• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@gable
To Ti tedy vážně dlouho nevydržel,to si zajdi :wink: .Já toho mám díky kanálkům a celkově se mi těhu podepsalo na zubech a dásních docela dost.Byly jsme se zubařkou domluvené na 20.7.po porodu,ale včera se mi ulomil ze stoličky dost velký kousek zubu,tak mám radost a ke všemu se nemůžu zubařce dovolat,tak doufám,že má dovolenou,to by mě asi kleplo.Jako kdyby toho nebylo málo :confounded: .
26. čer 2012 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jo na to zapíjení se těší všichni :grinning: až se malej narodí,tak se to bude slavit u tchýně na zahradě...už má nakoupenou slivovici :grinning: a někdy na konci srpna to plánuje oslavit ještě s kamarádama v hospodě,tam chce udělat nějaký obložený mísy a tak.Ale tak nezazlívám mu to,miminko se zapít musí...na jeho zdraví :slight_smile: Jen mě trochu mrzí,že já u toho být nemůžu :grinning:
26. čer 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já zubaře ,,nestihla,, :confounded: takže mě to čeká až na podzim
26. čer 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Tak to je škoda a proč by jsi u toho nemohla být,myslím u tý tchýně?My plánujeme na zahradě orožnit selátko,soudek pivka,ani jsme neskolaudovali,tak to vezmeme při jednom :grinning: .Měl by z moravy přijed brácha td..,tak uvidíme.Už jsem se ji dovolala a jsem na pátek,tak třeba to stihnu :grinning: ,taky mě mohla vzít hned,ta díra je dost nepříjemná,doufám,že budu mít plnou pusu aftů :cry: .
26. čer 2012 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca protože se to bude prý zapíjet až budu v porodnici...hned až se narodí,tak prý ten den.Ale tak at si to oslaví,já na nějaký oslavy nebudu mít asi ani sílu ani náladu,budu ráda že jsem ráda :slight_smile: Jen doufám že přítel dorazí pak do porodnice,to by mě asi mrzelo kdyby nepřišel....ale říkal že si zajistí odvoz.Jinak jak to máte s návštěvama? Dovolíš aby hned přijeli na návštěvu třeba babičky atd.?Třeba hned ten týden po porodu.Přítel si totiž plánuje jak přijedou jeho rodiče,babičky atd. , ale já jsem mu řekla že to bude záležet hlavně na mě,jak mi bude a třeba nebudu mít náladu na návštěvy a nějaký obskakování
26. čer 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 tak to mě teda vůbec nemezí!! Jen at si ty huby zlejou beze mě, hlsvně at ví kde jsou děti jinak je mi to úplně jedno! :grinning: Když si vzpomenu jsk můj mužíček ypadal po prvním klukovi kdy došel do porodnice z mojí mamkou, tak bych určitě nechtěla vidět ten bordel doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně ten stav hned po probuzení!!! :confused:
26. čer 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax ono je to už prý jedno u třetího jestli se otvírám dřív, prý to prostě najednou příjde... Uvidíme, jdu ve čtvrtek, zeptám se na váhový odhad kolik mimi má a podle toho se zařídím :dizzy_face:
26. čer 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ono možná lepší to nevidět :slight_smile: Mně stačilo jak se zlil v dubnu,když slavil se švárou narození jejich miminka,takže nechci vidět jak bude vypadat ted :grinning: Říkám hlavně zamnou doraž do porodnice a doma at není bordel až přijedu,to bych byla vytočená
26. čer 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 a já ještě říkám -nestrať někde kluky:grinning: ten bordel asi ještě bude,protože nevím kdy to doděláme, ale to neřeším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari kluci to oslaví s tatínkem :grinning:
26. čer 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 aby mi je nedovezli do nemocnice s otravou alkoholem všechny tři:grinning: to ale spíš s tatínkovým umem vařit bude otrava jídlem.. :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
26. čer 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari joo přítel taky nevaří :grinning: neumí...ale říkám mu pořád,že o víkendu může zkusit vařit semnou a naučím ho něco.On by to uměl,kdyby chtěl...jednou mi udělal steak a k tomu hranolky a docela dobrý :slight_smile:
26. čer 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 já jsem poučená od sester, jejich chlapi vaří, a ony se nikdy nezavděčí, nikdy to není ok:frowning2: což u nás nehrozí, vychválené vše až do nebe... :dizzy_face:
26. čer 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No tak kdyby kritizoval,tak bych mu řekla at si uvaří sám :slight_smile: Ještě nikdy mi neřekl že jídlo je hnusný..i když kolikrát si myslím že i bylo :grinning:
26. čer 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 tak já se teda nechci chválit,ale vařit umím..moje mamka mi říkavala že svíčková ode mě nemá konkurenci..a moji chlapi to říkají taky, bohužel to řekli i tchýni :sweat_smile:. Počkej jaké piplanice budeš vařit za pul roku miminku, tobudou teprve mňamky, už na pohled!!! :grinning:
26. čer 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Tak já něco taky umím dobře :grinning: a něco hůř,ale za pár let to bude určitě lepší :slight_smile: Jo to budou mnamky,mixovaná zeleninka a další dobrůtky :grinning:
26. čer 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 no mixovat jsem teda nemixovala, učila jsem je na hrubší strukturu aby se naučili přežvykovat, ale vypadalo to v podstatě pokaždé stejně :grinning: :grinning: :grinning: Nekteré maminky se zařídily 1xtýdně v lékárně nějskýma flaškama a bylo po starostech :astonished: Ovšem problém nastal později :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari ty skleničky jsou drahý..by nás zruinovalo :grinning: budu vařit doma,to je nejlepší
26. čer 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 hlavně pro miminko lehčeji stravitelné, dovedeš si představit že bys jedla furt jen nějaké konzervy? :angry:
26. čer 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari právě,fuj..buhví co tam do toho cpou
26. čer 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata tak přes den je vyvařuju po každým kojení, ale třeba v noci to jen opláchnu vodou, přítel většinou spí v obýváku, tak ho nechci budit...
@gable No měl to před 14 dnama a teď dva dny po sobě....a to dávám preventivně espumisan před každým kojením :confounded:
26. čer 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte?já mám dneska nějakou depku :frowning2: pořád se mi chce brečet, mám pocit, že to nějak nezvládám, malej začal večer blbě usínat, takže spát chodím pozdě a to vstávání v noci už se na mě asi začíná podepisovat! Navíc sme včera zase bojovali s prdíkama a já trpím s těma hemeroidama, dneska sem na záchodě skoro brečela :frowning2: Chtěla bych jít dneska ven, ale taky se vyspat a v klidu najíst a pověsit prádlo a....a nějak nevím jak to všechno stihnu! A to sem si naivně myslela, že budu s prckem i pracovat, dneska sem sice jednu kámošku zvládla, ale byl to pro mě trochu stres! Omlouvám se, že Vám tady tak kazím náládu, ale potřebovala sem to ze sebe dostat!
Doufám, že vy se máte všichni fajn :slight_smile:
26. čer 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 jéééje..chudák tvuj chlap :grinning: my tak nějak blbnem celý těhu,ale co mám břicho,tak to prostě neni ono :grinning:
26. čer 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu jeje :frowning2: já čekala,kdy to na tebe padne...nemáš někoho kdo by si malýho vzal na procházku a ty by sis odpočinula?
26. čer 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata myslíš, že se to dalo čekat nebo proč jsi čekala?ale mám, mamka by určitě šla, přítel možná taky, ale ten mi řekl ať na něj otevřu okno a že je to to samý :angry: na druhou stranu mě by vycházka asi taky udělala dobře, ale vyspat bych taky potřebovala a nevím čemu dát přednost!
26. čer 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata joo ted je chudák :grinning: ona by chut i byla,jenže já se bojim co přijde potom..ty bolesti břicha a tvrdnutí,minule to bylo skoro celou noc až do rána :frowning2: Ale od listopadu do března jsem byla chudák já...to jsem měla největší chutě a přítel nemohl :grinning: Za hodku jedu na monitor,jsem zvědavá co tam bude..od rána mě zase bolí břicho a záda a píchá mě mezi nohama
26. čer 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu protože já se sesypala 3týdny po tom,co jsme přišli domu,jenže mě nikdo nepomáhal a já si o pomoc říct nedokázala,prostě jsem každýmu chtěla dokázat,že i jako 17letá si s miminem poradím,ale teď už vím,že je to blbost...domluv si s někým hlídání a zajdi si třeba na masáž nebo něco,kde prostě změníš prostředí a odpočineš si :slight_smile: jinak já využívala toho,když spala malá přes den,hned jsem si lehala s ní...
26. čer 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ajuse21 porodíš dřív jak já :grinning: já jsem doma z gyndy,doktor tam nebyl,tak mi sestřička jen změřila tlak,zvážila,kontrolovala moč(mám za to,že se tam něco ukázalo,ale řekla,že je to dobrý)...a v pátek mám první poradnu ve špitále a sestřička povídala,že by si mě tam mohli i nechat,ale pokud bych neporodila,tak kontrola u nich 10.7 :frowning2:
26. čer 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Máš pravdu,špatně bude jemu :grinning: .Do porodnice dorazí,neboj :wink: ,to by mě jinak taky teda mrzelo a na čurbes upozorni dopředu :grinning: .Mě chlapi znají,tak si dají majzla :grinning: ,den před propuštěním budou lítat,jak je znám :wink: .Návštěvy,u nás jsou všichni na moravě,tak,jestli budu tak nějak v normě,tak bych to viděla po týdnu,co budeme doma,ale určitě záleží na situaci,jak se budeš cítit i já to tak vidím.Já už rodiče nemám a tcyně jde 9.7.na operaci,tak uvidíme.Brácha dorazí asi za 3 týdny a já bych chtěl,když to půjde se jed na moravu v srpnu podívat.
26. čer 2012 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata toho se taky bojím...že nebudu stíhat,budu unavená,nevyspalá..budu mít pak blbou náladu.Malý miminko a k tomu úklid,vaření a tohle všechno :frowning2: Navíc každej straší,jak už se nevyspím a máma furt že nebudu stíhat a že se z toho zblázním.Nevim proč každej nervuje dopředu :angry:
26. čer 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek