• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@snuflinka To je jasné :slight_smile:! Já jsem si také stála za tou Barborou po té přítelově babičce i když byl kvůli tomu v rodině boj:frowning2:. Skoro stejně otěhotněla přítelovo sestřenice a taky chtěli dát Barboru a pak ještě když jsem to oznámila přítelovo sestře a rodičům,tak to bylo stejné,tu Barboru přeci chtěla přítelova sestra,protože to byla JEJÍ babička(a to ještě miminko ani nečekali :angry: )! Měla jsem už ale vztek,říkala jsem,sakra bude to jejich první vnouče a právo jména si prostě rozhodneme sami. Jak se říká kdo dřív přijde,ten dřív mele :grinning: ! Nakonec se střeba sestře narodí kluk a jméno by v rodině nebylo zachováno. Prostě si do toho nenecháme kecat že :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: !
27. čer 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a dnes se jedu podívat na miminko staré 3 týdny od kolegyně z práce :slight_smile:! Tak jsem na malou Sáru zvědavá a taky jí musím vyzpovídat ohledně porodu atd...
I tady u nás na západě to vypadá na hezký sluníčkový den :slight_smile:! Odpoledne to bude veliký zmrzlinový pohár v novém houpacím křesílku na balkóně :slight_smile:! Pěkně naplánovaný den,tak snad to vyjde :wink: .
27. čer 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
odkaz patřil @eliskatenca :wink:
27. čer 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Děkuji,já už jsem to mezitím našla :grinning: .
27. čer 2012 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Přesně, před chvílí jsem položila telefon, tchýně zas sondovala, jaký nový jméno jsme vybrali :-/ My jsme taky přemýšleli o Báře, jenže to je tchýnin pes :grinning: Tak jsme jí škrtli :slight_smile:

Holky razím do města pro maliník a na kafčo, tak snad se vrátím na oběd celá :slight_smile:
27. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jo, v křesílku! Taky nám došlo v krabici, v nějakém silonu, ale ta sítˇ má svůj obal , takový pytel na přenášení, s tím křeslem by to bylo komplikovanější, je tam ta tyč.. :wink:
27. čer 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no já si myslím že to není takový problém to tak pohledat :sweat_smile:
27. čer 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Vidíš, jdu si uvařit ten maliník :slight_smile:. Piju ho každý den cca 0.5 litru nebo trochu víc a docela mi to i chutná, má to takovou neutrální chuť.
27. čer 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
To víš,že néééééééé :grinning: .
27. čer 2012 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca mě vyšli kluci dokonale podle popisu, povahou i umem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bohužel i moje jméno mi vyšlo přesně :unamused:
27. čer 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem byla poprvé na monitoru, vše je v pořádku, čípek je dlouhý, zatažený a termín porodu se nemění :slight_smile: Můj gynekolog je zároveň i primář, tak jsem se s ním domluvila, abych ho mohla mít i u porodu :slight_smile: Naštěstí dovolenou má až v srpnu, proto mě slíbil "účast" u porodu:slight_smile: tak jsem moc ráda!
27. čer 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes dopolko musím s naším krysaříkem na stříhání drápů a skočíme si za kámoškou na kafíčko :sunglasses: Přítel přišel ráno po dvanáctce z práce a spinká, tak ani nezaznamená, že jsem pryč :wink: Jak tu teddylu psala o zmrzce, musím udělat nějakou zásobu do mrazáku, když mají přijít vysoké teploty :slight_smile: a nesmím zapomenout na ovocné pivečko, to je má občasná neřest :wink:
27. čer 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari ¨
Danda mi vyšel v pohodě i to sedí,ale Eliška vypedá,že bude paličák,to bude mít po tatkovi,to se mám na co těšit :grinning: .Své jméno jsem nezkoušela,ale zkusím.Tady je krásně,tak už peru a ještě mám pár věcí v plánu a půjdeme se s Dandem projít s Leslou.Já už mám zase nateklý nohy,je to možný?Mně se zdá,jestli mi doktorka nepopletla týden tt.Myslíš si,když mám TP 8:7..že souhlasí 38tt?Ajuse vypadá,že už si tam nechali,že by další miminko :slight_smile: ?Ted bych tedy měla být na řadě já,néééééééééééé?
27. čer 2012 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax
Zmrzku mám v zásobě pořád a jakmile někam jedu,tak si dám i po cestě :grinning: .Vidíš,ovocný pivko jsem ještě ani neochutnala :confounded: .
27. čer 2012 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,co dnes vaříte dobrého :wink: ?
27. čer 2012 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Zmrzku jsem si oblíbila až teď, hlavně ty kyselejší(ale točenou vanilkovou - zbožňuju) To ovocné pivko je vynikající, citrónové, limetka-bezinka i grep, perfektně osvěží :slight_smile:
27. čer 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Včera jsem dělala holandské řízky(do masové směsi jsem přidala zeleninu, jsou pak lehčí) máme je moc rádi :slight_smile:
27. čer 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax
To bych teda asi měla vyzkoušet :grinning: .Já mám nejraději vanilkovou a pistáciovou :wink: .
27. čer 2012 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax
Děkuji za tip,dnes udělám uzený,ještě ho tam mám,jak jsem dělala v sobotu,ale hol.řízečky bych mohla udělat zítra,taky nám šmakujou :grinning: .
27. čer 2012 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna Tak to já si dám večer jeden šálek a bohatě mi to stačí :grinning: ! Ráno ne něj nějak nemám chuť :frowning2:! Ale zase masírujeme každý večer tu hráz,tak snad nebudu mít velká poporodní poranění a budu bez,nebo jen s malým nastřižením :slight_smile:.
27. čer 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca My máme rizoto s kuřecím masem a zeleninou! A k tomu ještě červenou řepu v kompotu,ta obsahuje hodně železa a toho já mám teď málo,ale po těch tabletách,jak jsem psala mám zácpu :angry: a po řepě ne,tak jí teď jím docela často :slight_smile:!
27. čer 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax To pivko si teď kupuje pořád můj přítel,pije ho jako limonádu :grinning: :grinning: :grinning: ! Já jsem ochutnala a na chuť jsem mu nepřišla,já mám ráda spíš ledové ochucené čaje,nebo dobrou vodu neperlivku. Hm a holandské řízečky bych si taky dala,tak to musím odpoledne navrhnout :slight_smile:!
27. čer 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu To ovoc. pivko je úplně odlišné od klasického....Jinak já pádím na veterinu, zatím se tu mějte hezky :slight_smile:
27. čer 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca mě vyšlo u mlaldšího 23, přesně,starší má 33, taky sedí díky tomu hůmoru který on opravdu má :grinning: a ted na kluky co jsem zkoušlea Vítek, Petr, Marek, Vašík, vše špatně, a holčičí Jasmínka, Sabinka, špatně, až ta Simonka má 32, což je výborné, i ve společném významu jména Simona. Já to mám bohužel taky přesně, moje jméno mě tak trochu sráží k zemi, ale já optimista odolávám :dizzy_face: .
Myslíš že by ti to špatně spočtli? Já třeba mám výpočet jen podle utz, PM nevím...takže až to příjde tak to příjde, včera jsem si koupila konečně ty přezůvky do porodky, takže hotovo, jen ještě nachystám někam zavinovačku a věci pro mimi aby to nemuseli balit oni, ty krajky jsou docela hezky vyžehlené...at si neneseu dítě ve skrčené peřince :grinning:
27. čer 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka ted koukám že tys to hledala jinde podle tvého odkazu :wink: A ty se cítíš jak? Hlava je dole tak asi v poho, co? :grinning:
27. čer 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky letím za tou kolegyňkou,ještě se musím cestou stavit někde pro dáreček pro malou. Jak mají v Tescu ty slevy na hračky,tak jsem tam viděla ty usínáčky ve slevě za 100kč :wink: ,tak asi koupím ten:slight_smile:! Přítelovo sestřenice ho používá u druhého mimča od narození,když má malá hysterák,tak jí to dá přes očička a ona se uklidní,prý se to tak některým miminkům dělá a to já třeba vůbec nevěděla :unamused: !
27. čer 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak se nam narodila Kacenka.ma 3a pul kila a 50cm,v 1h. mi zacli bolesti a v 6.40 byla venku,porod super,jen to tlaceni bych bez chlapa nedala,dochazel mi dech...ted jsem konecne na pokoji,hajnu si,mala se vyhriva v inkubatoru,tak ji dostanu az na navstevy...
27. čer 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@natykata Světluško gratuluju! Dám si na Kačenky zdraví kafčo a dortík :slight_smile:
27. čer 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Nám na Natálku vyšlo 50,což je stejný výklad jako 32 :slight_smile: Jsem teď na kafču,tak pohoda.Jen cestou na tramvaj jsem měla asi první poslíčky,chvíli jsem myslela,že se vrátím,ale dalo to pokoj.Tak jsem koupila maliník a po kafču pojedu zas domů :slight_smile:
27. čer 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek