• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@natykata já nechci rodit v tropech :grinning: taky máš hezkej program :slight_smile: a nevim jakej budu dělat na ten další týden,jestli tady ještě budu :grinning:
25. čer 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 :grinning: pokud tu budu další týden,tak si naplánuju sakra dlouhý procházky,protože jedna taková mi v 36tt vyvolala pěkný poslíčky...tak snad by mohla jako zabrat na porod :grinning: sex u nás nefunguje...naopak se mi to břicho uvolní,zmizí bolesti a já spím celou noc :grinning:
25. čer 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@já vím, že dá, ale trošku mě to otravuju, pokaždým kojení to sterilizovat (ikdyž v porodce se to za 4 dny neudělalo ani jednou), když dem ven nesmím to zapomenout a taky ta manipulace je trošku naprd-si to nasadím a než našteluju malýho, tak mi to pětkrát spadne! :angry:
25. čer 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak to zas u nás si při porodu vytlačila hemeroidy mamina i babička...a od porodu je mají obě až do teď :frowning2: Dubová kůra je jejich věrný přítel, tak jsem na to zvědavá
25. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata ta zpráva nad tím je pro tebe...
25. čer 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No a co jinak používáte na ty prdíky? Psala si,že mu nejvíc pomáhá teplé na bříško a když to nezabere,tak to cvičení,žádný kapičky? A ještě když máte tu moučnivku,tak používáš jen klobouček,nebo i odstříkáváš do flaštičky a dáváš mu mlíčko z ní??? Už shomažďuji informace,pak toho bude moc,tak ať už aspoň něco vím :slight_smile:!!!
25. čer 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka To néééé,já se toho bojím,já je nechci :cry:! Stačí že mám vytlačený ty křečáky,ještě hemeroidy k tomu :frowning2:!
Jak tomu předejít:slight_smile:??? No tak jedině císařem a to mi zase za to nestojí.
25. čer 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata se máš..to u nás funguje,mám po tom křeče jako prase..tak se mi do toho vubec nechce :confounded: tak vim co budu dělat celej další týden :grinning:
25. čer 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Vždycky zkouším cvičit, masírovat bříško Pupíkem nebo mám takovej olejíček namíchanej od Filipínek a kapky mu dávám preventivně Espumisan před kojením...Ten klobouček nepoužívám kvůli moučnivce, ale protože se malej neumí pořádně přisát, teď je to ale i výhoda, že mi nenakazí bradavky a nepředáváme si to...
25. čer 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu já je vyvařovala jednou za den...jinak teda,chápu,venku to moc praktický neni :frowning2:
@ajuse21 to by ti porod vyvolat mělo :grinning: já to používám naopak,když mě bolí břicho,tak vyprovokuju chlapa a mám klid :grinning: je to divný,ale je to tak :grinning:
25. čer 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Tak snad Vám to vyjdle podle plánu,naplánovaný to máš hezky :grinning: .Právě,ty horky mi takyletos nesedí :confounded: .
25. čer 2012 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
no,nestraš :confounded: .
25. čer 2012 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu nechci strašit, ale víš, že hemeroid je vlastně taková křečová žíla u zadku :grinning: :grinning: :grinning: a já po císaři jsem si s ním taky užila... ale mám ho už dlouho,akorát povětšinou v klidu :wink:
@yesu malinký trpí na ty prdíky nebo je to jen občas? U nás zatím klídek,ale to je možná i tím,že s ním cvičím tu Vojtovku,u toho se pěkně protáhne a má to prý dobrý vliv i na pohyb střev :sweat_smile:
25. čer 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable No to mě tedy strašíš :grinning:! Nechápu jak je ale možný,že ti vylezl i po císaři:frowning2:.
25. čer 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já nestraším :slight_smile: Prostě s tím počítám, když vím, jak na tom byly ženský v rodině přede mnou :frowning2: A třeba ty budeš určitě v pohodě, jestli jsi s klukama problém neměla, ne? :slight_smile:
Stejně nemá cenu nad tím moc špekulovat, ono to nějak dopadne :slight_smile:

Holky, jdu spát, jsem dneska fakt jak praštěná po hlavě...a zítra ráno zas na kontrolu a zas na monitor
25. čer 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
To si myslím,že určitě má dobrý vliv na střeva,to je fajn :slight_smile: .
25. čer 2012 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
nemá to smysl řešit,to víš že ne.Já jsem zatím rodila jen jednou :grinning: a to jsem problém neměla,tak doufám,že se mi to vyhne.Dobrou noc!
25. čer 2012 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
ted jsem si dala lžičku lněnýho semínka a zezadu se mi ulomil kousek zubu,ten,jak jsem nejvíc cítila,takže supr.To se mi snad jenom zdá,ráno musím zavolat zubařce,já jsem to snad dnes přivolala :confounded: .
25. čer 2012 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No to máš PECH :frowning2:! Tak to ti nezávidím,ale tak tobě to opraví né? Někde mají ty šetrné anestezie,které v těhu nevadí! Moje zubařka je starší,tak se to k ní asi ještě nedostalo :grinning:!
25. čer 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,už jdu zalehnout,ještě si budu chvilku číst.Dobrou noc!
25. čer 2012 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Musím se s ní ráno domluvit,doufám,že si na mě udělá čas,mívá plno,ale nechtěla bych ho mít takhle otevřený.Moc se ji do anestezie nechtělo,tak uvidím,myslela to původně dobře.Kdyžtak mi to spraví bez ,budu to muset vydržet,to je děs :confounded: .
25. čer 2012 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 tatínci, ti myslí akorát až to zapijou...no já jsem zvědavá kdo bude další, hlavně která z nás bude opravdu až v červenci! :sweat_smile:
25. čer 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu Taky bych chtěla, aby se ta naše holčička narodila ve znamení lva, tak se nechám překvapit zda to dopadne :wink:
25. čer 2012 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax já taky tak nějak tajně doufám že budeme mít lva...:wink: ale já to tak dlouho asi nevydržím:frowning2:
26. čer 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari aby si se nedivila :slight_smile: malé se v bříšku bude líbit a počká si na srpen :wink: Taky jsem zvědavá na ten můj "den" :grinning:
26. čer 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax mě to tak řekl doktor, že přenášení u mě nehrozí...ale neotvírám se, nemám žádné příznaky, až na to obří břicho :sweat_smile:
26. čer 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari důležité je, že se ještě neotvíráš :sunglasses: to buď v pohodě a zdárně dosáhneš lva :slight_smile: Dnes jdu v 10h na kontrolu, tak jsem zvědavá, snad to bude OK :wink:
26. čer 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já jsem doma měla místo kakání takové malé porůdky,aby mě nebylo líto,že jsem nerodila přirozeně... a ten hemeroid byl následek těch malých porůdků :unamused:
26. čer 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já jsem byla cca 14 dní před porodem u zubáka, nechala jsem si opravit uštípnuté přední zoubky a jak jsem se vzbudila po narkoze, tak jsem měla jeden zas uštípnutý po intubaci :sunglasses: budu to muset jít k zubařce reklamovat,nic nevydržel :grinning:
26. čer 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata se máš :slight_smile: taky bych to brala,kdyby mi po tom bylo dobře.my spolu už asi 3 týdny nic neměli,krom mazlení a ten můj je už nervní jak sánky v létě... :grinning: protože od kkonce října až do konce listopadu jsme nemohli a když jsme od toho konce mohli,tak se námn stala taková ,,nehoda,,- Petrovi se natrhla uzdička a musel stím v lednu na zákrok a hojilo se mu to do konce března...takže jsme si ,,užili,, párkrát v dubnu a od května mi to je nepříjemný,tak už jen fakt pomálu...a ted budeme mít zase utrum v šestinedělí a pak to pro mě bude asi zase au :grinning:
26. čer 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek