• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu taky si nechám zahřat místečko na nějaké klinice, at mě dají do pořádku, celková generálka :grinning:
23. čer 2012 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari Jo jo, to jsem taky slyšela,co to vše může v těhotenství způsobit,ale to se jedná spíš o kuřačky,které v těhotenství kouří denně a hodně,tím ale nechci omlouvat mou cigaretu jednou za 14 dní :frowning2:! Já se k tomu dr přiznala a ona mi na to řekla,že ta jedna občas snad tolik nevadí. Ale zase neuznává,když ti jiný doktor řekně,že pokud si kouřila,nemáš v těhotenství přestat úplně,jen to omezit,to je prý blbost. Nejlepší je to zahodit a nekouřit vůbec,to je jasné:slight_smile:.
No líto peněz mi bylo,když jsem kouřila hodně,to pak byla suma za měsíc :frowning2:! Já jsem i před rokem úplně přestala na půl roku,ale pak jsem do toho zase spadla,když jsem si dala na přítelovo sestry svatbě doutníček a kolotoč se pak zase rozjel naplno :frowning2:! No uvidím po tom kojení,třeba to vydržím dál nekouřit :slight_smile:! Takhle to měla sestřenice a zvládla to a to před těhu i v těhu kouřila dost.
23. čer 2012 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky určitě nevypadáte jak hrošice, ale jste sexy těhulky :wink: Ale věřím, že ty konce jsou hrozný, mě se to vyhlo a jsem za to docela ráda, vůbec nevím jak bych ty vedra zvládala! Jinak malinkej je pořád tak hodný miminko, on fakt skoro pořád spí :slight_smile: Už máme 2905g, tak zítra asi vyrazíme na první vychajdu!
23. čer 2012 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu já jsem krasavice, největší, ty nohy oproti břichu vypadají krásně štíhle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a taky, kdy jindy by mi všichni chválili to že jsem přibrala 14 kg! Je to paráda, to se už nebude opakovat! :dizzy_face: ty jsi to vybrala dobře, bez strií, bez horka, bez těch špeků všude možně :sweat_smile: Malý přibírá ukázkově, to je krása, tak ještě pul kg a bude jak ti moji když se narodili! :sweat_smile: si představ tu velikost ztlačit :astonished:
23. čer 2012 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Také vím,že se křečáky vrací,ale nečekala jsem,že to bude tak brzy a když jsem se radila s dr cévním chirurgem,jestli mám jít před těhu,nebo až po,tak mi radil před,že bych mohla mít potom v těhotenství problémy, ale teď se mi vrátily snad ještě víc,takže jsem si tou operací moc nepomohla :frowning2:!
Laser je spíš na ty menší metličky,tohle jsou opravdu ty vystouplý velký tlustý modro-zelený provazy :frowning2:! No a hrazená operace na soukromé klinice stojí od 20 tisíc za jednu nohu :angry: :angry: :angry: ! Tam je ale menší návratnost,ale vrátit se časem můžou taky,to mi nikdo nezaručí :frowning2:!
Na chatu jsme jeli,ale na koupačku to nebylo a tak jsem se jen válela na houpačce,četla si,jedla a pila! Dnes ani procházka a jsem celá rozlámaná,tak to musím zítra napravit :slight_smile:!
23. čer 2012 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Krásně to dohání andílek můj, mám z něho radost! Ještě sem pořádně nezkoušela jaký kalhoty obleču, nechci být zklamaná, ale vím, že to prostě bude trvat než se to tělo dá do kupy a hlavně to určitě bude chtít i cvičit, na což se teda zatím nějak necítím :angry: No ta jeho velikost byla na porod super, kámoška rodila kluka 4kg! To musel být mazec!
23. čer 2012 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu jsi dobrá žes to tak omezila, nevyčítej si to, třeba to zvládneš a nebudeš kouřit vůbec, je to fakt škoda peněz, představa co všechno se dá koupit, já bych taky nemohla na ten lejzr břicha kdybych hulila, prachy by chyběly, nebo kočárek, taky bych musela koupit nějaký polák, nemá nám kdo přistět.A o dovolených z dětma, kdy by jsme se dostali do Egypta, na 11 dnu Al inclusiv, kdyby jsme oba kouřili. :confounded: Je to o prioritách....ale jsi fakt dobrá žes to tak omezila, kolem mě jsou maminky co kouří hodně, i z bříškem, u kafíčka bafnou i 6 kousků :confounded:
23. čer 2012 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule Tak také moc gratuluji,no já si to myslela,když jsem tě tu od čtvrtka večera neviděla :grinning: :grinning: :grinning:! Tak Elence hlavně hodně zdravíčka a ať vám to spolu od začátku hezky klape a dělá vám jen samou radost :slight_smile:. Těším se na fotečku a snad jen pozitivní dojmy z porodu :grinning:!
23. čer 2012 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu to se bude všechno srovnávat, pánev , boky, chce to čas, hlavní je kojení, ostatní má čas :wink: Takový brouček malý, já bych ho tak zmuchlala!!! :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2012 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari On je fakt můj broučínek, pořád si říkám, že to není možný, že jsem ho nosila v břiše :slight_smile: Já vím, že jsem ještě chvíli po porodu a doufám, že se to časem zpraví!
23. čer 2012 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@gable Tak to je super,hlavně že už jste doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ! Teď už to vše zvládnete jak píšeš! Z toho kojení mám taky strach,koukám že je to pěkná věda,budu se snažit a hlavně nepropadat panice a stresu z toho,že to třeba hned nepůjde.
23. čer 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Já na konci nejsem a hrozný mi to připadá už teď a to mám ještě před sebou 5 týdnů :frowning2:! Kolik jsi byla přesně,když jsi rodila,nějak mi to vypadlo,jen vím že to bylo po nedělním focení :grinning:? A co bříško,zůstala ti hodně vytáhlá kůže? Snad nevadí,že se na to ptám :sweat_smile: .
23. čer 2012 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Rodila sem 35+2tt, teda myslím, už si to nějak nepamatuju :slight_smile: To bříško...když stojím, tak vypadám jak před těhu, ale jak si sednu, tak se ta kůže zhrne :unamused: ale myslím, že jsou na tom holky hůř, takže si s tím zatím hlavu nelámu!
23. čer 2012 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu No vidíš tak to já ještě ani nejsem,jsem 34+5 a už si opravdu připadám jako hroch :grinning:!
Tak to je dobře,to se ještě napne :slight_smile:,hlavně že to nevisí ve stoje,to měla moje sestřenice,takový jako převis té kůže a už se toho úplně nezbavila chudák :cry: ! No ale ona měla mega bříško a nahoře 30 kilo,tak to byl extrém!
23. čer 2012 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu teď sem se šla koupat a koukala na to břicho, tak sem se trošku přecenila :grinning: jako před těhu to úplně není, ale žádná hrůza taky ne :slight_smile:
23. čer 2012 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobré ráno:slight_smile:.
Je tu někdo? Dnes jsem nějaká přejetá,špatně se mi dýchá,všechno mě bolí vrrrrrrrr:frowning2: a venku je tak krásně :slight_smile:! Dnes bude poloodpočinkový den. Přítel vyráží na nákup a k obědu mi udělá kynuté jahodové knedlíky v páře mňam,jak já se na ně těším :slight_smile:. Odpoledne vyrazíme na kratší procházku a pak k našim na kafíčko.
24. čer 2012 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule Moc gratuluji.
24. čer 2012 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Jéé mňam, já mám v mražáku tvarohový, ale dám si je až v týdnu. Včera dělal přítel hovězí na houbách, tak dneska dojídáme, ale bylo to moc dobrý, tak se těším!
Dneska se chystáme s prckem na první vycházku, konečně budu kočárkovat :grinning: Ale už vidím jak se budem o kočárek tahat :sweat_smile:
24. čer 2012 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Tak to si tu první vycházku užijte :slight_smile:! Určitě se mu bude v kočárku líbit!! Tak vem sebou foťáček a pak přihoď nějakou fotečku,jak ti to s kočárkem sluší :wink: .
24. čer 2012 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu je to zvláštní, jak mám to břicho, kluky už na světě, u obou jsem si říkala jak budou vypadat, teď taky, na koho to miminko bude podobné.. A hlavně, kdy se narodí!! :sweat_smile:
24. čer 2012 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak mě holky asi postihly hemeroidy, poslední dny mě to hrozně bolí když jdu na velkou a tak sem tu listovala a asi je to ono :frowning2:
24. čer 2012 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule
Tak jsi se dočkala :wink: .Mooooooooc gratuluji!Hlavně hodně zdravíčka!!!!
24. čer 2012 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu
To jsi s tím raději zajdi k doktorovi,at se na to mrkne a nesouvisí to ještě s porodem a zašitím?Jinak to je fajn,že s Kubíčkem už dnes razíte ven,je krásně.Já jsem doted presazovala kytky a dělali jsme s Dandem pořádek pod přístřeškem.Na čtvrt hodky si jdu narovnat záda a jdu smažit lívance,včera jsme měli uzený a dnes máme chut na sladký :grinning: ,moc se mi nechce,jsem nějaká vyřízená :confounded: .
24. čer 2012 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
No,uvidíš na koho bude prcek podobný :wink: .Mě by taky zajímalo,kdy se ty naší malý zachce ven :unamused: ,už mě to nějak zmáhá.Včera jsem pořád něco dělala a večer jsem se zádama byla vyřízená a ke všemu mi pořádně otekly nohy.To jsem si říkala,že alespon něco se mi vyhne,děs.Myslele jsem si,že váha se mi už zastaví,tak jsem si to na ty záda chválila a od pátku už mám zase půl kila nahoře,takže jsem na 12kg,asi mě z toho brzy hrábne :angry: .Dnes spaní,opět šílený :confounded: .
24. čer 2012 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
Zrovna jsem to psala
@alemari děs,taky mi není vůbec dobře :confounded: .Bud ráda,že si odpočneš,já jsem si toho náplanovala,tak nevím,nevím.Procházku a kafíčko si užij,já půjdu opět do ledového :grinning: .Co natykata,nerodí už?
24. čer 2012 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca že by natykata taky porodila?
24. čer 2012 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Taky myslím, vzhledem k tomu, že tu snad nebyla ani včera ani dneska :slight_smile:.
24. čer 2012 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@gable jeeeeeeee už jste doma.......tak to je fajn,to šlo celkem rychle,tak to mam z vas radost
24. čer 2012 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bajule Moc gratuluji, přeji hodně zdravíčka!!!!!! :slight_smile:
24. čer 2012 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
Já Ti nevím,ale včera už tu nebyla,možná jo :grinning: ,že by se taky dočkala :slight_smile: ?Včera jsi mi myslím psala,tak odpovídám,přítelovo je to první mimčo,tak jse na něj zvědavá :wink: .Já jsem ted skončila a řeknu,že toho mám od rána plný zuby,pro dnešek končím,nohy už mám zase nateklý :cry: ,jak slon skoro :grinning: .
24. čer 2012 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek