• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari No ty nééééé,ty na to zapomeň :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!! Máš ještě čas....
25. čer 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tu zubařku nechápu, jak jsem byla já u svého zubaře, dal mě několik anestik(nebyla to klasická injekce, ale vypadlo to jak "mikroužka" ) a vedlejší účinky problému co by vyvolalo kontrakce nenesla.
25. čer 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax A co, ten porod v termínu?????? Nebo tu výchovu :grinning:?
25. čer 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu joo, ty bouřky se mnou dělají divy, fuj:frowning2:A navíc koukni do alba jak mám břicho dole, a velké!!!
25. čer 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax No radši jsem to neriskovala:frowning2:,ale ona říkala že je to opravdu pidi kazík a že to ty dva měsíce vydrží :slight_smile:! Pak to ale bude masakr,zaplnění kanálků a zavření zubu,broušení dalšího a ještě ten kaz,to si tam pěkně v křesílku posedím :grinning:! Prý mám vzít sebou malou a sestřička mi jí ráda pohlídá a i nakojit jí tam mám kde :slight_smile:!
25. čer 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Ježiš,to jsem docela vyplašená ted :confused: já tam radši zavolám.zatím se mažu tím canestenem nebo co to je,docela to pomáhá.Minule mi dělali výtěr a žádnýho streptokoka a nic takovýho nemám,tak si myslím že to ty kvasinky budou...strašně to svědí a hlavně v tomhle vedru to je za trest :confounded:
25. čer 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Myslím tu výchovu :grinning:
25. čer 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 no jo :grinning: držíš semnou co?
@teddylu co ty víš,třeba se s nima budem tahat do puberty :grinning: já už si tak i připadám,přišla jsem an to,že si porod vůbec nepřipouštím,na celý týden mám plány atd :grinning:
25. čer 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ajuse21 To jsem tě právě nechtěla vyplašit :frowning2:!!! Jen příklad kam až by to mohlo zajít. To určitě budou ty kvasinky,ale dr ti aspoň poradí. Já myslím že to chce ale něco na vkládání a pak ležet aby se to tam pěkně vstřebalo :slight_smile:!
25. čer 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tý jo krááááááááááásný fotky :slight_smile:!!! No ale pupíček tedy máš,to je pravda a pěkně dole. Ale ještě vydrž mamko :wink: :wink: :wink: .
25. čer 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu minulý týden mi taky plnil kanálky a zatím dobrý :slight_smile: Rentgen mi dělat nemohl tak ten dáme až později :slight_smile: Jinak jsem ráda, že mám na chvili klid od zubaře :slight_smile: Vidím, že tvá zubařka má hodný personál, když Ti pohlídají malou :slight_smile:
25. čer 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda bych ještě měsíc vydržela v celku :slight_smile: Zítra jdu na kontrolu a budu to mít přesně měsíc do porodu, teda podle teorie
:grinning:
25. čer 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu vydržet musím,pokud nechci rodit do prachu a bordelu:-/ ale je mi fakt divně když to počasí hapruje....malí jsou natěšení, ti už by mimi brali:slight_smile:
25. čer 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
S tím ucvrnknutím se mi to stává bohužel taky,ale,jak píšou holky,ted už to moc neovlivníme,po porodu jen to cvičení :confounded: .S tím kruhem,já jsem si koupila v pátek se čtyřlístkem :grinning: ,moc hezký.
25. čer 2012 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax Moje zubařka i její sestřička jsou zlatý :slight_smile: i tak tam ale chodím vážně nerada :grinning: :grinning: :grinning: !
Já bych taky chtěla vydržet aspoň do 22.července,ráda bych,aby byla malá LEV. A hlavně aby se pořádně dopekla,to je hlavní. Termín mám ale až 29 a určitě budu rodit až v srpnu :frowning2:,zrovna včera mi moje mamka říkala,že mě přenášela do 42 týdne,taky jsem se narodila a měla 4200gramů :frowning2:!!!
25. čer 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tak jsem volala a zítra až pujdu na monitor mi něco dá,že se mám zatím mazat tou mastí co mám,tak aspon že tak :slight_smile:
@natykata já si taky nepřipadám,že bych měla teoreticky v neděli rodit :grinning: si říkám,že to nějak uteklo.A nechce se mi do nemocnice :D
25. čer 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Já jsem se narodila prý přesně na termín :grinning: a měla jsem 3015 g a přítel taky na den přesně a vážil jen 2650 g,tak třeba nebudem mít velký mimčo.Já nevim do jaký míry je tohle dědičný
25. čer 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Hm to já taky nevím :frowning2:! Ale mě doktor na tom posledním velkém UTZ řekl,že odhad na termín je 3200gramů,tak pokud by ten porod vyšel,tak by to bylo fajn,ale přenášet ještě 14 dní,to bych se na ty 4 kila dostala určitě taky :grinning:!
25. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Už jsme si myslely,že to máš asi za sebou :wink: .
25. čer 2012 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Volala jsem paní doktorce,kdy přijde za malým a ona mi říkala,že má plnou ordinaci novorozenců,že ty bouřky před víkendem vyhnaly z bříšek spousty miminek :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable no, vidíš!!! Já to říkám furt, že mi ty bouřky nedělají dobře a to ještě to břicho nízko...vypadám že mám ještě měsíc vydržet??? Co myslíš? :dizzy_face:
25. čer 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari no popravdě,na měsíc to nevidím a vzhledem k trendu červencovek rodit v červnu bych na to moc nespoléhala :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Uvidíš,jak Ti to vyjde,já mám 1.TP 1.7.a 2TP 8.7.,tak jsem zvědavá :wink: .Musíme to ještě vydržet,až si Ty naší prdolkové vzpomenou :wink: .Alemari píše,že půjdeme společně,tak na to jsem taky zvědavá :wink: .Se jménem se ještě rozmyslete,kdyžtak to přepíšete,my už to měnit nebudeme :grinning: .Já osobně bych šla do Dominika,taky jsem tohle jméno chtěla pro kluka.Zítra Ti doktorka něco napíše a snad to bude v pohodě.Mě trápí výtoky už docela dlouho,vždy to jen přeléčili a ted mi vyšel pozitivně test na streptokoka,tak jsem nadšená :angry: ,co se dá dělat :angry: .
25. čer 2012 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable já osobně se cítím tak na 2-3 týdny:wink:
25. čer 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 taky si to nějak neumím představit...kdybych neměla bolesti,tak mi ani nevadí,že jsem ještě neporodila,hrozně se začínám bát co bude potom...
@teddylu já i chlap jsem přenášený a oba 4kilový :grinning: věříš,že se začínám bát porodu,když moje Natálka měla při porodu 3 a půl kila,49cm a to se narodila 36+6tt :grinning:
25. čer 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca :slight_smile: nn,bohužel :slight_smile: ale ke všem těm problémům a bolestem se mi přidali otoky nohou:frowning2: stačí půl hoďky sedět a nemám kotníky:frowning2:
25. čer 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já se vsadím,že to jméno budeme řešit až na sále :grinning: ,ale taky bych radši Dominika..už jsem si na to tak nějak zvykla.Marek je hezký,ale na mrnouska mi to přijde moc tvrdý..nejde tam ani moc zdrobnělin a Mareček je dlouhý.Ještě to musíme prodiskutovat :grinning: Na toho streptokoka ti napíchnou kapačku :slight_smile:
@natykata taky nemám kotníky,včera hrůza..přítel se smál,že mám nohy jako slon :grinning: se nevejdu ani do sandálí
25. čer 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Koukám,že na zubním si po porodu vytrpíme asi stejně :unamused: ,taky mi nechtěla dávat injekci a jak píšeš,říkala,že měsíc vydržíme,ale zuby mám dost citlivý.Na levé straně mi stačí kousnout i do rohlíku a bolí to,jak čert :frowning2: .A s malou mi říkala doktorka úplně to samý,jak kdybych to psala já :slight_smile: .Taky doufám,že přenášet nebudu,doktorka tvrdí,že tento týden by to mohlo vyjít,tak jsem zvědavá.Jednou jsem měla sen,že to na mě přijde,když bude mít přítel noční a tu má ode dneška do středy :grinning: ???Na jednu stranu se těším a na druhou mám trošičku strach,ale snad bude vše v poho :wink: .
25. čer 2012 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 mě se smála tchýně :grinning: Milan to radši nekomentuje,ale očividně mu došlo,že trpím,protože mi včera umyl záda a v posteli ty nohy namasíroval :slight_smile: včera jsem levou nohu měla tak oteklou,že mě začala i bolest,hrozně mě to viděsilo,ale teď je to dobrý...
25. čer 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Jooo,a na fotečky od holek se taky moc těším :slight_smile: .
25. čer 2012 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek