• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@kamino Se zubařem souhlasím :grinning: doufám že i porod bude lepší než zubař :grinning: Mě bylo z té glukozy pěkně šoufl. Jsem zvyklá jíst celej den od rána do večera. Tak to bylo děsný vydržet bez jídla a hlavně bez snídaně. Jsem málem omdlela hlady. Ale hlavně, že cukrovku nemám.
10. dub 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY a tu krev na cukrovku berou z prstu,nebo normálně ze žíly? Jinak se ještě zeptám,berete ještě nějaké těhu vitamíny?????? Já mám pořád pocit,že mám všeho nedostatek i když jím normálně :frowning2:! Beru magnézko na křeče a občas zobnu vápník,ale mívám občas i nedostatek železa,to bych jen jedla samej prášek,tak nevím jestli nekoupit nějaké komplet vitamíny pro těhotné. Vím že se hodně řeší velká váha miminka po braní těhu vitamínů,ale já mám strach aby mělo miminko všeho dost. PORAĎTE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krev mi brali normálně ze žíly,celkem tři odběry,počáteční a pak po glukoze další dva,každý po hodině + moč. Vitamíny pravidelně krom magnezia taky moc neberu,jen železo co mám zásoby s darcovstvi krve. Je. Tam i listovka,,tak snad o.k.
10. dub 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Mě brali krev ze žíly, před vypitím té glukozy, pak hodinu po a pak za další hodinu. Já beru jen magnezium kvůli tomu tvrdnutí 6 denně, sem tam si udělám rozpustnej vápník a místo železa piju čaj roiboos, jinak žádný vitamíny neberu...
11. dub 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Roiboos obsahuje železo? Máme doma tři,ale to jsem nevěděla :slight_smile:! Tak to se do něj taky pustím,já pořád zvažuji Femibion,ale ta cena na měsíc 450kč je mazec. Vápník si asi také koupím rozpustný a magnezko beru jeden denně.
11. dub 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem teď dorazila z tý cukrovky... Jsem jak cedník a málem jsem se jim tam poblila, už už jsem byla na záchodě, že to půjde ven, ale vydržela jsem to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpoledne budu vědět výsledky.
11. dub 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem nová zdravím vás a hlásím se k vám mezi červencové.Termín mám 14.7. a je to moje třetí mimi. :slight_smile:
11. dub 2012 v 10:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No mě to právě řekla doktorka na hematologii, že si ho mám koupit, tak ho teď aspoň jednou denně piju...
@bajule jaj to to bylo tak hrozný?mě to teda nepřišlo, asi moc nejsi na sladký :wink: hlavně, že jsi to ustála a držím palce ať to dobře dopadne!
11. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ty jo, jen 450Kč ža Femibion? To tady v lékárně ho kupuju za 550Kč, teď jsem ho objevila v akci za 505Kč, tak jsem po něm hned skočila...beru ho, ale jen tak šolich, ne každý den, protože to by bylo fakt moc drahý :frowning2: Ale říkám si, že je to pro malou...Ona mají miminka větší porodní váhu, když se ty vitamíny v těhu berou? To asi přestanu :grinning: Malá je sice zatím tabulková, ale manžel měl prý obrovskou hlavu a tchýně mě s tím straší už co spolu chodíme, tak se děsím, abych to přežila...
11. dub 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Ježíš já tu cenu napsala jen orientačně podle netu,vůbec netuším co stojí v lékárně :grinning:! Nakonec budu mít tři balení,ale přítel mi to vezme z fondu z práce,kde mu přispívají peníze na různé zdravotní pomůcky,tak aspoň takhle a že to nemusím platit hotově. S velkou porodní váhou při braní vitamínů to píšou všude,ale o Femibionu jsem to konkrétně nečetla,tak nevím. Já sama jsem měla při narození 4,5kg,tak čekám obříka i tak :grinning:!
11. dub 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. dub 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Na sladký jsem ulítlá, ale toto... A teď jsem tam volala a je to v pořádku, můžu vesele mlsat dál :slight_smile:
11. dub 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bajule Tak já měla výsledky zhruba po půl hodině od posledního odběru.. každopádně gratuluji k dobrému výsledku. :grinning:
11. dub 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je to dneska za den???Já sem dnes dostala další špatnou zprávu!!!Léčím se po tromboze na hemtalogoii, teď v těhu mi dělali kreví obraz každej měsíc, naposled mi doktorka řekla, že je to pořád v pořádku a že není už potřeba, abych chodila tam, že stačí, když to bude hlídat obvoďák(naznačila, že se musí šetřit a že tam jsou horší případy) a dneska sem volala k obvoďákovi na výsledky a jsou dost špatné, takže zítra se mám okamžitě zpět hlásit na hematologii!!!Tak jestli sem byla v nervu předtím, tak teď už jsem fakt na mrtvici!!!Sakra, co mě se ještě podělá?!
11. dub 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Hlavně se tím nestresuj!!! Mně sledujou na hematologii od začátku a píchání heparinu se nevyhnu na 100% v šestinedělí a teď podle náběrů mám zatím do května klid a potom se uvidí, ale do porodu budu píchat taky, jen je otázka od kdy...Hlavně se nenech vyděsit, kdybys narazila na blbýho doktora. Já tam byla poprvý asi v 6tt a to mi tam ta jedna nádhera řekla, ať to nehrotím, jestli jsem ještě nepotratila, že tam ani nemám chodit a že je vysoká pravděpodobnost, že do toho 13tt potratím...šla jsem tam od ní úplně hotová, až potom mi došlo, že oni to berou jako rutinu a nejdůležitější je, abych se nenervovala a dělala všechno, aby bylo mimi v pohodě ;)
Tak se drž!!!
11. dub 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Mě hlavně štve, že mě od tam tak vypakovali a řekli ať to řeším jen s obvoďákem a tři týdny na to se mi to takhle zhorší a musím tam zpět!
11. dub 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu :frowning2: Držim palečky...
11. dub 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu To chápu, nevím, proč si tě tam nemohli nechat, ale jak říkám, oni ty doktoři jsou někdy prostě padlí na hlavu :frowning2: Hlavně ať to dobře dopadne!!!
11. dub 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Neměla sem pro něm moc hroznou diagnozu, sem fakt naštvaná a taky jí to tam zítra řeknu!
11. dub 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Hlavně potom dej vědět, jak jsi dopadla :wink: Držím moc palce, aby co nejlépe
12. dub 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No to jo, to vstávání taky nebude příjemný :grinning: ,ale teďka s prďolou v bříšku mi dost vadí, když dlouho nejím, tak uvidíme,ale co bych pro to malý a pro sebe neudělala :slight_smile:
12. dub 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Tak děkuji za povzbuzení, uvidím, jak to budu snášet já, zítra napíšu jaké to bylo :slight_smile:
12. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No holky mě to počasí tak štve....zima, déšť, sychravo...To je počasí na houby...člověk nemůže ani dělat na zahrádce...Tak sedět doma a být u pc nebo uklízet a vařit...či chodit po návštěvách :frowning2: ....Už by mohlo být lépe...a vyjít si třeba ze psema na procházku...Ta prospěje miminkům.... :grinning: :grinning:
12. dub 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Já sem asi jediná komu to počasí nevadí, ven pořádně nemůžu, tak mi to aspoň není líto!
12. dub 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu Už si to zase bereš moc vážně?...Udělej nádeh a neřeš to...malinký ti tam zůstane...prďolka...Co mám říkat já...já bych neměla kouřit...když jsem nebyla těhotná tak jsem sporcovala 2 krabičky denně to je výkon...a když jsem čekala malý tak jsem to ryskla a nekouřila jsem těch 12 týdnů co jsou pro malého plně ryzikové...A když už mě to trápilo a scházel mi nikotin...byla jsem nervní..hnusná na rodinu na partnera tak jsem si začala kupovat krábu ob týden...A to mě bolí, že to bez těch cigaret nevydržím....To malej dostává záhul...Jenže jsem se radila s doktorem a shodli jsme se na tom čím míň nikotinu tím líp pro malého...Tak jsem se naučila kouřit slim Red White modré kde je o 1x nižší nikotin než v normální cigaretě...což je 5mg nikotin v cigaretě slim...a v normální cigaretě je 10 mg nikotinu-....Nejenže mi stárne plodová voda, že mohu dřív porodit ale hodně mě to trápí takže sporcuji 2 cigára denně...protože jsem na tom už 7 let závislá....To mě ze všeho nejvíce mrzí....A když je fajn nekouřím vůbec...PRoto se modlím k bohu ať mám mimíska zdravého...a semnou může být cokoliv hlavně ať on je zdraví....A to mi láme hlavu. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka _ hlavne se nelekni,jestli ti bude po vypiti šoufl,je to normalni,prejde to:wink:
12. dub 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Ja to. Mám stejně,ovšem kourim 18 let a lékař rovnou řekl,ze omezit co to půjde,ale bez stresu,ten je prý horší a než nikotyn,tak jsou horší ty další látky,tak jsem přešla na e-cigaretu a je to super,lépe se dýchá,nesmrdi a i když ná to nejsem nijak pyšná,tak mám alespoň méně výčitek. Zatím všechny testy v pohode,bylo mi doporučeno ještě magnezko,tak to beru poctivě a věřím,ze vše bude dobře.
12. dub 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamino Já mám taktéž díky bohu všechny testy v pořádku a malýmu se v bříšku líbí :grinning:
12. dub 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
@kamino Holky to není možný já jsem si myslela, že jsem snad jediná na koníkovi, kdo kouří, já si bohužel to cigáro taky neodpustím! Teď si to samozřejmě vyčítám, ale čím víc sem v nervu, tím mám větší chuť!
12. dub 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám k hříšnicím, jsem měla za celé těhu 3 cigarety , naštěstí mi to smrdí, sice mám na to občas chut, ale dá se to v pohodě zvládnout ,což jsem vůbec nečekala.
12. dub 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek