• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@yesu chudino,ať ti malého někdo povozí,ty si odpočiň a bude líp.Budeš mít sílu i na jiné věci :wink: Já se toho taky bojím,co přijde po porodu a jak to budu zvládat s malou v takovém prostředí,v jakém bohužel sme :frowning2: to bude za trest
26. čer 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 ono je to vážně po porodu fuška,je lepší,když budeš připravená na nejhorší,pak můžeš být mile překvapená,než být tele jako já,vysnít si doslova panenku a pak z ní mít uplakánka :slight_smile:
26. čer 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
@alemari
Přítel něco zvládne uvařit i Danda nějakou tu rychlovku,jako smažáček,biftek a tak,takže si myslím,že o hladu nebudou :grinning: .
26. čer 2012 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata mě nikdo ještě do poradny do špitálu neposílal...to se posílá?jsem myslela že do termínu se chodí jen do poradny a pak až když přenášíš,tak tě pošlou na vyvolání.jinak zítra jdu do poradny
26. čer 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Nojo musí to přežít tu chvíli bez nás :slight_smile: Stejně bude u rodičů a maminka mu najíst dá :grinning: na nepořádek jsem už upozrnila,že jestli bude neumyty nadobí a všude bordel tak budu moc nazlobená :grinning:
26. čer 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 každý špitál to dělá jinak...já tam byla minulý týden na monitoru,protože muj doktor ho nemá,tak si mě rovnou obědnali do poradny :slight_smile: jinde se chodí třeba už od 36tt a tak :slight_smile:
26. čer 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca tak oni by taky zvládli, to se nebojím, ,ale at si raději někam dojdou, bude to jistější :grinning:
26. čer 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata no mě prostě štve, že to sama všechno nezvládám a nechci aby to malej odnášel, třeba že sem unavená a nechce se mi jít ven :unamused: A s tím spaním je to na prd, stejně spím tak na půl a navíc, když nakojím a mohla bych si jít lehnout, tak se jdu třeba najíst, pověsit prádlo a tak a pak už se mi nechce jít si lehnout třeba na půl hoďky....
26. čer 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Je to asi normální, ale člověk by prostě chtěl zvládat všechno-domácnost, práci, miminko a ještě vypadat hezky a šťastně :unamused:
26. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu jdi si lennout jakmile to jde, prádlo, vaření, úklid neřeš, odpočinutá to pak doděláš, unavená těžko. Bordel v bytě-šťastné dítě!!! Toho se drž jinak zcvokneš :wink: A na procházku to zvládneš před koupáním,to stačí... :dizzy_face:
26. čer 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu všechno bohužel nejde...taky se o to budu snažit,ale všechno to nepůjde,aspoň ne hned,než si člověk zvykne a miminko bude mít svůj režim.Ze začátku budu na pokraji zhroucení,tj mi jasné :grinning: malá zapláče a já už kolem ní budu lítat,protože ještě nebudu vědět co a jak a pak také neudělám doma nic...
26. čer 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Yesu,tak dneska to asi visí ve vzduchu,taky nezvládám, taky nestíhám, jsem z toho nervozní, seřvala jsem chlapa, pak jsem brečela. A to všechno jen kvůli tomu,že chci mít všechno udělané, uklizeno,navařeno, vypráno, vyžehleno, pocvičeno s malým,nakrmeno... Prostě se to nedá zvládnout, v noci jsem měla takové krize, řikala jsem si,že si s ním odpolko lehnu,ale zas z toho nic nebude, před třetí ho budím, nemám umyté nádobí a seru na to!!!! Jdu se natáhnout a před čtvrtou má přijít kamarádka nakouknout na Tomáška a je taky těhotná,tak ať vidí,jak vypadá domácnost maminky :grinning: :grinning: :grinning: Nejvíc mě mrzí, že jsme se pohádali s mužem :cry:
26. čer 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu ale jdi...jsi jen máma a hlavně člověk! né robot!
26. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@ajuse21
taky už se na vaření polívčiček atd...těším :wink: .
26. čer 2012 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
j@gable já si šla lehnout, ale malej poplakává, tak z toho zas nic nebude :unamused: je nakrmenej, přebalenej, asi zas to bříško :frowning2:
26. čer 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
To jsem teda zvědavá,co Ti řeknou v pátek a že když neporodíš,tak k nim až 10,to mně přijde dlouho,nemyslíš?V pátek Ti už snad musí říct nějaký stanovisko :cry: ?
26. čer 2012 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Já teda ted fakt nevím,jak to je holky,docela čučím :grinning: .Já jsem byla minulý týden,jak u primáře,tak na ultr.+u svý gynekoložky a ted jdu v pátek taky tak.poprvé jsem u něj byla ohledně císaře,ale ted jsem mu řekla,že to zkusíme normálně a stejně si mě pozval,tak jestli pro sichr?Stejně mně twd každý říká,že se svými problémy jsem do klas.porodu neměla chodit a já jsem ted docela na vážkách :confounded: .
26. čer 2012 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Holky na jiných diskuzích měly zas depku včera, tak asi je fakt něco ve vzduchu!!Dneska je to fakt na nic...šla sem si lehnout a malej zas poplakává tak z toho nic nebude! Je nakrmenej, přebalenej, tak asi zas bříško :frowning2:
26. čer 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Kdyby měl člověk uklízečku a kuchařku, tak starání se o mimčo je pohoda, ale zvládat všechno prostě asi nejde! A to bych chtěla ještě cvičit, abych dala do kupy to břicho, to teda nevím kdy, tak v noci mezi kojením možná :angry:
26. čer 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Je toho hodně a je to mazec,já jsem taky taková,že chci mít všechno tip top,ale když to nepůjde,tak se nezblázním.Záleží,jak si všechno připustíš,je pravda,že když budeš lítat a neodpočineš si,tak se to určitě projeví na psychice atd...Všechno hold proste nejde :wink: .
26. čer 2012 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu to máš pravdu,hlavně se nepřepínej,ať nezkolabuješ!! :wink: já ten svůj mega pupek snad po porodu ani neshodím :grinning:
26. čer 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 My to máme zase tak, že ještě 10.7. jdu normálně do poradny, 15.7. v neděli mám termín, takže to jestli se nenarodí, tak prý už budu chodit na kontroly jen do nemocnice...tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
26. čer 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem doma z monitoru.je mi hrozne.na monitoru dobry a pak se mi udelalo zle.asi jak jsem lezela na zadech.mam krece do zad a pravyho podzebri,vubec nevim co to je :frowning2:jdu dat vanu a jestli to do vecera neprestane,tak pojedem do porodnice
26. čer 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu ahoj,za tu depku mužou hormonky......vydrž,bude líp. ja mela takove cele 6 ti nedelí,když mala brečela tak ja s ní a vubec se to nedalo ovlivnit,ale věř me,to přejde. zrovna nedavno jsem si na to vzpomela a jsem zvedava jak to bude probíhat podruhé :unamused:
26. čer 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
To je fajn,že na monitorech dobrý,no tak uvidíš,dej vědět,jestli Ti je po sprše líp :wink: .Já jse ted dožehlila,ještě zajedu pro Dáju do Janovic a dnes už na to prdím :grinning: .
26. čer 2012 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca tak jsem vylezla z vany a moc to teda nepomohlo.Ja ten porod nepoznam :frowning2: a jestli tohle jsou jen poslicci,tak nechci videt porod.Bricho mam jak sutr.Treba v noci pojedeme :slight_smile:
26. čer 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já si odpočinula, tak se taky hlásím :slight_smile: Na sedmou jsem jela na KO a vrátila jsem se až kolem půl třetí, takže zase náročný den. Na monitoru opět tragédie :frowning2: Malá spala a nějak se nám jí nepodařilo probudit, takže ozvy špatný, tak mě doktor vyšetřil, na porod se to zatím moc nechystá kro toho, že to moje píchání v podbřišku je sestupování hlavičky do pánve. No a jestli mám dopoledne čas, abych přišla na monitor znova. Tak jsem volala kosmetičce, jestli mě může vzít o 45 minut dřív, letěla jsem na kosmetiku a pak zpět na gyndu na monitor číslo dvě :frowning2: Ten už se nám naštěstí povedlo natočit, takže srdíčko dobrý a nehnali mě ještě na třetí pokus do porodky.
No a potom jsem měla spicha s tchýní, která mě dotáhla k její astroložce, no to byl nápad...astroložká nám zdrbla vybrané jméno, tak jsem z toho byla nějaká špatná, protože jsem už zvyklá tak malou v bříšku oslovovat...ale jméno nakonec asi měnit stejně nebudeme :grinning:
26. čer 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Hele jestli to ve vaně nepovolilo, tak by to mohl být už konečně ten porod :slight_smile:
26. čer 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka nepovolilo.vubec nevim co to je,jak to ma clovek poznat :confounded: chvili to boli v kuse,pak po 10 minutach.Pritel je vyplasenej vic nez ja a porad se pta jestli uz jedem,ale ja to taky nevim :slight_smile:
26. čer 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Poznáš,neboj,jak se přesně cítíš,máš ty bolesti pořád nebo se vrací?
26. čer 2012 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek