• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@yesu Já si tu dubovou kůru koupila už do porodnice! A ty sis je vytlačila při porodu,nebo se ti udělaly až po? Máš zácpu??? Já se jich taky bojím,ale celý těhotenství mám zatím klid,na zácpu netrpím,jen zřídka :slight_smile:!
25. čer 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata To já už tuhle divočinu mám od pátku co jsem byla na kontrole. Jsem zvědavá co nám dr. poví tenhle pátek až půjdeme na monitor. Docela bych už brala aby byl Mates venku, jsem nějaká chcíplá :unamused:
25. čer 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable To je jasný,budu ta nejpyšnější maminka pod sluncem :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: !
25. čer 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@milushka88 jo..to já v tvým týdnu začla taky...každý den jsem si řikala,že hůř mi být už nemůže a ono to jde...každý den čím dál horší,ale jen dokud jsem si to připouštěla a za každou cenu už chtěla porodit..teď to prostě beru tak,že porod neřeším,až bude chtít,tak vyleze a já s tím prostě do tý doby nic nenadělám a hele,ulevilo se mi...
25. čer 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Teda, já vás dneska jen dočítám a dočítám :slight_smile:
Evidentně si vynahrazuju to brzké vstávání, protože dopoledne jsem spala hodinu a teď skoro dvě :grinning:
25. čer 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata jj čerstvej chleba je nej, ale o tom si už nechám jen zdát!!S kojením dobrý, malej hezky papá hezky, ikdyž u toho pospává a pořádně nepoznám kdy pije a kdy jen dudlá, ale přibírá a to je hlavní, akorát kojím přes klobouček a snad to časem odbouráme...a co vy?
25. čer 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já si je ani nevytlačila, asi mám ty vnitřní, bolí mě to při stolici a teče mi trošku krev :unamused:
25. čer 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já klobouček sundala po měsíci a chytala se krásně :slight_smile: jéé,se tak těším zas na kojení :slight_smile:
25. čer 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata taky jsem zvědavá jaký to bude být bez bříška...si budu připadat lehká :grinning: jinak jsem si řekla že dnes udělám úklid...a prd je z toho.Akorát jsem uvařila,umyla nádobí a kuchyn a pak sem vytáhla vysavač a vyluxovala akorat obývák a ted musím sedět,protože mě chytla pravá strana zad a střílí mi to do pravýho podbřišku :frowning2: asi skříplý nervy nebo já nevím.Jsem hotová
25. čer 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Jo, mně včera říkal můj taťka, že až se malá narodí, tak to bude jen malá změna :slight_smile: Sice budu pohyblivější, ale malou budu jako ocásek stejně tahat všude s sebou :grinning:
25. čer 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snuflinka Ale bude to určitě změna k lepšímu :slight_smile: Ted čtu počasí na seznamu a o víkendu mají být tropy...to mě moc nepotěšili :frowning2: Já nechci rodit ve vedru :grinning:
25. čer 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata já sem to občas zkusila, chytl se hezky, ale dvakrát zadumlal, sklouzl k bradavce a konec a teď to zkoušet nechci, máme moučnivku, tak ať nemusím léčit ještě bradavky, ale jak to vyléčíme budem trénovat!
25. čer 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
To by bylo fajn :wink: .
25. čer 2012 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Taky jsem z toho víkendového počasí "odvařená" Ale neboj, do pátku má být chladno, třeba to stihneš ;)
25. čer 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Asi bych měla víc odpočívat,ale jakmile si trošičku odpočnu,už zase něco šudlím,asi bych ted mela ubrat,hlavne,ze to vím :grinning: .
25. čer 2012 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Nedivím se Ti,taky mám už obavy a ještě k tomu,když do Tebe někdo vrtá,měla by Tě spíš podpořit.
25. čer 2012 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Mě si doktorka objednala na 20.7.,to si užiju.Děkuji,uvidím,přítel už odjel a kladl mi na srdce,když něco,at volám :wink: .Je doma Danda,tak sama nejsem :slight_smile: .Dnes mám bříško tvrdý skoro pořád,ikdyž ležím a mám dost citlivý třísla,ale nemusí to nic znamenat :grinning: .Ještě se chystám vytřít,ale moc se mi nechce.Danda mi ted donesl tousty,tak jsem neodolala :grinning: a ještě si budu chvilku číst.
25. čer 2012 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata
Je to tak,jak píšeš,psychika dělá hodně.Já když na to myslím,tak jsem dost nervozni,ale když se zabavím,tak je to lepší a rychleji to uteče :wink: .Nemá to smysl se znepokojovat :wink: .
25. čer 2012 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Taky jsem se dívala na počasí,moc nám těhu nepřeje :confounded: .
25. čer 2012 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu mě tak kdysi syn obhodil zeď v ložnici....do výšky metrdvacet:grinning:!!! Příště ho přebal na zemi:grinning:
25. čer 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka
U nás ráno vypadalo,že bude chladno a vyjasnili se,je docela pařák :grinning:.
25. čer 2012 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 taky mi svaly nestíhaj..musíš se šetřit :slight_smile:
@yesu jéé,chudák,tak ať se mu to brzo uzdraví a pak uvidíš,s kloboučkem můžeš kojit pořád
@eliskarenca já jsem si schválně udělala plány na celý týden,ať to hezky uteče :slight_smile:
25. čer 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca to by byla drzost, co?:-* Ted mi mužíček říkal že by to bylo skvělé kdybych potodila až na termín, aby to všechno stihl... Vaše přání je mi rozkazem, ale nevím to malé v břichu jestli bude poslouchat a kluci by už chtěli taky vozit :sweat_smile:
25. čer 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Bylo by to od Tebe hezké,kdyby jsi nám dala přednost :grinning: Mimi určitě poslechne a kluci ještě chvilenku vydrží :wink: .
25. čer 2012 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Aha já myslela že je máš venku! No tak to je mi tě líto,snad se toho brzy zbavíš :slight_smile:! U nás v rodině je nikdy nikdo neměl,tak snad se mě to taky vyhne. Při porodu tedy nebudu moc tlačit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !
25. čer 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata taky mám plány na celý týden,aby to uteklo :grinning: dnes jsem byla trhat třešně,zítra jedu na monitor,ve středu poradna,čtvrtek budu asi uklízet a píct třešnový dort pro přítele,protože má v pátek svátek :slight_smile: a v pátek si pustím večer nějakej hezkej film a dám si dojku červenýho...a sobota pojedeme někam ven a v neděli rodím :grinning:
25. čer 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari jo přítel taky chce abych porodila nejlépe už dnes..nebo prej aspon do pátku,aby si to o víkendu oslavil a příští tyden s náma byl doma..jooo,to si ale musí domluvit s naším panem lumpanem v bříšku :grinning:
@eliskarenca musíme to vedro přežít,mě to nedělá dobře.
25. čer 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 já mám zítra poradnu,pak potřebuju na pojišťovnu...ve středu s holkou k zápisu na kroužek.čtvrtek si vyrazím na kafíčko a pátek poradna ve špitále :slight_smile: víkend maj být tropy,tak se asi doma zavřu u větráku,protože venku bych umřela...
25. čer 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
25. čer 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se nás ty prdíky nějak drží :frowning2: Zajela sem si do lékárny pro dubovou kůru a když sem se vrátila, přítel cvičil s Kubíkem protože ho zas bolelo bříško, tak sme namasírovali, dali teplý na bříško a teď spinká :slight_smile:
25. čer 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek