• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@ajuse21 Určitě Ti na to něco dají, existují i přípravky s jednorázovou aplikací.
25. čer 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Snad jo.Je to jak na potvoru,takhle před porodem :slight_smile:
25. čer 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Jo, manžel má dovolenou nahlášenou taky právě od toho 16.7. A u nich v práci jejediný chlap a šéfka dává přednost samozřejmě maminám, které mají už děti s prázdninama :frowning2: Tak jsem na to zvědavá :-/
A na ty kvasinky se zeptej hned v poradně, v těhu je to prý běžné, kamarádka je měla pomalu co 14 dní a vždy jí je celkem rychle přeléčili ;)
25. čer 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne děvčata :slight_smile: Jaká byla noc?
U nás to stálo za prd :confounded: Celou noc jsem byla vzhůru a chodila po bytě jako trestanec, páč malej nějak moc řádil... už jsem si myslela že nás do rána povezou, ale naštěstí je zatím klid, tak snad tam ještě nějaký ten čásek vydrží :astonished: :slight_smile:
25. čer 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, musím se s váma podělit o první dny s miminkem :slight_smile: vzhledem k tomu,že je narozený o sedm týdnu dřív a měl by se narodit až za měsíc, tak máme trošku jiný režim jak "normální" novorozenci,ale to není podstatné,já se chci jen chlubit, jak zrovna my máme toho nejšikovnějšího chlapečka :grinning: Každý den s ním cvičím 4x Vojtovu metodu, vzhledem k tomu, že cvičí úplně nahalatý a přebalovák máme úplně u zdi,tak omítky, co dodělával tatínek, když jsme byli na první pokus v porodnici,dostávají pořádný záhul :slight_smile: několikrát už jsou očurané :grinning: :grinning: :grinning: a světe div se, tátovi to vůbec nevadí :slight_smile:
Jinak to moje mimino jen spí, jí a cvičí....
První koupání dopadlo taky neslavně :slight_smile: já jsem šla s malým cvičit,táta dostal za úkol nachystat vaniču, teplotu vody měl měřit podle rybičky a už když jsem malého do té vody ponořovala, tak se mi to nezdálo úplně ideální. Tomášek to ihned potvrdil svým řevem a nespokojeností. Z koupání bylo rychlokoupání, protože voda byla na něj studená. Rybička měřila o sedm stupňů víc, než byla skutečnost. Malý byl studený jak žabka a tatínek dostal školení o zkoušení vody loktem :wink: a milá rybička je v koši.... Zatím to vypadá,že to malý nijak neodnesl a včera už se mu dostalo kvalitní lázně :slight_smile:
A ještě vám všem můžu říct, že kojící polštář je věc k nezaplacení, hlavně v noci :slight_smile:
25. čer 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@gable Ahojky, tak to Vám rodinko přeji mnoho úspěchů ať se malému jen a jen daří.Určitě se ten režim brzo vyrovná tomu režimu co mají dítka narozená v termínu :wink:
25. čer 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule Velká gratulace k Elence a těším se na fotečky :slight_smile:
25. čer 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable ty se máš mamčo,že máš už maličkého doma :slight_smile: hlavně ať pěkně roste a přibírá :slight_smile: máte velkého bojovníka a ještě všechny dožene a bude na tom postatně líp než normálně narozené miminka v termínu.Můj bratránek se narodil taky moc brzy vážil 1kg 60g byl také do dvou dlaní akorát,ale byl na tom moc špatně :frowning2: měl nevyvinuté plíce,doktoři mu ani nedávali šanci do rána,ale dostal se z toho všeho a dneska je z něj velký kluk,je chytrý má spoustu aktivit ve škole,člověk by do něj neřekl,čím si prošel jako miminko.
Určitě ste nejpyšnější rodiče na svého malého,jak to vše krásně zvládá a hlavně,že ho máte doma u sebe :slight_smile:)
25. čer 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka stejně si ty prckové vyberou sami,kdy chtějí na svět a my s tím nic neuděláme :slight_smile: snad mi na to něco dají,já je už jednou měla na začátku těhu.To mi dala mast canesten,tak tu ještě mám,tak se s ní mažu a pak nějaký globule.Tak jí řeknu at mi k tý mastičce ještě něco dá.Nejde mi tolik o mě jako o prcka,aby to nedostal třeba při porodu.A ted jsem četla,že kvasinky způsobují křehčí sliznice,tak je vyšší riziko poranění při porodu :frowning2:,tak snad to stihnu zaléčit
25. čer 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já se taky budu snažit jí od toho televizního masakru ubránit :slight_smile:! Budu si s ní radši hrát učit jí,no naplánované to mám dobře,už se na to i těším,tak uvidíme,jak nám to spolu půjde.
25. čer 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak zubařka mě dnes netrápila,našla mi malej kazík a chtěla mi to vrtat bez umrtvení,tak to jsem odmítla,tak to nechala až po šestinedělí,že prý by mi tou injekcí mohla takhle na konci vyvolat kontrakce :frowning2:! Kruk jsem si taky koupila a je jen růžovej průhlednej bez Kitty:grinning:,tak už jsem klidná a do pordnice už mám tedy vše do puntíku :slight_smile:.
25. čer 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu když byla ráno třeba kouzelná školka tak koukali, jinak je to o mamince co naplánuje:wink: ty zuby, to je hnus!! Já až budu mít první plombu tak se asi poo...!
25. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule áá,gratulacééé :slight_smile:
25. čer 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 myslím že bys to měla co nejdřív pořešit s dr, aby se to mininku při porodu nedostalo do pusinky nebo očí:frowning2: ale to je zlikvidované za 3 dny, co říkal dr?
25. čer 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..jsem tu víkend nebyla a nestíhám to pročítat..co novýho? :slight_smile:a jak vám je?já jsem na tom pořád stejně.to dítě ven prostě nechce :grinning:
25. čer 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata prosím tebe! Ty nerodíš? :astonished:
25. čer 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari já tu budu nakonec asi nejdýl :grinning:DD
25. čer 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari já jdu zítra na monitor,chodim normálně ke svý dr.,tak jí to řeknu.Je to fakt jako naschvál,že to přijde takhle před porodem
25. čer 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata já jsem si u druhéhomyslela že to snad sni nepříjde, nic mi nebylo a šup, v noci jsem jela z ničeho nic:grinning:
25. čer 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Tak čtu že vám to doma společně pěkně jde :slight_smile:! Přebalovák mám v koupelně a až do stropu máme dlaždičky,tak my snad zeď počůranou mít nebudeme :grinning:. Hlavně že to tatínek neřeší,miminko je přeci teď to nejdůležitější :slight_smile:.
Jo a teploměr máme taky rybičku,tak to jsem na ní zvědavá,jak bude měřit :confounded: ! Ale já si myslím že tu teplotu poznám i bez teploměru,prostě ani horká,ani studená :dizzy_face: .
25. čer 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 jsi to možná měla pořešit už dnes, at se ti to nerozjede, ty kvasinky to je hnus:frowning2:
25. čer 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata věř tomu že nejdýl tady nebudeš :grinning: všichni tady pomalu odrodíno a my tu budeme až do srpna :grinning:
25. čer 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari jenže já se dnes nemám jak dostat do města :frowning2:
25. čer 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ty mě provokuj s těma tvýma super zubama vrrrrrrrrrrrr :angry: ! Já mám ještě tak 5 zubů bez plomb,tak máme ještě co vrtat :grinning: :grinning: :grinning: ! Holt geny jsou geny s tím nic nenadělám.
25. čer 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu mě to vypadne vez plomb!!! Paradontóza, to je věc:grinning:jen nevím který smajlík pak budu používat, ten se zuby asi ne... :sweat_smile:
25. čer 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ajuse21 kdyby ti aspon po telefonu poradili co koupit.. To je ke vzteku, zrovna teď...:frowning2:
25. čer 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
@natykata
Nejdýl tu budu já :stuck_out_tongue_closed_eyes: ! Jste už 40 to vás měsíc přenášet určitě nenechaj :grinning: :grinning: :grinning: ! A hlavně @alemari ,naše vědma to předpověděla mě,tak se děvčata nikam dozádu necpěte,pěkně podle jejího porodního harmonogramu :sweat_smile: !!!
25. čer 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teddylu no nevím , ale tak nejak je mi divně že bych se nedivila kdybych jela ted já...
25. čer 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu To máme stejné plány :grinning: byla bych ráda kdyby jsme to taky zvládli :slight_smile:
25. čer 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ajuse21 Já bych dr taky cinkla co na to? Moje sestřenka rodila kvůli kvasinkám předčasně,se jí to tak rozjelo,že nakonec z toho byl zánět dělohy a malej musel ven císařem! Nechci tě strašit,ale aspoň si tam zavolej ať ti poradí. Teď jde opravdu jen o to,aby to byly kvasinky :unamused:???
25. čer 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek