• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@ajuse21
Ted jsem si to docetla :grinning: .Jestli se Ti to po 10min.vrací,tak to bych raději vyrazila,když to nic nebude pošlou Tě domů,zbytečně si tam nenechávají.Podle tvého popisu by to mohl být začínající porod.Že by jsi se už dočkala :wink: ?
26. čer 2012 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka počítala vám jak jméno ovlivní mimi? Já si to počítsla taky, podle www.naseporodnice.cz, a taky jsme měnili, naštřstí hned ze začátku. Ta Simonka nám vychází ze všech jmen nejlépe:slight_smile: kluk žádný, ještě stále propočítáváme... Takže ještě nic? Za jak dlouho ti řekli asi? :wink:
26. čer 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 jak je? Stupňuje se to? Já jela jakmile to bylo po 3 minutách:slight_smile:
26. čer 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata.
Tak nám celý den nešel internet,NERODÍM :grinning: :grinning: :grinning: ,no ale byla jsem naštvaná,zrovna dnes nic v plánu,vše hotové,to byla nuda :frowning2:!
Vše jsem poctivě dočetla,je toho zase mraky :grinning: !
Čekala jsem,že už tu dnes bude Lucka nebo Bára,už by přeci měly být z porodnice doma a nic :frowning2:!
Koukám, na někoho už padá poporodní depka,tu já budu mít asi taky,jsem takovej cíťa i nervák a když mi něco nejde na 100% jsem hned vyřízená a mám ráda pořádek a vše ťip ťop:slight_smile:,tak to bude sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
26. čer 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari A máš nějaký odkaz přímo na to počítání, já to na naseporodnice.cz nenašla :frowning2: Nic mi nepočítala, je to tchýnina kamarádka, tak jsem tam byla spíš tak jen mezi řečí pozvaná...
No a co se týče odhadu porodu, tak to mi doktor neřekl nic, on vždycky říká až když si je jistý (i s pohlavím mimča), takže zatím mě spíš připravil na to, že budu možná přenášet :grinning: :-/
@teddylu Jo, na mě padá přeporodní depka :grinning:
26. čer 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nerodím a dokonce nám jde i internet :grinning:. Jenom jsem byla ráno na první kontrole už přímo v porodnici a jsem z toho nějaká přepadlá. Ne že by byli vyloženě nepříjemní, jenom to všechno nějak dlouho trvalo, natočili mi ozvy (samozřejmě, že podnájemník zrovna spal, takže jsem se pak musela různě natřásat a šťouchat si do břicha, aby se probral :slight_smile: ), projeli mi břicho ultrazvukem a další kontrola za týden. Jsem zvědavá, jak dlouho budu ještě nosit to břicho, je to už značně nepohodlné. Chůzi mám jak invalidní tučňák, jakmile chvilku sedím, tak pak mám děsné problémy se zvednout, jak mě bolí celá pánev - vzadu okolo kostrče (to mě teda bolí skoro od začátku těhotenství) a mezi nohama, jako by mi někdo nakopal. Prostě moje chůze = vzor elegance :grinning:.
Cestou zpátky domů jsme se aspoň stavili v obchodě s kobercema a vybrali jsme jeden šedý strakatý do dětského pokoje, zdi budeme mít barevné, tak aby těch barev zase nebylo tolik, aby z toho malý dostal psotník :slight_smile:. Po obědě už jsem se doma jenom tak válela a měli jsme na návštěvě kamarádku s osmiměsíční dcerkou.
26. čer 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snuflinka jsi mě zaskočila...já tam chodím pres nase porodnice, dole jdou nějaké speciální služby a tam pak je jména pro miminka,numerologie atd. Kdybych byla u PC tak to zkopčím,ale mám jen telefon v provozu, to víš - přestavba:grinning:
26. čer 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak já to tam jdu pořádně prolustrovat :slight_smile:
26. čer 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska to prostě bylo psycho, ale pobrečela sem si, pak si na hoďku lehla a stihla sem jít s malým ven i doma trošku něco udělat...Věřím, že bude líp až se víc zaběhnem, ale ono je to pro mě trošku na palici, když sem zvyklá mít všechno hotový a hlavně si všechno dělat sama. Prostě se obrátí celej život naruby, otočí jiným směrem a já si na to musím zvyknout! :slight_smile:
26. čer 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Uvidíš, že se to usadí. Kamarádka mi říkala, že nejhorší bylo fakt šestinedělí, že pak si na sebe s miminkem tak nějak zvyknete a najdete si režim. Určitě se nestyď požádat o pomoc třeba maminku nebo tchýni... teda já to tak mám aspoň v plánu, když se teď obě nabízejí :slight_smile:. Jsem moc zvědavá, jak budu po porodu bojovat já.
26. čer 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna Já bych byla radši, kdyby se víc zapojoval přítel...když sem přišla z porodky lítal kolem mě i malýho, ale nějak polevil :confounded:
26. čer 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No taky jsem zvědavá na manžela, protože on je teď zvyklý mít prostě svůj klid, když ho potřebuje a trochu se bojím toho, že si to bude chtít zachovat i do budoucna a já nebudu stíhat unavená a s vyplazeným jazykem :(. Ale zase nás bude živit, to je fakt. Musíme ty chlapy trochu popostrčit a říct jim, že tak dobře to nikdo jiný s malým neumí :grinning:.
26. čer 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
@yesu
Holky já se toho taky děsím :frowning2:! Mám sice perfektního chlapa,ale jak se znám,tak mu budu chtít ukázat,že to zvládnu sama a pak mě to položí :unamused: :unamused: :unamused: ! Hrdost musí jít stranou a super maminka na plný úvazek ze mě asi taky nebude,holt jak píše zlatelevizeedna ,budu muset rodinu požádat o pomoc,když to sama nebudu zvládat! Jen už se teď děsím toho,že budu mít strach i malou s někým samotnou pustit ven v kočárku :frowning2:,budu se o ní moc bát,už teď se bojím! To asi není dobrý :frowning2: :frowning2: :frowning2: !
26. čer 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Neboj, až budeš fakt unavená, tak vyhraje pud sebezáchovy a kočárek půjčíš :grinning:. Samozřejmě, že bezprostředně po porodu budu chtít mít miminko taky maximálně u sebe, abych se s ním sžila. Však výpomoc se může projevit i jinak, třeba tím, že nám někdo přinese kastrůlek s jídlem :slight_smile:.
26. čer 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zlatelevizeedna To jo,ale budu celou dobu vycházky trnout,jestli je vše vpořádku!! A kdybych padala na hubu,stejně asi neusnu:frowning2:.
Mateřskou budu mít tři roky a v práci mi místo pohlídají,jestli tu ale ta firma 3 roky vydrží,už teď to tam vypadá bledě :angry: ! No a skoro tchýně mi nabídla(jde za půl roku do důchodu),že kdyby moje firma padla a já třeba ve dvou letech malé sehnala dobré místo,že by ten rok,než by jí vzali do školky pohlídala! Ale to já právě nechci :frowning2:!!! Ona je zlatá,nemůžu na ní říct křivé slovo,ale já si přece chci malou vychovat sama a co jí dám do těch tří let je základ a nechci aby jí vychovávala babička. Neřekla jsem jí na tu nabídku nic,ale příteli jsem řekla že to takhle nechci a že budu s malou doma celé tři roky a práci kdyby něco si budu hledat prostě až tak tři měsíce před koncem mateřský!
26. čer 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Já plánuju rodičák taky na tři roky. Napřed jsem si myslela, že si hodím ten dvouletý a pokusíme se mít dalšího potomka do těch dvou let, ale pak jsem vyměkla. Ještě nevím, jak budu zvládat první dítě a kdybych pak musela nastoupit na plný úvazek zpátky do práce, tak bych malého musela taky nechat někým hlídat, což nechci. Jak všichni říkají, doba, kdy je dítě malé, uteče hrozně rychle.
Uvidím, jak se budu cítit a jak to půjde. V práci mám vždycky možnost vrátit se dřív na nějaký částečný úvazek, v mém oboru není problémem ani práce z domu. Vlastně už od ledna jsem pracovala prakticky jenom z domu, než jsem začala mít problémy a šla na nemocenskou. Takže kdybych se fakt hrozně nudila a měla extrémně hodné dítě :grinning:, nebyl by určitě problém domluvit se, že budu dělat pár hodin týdně, abych prostřídala činnosti a nezcvokla doma.
26. čer 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna No původně jsem taky chtěla do dvou let malé druhé mimčo,ale to si ještě rozmyslím teké podle toho jaká malá bude :grinning:! Přeci jen je mi 32 a ve 40 letech bych už asi rodit nechtěla :frowning2:! Ale to vše se uvidí. Každej mi říká,že mít děti s rozdílem dvou let je to nejhorší :frowning2:! Ale pokud půjdu do práce,tak se mi pak třeba po roce do toho kolotoče kolem miminka asi jen tak chtít nebude,toho se bojím.
26. čer 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Můj přítel má taky rád svůj klid, ale to je zatím v pohodě...mě prostě asi i štve, že on se může kdykoli sbalit a jít kam chce a kdy chce a já si všechno musím dopředu plánovat a prosit někoho o hlídání a tak...ale to je holt úděl mamin a ti mimoušci za to přece stojí!!! :slight_smile:
@teddylu Tak mě zatím hlídal jen přítel a mamka jednou asi 45 min když sem šla na depilaci. Jinak na hoďku do kočárku malýho třeba mamce dám, ale jinak zatím asi nikomu :grinning:
@teddylu
@zlatelevizeedna Jinak já si dám rodičák taky na tři roky, ale plánuju během něho trošku pracovat, mám to totiž s tou prací těžký...trvalo mi pět let než sem si udělal pořádnou klientelu a teď když budu tři roky mimo provoz, můžu začít od znova :frowning2: takže aspoň částečně bych chtěla nebo teda spíš budu muset pracovat!
26. čer 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
@alemari
Holky,tak já nevím,ale taky jsem to nenašla :grinning: .
26. čer 2012 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
Mám stejný problémek a souhlasím s Tebou,popostrčit a chválit,snad to zabere :wink: .
26. čer 2012 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No tak příteli kočárek ven snad půjčím :grinning: :grinning: :grinning:! Ta mamka už bude horší,to poprvé pojedu s ní,aby se naučila kočárek nejprve ovládat,přeci jen jsou na něm samé vymoženosti moderní doby a to dřív nebylo :slight_smile:!
No a stou prací to zatím vypouštím z hlavy,ještě tím se budu nervovat! Buď tu ta moje firma bude,nebo ne,svět se nezboří! U tebe je to něco jiného,když máš svoje klienty,to bych řešila stejně :slight_smile:!
26. čer 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca A co hledáte děvčata? Já jsem taky zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ! Budu brzo stará :frowning2:!
26. čer 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
alemari nechávala odkaz na www.porodnice.cz,ohledně jména miminka :grinning: ,tak jsem s na to dívala i snuflinka a nenašly jsme to :grinning: .Já jsem taky zvědavá,jsme ženský :grinning: :grinning: :grinning: .
26. čer 2012 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca
Jako že ještě nemáte vybráno,tak pro inspiraci??? Nebo? :grinning:
26. čer 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata jdu spát,to dnešní nic nedělání mě nějak zmohlo :grinning:! Dobrou noc všem :pensive:
26. čer 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Nééé :grinning: ,vybráno už máme,jen jsem byla zvědavá :grinning: ,chtěla jsem se mrknout.Dobrou noc!
26. čer 2012 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,taky jdu zalehnout do postýlky.Dobrou noc!
26. čer 2012 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Taky se bojím jak to vše zvládnu :frowning2: , člověk chce mít doma naklizeno, uvařeno, samozřejmě postaráno o miminko a ještě rozdávat úsměv, ale obávám se, že to ani já nedám :unamused: Bude to pěkný záhul, nejspíš zvolím variantu být s miminkem, vyspinkat se jak to jen půjde(protože tak načerpeš sílu) a co se týká jídla a úklidu, musí se postarat partner, přeci se z toho psychicky nezhroutím, to by mělo i špatný dopad na přítele!
26. čer 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliskarenca @teddylu Já už to našla, ony se tam totiž ty reklamy střídají :grinning:
http://www.nasemimi.cz/jmena/
Každopádně jsem to spočítala a jsem v tom utvrzená. Jméno se měnit nebude :slight_smile:

@teddylu My máme taky vybráno (už od pozitivního testu), ale tchýni se to jméno nelíbí a včera mě dotáhla ke své kamarádce astroložce, která mi to jméno taky rozmlouvala...No takže jsem si o významu jména našla víc, zjistila jsem, že astroložka mi vlastně řekla jen to, co se jim hodilo do krámu, aby mě rozhodily :grinning: No a pak jsem si vypočítala numerologii jména spolu s příjmením a jsem naprosto spokojená, takže mají prostě smůlu :slight_smile: Hlavně prý rodina a kamarádi mají právo celé těhotenství říkat návrhy, ale finální rozhodnutí je vždy na matce :slight_smile: Takže asi tak :slight_smile:
27. čer 2012 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliskarenca přeskáču krabice a pokud se dostanu k pc, dám Ti odkaz :wink:
27. čer 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek