• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@snuflinka tak to princezně vyšlo stejně jak nám:slight_smile: spočni, nežeň se, až to příjde opravdu tak to bude horší:grinning:
27. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata jééé, Kačenka je tu!!! Hurararááá!!! Přeju sladké mlíčko a zdraví pro vás holky:grinning:
27. čer 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Mooooooooooc Vám gratuluji a přeju hlavně hodně zdravíčka!!!Kačenka má,jak hezkou váhu,tak i míru,bude to šikulka :slight_smile: .Dočkala jsi se,to je fajn :wink: .
27. čer 2012 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Blahopřeju, šlo Ti to hezky rychle a konečně ses dočkala :slight_smile:. Jsem zvědavá na fotečky.
27. čer 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Simonka je moc pěkné jméno,taky jsem o ní uvažovala,ale zvítězila Eliška :slight_smile: .Vašíka by chtěl přítel,určitě ještě nějaké pěkné jméno vymyslíte.A Ty ještě nevíš,co budete mít nebo je to zatím v tajnosti :wink: ?Já fakt nevím,ale zdá se mi,že ji to o týden letí,zítra se ji zeptám.Chtěla jsem jít v pátek,ale pojedu už zítra,nestihala bych to.Doktorka je tam v pátek do 12hodin a mám ještě na půl h.monitor,v 9 mám být u zubařky,tam bude jako vždy spoždo a od 10h.je tam primář +velký ultrazvuk,to bych asi nedala a zbytečně bych se nervovala :grinning: .Přítel bude po noční,tak se mnou pojede Dája a rovnou nakoupíme a stavíme se na pátek pro kytku p.učitelce a prázdniny jsou tady :slight_smile: .
27. čer 2012 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To je taky dobrý a mám naplánováno na další dny :grinning: .Mně se střídá zácpa s průjmem,tak nevím,je to děs.Tak si hezky užij návštěvu :slight_smile: !
27. čer 2012 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já musím taky pořešit ty kytky, mladší končí ve školce takže rozlučkovou kytku za všechny maminky a starší ze slušnosti taky donese, nebo mu nabalím něco praktického, paní učitelka jezdí ze školy na kole, tak ta kytka nejspíš stejně zůstává někde....
No třeba ti to fakt špatně spočítali, i ta váha byla docela velká v tom 30tt. Já díky tomu že mám termín jen podle utz tak jich mám víc, a taky velký rozptyl, uvidíme, já bych ráda donosila až do konce, to donošené mimi je fakt výhoda, i ted jsem četla že ty o něco malinko dřív narozené jsou slabří a náchylnější protože imunita se prý vyvíjí až ty poslední týdny a taky prý ten mázek co má mimi na sobě celou dobu v plodovce se až kolem 38 tt sloupne do plodovky a to miminko to sní a to je prý moc dobře..věděla jsi to ? :astonished:
27. čer 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca zácpa s průjmem? Já když nemůžu, mám birela :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Já si nejsem jistá,ale o týden se sekla určitě,musím se jí zeptat,mně jde jen o přenášení,jinak bych se tím ani nezabývala.Určitě je lepší,když je mimčo donošené a narozené,co nejblíž k termínu :slight_smile: .To o tom mázku jsem nevěděla,to je zajímavá informace :slight_smile: .To my už jsme snad v poho :slight_smile: .Birela jsem si v pondělí zapomněla koupit,tak snad si zítra vzpomenu,jak to nemám zažitý :grinning: .3-4dny nejdu na wc a pak mám zase průjem,asi jsem divná :grinning: .U nás už se opět trénuje se vzduchovkou,Lesla asistuje :grinning: .Byli jsme se projít,dnes je tam příjemně a 2pračky visí,s tím prádlem to je děs :grinning: .Věci klukům určitě připrav,já už je mám taky nachystaný v kolíbce i zavinovačku,ale já mám tu rychloz.
27. čer 2012 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já mám klasiku, mě se to maličké v tom líbí... ale jestli budou horka tak bude stačit do kočátku i plena nebo plimo :wink:
Tak se jí poptej, tobě vychází podle PM a utz termín stejně?
27. čer 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca jak se dozvíze jestli ajuse už má mimi?
27. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Vždyt jo,zavinovačky s kanýrky jsou pořád moc pěký a ted delají i takový saténový,ale to bych pro malou nechtěla.To žehlení,ale nic moc :grinning: ,moc dobře si to ještě pamatuju :wink: .Právě,že ne,1.ultr.se mi lišil o 3dny,2.o týden a ted zase o týden dýl,ale říkají,že ultr.je nejpřesnější ten 1.,je to blbinec :grinning: .S ajuse to nevím,ale vypadá to,že už jo,jinak by podala zprávičku,myslím si teda :grinning: a z porodky asi nemá příležitost.Rozrůstá se nám to,vid :slight_smile: ?
27. čer 2012 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Nj, pěkně se to rozrodilo :slight_smile: Tak teď ty a kdo potom? :slight_smile:
27. čer 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky a maminky :slight_smile: Po dlouhé době se opět ozývám ... V mém okolí se rodí jak na běžícím pásu až jsem z toho lehce nervózní :slight_smile: Cítím se celkem fajn, ale tuším že poslední měsíc nebude nejlehčí. Poslední týden mě začalo pobolívat bříško. Bolest je taková jako při menstruaci, ale někdy mám takové píchání, které mi přijde dost děsivé a cítím i takový tlak dolů. Nemáte to taky některá? Jinak váhový přírůstek hlásím 15,5kg :grinning:
27. čer 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Brala bych to,ale naší elišce se asi zatím moc nechce,doktorka říkala,že to vidí na tento týden,tak jsem zvědavá,co mi řekne zítra :wink: .Tatínek už se taky nemůže dočkat,každou chvíli se ptá,jestli už jedeme :slight_smile: .Pak jsi tady Ty :slight_smile: ,zlatelevizeedna a chezzule nebo nééééééééééé?
27. čer 2012 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No já teda nevím, jestli už chci rodit :grinning:. Na jednu stranu jo, ale na tu druhou fakt ne. To si asi člověk nevybere :slight_smile:.
27. čer 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Jj, po tobě je asi řada na nás třech...já to vidím první na chezzule :slight_smile: Manžel se mě už ptá při každé bouřce :grinning: Já bych se viděla někde mezi 10. a 12.7., tak jsem zvědavá, jak mi ten odhad vyjde :grinning: Abych tu nestrašila ještě za měsíc :grinning: Ale jak jsem prohlásila už někdy v lednu, pátek 13 byl vždycky můj šťastný den, takže ten to jistí :grinning:

@zlatelevizeedna To jsme na tom stejně...na jednu stranu už je to za humny, tak si říkám: "Ať už je to za mnou." A na druhou stranu z toho, co bude po porodu mám dost respekt, takže zas nechci nikam chvátat :grinning:
27. čer 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata Tak moc gratuluji ke Kačence :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ! Porod jsi měla dobrej a docela rychlej,no ale je to druhý mimčo,tak ještě aby né :grinning: ! Tak přeju vám oběma hlavně hodně zdravíčka!!! Těším se na FOTEČKU :wink:
27. čer 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jsem taky doma,už je tu zataženo :frowning2:! Vyjela jsem si jen v lehounký sukničce a tílečku a jaká mi byla zima panečku :grinning: !
Jinak malá je nádherná,hned jsem jí vyfasovala do ruky,takovej buclínek čtyřkilovej :slight_smile:! No ale hned u mě spustila ječák,tak jsem jí bleskově vracela maminkce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ! Moc mi to s miminkama nejde,ani jsem pořádně nevěděla,jak jí mám držet :frowning2: .
Zase jsem dostala spousty rad,tak mám z toho hlavu jak pátrací balón :grinning: :grinning: :grinning: !
27. čer 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zprávy o Lucce, zatím je ještě v nemocnici, pravděpodobně kvůli tomu, co měla s těma játrama, ale možná že ji prý pustí dneska, tak uvidíme :slight_smile:

@teddylu Já mám z miminek taky pocit, že to s nimi neumím, ale uklidňuju se, že s vlastním to bude jiný :grinning:
27. čer 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka No už jsem si říkala,že by tu Lucka i Bára měly být :frowning2:! Hm tak radši ať si jí ohlídají,to je jasné,když měla na konci takové komplikace!!!
To si říkám taky,že když to bude moje,bude to jiné,to se ve mě po porodu vzbudí ty mateřské pudy a půjde to samo,aspoň v to tedy doufáááááááááááááám :grinning:!
27. čer 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Tak to doufáme stejně :slight_smile: No Báru by taky už mohli pustit, když rodila v pátek....Uvidíme, už by tu měly být obě každým dnem...ale Lucku možná nepustí, dokud nebude mít ty játra zas v pohodě...
27. čer 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky.tak si me nechali v porodce,mam nalez k porodu,na 4cm otevrena,krvacim..v noci bolesti,ale od rana presly.Dokud nebudu mit kontrakce,tak me nerupnou vodu nic :frowning2: a mozna me poslou domu,ale mela jsem dnes spatny monitor,litalo tady dost doktoru a ted zas dobry.Navic tady slysim ze salu řev rodicich maminek,coz me dost vydesilo :frowning2: tak nevim co bude
27. čer 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak delali vahovy odhad..cca 3kg,ale je to nepresne a doktor rikal ze mimís bude vetsi :-/
27. čer 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
To je fakt,ale určitě je to tím strachem z porodu :frowning2: .
27. čer 2012 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Tak snad ji pustí :slight_smile: .
@teddylu
Holky,uvidíte,že sv vlastníma Vám to půjde,jak po másle,přijde to samo,z toho bych strach neměla :wink: .
27. čer 2012 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 Ty jo, to se vyblbneš takhle ke konci :frowning2: Držím moc palečky, snad to dopadne všechno dobře a budeš to mít rychle za sebou. Kvůli těm řvoucím maminám si beru na hekárnu MPtrojku :frowning2: Abych to aspoň trochu přehlušila, protože to fakt na psychice nepřidá...
27. čer 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Moc gratuluju :wink:
27. čer 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
To je teda síla,já už jsem si myslela,že máš prcka :confounded: .To mě štvou,proč Ti teda nepomůžou a tu vodu nepíchnou?To se budeš nervovat a trápit,jsou to blbouni :confounded: .Ten řev maminek je deprimující sám o sobě,ale neboj některé maminy zbytečně hysterčí.To jsem tedy zvědavá,jakou budete mít váhu.Dej o sobě vědět,držím Ti moooooc palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. čer 2012 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Tak to jsi na tom byla v tý porodce jak já, taky když jsem byla na ozvech srdíčka, tak tam nějaká paní rodila a naříkala, jak už nemůže a jak to nejde, no hrozný, jak pro mě přišla sestřička, žýe to je poho, tak jsem vyletěla jak raketa na pokoj, nebylo to nic příjemnýho :frowning2:
27. čer 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek