• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari
Ty snad ještě chvilečku vydržíš,to by byl vrchol,kdyby jsi nás předběhla :grinning: :wink: .Fotečky s klukama jsou moc hezký i bříško,to samo o sobě :wink: !
25. čer 2012 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata nojo tchýně,ta moje má taky furt ,,komentáře,,....ted jsme u ní byli a ona hned ve dvěřích zas ty věci typu že jsem ještě celá a že mám velký břicho,že ho mám větší než minule (přitom ho mám asi tak 14 dní stejný na centimetry) a bla bla...tak jsem to ignorovala a odpověděla jí že když mě vidí s pupkem tak asi celá jsem a dál se s ní o tom nebavila.Nechápu proč pořád komentuje břicho...ona do toho mýho nemá moc daleko a to není těhotná,kdežto já se břicho za pár dní zbavím jí zůstane napořád :grinning:
25. čer 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
S obavami jsme na tom podobně.Tvrdí mi,že Eliška bude mít tak 2300kg,ale s tím,jak ted přibírám si myslím,že možná i víc.Danda měl 3850kg,tak jsem na ten jejich odhad docela zvědavá.V porodnici to už vydržíme,když zvládneme porod,tak to už bude brnkačka :grinning:.
25. čer 2012 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21
@natykata
Já jsem otoky neměla,ale od soboty už bohužel :confounded: .
25. čer 2012 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Já vím,už ted se jí nemůžu dočkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
25. čer 2012 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Třeba jsi jen už zavodněná,proto přibíráš.
25. čer 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Vyprdni se na tchyni :grinning: .
25. čer 2012 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Těžko říct,je to možný.
25. čer 2012 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca tchýně a uzený.... :grinning: nee fakt mi může vlízt na záda
25. čer 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 Náš Tomášek měl být Marek a mě se velice líbilo mu říkat Maříku :grinning:
25. čer 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca já jsem kynula jak buchta a spousta z té naposled přibrané váhy byla vyčurinkovaná do wc :slight_smile:
25. čer 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 já mám tchýni super :slight_smile: má stejný humor,takže to beru jinak :slight_smile: ale tipovala porod na 23.6 a když jsem tam přišla,tak mě vyhnala ze dveří,že tam nemám co dělat a ať mažu rodit :grinning:DD
@eliskarenca já taky otoky neměla,až teď přes víkend...dneska to jde,ale protože celý den ležím:-/
25. čer 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata ale tak ona není tak zas tak hrozná,ale nechápu proč furt rejpe a říká to samý dokola...břicho má snad každá,přeci to dítě nemůžu nosit v tašce na zádech :grinning: a to si myslím,že ten pupek není zas tak mega...jsem se měřila a mám obvod 98 cm,tak nevim.Takže mě to už štve a ted ty poslední dny už jsem docela vzteklá,čím víc se to blíží,tím víc mám nervy na pochodu :slight_smile:
@gable ještě si to musíme rozmyslet :slight_smile:
25. čer 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 klíííd matko :slight_smile: ale chápu tě :slight_smile: mě to řikaj všichni okolo,že mám ohromný břicho...ale co mám asi dělat ty jo? :grinning: mám se vyfoknout? :grinning:
25. čer 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 a jaká je druhá varianta? S těma nervama to u mě vyvrcholilo po porodu, když jsem přijela domů :frowning2: sama a bez miminka, byla jsem jak fúrie, tak vzteklá jsem v životě nikdy nebyla. I přítel mi říkal,že jsem strašně zlá a že mě chce zpátky hodnou.... Kdoví,co mi pouštěli za plyn do narkozy :grinning:
25. čer 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
@alemari holky žádný čůrání!!pořádný hovňousky :grinning:
25. čer 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable Dominik.Už ho tam máme i napsanýho :grinning: Jo já jsem vzteklá už ted,to jsem zvědavá co bude po porodu...až nebudu nic stíhat,to pak budou náladičky,chudák přítel...občas ho lituju :slight_smile:
@natykata neboj,zachvíli splaskneme :grinning:
25. čer 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj baby ukecaný, jak se máte? My měli včera trošku krušnou noc, sem blbec snědla na večeři čerstvej chleba a pak sem s malým do půl jedné bojovala, chudáček! Zatím mám vyzkoušený, že na prdíky nám nejvíc asi zabírá teplý na bříško! Dopo se stavila mamka, dovezla nám rajskou a přítele sem vyslala běhat po úřadech! Ten mě proklíná, protože jak to bývá všude si ho přehazujou jak horkej brambor a nikdo na těch přepážkách nic neví!!Ty dny tak utíkají to je děs, tři hodiny a já dneska pořádně nic nestihla, dneska ven nepůjdem, je tam docela zima a sem unavená, tak vysaju, nakojím a půjdu si asi zdřímnout a dohnat tu noc :slight_smile: Jo a pěkně trpím s těma hemeroidama, už sem začala i krvácet :frowning2: Přítel mi doveze nějakou mastičku, tak snad to k něčemu bude :unamused:
25. čer 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 taky mě ho bylo líto a bála jsem se,aby to vydržel,já ho totiž trápím od začátku těhotenství :slight_smile: holt hormony neovlivníš.... ale on dneska naprosto nečekaně přišel s poděkováním za malého,tak vím, že je vše zapomenuto :slight_smile:
Dominik je hezký,ale Marků je teď míň. S malinkým se na boxu prostřídali za ten měsíc 3 Dominikové :slight_smile:
@yesu já mám s hemeroidy problém od 16,teď po porodu, ikdyž to byl císař jsem si taky užila svoje a můžu ti jen doporučit dubovou kůru v gelu a když je to fakt mazec, tak udělat odvar do lavoru a pěkně si v tom prcinu vymáchat....
25. čer 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata No já už se bojím tak 14 dní a to jsem to brala hodně statečně,pořád jsem si říkala to zvládnu,je to jen porod atd... Pak jsem si tu přečetla pár porodních příběhů a prdelka se mi nějak rozklepala :grinning: :grinning: :grinning: ! Já se budu snažit porodit v termínu,půjdu klidně i tůru,dám si horkou vanu i ten sexík jestli to malou vyžene ven :slight_smile: . Nechci přenášet!!!
25. čer 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable já to v životě neměla a nejdřív sem si myslela, že to nic není, že se to stává, že to občas bolí, ale dneska ta krev a bylo mi to jasný :frowning2: tu dubovou kůru zkusím....
25. čer 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu a nos jenom bavlněné kalhotky,než se ti uleví..
25. čer 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata ahoj, koukala jsem že jsi měla včera skoro stejný den jako já na dnešek a zatím i do teď :slight_smile: Celou noc jsem nespala protože se to Matýskovi v bříšku už asi moc nelíbí, dával mi to pěkně najevo a to mám rodit až za 3 týdny, ale po tom dnešku pochybuji že to tak dlouho Mates vydží :grinning: To Adélka byla tenkrát hodné miminečko, o ní jsem celé těhu skoro vůbec nevěděla :wink:
25. čer 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable teď nic jinýho stejně nenosím...
25. čer 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu bát se budeš,ale potom na sebe budeš sakra pyšná, že jsi to zvládla :slight_smile:
25. čer 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu ahoj mamino :slight_smile: je to fuška co? :slight_smile: ale vydrž...nejhorší je těch prvních 6neděl...vychytáš co můžeš jíst a co ne atd :slight_smile: a ty hemeroidy teda nezávidím :-/
@ajuse21 tj,doufám,že nebudu oteklá i po porodu,těším se,až slezu z kozy na sále a budu si zas připadat lehká jak pírko...nedokážeš si představit ten pocit po porodu,když si poprvý stoupneš na nohy :slight_smile: bála jsem se i chodit :slight_smile:
25. čer 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca No a mě ten kazík právě vůbec nebolel,ona jen řekla já si rovnou udělám prevenci a pak mi tam strčila ten háček a ouva,docela to zabolelo :frowning2:! No už se tam v tom říjnu vyloženě těším :grinning:!
Tak ti přeju ať to vyjde jak tvrdí doktorka,ale asi by bylo lepší,aby byl přítel v noci doma,tak teda vydrž do čtvrtka nebo pátku,na většinu to zatím přišlo v noci :wink: :wink: :wink: !
25. čer 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata já samozřejmě vím, že čerstvej chleba bych neměla, ale nějak mi to nedošlo!
25. čer 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milushka88 ahoj,ale udělám ti radost..tuhle noc jsem spala jak zabitá :grinning: a vše dohnala,tak to tak snad budeš mít taky :slight_smile: já mám sice dítě klidný,moc se v břiše nevrtí,ale moje tělíčko dáva silně najevo,že už nemůže :-/
25. čer 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já nakonec přišla na to,že co nadýmá mě,to nesnesla Natálka...:slight_smile: taky máš tak ráda čerství chleba co? :grinning: ale co by jsme pro ty malý pupíky neobětovaly...jak seš na tom s tím kojením?dobrý?
25. čer 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek