• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@yesu jak je krize, tak se stále přikládá k prsu a zvýší se pitný režim, ale to ti už asi poradili:slight_smile: jś bych vás chtěla potkat!!! :dizzy_face:
22. čer 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tý jo Eliška je modelka né :grinning: 56,7cm tak dlouhé miminko jsem ještě neviděla! No jasný je to jen odhad :slight_smile:.
CS6,to je číslo,to jsem si myslela,že už je skoro porod a né otevřená na 1 prst :frowning2:! No hlasvně že se to dr líbí a můžeš tedy rodit normálně,jak píšeš na tu akutní sekci můžou přistoupit vždy,ale asi není nad ten pocit si hned po porodu přitisknout miminko k sobě,ale to už jsme si tuším psaly,já se na ten okamžik hrozně těším,tak snad to budu mít taky bez komplikací!!!
22. čer 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca mě to ledové příjde hodně sladké, sle normální ai dám, né na večer ale dám :wink:
22. čer 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já ho taky nesnášela,naši kouřili oba,když jsem byla malá a já jim pořád říkala ať přestanou,že jinak umřou :frowning2:!!! Oba přestali a já začala až v 18 letech z frajeřiny a doteď si to vyčítám :frowning2: :frowning2: :frowning2:! Doma u našich mi pak nikdy nedovolili si zapálit,táta by mi ruce urazil a já se mu nedivím :grinning: :grinning: :grinning: !
Chuť mám dneska neskutečnou a teď volali známí,jestli si nepůjdeme posedět před hospodu na předzahrádku,tak to asi nezvládnu a jednu si dám :frowning2:! Hlavně že máme polosyrový stehna na grilu :frowning2:,tak to dopečeme zítra v troubě a jdeme si dát chleba se sýrem :grinning:!
22. čer 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jo, ty cigára, to je past, fakt droga, z blbosti otrokem jak říkám :angry: třeba to vydržíš, hlavně se nestresuj, já čekám že mi behem hodky už zprovozní vodu a myčku, mám ruce od jaru jak struhadlo, trochu jsem na to asi alergická, taky to byl důvod proč jsem pořídila myčku, chodila jsem stále na kožní z vyrážkou na rukou, doufám že jsem si jí ted během tech dvou dnu neuhnala znovu :cry:
22. čer 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ty jo, ta noc byla dneska divoká i u nás, nemohla jsem v tom dešti spát, břicho mě úplně dusilo, jako medicimbal kdyby mi na hrudník položili :sweat_smile: Holčičika bude velká, já si to ymslím od začátku :wink: už aby byla venku a moc tě nepotrápila :wink: mě doktor pochválil, nic brát nemusím, a taky mi řek že přenášení u mě nehrozí, tak nevím co tím myslel, ale asi mě nechce strašit že rodím když ví že ještě potřebudu 2 týdny na dodělání baráku :sweat_smile:
22. čer 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari zatím se to zpravilo, tak sem ráda, piju hodně a malýho budím přes den tak po 3-3,5hod a v noci tak po 4-4,5hod a evidentně se mu daří dobře. Laktačka říkala, že první dva měsíce děti přibírají tak 15-20g denně a malej přibral včera 50g a dneska 80g :grinning:
22. čer 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu To on se snaží, aby všechno rychle dohnal :slight_smile:. Ale ne, je super, že tak hezky pije a přibývá.
22. čer 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax
Já nevím,jestli tu zubařku ještě nenavštíví dřív než jsme se domluvily.Mám díky těm obnaženým kanálkům,tak citlivý zuby,že jsem si je možná měla už teď nechat pomalu spravovat.S tím dusnem je to děs,vydýchaný vzduch mi nedělá dobře i taknatožpak teď.
22. čer 2012 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu okolo 20 července
22. čer 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
No,uvidíme :slight_smile: ,třeba jednou z ní bude,ikdyž s naší výškou nevím po kom :grinning: .Je to jen odhad,taky se mi to zdá nějak moc :grinning: ,jsem zvědavá,jak ve skutečnosti to bude.Dneska byl na ultr.dr.Bečvář a tej je jeden z nejlepších.Bya bych moc ráda,kyby zrovna sloužil,až to na mě přijde,ale při mém štěstí :confounded: .Říkají,že na porod by jsi měla být otevřená na 10,tak Ti nevím,jestli to není jen teorie :grinning: .Já vím,že na sekci můžou přistoupit vždy,jen doufám,že mi to s těmi zády vážně nehne,protože to už bych se z tý bolesti asi scvokla,nehledě na to,že mi hrozí sborcení páteře i tak.rozhodla jsem se,tak snad jsem udělala dobře.To víš,zpátky už Ti nikdo nic nevrátí.Primář,ale hodný,říkal,kdybych přeci jen se rozmyslela nebo cokoliv,můžu se za ním kdykoliv zastavit.Jak říkal,o porodo můžeme říct,že proběhl v pořádku,až je po něm,no právě,pak se rozhodni :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
22. čer 2012 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06
Malá je moc hezká,vážně nevypadá na to,že se narodila dřív.Ještě jednou moc gratuluji a hlavně,ať je malá moc a moc zdravá :wink: .
22. čer 2012 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
To je fajn,hlavně,že už to má za sebou a jsou v pořádku :slight_smile: .
22. čer 2012 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Raději jsem ho vynechala, abych miminko nějak neovlivnila kofeinem. Dávám si to zdravé Caro, nebo sáčkové Mokaté.
22. čer 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Ledovou kávičku také zbožňuju :sunglasses: Jen do těla nechci cpát kofein :unamused:
22. čer 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já jsem ráda, že už to mám za sebou :slight_smile: Záleží na tobě jak se cítíš, podle toho bych se rozhodla...
22. čer 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kafe piju,když je chuť,mám ho příkazem na nízký tlak,ale tak já piju Latté atd :slight_smile: jinak cigarety mi přestali chutnat,poznala jsem tak,že jsem těhotná :grinning: od tý doby nic...měla jsem to i u Natálky a chuť mě chytla až když jsem přestala kojit...
22. čer 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Já jsem kafe vypustila jenom první tři měsíce, protože to mi nechutnalo, ale od té doby ho valím zase :slight_smile:. Ne moc ve velkém, ani každý den, ale když mám chuť, tak si dám - hlavně frappé se zmrzlinou, to můžu pořád :slight_smile:, protože třeba v čokoládě je kofeinu i víc. Doktora jsem se ptala a ten říkal taky, že normální konzumace (ne nadměrná) je v klidu.
22. čer 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu no to je senzační, hlavně trpělivost, ale zvládáš to skvěle:slight_smile:!!jen jestli stojíš o radu...neřeš to přibírání za den ale týdenní, pro tvoji klidnou hlavu to bude mít větší efekt, i na to mléko..za týden když ti přibere podle tabulek tak máš klid a nebudeš ve stresu každý den. Jinyk já kojila max po 3 hodinách přes den, za dýl to byl špatné:frowning2: takže 8 kojení za den, 2-3 za noc. A od 2-3 měsíců až uměli vypít víc tak se to zmenšilo na 5 -6 za den. Ale malý je krasavec ti povím!!! Já mám pro ty chlapečky maličkatý slabost, připomíná mi to ty moje :dizzy_face:
22. čer 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax je pravda že v čaji tejn nebo v čokoládě kofejn má daleko větší grády:wink:
22. čer 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já nesnášela mýt nádobí,měla jsem zase pořád hrozně vysušené ruce a pořád musela hodně mazat,ale naštěstí myčku už používáme 5 let a dobře se na to zvyká :slight_smile:!
Tak jsem v hospodě ke kafíčku dala ty cigaretky dokonce dvě :frowning2:,ale docela mi chutnaly! No v krabičce mi zůstaly čtyři,tak je dokouřím do porodu a novou krabičku už si nekoupím! Tedy aspoň jsem si to tak vysnila :grinning: !
22. čer 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To si člověk ani neuvědomí, kde všude se kofein skrývá :frowning2: Čaje piju jen ovocné, černý jsem neměla ani nepamatuju :slight_smile: a díky těhotenství se mi chuť na čokoládu nějak omezila, to si spíš pochutnám na koláčkách :wink:
23. čer 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari V čokoládě je taky jo :frowning2:? To tý mojí Barušce pěkně nakládám,ráno kafíčko a každý večer kousek čokolády :slight_smile:! Snad to u ní nezanechá trvalé následky :grinning:!
23. čer 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Děkuji,snat ten porod nebude zbytečně sdlouhavý,ale to je asi přání nás každé :wink: .Jsem na malou moc zvědavá,jstli bude mít váhu a míru podle odhadu :wink: .2 týdny,to hravě zvládneš a pak budeš mít klid,myslím,co se týká baráčku :grinning: .To je fajn,že nemusíš nic brát,já to železo,krev mi teď nebrali,ale říkala i tak a´t v něm pokračuju.Ze začátku jsem po něm měla průjem,teď je to spíš naopak :grinning: .
23. čer 2012 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata a krásnou sluníčkovou sobotu všem :slight_smile:!
My vyrážíme dopoledne na chatu,dnes už to možná bude na koupání,tak uvidíme.
Jo všimla jsem si,že tu od čtvrka 18h večer nebyla @bajule,tak nevím nevím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,že by už byla v porodnici??? Nevíte někdo něco???
23. čer 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak hezké ráno holky!Dnes ,až na 2krát vstávání na wc jsem se i vyspala,tak jsem ráda,ikdyž ucamdaná jsem už i teď.Kluci už v 6hodin jeli pro dřevo a já jsem ještě usnula,teď jdu zapnout pračku a poklidit,včera po tom náročném :grinning: dnu jsem nedělala už skoro nic.Co dnes vaříte?Já udělám uzený s bramb.kaší a s uzeného polévku s kroupama.Upeču i bublaninu,když mi někdo natrhá třešně :grinning: .
23. čer 2012 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Ahojky!Tak jsi si včera vyrazila :grinning: ,to je fajn a dnes chata,to se někdo má :wink: .Taky se chceme odpoledne jed podívat k rybníku,ale já si jen smočím nožk :wink: a k večeru chceme grilovat.Kofein je i v čokoládce :grinning: ,já ji ,ale moc nedávám,tak č.tyčinku denně,dřív jsem ji spořádala víc.O bajuli taky nic nevím,ale měla jsem ráno stejnou myšlenku :wink: .Buď jeli k rodičům,to na víkend jezdívají,ale většinou píše,že tam razí nebo se ji konečně splnilo přání a rodí :wink: ,uvidíme.
23. čer 2012 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Ahojky!Koupete toho Vašeho pejska :grinning: ?
23. čer 2012 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax
Právě,se zádama trpím,ale to už dlouho,je to těžký se rozhodnout,když dopředu neví,jak to půjde :confounded: ,nějak to dopadne :wink: .Doufám,že jsem se rozhodla dobře a obě budee v pořádku :wink: :wink: :wink: .
23. čer 2012 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak já jsem si teď řádně pobrečela u zrcadla :cry: :cry: :cry: ! Chtěla jsem si vzít na sebe tříčtvrťáky a mám nohy jak 90letá babička. Tak strašně se mi zhoršily ty křečáky,mám úplně kudrnatý vystouplý žíly a je mi z toho na zvracení. Začala jsem brečet a přilítl přítel co se stalo,tak mu to ukazuju,no sám řekl že je to hrozný a chlácholil mě,že si to po porodu dám do kupy,že půjdu na operaci,ale já už na tu normální nejdu,když vidím co mi to po půl roce udělalo znovu.
Jinak my budeme mít k obědu lososa a brambor. Ale na tu chatu se mi už vůbec nechce,jsem vyřízená :frowning2: !!!
23. čer 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek