Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
teddylu
22. čer 2012
@zlatelevizeedna Fructolax mám doma, už jsem ho za těhu dvakrát měla,ale já ho nemůžu rozkousat,hrozně mi tam vadí ty semínka a jak to mezi zubama křupe a skřípe,no vzpomenu si na to a je mi blbě 😃 !
Toho Šéfa na grilu se právě chystám koupit 🙂,tak super že je dobrej!!!
ajuse21
22. čer 2012
@natykata budeš mít krásnej dáreček 😃
ajuse21
22. čer 2012
@natykata přítel má 29.6.svátek,tak doufám že čeká na něj 😃
teddylu
22. čer 2012
@natykata Ano je to jen POROD (už to slovo zní samo o sobě jako hororovej film 😃)!!! Jesně že to dám,přece mi malá v tom břiše neporoste do osmnácti let 😃 😃 😃 !
ajuse21
22. čer 2012
@teddylu já jsme si říkala že ho budu určo přenášet a až se narodí,tak bude mít rovnou tašku do školy 😃
natykata
22. čer 2012
@ajuse21 ten náš měl svátek v pondělí,v ůterý Natálka narozeniny a prdí na ně 😃 tak 11týho má narozky muj táta(to jsem měla termín s Natálkou) a 16týho já,tak co si slečna vybere? 😃
@teddylu 😃DD klid...po tom jak mě dneska bolí celý tělo jsem v jednu chvilku taky zaváhala,že si nechám dát aspoň epidurál,ale už jsem se uklidnila...
teddylu
22. čer 2012
HOLKY co jste před těhotenstvím kouřily!!!! Zapálíte si ještě teď občas cigaretu???? Já mám dnes hroznou chuť,že bych lezla po zdi,zatím se držím,ale nevím jestli vydržím 😞!
snuflinka
22. čer 2012
Teda holky, vy jste toho napsaly za to dopoledne 🙂
A ještě takový strašení, žádný přenášení, musíme si to hezky vsugerovat 😃 Já tady nehodlám být ještě za měsíc s břichem jako dva melouny!!! 😃
A koukám @luciemeli už má Tomíka, gratluju moc 🙂 A už se těším, až je pustí domů a Lucka se s námi podělí o zážitky 🙂
A @domca06 Malá je dokonalá, taková krásná princeznička 🙂

Já se před chvilkou vrátila úplně mrtvá z hematologie. Výsledky krve moc nic, takže mi zvýšili dávku z 0,4ml na 0,6ml. No a protože mi bylo dobře, tak jsem celé dopoledne jak v té nemocnici, tak potom v obchoďáku, kam jsem jela zabít čas při čekání na výsledky (a koupila si kabelku 😃) chodila celkem svižnou chůzí...No a Natálce v půl druhý došla trpělivost, začalo mě hrozně bolet břicho a vypadá to, jako by se zase pokoušela někam stěhovat 😞 Takže snad se rozmyslí a nebude se snažit otočit KP nebo do jiné blbé polohy 😕 Uvidíme v úterý v poradně...
domca06
22. čer 2012
@yesu jo tak to můj Domča byl taky taková nudlička,táhnul se do dýlky,ale byl hubeňoučkej 🙂 chtěla jsem se zeptat jak jsi psala že vypije až 300ml mlíčka na jedno krmení,to se mi nějak nezdá,to fakt tolik vypil????nespletla ses při vážení 😃
lejlax
22. čer 2012
@teddylu Fruktolax mě strašně chutná, taky jsem ho chvilku brala 🙂 Jé kuchařka Šéf na grilu, mám všechny vydání, protože na ně v práci připravujeme data a také tiskneme 🙂 Vždy když jsem viděla ty nádherné fotečky, dostala jsem neskutečný hlad 😃
zlatelevizeedna
22. čer 2012
@lejlax Však to je dobrá terapie, když mě honí mlsná a doma nic nemám (a nechce se mi pro nic jít) nebo chci být "hodná" a necpat se, tak si prohlížím kuchařky nebo Apetity 😃.
yesu
22. čer 2012
@domca06 ze začátku když sem měla hodně mlíka a teklo to proudem tak jo, teď už ale ne, teď pije tak max 90ml....
yesu
22. čer 2012
@teddylu já si občas zapálila.... :-S
lejlax
22. čer 2012
@zlatelevizeedna To já si ty obrázky taky prohlížím, ale žaludek pak vyvádí jak blázen 😃 Obchod mám od baráku cca 150m, ale naštěstí jsem teď líná, néééé utahaná 😃 a tak pouze šmejdím po kabelkách a hledám ty sušenky od kafíček(které dávají v kavárničkách) 😃
zlatelevizeedna
22. čer 2012
@lejlax Já mám teď naštěstí nějaké období nechutenství, jím tak po ránu a pak už spíš jenom piju nebo něco ukusuju po troškách. Stačí mi fakt málo, abych se cítila přejedená. Obchod mám taky pár metrů z kopce, ale sortiment tam není nic moc (dá se tam fakt koupit jenom základ - pečivo, mlíko,vajíčka,...) a já jsem mlsná jako koza, takže když není přesně to, na co mám zrovna chuť, nechám si ji raději zajít 😃.
lejlax
22. čer 2012
@zlatelevizeedna Je pravda, že toho taky moc nesním, asi to bude tím teplem a taky, že už není tolik místa pro žaludek 🙂 Ovšem není to na škodu, ale když zajdeme s holkama do cukrárny tak si opravdu dopřeju 😃
lejlax
22. čer 2012
Včera jsem byla na poslední návštěvě u zubaře a po dlouhé době mi zadělával 7-ičku zoubek. Jak jsem byla v tom křesle už půl hoďky začala jsem cítit, že to se mnou praští(bylo dusno a vtakový vydýchaný vzduch) Naštěstí jsem byla už v křesle a tak jen naklápěli nohy nahoru a přikládali mokrý ručník 😉 Otevřeli okno, lehký průvan a po 10 min. mohl zubař pokračovat. Moje tělo je hrozné na nízký tlak a teď když nepiju kafe ho mám ještě nižší, musím si na něj dávat pozor :-|
yesu
22. čer 2012
Tak sem dnes dala Kubajza poprvé do kočárku na balkon, jen na 45min, ale moc se mu to líbilo, zítra ten interval prodloužíme 🙂 Dneska mě honí mlsná, to je hrozný!! No nic jdu si asi na hoďku zdřímnout!
simonisko
22. čer 2012
@teddylu Taky si třeba jednou za 14dní dám jednu... :-x
alemari
22. čer 2012
@lejlax a kafíčko nepiješ proč? Já mám taky tyto stavy, doktor mi to nezakázal, prý 2 za den můžou být.. 😉
teddylu
22. čer 2012
@simonisko
@yesu
Já to mám taky tak jednou za týden,nebo 14 dní si jednu dám,ale těch výčitek potom 😢 ! Nakonec jsem dnes odolala,ale ještě není konec dne a teď vyrážíme na slavnosti města a Brutus a tam mě to bude zase určitě lákat! Jo jo s cigaretama to bude věčný doživotní boj 😞 😞 😞 ! Ale při kojení kouřit nebudu,nechci aby to šlo malé do mlíka.
alemari
22. čer 2012
@yesu už se těšíš až vyjedeš, co? Jééé, já když jela poprvé , no to bylo jak kdybych vezla svátost! Všichni nakukovali, měla jsem tak krásný kočár že obdivovali spíš ten než mimino 😃 ale mě to bylo úplně jedno :-N A jak se cítíš, padla na tebe už nějaká únava nebo kojící nouze? To je ještě asi brzo...Mě přišla krize kojící asi za 2 měmsíce po porodu, to byly stresy jestli to utáhnu sama :-S
alemari
22. čer 2012
@teddylu a jak je to s kojením a kouřením, to nějak víc škodí než v těhu?
alemari
22. čer 2012
@zlatelevizeedna my jsme měli postýlku i věci pro mimi vždycky v ložnici, všechno. Představa že se mimino pokadí, pročůrá nebo poblije a já bych musela někam v noci ještě chodit mě děsí!! :-o. My máme taky super gril, jen ted na to není čas, ale taky griliujeme často, je to pohodička, k tomu pivíčko...a s tím že máte některé zácpu, já sice neberu železo, ale když nemůžu na velkou tak si dám birela a jdu hned :-N
eliskarenca
22. čer 2012
Ahojky holky!Zrovna jsem si dočetla,co jste napsaly a je toho dost 🙂 .My jsme vyjeli už v 8 hod.do Kolína,aby jsme vše zvládli a vrátili jsme se ve 4hod.,docela zničení,mazec.Monitor v pořádku, CS stále 6,otevřená na 1prst,doktorka si myslí,že bych mohla rodit v příštím týdnu,tak jsem zvědavá.Malá hlavičkou dole,napevno,dál mám brát železo a ko za týden.Ni Biometrii vše v pořádku,prý máme vzorové miminko 🙂 ,tak jsem ráda.Eliška váží 3 102g a měří 56,7cm.Primář se mě ptal na mé rozhodnutí,tak jsem mu řekla,že jestli je vše v pořádku a volné,tak souhlasím s klasickým porodem.Říkal,že vše nasvědčuje tomu,že bych to měla zvládnout bez komplikací,porodní cesty volné,s tím,že kdyby došlo k problému,tak okamžitě bez protahování přistoupí k sekci.Pro jistotu mě chce vidět opět za týden na kontrolní biometrii.Tak uvidíme 😃 .Večer jsem usnula o půl 11 a o půl 12 vzhůru,tak mě bolela žebra a měla jsem křeče v břichu,že už jsem myslela,že vyrazíme.Musela jsem si vzít paralen a asi kolem 2hod.jsem usnula :-S .Ráno jsem byla ,jak mumie,doufám,že se to dnes nebude opakovat,to by mě snad trefilo :-| .Byli jsme VZP,tam velice ochotná paní ]-( ,čekali jsme tam skoro hodinu a kdybych se ji nevyptávala,tak jsme se asi ani nic nedozvěděli,to je přístup :-| .Proplatí 500Kč za vitamíny nebo plavání,cvičení,to je nabídka 😃 .Ještě jsme se stavili na obědě,tak jsme si pochutnali,nakoupili jsme a vyrazili zmordovaný domů.V Tetě jsem si koupila ještě dost věcí a mají tam od Pampers vlhčené ubrousky za 119Kč/ 4 balíčky 😉 .Dnes už nic nedělám 😃 .
eliskarenca
22. čer 2012
@alemari
@lejlax
Já teda teď kafčo nepiju,nějak mi nechutná,ale dávám si to ledový.Dnes jsem si opět udělala zásobu 😃 ,myslím si,že jak píše alemari,že v malém množství kafčo nevadí 😉 .
yesu
22. čer 2012
@alemari no možná vyjedem zítra na hoďku za barák do lesa, 3kg sice ještě nemá, ale v lese mu snad žádnej bacil nehrozí! Kojící krizi sem měla v neděli, myslela sem si, že už ztrácím mlíko, malej nepřibíral, ale po dvou hovorech s laktačkou sme to zase s Kubíkem rozjeli 🙂
teddylu
22. čer 2012
@alemari No já nevím,ale známé co si třeba občas zapálily v těhotenství při kojení nekouřily. Já opravdu nevím jestli to víc vadí😞! Já prostě až se malá narodí nechci kouřit vůbec. Taky nejsem pyšná,že si teď občas jednu dám,ale zase nekouřím denně,tak to snad tolik nevadí :-S !
Ty ale nekouříš né????? 🙂
teddylu
22. čer 2012
Tak jsme šli na ty slavnosti a už jsme zase doma 😞! BRUTUS byl tedy brutus 😃 ,neznala jsem žádnou písničku,teda znám Dlažební kostku a První polibek,ale bolely mě nohy a nebylo si kam sednout,tak jsme to vzdali a grilujem si na balkóně kuřecí stehýnka 🙂! Večer budou ohňostroje,tak se pojedeme podívat nad město u toho rachotu by se asi Barče v bříšku moc nelíbilo.
alemari
22. čer 2012
@teddylu já kouření nesnáším, mám od dětství averzi, otec kouřil a byly vždycky doma jen hádky skrze peníze. 😢 ale myslím si že je to spíš jedno jestli kouříš v těhu nebo při kojení.... Máš moc chuť?

Začni psát odpověď...

Odešli