
Občas mě akorat ztvrdne bříško,když něco dělám ale jinak nic :frowning2:
8. dub 2012 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannulee Buď úplně v klidu, můj malej se naposled neozval skoro dva dny, i teď je takovej klidnější a hodně na to působí, jestli hodně lítáš....
8. dub 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu tak to si mě trošku uklidnila ,malá se totiž vždycky rozkopala večer,a docela dost a ted ani to ne tak sem byla taková nejistá co se děje ..
8. dub 2012 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu když si vsugeruješ...že ho tam musíš mít tak ti tam vydrží a když se budeš obávat a bát...tak tím to jen zhoršíš.... :frowning2: :grinning:
9. dub 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Já vím, však sem si to nastavila, že vydržím min do začátku června :slight_smile:
9. dub 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu Já jsem pořád zvědavá zda mi ten můj malej tam vydrží...mám pořád tlaky v dolejšku...jako kdybych chtěla rodit...snad vše bude o.k :slight_smile: Prosím já ti držím palečky s malým...Tak neplaš...vše bude o.k ..
Jinak přeji tobě a miminku krásné velikonoce :grinning:
9. dub 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Všem přeji krásné Velikonoce....
9. dub 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak jak se bavíte o těch pohybech, tak my máme pěknýho divocha nebo divošku, hýbe se docela hodně a skoro pořád, tak uvidíme, jak dlouho to ještě bude, když poroste a místečka už taky moc mít nebude :slight_smile: Jinak taky Vám všem přeju krásné Velikonoce tedy ještě ten zbyteček :grinning: Jo a to jsem ještě chtěla, v pátek jdu na testy na cukrovku, už jste byly a jak jste to prožívaly tak dlouho bez jídla?? :wink:
9. dub 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Dalo se to zvládnout, je to dlouhý, ale měla sem časák a docela to uteklo, držím palce ať to zvládnete :wink:
9. dub 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Neboj se toho, já jsem se taky bála, že budu mít hlad...nakonec ta glukoza mě tak zalepila, že hlad jsem neměla, ale omdlívala jsem (jenže to já omdlívám "normálně", hlavně co jsem těhotná). Držím palce, ať to dobře dopadne :slight_smile:

No a naše malá má svá období, občas kope hodně, chvíli se zas jen tak vrtí, tak snad bude klidný miminko :slight_smile:
10. dub 2012 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju vám maminky, jste moc hodný :slight_smile: . A k tomu omdlívání , to snad nenastane, já na to netrpím ani teďka co mám koblížka v bříšku :wink: Tak se mějte krásně, pak dám vědět :slight_smile:
10. dub 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Tak to mě to čeká zítra a ani mi nevadí, že budu tak dlouho bez jídla, ale spíš to, že musim vstávat v šest ráno :grinning:
10. dub 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule :grinning: Tak to já jsem naštěstí zvyklá, vstávám do práce v 5:30 :frowning2: Ale musím říct, že naštěstí mě ale ještě v noci nebudí kopance - nevím, jestli to ještě není tak silný, nebo je na mě malá hodná :slight_smile:)))
10. dub 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám dneska zase depku z toho mýho čípku! Děsně se o malýho bojím a hlavně, že se mu fakt bude chtít na svět moc brzo! Snažím se co nejvíc ležet, ale z toho mi jde hlava kolem....nevím co dělat můžu, co je ještě v pohodě a co už je moc....Tak dvě hoďky denně pracuju, tak nevím jestli mám s tím úplně přestat?!Není to nijak náročný, dělám nehty, takže u toho sedím a penízky navíc potřebujem, ale zase se bojím abych to nepohnojila ještě víc....ach jooo :unamused:
10. dub 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Test je v pohodě, tedy vypít tu glukozu na 10 min je masakr ( zvlášť když první jídlo pro mně je oběd a takhle po ránu mám problém do sebe dostat i čistou vodu ) ale dá se to. Malinko se mi z té záplavy cukru zatočila hlava, ale na vzduchu se to srovnalo a pohoda. Není se čeho bát, myslím, že zubař ja 100 x horší :slight_smile:
10. dub 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek