• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@snuflinka
To jsem zvědavá,jestli Ti to vyjde,tak jak by jsi si přála :slight_smile: .Z toho strašení tady mám taky docela hrůzu,snad nééééééééééé,to by mě asi hráblo :grinning: .Vůbec mi není dobře,ty záda mě pořád zlobí a ke všemu ten zub,je to ostrý a ze spodu mám jazyk plný aftů a mám to nateklý,mažu to,ale marně a dost to bolí,je to nepříjemný.Začínám být ze všeho docela otrávená :frowning2: .
27. čer 2012 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Fakt je dost pravdy na tom, že to ta příroda prostě zařídí tak, abychom si na konci všechny přály, aby hlavně už to mrně bylo venku!!! Já se vždycky nějak vyděsím a pak se uklidňuju, že určitě nebude tak zle :grinning: No uvidíme, každá to steně budeme mít jinak a i kdybychom to měly stejně, tak to budeme jinak vnímat. A neboj, kdyby to kvůli zádům nevypadalo dobře, tak ti udělají toho císaře a nenechají tě zbytečně trpět!
27. čer 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To máš pravdu,je to tak :wink: .Já to mám stejný,chvilkama mě to přepadne a pak je zase líp,No,snad máš pravdu,primář to všude napsal,ale stejně záleží na koho kápnu :confounded: ,ale tentokrát se nedám :wink: .
27. čer 2012 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsme konečně z porodky doma... Trochu se nám to protáhlo kvůli žloutence a malá nechtěla papkat... Akorát jsem dokrmila a malá usnula... Porod byl STRAŠNEJ!!!!! Ale odměna sladká :slight_smile: Ještě se hážu do kupy, tak napíšu zítra :sunglasses:
27. čer 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@bajule Super, že už jste doma! Ať se vám daří oběma dobře :slight_smile:.
27. čer 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
To je fajn,že už jste doma.Ještě jednou moooooooooc gratuluji!Až se aklimuješ :slight_smile: ,tak nám písni víc a přidej fotečku!
27. čer 2012 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim co chteji delat,bolesti nemam od ty doby co mi pichli nejakou injekci na spaní.Ted jsem zas na monitoru..chtela bych vyvolani a to asi nebude.Nevim o co jim jde,Domis je donosenej,ma nejmín 3kg a do terminu ani ne 4 dny.
27. čer 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule tak to je super,ze jste doma,zavidim ze to mas za sebou :slight_smile:
27. čer 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata gratuluji moc :slight_smile: tak jsi me predbehla :grinning: ja jsem v porodce a níc
27. čer 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
To je teda přístup,neuvěřitelný :confounded: .Ptala jsi se jich na vyvolání?
27. čer 2012 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás holky, jak se máte? Nějaký nový mimča? Dočítat fakt nestíhám, malej od včera bojuje s prdíkama, takže v noci sem se vůbec nevyspala a jediný kdy byl klid, bylo když sme byli venku! Do toho mě začal dost blinkat, klidně i hodinu po kojení, což mě přijde divný, takže vlastně nedělám nic jinýho než přebaluju, převlíkám a chovám!
27. čer 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule ještě jednou moc gratuluju,ať vám to klape, holky :slight_smile:
27. čer 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca budou cekat do zitra a rano nejaka porada jestli budou vyvolavat.a asi jo,bojim bojim :frowning2: mam zas blbej monitor
27. čer 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca jak jsem se porodu nebala,tak ted hrozne..ten rev ostatnich :frowning2: a to jsem myslela ze tlaceni je uleva uz
27. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Tak to me moc mrzí,že to takhle dopadlo :confounded: .Musíš vydržet,ikdyby jsi se nerozrodila doma třeba by to tak stejně dopadlo,to nás může potkat všechny :confounded: .Hlavní je,že Tě hlídají i mimíska :wink: .To jsi dobrá,já se i ted porodu bojím,ale jsou to obavy jak to bude probíhat atd..Vem to z tý lepší stránky,budeš to mít za sebou a miminko u sebe.Tlačení úleva,to néééé :confounded: ,to až konec :slight_smile: .Myslím na Tebe,dej o sobě vědět :wink: !Já jdu na kontrolu zítra a v pátek mě čeká zubař+ultrazvuk a ko u primáře,pořád přemýšlím,jestli přece jenom nejít na císař.Je to těžký,kdyby člověk věděl,jak ten porod bude robíhat,bylo by snadnější se rozhodnout.Uvidím podle 3D ultrazvuku.Držím palečky!!!!!!!!!!
27. čer 2012 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Vítej doma...a radši nám o tom porodu ani nepiš :grinning: Snad krom natykata neměl porod dobrej zatím nikdo :grinning: :frowning2:((((
27. čer 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule @snuflinka Jako by bajule nevěděla, že tady jsme zvědavé pouze na rychlé a snadné porody, které chceme popsat do všech detailů. U těch ostatních děláme, že neexistují :grinning:.
27. čer 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ale dneska jsem nacvičila s epinem 28.5 cm a začínám být optimistická, těch cílových 31 cm snad do pár dnů zmáknu. Dneska jsem už psychicky nevydržela binec v koupelně (ano, manžel tam prý uklidil :grinning:) a vydrbala jsem aspoň sprcháč, pěkně mě po tom bolelo břicho, takže jsem zase rychle pokorně sklapla a "byla hodná". Zítra budu volat do obchodu, odkud jsem objednávala kočárek, abych se zeptala, jestli o něm čirou náhodou něco nevědí. No a pak... pak už můžu. Bratr prý mamince do telefonu říkal, že budu rodit v pátek, až přijede domů, že mě prý poveze do porodnice on, manžel zase tvrdí, že to prý přijde v sobotu večer během grilovačky nebo až v termínu :grinning:. Jsou vtipní všichni, když to vidí jenom zvenku.
27. čer 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Jo, to hádání termínů je vtipný :grinning: Naši tvrdí, že porodím někdy příští týden, že nemohu porušit tradici - jedou totiž od zítra do 10.7. na dovolenou a já se taky narodila, když babi s dědou odjeli před 27 lety do Ruska :grinning: Tak jsem zvědavá...
Ale tvůj výsledek s epinem je na jedničku, fakt super :slight_smile:
Já se dneska taky chystám poklidit, po obědě mi sem přijde paní udělat pedikúru, tak aby chudák neutekla hned ve dveřích :grinning: Tak mám na to celé dopoledne, nějak se to zmákne. Ale od včera neteče teplá voda a já mám večer slavnostní vyřazení deváťáků, tak fakt nevím, kde si jako umeju hlavu...Do ledové sprchy nejdu a předklonit se do sprcháče s tím břichem...to můžu jet rovnou rodit :grinning:
28. čer 2012 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata jeeee,moc gratuluji a obě vas zdravím..........
28. čer 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdu domu,nemaji duvod porod vyvolavat-prej mam prijet az se to vic rozjede :confounded:.Uvazuju,ze pujdu rodit do Pardubic.V hk opravdu hrozny pristup
28. čer 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 To vypadá taky na porodnici, kde mají porodů tř pytle, tak by tě tam nechali zdechnout, co? :frowning2: Proto já nechci do tý naší "nejmodernější porodnice v ČR" Ať si jí strčí někam, když po porodu ti šoupnou dítě na pokoj a klidně dva dny nevidíš jedinou sestru nebo doktora :frowning2:
Jak to máš daleko, kdybys jela rodit do Pardubic? A to krvácení ti řekli z čeho to jako je?
28. čer 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem. Zdravím také po delší době @bajule a přeji ať vám to spolu doma pěkně jde :slight_smile:!
Nám zase včera nešel celé odpoledne a večer internet,tak už jsem z toho na švestku :confounded: ,někdo se na ně napíchl a ruší jim signál :angry: !

@zlatelevizeedna Epi-no krása :slight_smile:, to máš porod bez nástřihu jasnej! Nám to masírování hráze moc nejde,je mi to dost nepříjemný,když mi přítel tu hráz natahuje krouživými pohyby ke konečníku :cry: ,tak uvidíme,necháme to na přírodě :wink: !

@snuflinka No a já jsem dostala zákaz rodit teď příštích 14 dní. Přítelovo kolega má dovolenou a on musí být v práci,tak prý by sice ten 1 den v porodnici zvládl,ale pak by se mnou nemohl být doma :frowning2: ,tak mám ještě vydržet :grinning: !
@alemari Tak jsme včera namontovali křesílko a já se v něm houpala a točila dvě hodiny,až mi z toho pak bylo blbě a motala se mi hlava :grinning: :grinning: :grinning: ! Přítel nechal v práci vyrobit důmyslné zařízení na zavěšení s otočným ložiskem a tak se nejen houpeme,ale i točíme jak na kolotoči! No jinak tedy pecka,co ti budu povídat.
28. čer 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@snuflinka jo hk,to je velkovyrobna deti..s nikym se tady nepářou.Maji tady fakt frmol.Pardubice mame asi 23km a hk 14,tak to snad neni tak daleko.Ale kdyz uz jsem otevrena na 4,tak to bude asi rychlejší ten porod?Rodi se uz na 8
28. čer 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka krvaceni je normalni prej..otevirani porodnich cest atd.Hlavne po tom jejich brutalnim vysetrovani to je nejhorši
28. čer 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tak si vždycky vzpomen, že se houpem v úplně stejném:slight_smile: to jsem ráda, že jsi taky spokojená!!! Ale taky jsem to poprve přehnala a točila se mi hlava, už se těším až v něm budu kojit :dizzy_face: sedím u doktora,obvodáka, bolí mě jazyk, ale strašně, doufám že mi pomůže:frowning2:
28. čer 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No to si určitě vzpomenu :slight_smile:! Taky jí mám díky tobě,jinak bych si koupila sít a nějakou za 500kč z OBI,tohle je opravdu kvalita :wink: ! Taky se těším na kojení v ní,leze se mi z toho docela dobře :grinning: .
Jazyk??????????? To jsem ještě neslyšela,tak to pak napiš co ti na to řekl a dal za léky!!! To bude nějakej moribundus :angry: !
28. čer 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Křesílko luxusní! Hned bych se taky do něj vyvalila :slight_smile:. No, půjdu se možná vyvalit na zahradu na lavečku, ale předtím chci ještě zajet s tatínkem do města na nákup, napsala jsem si kilometr dlouhý seznam - potřebuju na poštu, do potravin a taky chci koupit baterky do kolotoče nad postýlku a do hrací dečky, ať to máme nachystané a nehoníme to na poslední chvíli.
Porod bez nástřihu jistý? To nikdy bohužel předem nevíš, může se něco podělat a když budou potřebovat miminko rychle vytáhnout, tak se tomu nevyhnu. Ale jsem taková trochu klidnější, když vím, že trénuju. Hráz vždycky masíruju olejíčkem po cvičení s epinem a jde to taky docela dobře, jak je to roztažené. Po porodu budu zase cvičit, aby se to stáhlo :grinning:.
28. čer 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes budu mít krásné dopoledne. Kamarádka mě včera požádala,jestli bych s ní nešla vybrat svatební šaty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ! Tak to já můžu :wink: . Tak už se těším jako malá,škoda že mám ten pupek,jinak bych se určitě do nějakých chtěla taky narvat :grinning: !
Snad taky tu jejich svatbu stihnu,mají jí na konci srpna :sweat_smile: ,tak snad nebudu přenášet měsíc :confounded: .
28. čer 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Být tebou, tak zajedu určitě do Pardubic... v nejhorším tě pošlou domů i z tama, ale připadá mi, že poslat domů z porodnice někoho, kdo krvácí prakticky pár dnů před termínem, je docela zvláštní a divné a mně osobně by to určitě vyděsilo. Lepší jet desetkrát někam zbytečně, než jednou něco zanedbat. Děsné chování :unamused:. Držím ti moc palce, ať to máš brzo za sebou a ať jste v pořádku.
28. čer 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek