• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu tak můžu ti říct,že na tvorbu mléka už je ze mě odborník.... odsávala jsem tři týdny miminku a vůbec to nebyla prča, teď už je to naprostá pohoda, když ho jen přiložím, on se přisaje a hltá a hltá :grinning: odsavačku už budu vracet laktační poradkyni a doufám, že už ji nebudu potřebovat... i když v záloze mám ještě manuální, kdyby přišla opět nějaká mléčná krize :grinning:
24. čer 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca06 Moc gratuluju k malinké!!! Ať jste obě zdravé holky :slight_smile: pěkně se to tady rozrůstá :grinning:
24. čer 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule gratuluji,at vam ve zdraví roste............
24. čer 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme z návštěvy doma a mě už v autě začaly pěkné bolesti v podbřišku a do toho ještě šílená bolest v kříži :frowning2:! Není to pravidelné,ale ta bolest zad mě u toho zaskočila. Snad se nic nechystá,je ještě brzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jinak tady u nás už je zataženo a čekám kdy začne pršet a hlavně je šílenej vítr.
24. čer 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Tak až budu potřebovat poradit s kojením,tak vím,na koho se obrátit :slight_smile:!
24. čer 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem taky nervózní jako sáňky v létě, jak se říká. Nejraději bych to už měla za sebou :grinning:. Takhle se jenom motám v tom horku jako důchodce, vždycky se děsně těším na procházku a po pěti minutách chůze jsem vyřízená, jak mě bolí chodidla a pánev. Taky si doma pořád stěžuju, co ještě není hotové a nejraději bych se do toho pustila, ale manžel by mě asi zabil, kdybych chtěla něco seriózního dělat. Prostě se jenom tak placatím mezi barákem a zahradou, visím na webu, čtu, vyšívám a přemýšlím, jaké to bude, až budeme doma tři. Vlastně skoro ideální program :slight_smile:.
24. čer 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Kdybych byla ve 37 týdnu,tak už bych to neřešila a modlila se,ať to přijde dřív:slight_smile:,ale já mám ještě čas,ještě nemá malá hotové plíce,aby mohla samostatně dýchat :frowning2:!
Taky už mě ale vše zmáhá a i ty procházky,které jsem tak milovala. Pořád mě něco bolí,malá už kope moc,někdy je to dost nepříjemné,no prostě ten konec stojí za to :grinning: :grinning: :grinning: !
Doma se taky jen tak plácám,nic namáhavého nesmím dělat,je to dlouhé!
24. čer 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Moc gratuluju :slight_smile: těším na fotečky :slight_smile:
24. čer 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Za týden už bude malá mít plíce OK. Moje kamarádka, která je doktorka v porodnici, mi říkala, že vlastně po 34tt je to už většinou úplně ok, miminko má jenom nižší váhu.
Já se vyloženě nenudím, protože mám spoustu věcí k vyšívání :slight_smile:, ale spíš mi leze na nervy ta neohrabanost a pak taky to, že nevím, kdy to přijde a jestli to poznám včas. Jo, já vím, že to nejspíš poznám, ale mám nervy, že budu zrovna třeba sama doma a budu panikařit a tak :grinning:. Každopádně v úterý už jsem objednaná na kontrolu do porodnice, tak uvidím, jak to budou vidět oni :slight_smile:.
24. čer 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile: Zdravím po víkendu.Koukám,že bajule už má miminko :slight_smile: z červencovek jsou pomalu červnovky :grinning: Já pořád nic... :confounded: včera jsme byli u tchýně a navštívili jsme babičky.A dnes jsme byli v lese s pejskem a přítel si vzal sebou brusle,tak jezdil :slight_smile: a pak jsme byli v restauraci na zahrádce na pivku a malinovce,tak hezký víkend :slight_smile: Vyúadá to že natykata asi už taky rodí nebo porodila,když tu není.
24. čer 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
@eliskarenca no já bych řekla že už bude v porodnici!!!juchajdá, bude nás víc:grinning:
24. čer 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca tatínek čeká první!!! To bude radosti, i když my čekáme třetí jsou to ještě větší emoce než u prvního:-P, ale to jdou naše společné děti, takže je to tase jiné...hlavně když i syna bere:slight_smile: já neo tékám, jen když hodně chodím, tak cítím napnuté boty, ale tak jak běžně před těhu..
24. čer 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme za sebou první odpoledne venku :slight_smile: Jeli sme za známýma, co bydlí kousek a vyrazili s něma na dlouhou vychajdu, pak si sedli na zahrádku na limču a zase jeli zpátky. Chtěla sem jít původně ven tak na hoďku a nakonec z toho byly čtyři :slight_smile: Ale Kubíkovi se v kočárku moc líbilo a hned ho pokřtil, když sem ho v kočárku chtěla přebalil nahodil kočárek i mě :grinning:
24. čer 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@ajuse21
Ahojky!To jste měli hezký víkend,my opět pracovní :grinning: ,ale kamarádka byla v Praze,tak jsem ji zaúkolovala koupi ručníků,tak jsem si pro ně dnes jela,dala jsem si obložený talíř a limču,tak z hodinky byly 2,5,popovídaly jsme si,hlavně o porodu :grinning: .Natykata si myslím,že už to má za sebou :wink: .Ted by jsi měla být na řadě Ty :wink: a taky snad já :grinning: .
24. čer 2012 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna Tak to mě trošku uklidnilo :slight_smile:! Já se pořád bojím jen toho,že kdyby se vyklubala na svět dřív,tak aby už měla vše zcela vyvinuté a nepřišly žádné zdravotní komplikace. A ona bude mít teď tak kolem dvou kil,to by byl drobeček malinkatej,tak ať ještě sílí v bříšku:slight_smile:.
24. čer 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak to je super a hlavně že se tam Kubíkovi líbilo :slight_smile:! No a s tím přebalováním jsi mě pobavila a on se ti pokakal,nebo jen počůral:grinning:???
24. čer 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Jo,jo :slight_smile: ,uvidíme :grinning: .Má rád Svůj klid a s prckem to bude vše jiné,mně to nepřije,ale na tatku jsem zvědavá,ale těší se.S Dandem v poho,ale oba jsou klidasy a Danda je celkove v poho,takže žádný velký problém,běžné věci :wink: .Já vlastně do včerejška s otokama taky nic,co se dá dělat,jsou hice,váha,uvidíme.
24. čer 2012 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no, bude si muset zvyknout, už ted ho připravuj:grinning:

Holky, děláte v tom binec, jsem napsala harmonogram porodů a vy si rodíte jak se vám zachce:grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
24. čer 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu to jako plnou dávku? A v hrubé měně?:grinning:
24. čer 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari A kdy mám v tom tvém harmonogramu termín já :grinning: :grinning: :grinning: ? Abych se na to stihla připravit :slight_smile:!
24. čer 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu zalehni, bacha na ty bouřky, mě to taky vždycky poleká. Asi tlak či co :unamused:
24. čer 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No to jsi mi toho moc nenapsala :frowning2:,chci datum porodu :grinning:!!! A spát se mi nechce a bouřka tu už taky dlouho nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
24. čer 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tys napsala ve stejnou chvíli jako já, reagovsla jsem na ty tvoje bolesti:grinning: ty budeš až po mě, vydrž:grinning: !!! A já?!? Já se ještě necítím :sweat_smile:
24. čer 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Aha :grinning:! Já nechci být až po tobě :frowning2:,jako poslední jo :pensive: :pensive: :pensive: !
24. čer 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu lejlax bude posledni :dizzy_face: Ale jestli trváš na svém, jak pojedu tak Tě prozvoním! :grinning:
24. čer 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari
To víš,že ho připravuju :grinning: ,ale myslím si,že si to představit zatím moc nedovede,ale zvládne to :slight_smile:
24. čer 2012 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
A mně se to náhodou neblíží :grinning: nebo si budu muset,jak jsi mi předpovídala,až na termín :grinning: ?
24. čer 2012 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca vydrž!! Máš čas, užíj břicha:grinning: nebo ještě plánuješ další?:grinning:
24. čer 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mi zdá, že tu budu muset dát nějakou fotku, vypadám tu jak 200kgvá vědma z hrbem a bradavicí:grinning: !!! :sweat_smile:
24. čer 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No jo,ale lejlax už je aspoň ve 36 týdnu :slight_smile:! Já ti říkám,že to první platí a já budu poslední až v půlce srpna :grinning:! Ale běda jestli mě v tom pak tady necháte,zase už budete mít všechno vychytaný a já od vás budu dostávat jen ty nejlepší rady :slight_smile:!
24. čer 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek