• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari
Ti Ti teda děkuji,už jsem si ho užila :grinning: ,další zatím neplánuju :grinning: .
24. čer 2012 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,už jdu zalehnout,dobrou noc!
24. čer 2012 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu neboj, některé už budou v jináči znovu:grinning:
24. čer 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@gable Díky moc,tobě a Tomáškovi přeju to samé,hlavně zdravíčko :slight_smile:
24. čer 2012 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás dočetla :slight_smile:
Aby ne, když jsem od půl pátý vzhůru :frowning2: Ale víkend byl fajn, naposledy u našich před porodem. V sobotu mamina oddávala, tak jsem byla na svatbě a pak jsme jeli do jedné vesničky, kde moje bývalá kolegyně ze školy pořádala Keltský den, takže jsem tam potkala spoustu bývalých kolegyň z mé první práce, tak to bylo pěkné :slight_smile:
A včera cestou domů u tchýně oslavit svátek manžela a jeho babičky. No a pokud nebudu na ty červencové svátky rodit, tak ještě snad stihneme oslavit můj svátek a narozky i tchýniny narozky...a pak už můžu rodit :grinning:

Bolesti v podbřišku už mi taky začínají, ale zatím nejsou takové jako u MS. Pravda ale je, že já je měla při MS vždy tak silné, že mi doktorka předepisovala nějaký hrozný driáky, takže pokud by to bylo jako při MS, tak bych asi plašila :grinning:

No a Natálka tam má čím dál méně místa a od čtvrtka má nový koníček :slight_smile: Do žeber mě kope už asi měsíc, takže jsem na tu permanentní bolest téměř zvyklá, ale od čtvrtka se začala nožičkama zarývat tak nějak ještě hlouběji a to sebou vždycky děsně trhnu. No sranda :grinning:
25. čer 2012 v 05:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Ahoj no ty máš to vstávání :frowning2:! Ale víkend jsi měla pěknej,hezky sis ho užila :slight_smile:.
No a malá má pěknej koníček,jako ta moje:grinning:. Říkala jsem to včera mamce,že mě Barča kolikrát tak nakopne,že mě to až bolí a ona se divila a říkala že jí to nikdy nebolelo :confounded: ,tak nevím,ale ona se mi třeba hodně zapře o břišní stěnu a to je pak opravdu hodně nepříjemný :frowning2:.
Jinak mě dnes čeká zubař :cry:,tak to se tedy vůbec netěším,bude mi měnit vápníkové vložky Canvitu v zubu,to zase bude bolet. Pak půjdu do města a něco malého si koupím pro radost a za odměnu,že jsem to statečně vydržela :pensive: a potřebuju ještě sehnat jednobarevnej kruh do tý porodnice na sezení a všude mají jen barevný s obrázkama,to bych vypadala jako blázen :grinning:.
25. čer 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Nebuď srab a kup si kruh aspoň s Hello Kitty :grinning:. Když už tak už, ne?
25. čer 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už netrpělivě čekám,kdy se tu ukáže @bajule nebo @luciemeli a hodí nám sem fotečky miminek a popíšou doufám jen kladné zážitky z porodu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
25. čer 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zlatelevizeedna :grinning: :grinning: :grinning: Zrovna včera jsem na něj v Tescu koukala a to ani omylem :angry: ! Já tuhle kočku nesnášim,vidim jí taky na každý druhý holčičce brrrrrrrrrrrr a ještě abych na ní seděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
25. čer 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Já mám zase Hello Kitty ráda, ještě že v mé velikosti zase není k sehnání tolik věcí, na kterých by byla :grinning:. Každopádně, jestli se doktoři nesekli, tak čekám chlapečka, takže tomu ji nutit fakt nebudu.
25. čer 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě se mi v noci stala taková příhoda,jsem si pšíkla a cítila jsem,jak ze mě něco teče,tak si říkám a sakra asi mi praskla voda:frowning2:,tak běžim na záchod a nic,tak jsem si asi jen ucvrnkla do textilu,nebo nevím co to bylo :grinning:! Ale tedy pěkně mě to vystrašilo!!!
25. čer 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jestli to bylo po kýchnutí, tak sázím na stresovou inkontinenci, to je asi v posledním měsíci víceméně normální :unamused:. No, budu muset po porodu cvičit dno pánevní, kamarádka říkala, že má docela někdy problém udržet po porodu moč.
25. čer 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna No vidíš já mám totiž kamarádku a ona jí taky miluje,ale mě to přijde u ní až přehnaný,má peněženku,kabelku,propisky,zcátko,oblečení a na všem Kitty,dokonce si chtěla i velkou samolepku nalepit na kapotu auta. Já nejsem moc zastánce kreslených postaviček,ale taky mě to čeká,už se těším kolik toho budeme mít doma a jak bude všechno polepený samolepkama. Ale Kitty k nám bude mít zákaz :grinning: :grinning: :grinning:! Možná tak DISNEY :slight_smile:!
25. čer 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu ahoj, taky jsem si v pátek ráno cvrnkla, taky jsme plašila protže jsem zrovna stála na balkoně, zalévala rajčata a najenou jsem měla mokré nohy....no co dodat :dizzy_face: když mimi nějak kopne tak už to není v našich silách :grinning:
25. čer 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@zlatelevizeedna
Aha, tak to jste mě děvčata uklidnily :slight_smile:! Já jsem se i ptala dr,že jsem slyšela,že občas ta plodová voda uniká i jen po troškách,že to nerupne celý a není z toho hned potopa. Ona mi na to řekla,že kdybych měla ten pocit,tak mám přijít a oni mi udělají pomocí papírků test,jestli se opravdu jedná o plodovou vodu :slight_smile:! Tak ale tohle byla asi opravdu moč,stalo se mi to poprvé,tak jsem z toho vyplašená. Budu tedy počítat s tím,že na konci to může přijít kdykoliv :grinning:
25. čer 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu mě se to stalo taky poprvé, a to čekám třetí, budu muset víc cvičit pánevbá dno, ale s tím bubnem je to čím dál těžší :grinning:
25. čer 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
@zlatelevizeedna jo a stěma postavička, naši kluci zatím žádnou takovou mánii neměli, je to vlivem televize, což u nás nehrozí. Maximálně nějaké hračky co momentálně frčí, ale jinak nás to nezasáhlo, jsem ráda! :grinning:
25. čer 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jo jo,to si taky myslím :slight_smile:! My koukáme na televizi jen večer,zapínáme na zprávy a pak běží tak dvě hodinky jen jako kulisa. Budu se snažit,malou od televize držet dál,tak určitě jí občas pustím pohádky,ale nechci se dopracovat k tomu,že bude hrát televize od rána a ona před ní bude sedět. Bylo by to sice pro mě jednoduchý,ale hlavní je pořádná výchova. Děti jsou pak jak píšeš zmasírovaný reklamou a všechno chtějí,to určitě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ! Jééé já budu přísná matka :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no ještě si užíváme trošku klidu :grinning: pak už to jen tak nebude.Dneska to mám přesně za 6 dní do TP,jsem zvědavá,kdy se uráčí vylézt na tenhle svět :slight_smile: Jinak zase přítel přišel včera s tím,že by se mu líbil víc Marek než Dominik...asi se fakt zblázním,necelý týden do porodu a my pořád nevíme jak se bude jmenovat,třeba se nakonec narodí holka a bude to vyřešené :grinning: blbý je,že my ty jména už máme vypsaný v papírech,takže to budeme možná muset poškrtat a přepsat a pak at si zkusí zase přijít s něčím jiným :grinning:
25. čer 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ale ta tvá předpověd kdo jak porodí docela vychází...byla bajule,ted bude natykata a pak třeba já :grinning:
25. čer 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu naši se ráno vzbudí, hrají si v pokoji nebo spíš vlezou za mnou do postele, když je pohádka tak se kouknem, ale na hovadiny je nenechávám...ted jsme už dlouho bez TV, spálená plazna od blesku...a je klid, jsou na kole, venku, na hřišti, nebo pomáhají mě...což je momentálně baví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ajuse21 to jsem přepdovídala já! :sweat_smile: Kdyby mi v tom nedělaly binec ty vyvolávačky tak to sedí :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Aha :grinning: já v tom mám nějakej nepořádek :D a co myslíš...porodím ted v neděli na termín nebo až pak :grinning: ?já se sázím že mi to budou vyvolávat,ale přítel říkal že ted v týdnu a o víkendu dostanu prostaglandinky :grinning:,tak třeba zaberou
25. čer 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 vyvolávat? Proč? Vždyt máš čas :slight_smile: já myslím že ještě vydržíš, budete s eliskarenca společně. Donošené miminko je výhra,, hlavně aby bylo zdravé, ale přítelovi fandím, dotoho, dotoho, dotoho :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari do víkendu čas :wink: v Hradci nenechávají moc přenášet...myslím max.týden,takže pokud do 7.7. neporodím,tak pak v dalším týdnu vyvolávačka a tu teda nechci :confounded: radši at to přijde přirozeně.Já se bojím že pak bude velký mimi,když je hodně přenošený.
25. čer 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No au, pevný nervy k zubaři :frowning2: :slight_smile:
A s tím zapíráním - to dělala taky, ale teď už ne tolik :slight_smile: A dneska ráno další kousek - bušila do mě dole ručičkama a nahoře nožičkama :grinning: Ale co se divím, já prý kopala tak, že jsem budila i taťka :grinning:
No a ba fotečky od Báry a Lucky se těším, ale porod už číst nebudu :grinning: Do čtení toho od Máji se mi nechtělo, jak jsem ráno nespala, tak jsem se nudila, takže jsem si ho přečetla a oči na vrch hlavy...takže nenene :grinning:

@ajuse21 @alemari No holky já si říkám, jestli se natykata už nedočkala...psala na posledy včera ráno....no já se modlím v ten týden po 7.7., prostě do TP bych chtěla mít malou venku :slight_smile:, ideálně se toho 15.7. vrátit z porodky, v pondělí nebo úterý k pediatričce a potom frrrr k našim na vesničku všichni tří :slight_smile:
25. čer 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak já doufám, že se většině kýčovitých postaviček vyhneme aspoň do doby, kdy umístíme ratolest do školky (jestli umístíme, protože školky jsou přeplněné prý i u nás, na malém městě). Televizi zatím nemáme a ani neplánujeme pořizovat, tak to snad nebudou mít kde chytnout :slight_smile:.
25. čer 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka já myslím že ne,včera večer na svým fotoblogu odpovídala na můj komentář,tak je asi ještě celá :slight_smile: Já bych chtěla ideálně porodit tak tento týden,protože od víkendu mám přítel nahlášenou dovolenou na celý další týden a mohl být s námi hezky doma :grinning: a pak už další dovču vybrat nemůže,aby mu zbylo něco na Vánoce.u nich se musí dovolená hlasit dlouho :angry: dopředu.Ale jako na potvoru to bude,že 7ho až mu bude ta dovča končit,tak já pujdu rodit :grinning: Včera malýmu domlouval a říkal mu že potřebuje,aby se narodil do konce týdne :grinning:
25. čer 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem asi chytla nějaký kvasinky :frowning2: Nevíte jestli mi na to doktorka může ještě něco dát,když mám v neděli TP? Se jí zkusím zeptat ted v poradně,ale bojím se aby to nevadilo při porodu
25. čer 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu O plíce se neboj, náš Tomík dýchal sám ve 33. týdnu, je to strašně individuální a říká se,že u kluků je to později :slight_smile:
25. čer 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek