• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@zlatelevizeedna Fructolax mám doma, už jsem ho za těhu dvakrát měla,ale já ho nemůžu rozkousat,hrozně mi tam vadí ty semínka a jak to mezi zubama křupe a skřípe,no vzpomenu si na to a je mi blbě :grinning: !
Toho Šéfa na grilu se právě chystám koupit :slight_smile:,tak super že je dobrej!!!
22. čer 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata budeš mít krásnej dáreček :grinning:
22. čer 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata přítel má 29.6.svátek,tak doufám že čeká na něj :grinning:
22. čer 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Ano je to jen POROD (už to slovo zní samo o sobě jako hororovej film :grinning:)!!! Jesně že to dám,přece mi malá v tom břiše neporoste do osmnácti let :grinning: :grinning: :grinning: !
22. čer 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@teddylu já jsme si říkala že ho budu určo přenášet a až se narodí,tak bude mít rovnou tašku do školy :grinning:
22. čer 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 ten náš měl svátek v pondělí,v ůterý Natálka narozeniny a prdí na ně :grinning: tak 11týho má narozky muj táta(to jsem měla termín s Natálkou) a 16týho já,tak co si slečna vybere? :grinning:
@teddylu :grinning:DD klid...po tom jak mě dneska bolí celý tělo jsem v jednu chvilku taky zaváhala,že si nechám dát aspoň epidurál,ale už jsem se uklidnila...
22. čer 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY co jste před těhotenstvím kouřily!!!! Zapálíte si ještě teď občas cigaretu???? Já mám dnes hroznou chuť,že bych lezla po zdi,zatím se držím,ale nevím jestli vydržím :frowning2:!
22. čer 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, vy jste toho napsaly za to dopoledne :slight_smile:
A ještě takový strašení, žádný přenášení, musíme si to hezky vsugerovat :grinning: Já tady nehodlám být ještě za měsíc s břichem jako dva melouny!!! :grinning:
A koukám @luciemeli už má Tomíka, gratluju moc :slight_smile: A už se těším, až je pustí domů a Lucka se s námi podělí o zážitky :slight_smile:
A @domca06 Malá je dokonalá, taková krásná princeznička :slight_smile:

Já se před chvilkou vrátila úplně mrtvá z hematologie. Výsledky krve moc nic, takže mi zvýšili dávku z 0,4ml na 0,6ml. No a protože mi bylo dobře, tak jsem celé dopoledne jak v té nemocnici, tak potom v obchoďáku, kam jsem jela zabít čas při čekání na výsledky (a koupila si kabelku :grinning:) chodila celkem svižnou chůzí...No a Natálce v půl druhý došla trpělivost, začalo mě hrozně bolet břicho a vypadá to, jako by se zase pokoušela někam stěhovat :frowning2: Takže snad se rozmyslí a nebude se snažit otočit KP nebo do jiné blbé polohy :-/ Uvidíme v úterý v poradně...
22. čer 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu jo tak to můj Domča byl taky taková nudlička,táhnul se do dýlky,ale byl hubeňoučkej :slight_smile: chtěla jsem se zeptat jak jsi psala že vypije až 300ml mlíčka na jedno krmení,to se mi nějak nezdá,to fakt tolik vypil????nespletla ses při vážení :grinning:
22. čer 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Fruktolax mě strašně chutná, taky jsem ho chvilku brala :slight_smile: Jé kuchařka Šéf na grilu, mám všechny vydání, protože na ně v práci připravujeme data a také tiskneme :slight_smile: Vždy když jsem viděla ty nádherné fotečky, dostala jsem neskutečný hlad :grinning:
22. čer 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Však to je dobrá terapie, když mě honí mlsná a doma nic nemám (a nechce se mi pro nic jít) nebo chci být "hodná" a necpat se, tak si prohlížím kuchařky nebo Apetity :grinning:.
22. čer 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 ze začátku když sem měla hodně mlíka a teklo to proudem tak jo, teď už ale ne, teď pije tak max 90ml....
22. čer 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já si občas zapálila.... :confounded:
22. čer 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna To já si ty obrázky taky prohlížím, ale žaludek pak vyvádí jak blázen :grinning: Obchod mám od baráku cca 150m, ale naštěstí jsem teď líná, néééé utahaná :grinning: a tak pouze šmejdím po kabelkách a hledám ty sušenky od kafíček(které dávají v kavárničkách) :grinning:
22. čer 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Já mám teď naštěstí nějaké období nechutenství, jím tak po ránu a pak už spíš jenom piju nebo něco ukusuju po troškách. Stačí mi fakt málo, abych se cítila přejedená. Obchod mám taky pár metrů z kopce, ale sortiment tam není nic moc (dá se tam fakt koupit jenom základ - pečivo, mlíko,vajíčka,...) a já jsem mlsná jako koza, takže když není přesně to, na co mám zrovna chuť, nechám si ji raději zajít :grinning:.
22. čer 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Je pravda, že toho taky moc nesním, asi to bude tím teplem a taky, že už není tolik místa pro žaludek :slight_smile: Ovšem není to na škodu, ale když zajdeme s holkama do cukrárny tak si opravdu dopřeju :grinning:
22. čer 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem byla na poslední návštěvě u zubaře a po dlouhé době mi zadělával 7-ičku zoubek. Jak jsem byla v tom křesle už půl hoďky začala jsem cítit, že to se mnou praští(bylo dusno a vtakový vydýchaný vzduch) Naštěstí jsem byla už v křesle a tak jen naklápěli nohy nahoru a přikládali mokrý ručník :wink: Otevřeli okno, lehký průvan a po 10 min. mohl zubař pokračovat. Moje tělo je hrozné na nízký tlak a teď když nepiju kafe ho mám ještě nižší, musím si na něj dávat pozor :unamused:
22. čer 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem dnes dala Kubajza poprvé do kočárku na balkon, jen na 45min, ale moc se mu to líbilo, zítra ten interval prodloužíme :slight_smile: Dneska mě honí mlsná, to je hrozný!! No nic jdu si asi na hoďku zdřímnout!
22. čer 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Taky si třeba jednou za 14dní dám jednu... :zipper_mouth:
22. čer 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax a kafíčko nepiješ proč? Já mám taky tyto stavy, doktor mi to nezakázal, prý 2 za den můžou být.. :wink:
22. čer 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko
@yesu
Já to mám taky tak jednou za týden,nebo 14 dní si jednu dám,ale těch výčitek potom :cry: ! Nakonec jsem dnes odolala,ale ještě není konec dne a teď vyrážíme na slavnosti města a Brutus a tam mě to bude zase určitě lákat! Jo jo s cigaretama to bude věčný doživotní boj :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! Ale při kojení kouřit nebudu,nechci aby to šlo malé do mlíka.
22. čer 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yesu už se těšíš až vyjedeš, co? Jééé, já když jela poprvé , no to bylo jak kdybych vezla svátost! Všichni nakukovali, měla jsem tak krásný kočár že obdivovali spíš ten než mimino :grinning: ale mě to bylo úplně jedno :sweat_smile: A jak se cítíš, padla na tebe už nějaká únava nebo kojící nouze? To je ještě asi brzo...Mě přišla krize kojící asi za 2 měmsíce po porodu, to byly stresy jestli to utáhnu sama :confounded:
22. čer 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu a jak je to s kojením a kouřením, to nějak víc škodí než v těhu?
22. čer 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna my jsme měli postýlku i věci pro mimi vždycky v ložnici, všechno. Představa že se mimino pokadí, pročůrá nebo poblije a já bych musela někam v noci ještě chodit mě děsí!! :astonished:. My máme taky super gril, jen ted na to není čas, ale taky griliujeme často, je to pohodička, k tomu pivíčko...a s tím že máte některé zácpu, já sice neberu železo, ale když nemůžu na velkou tak si dám birela a jdu hned :sweat_smile:
22. čer 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!Zrovna jsem si dočetla,co jste napsaly a je toho dost :slight_smile: .My jsme vyjeli už v 8 hod.do Kolína,aby jsme vše zvládli a vrátili jsme se ve 4hod.,docela zničení,mazec.Monitor v pořádku, CS stále 6,otevřená na 1prst,doktorka si myslí,že bych mohla rodit v příštím týdnu,tak jsem zvědavá.Malá hlavičkou dole,napevno,dál mám brát železo a ko za týden.Ni Biometrii vše v pořádku,prý máme vzorové miminko :slight_smile: ,tak jsem ráda.Eliška váží 3 102g a měří 56,7cm.Primář se mě ptal na mé rozhodnutí,tak jsem mu řekla,že jestli je vše v pořádku a volné,tak souhlasím s klasickým porodem.Říkal,že vše nasvědčuje tomu,že bych to měla zvládnout bez komplikací,porodní cesty volné,s tím,že kdyby došlo k problému,tak okamžitě bez protahování přistoupí k sekci.Pro jistotu mě chce vidět opět za týden na kontrolní biometrii.Tak uvidíme :grinning: .Večer jsem usnula o půl 11 a o půl 12 vzhůru,tak mě bolela žebra a měla jsem křeče v břichu,že už jsem myslela,že vyrazíme.Musela jsem si vzít paralen a asi kolem 2hod.jsem usnula :confounded: .Ráno jsem byla ,jak mumie,doufám,že se to dnes nebude opakovat,to by mě snad trefilo :unamused: .Byli jsme VZP,tam velice ochotná paní :angry: ,čekali jsme tam skoro hodinu a kdybych se ji nevyptávala,tak jsme se asi ani nic nedozvěděli,to je přístup :unamused: .Proplatí 500Kč za vitamíny nebo plavání,cvičení,to je nabídka :grinning: .Ještě jsme se stavili na obědě,tak jsme si pochutnali,nakoupili jsme a vyrazili zmordovaný domů.V Tetě jsem si koupila ještě dost věcí a mají tam od Pampers vlhčené ubrousky za 119Kč/ 4 balíčky :wink: .Dnes už nic nedělám :grinning: .
22. čer 2012 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@lejlax
Já teda teď kafčo nepiju,nějak mi nechutná,ale dávám si to ledový.Dnes jsem si opět udělala zásobu :grinning: ,myslím si,že jak píše alemari,že v malém množství kafčo nevadí :wink: .
22. čer 2012 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari no možná vyjedem zítra na hoďku za barák do lesa, 3kg sice ještě nemá, ale v lese mu snad žádnej bacil nehrozí! Kojící krizi sem měla v neděli, myslela sem si, že už ztrácím mlíko, malej nepřibíral, ale po dvou hovorech s laktačkou sme to zase s Kubíkem rozjeli :slight_smile:
22. čer 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No já nevím,ale známé co si třeba občas zapálily v těhotenství při kojení nekouřily. Já opravdu nevím jestli to víc vadí:frowning2:! Já prostě až se malá narodí nechci kouřit vůbec. Taky nejsem pyšná,že si teď občas jednu dám,ale zase nekouřím denně,tak to snad tolik nevadí :confounded: !
Ty ale nekouříš né????? :slight_smile:
22. čer 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme šli na ty slavnosti a už jsme zase doma :frowning2:! BRUTUS byl tedy brutus :grinning: ,neznala jsem žádnou písničku,teda znám Dlažební kostku a První polibek,ale bolely mě nohy a nebylo si kam sednout,tak jsme to vzdali a grilujem si na balkóně kuřecí stehýnka :slight_smile:! Večer budou ohňostroje,tak se pojedeme podívat nad město u toho rachotu by se asi Barče v bříšku moc nelíbilo.
22. čer 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já kouření nesnáším, mám od dětství averzi, otec kouřil a byly vždycky doma jen hádky skrze peníze. :cry: ale myslím si že je to spíš jedno jestli kouříš v těhu nebo při kojení.... Máš moc chuť?
22. čer 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek