• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@zlatelevizeedna No jasný,nikdy to není jistý,ale máš pěkně natrénováno,tak by to mohlo klapnout :slight_smile:!
Z křesílka mám opravdu hroznou radost,předčasný dárek k narozeninám :wink: .
No na poště už mám od pondělka balíček a ještě jsem nebyla schopná tam zajet :frowning2:! Objednala jsem si impregnaci na kočárek(když mám ten černej) je to proti vodě,ale hlavně proti UV záření aby nevyšisoval :slight_smile:!
28. čer 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 To je fakt, to jsem tu taky psala, že jsem v 8tt špinla, tak jsme jeli na pohotovost a po tom super vyšetření jsem krvácela jak při MS :-/ No já bych radši asi riskla ty Pardubice...taky jdu radši do menší porodnice než do té naší manufaktury na děti. Tu mám sice asi 1,5km od bytu, ale pokud to nebude nezbytně nutný, tak tam rodit nejdu!!!

@teddylu Tak já musím vydržet aspoň do úterka, to už by měli mít porodku vymalovanou a už je to jedno :grinning: Ale jak se to blíží, už bych to pomalu chtěla mít za sebou...nejradši bych to Natynce naplánovala, kdy má vylézt, protože zatím mi na tom všem přijde nejhorší to, že nevím, kdy to přijde :slight_smile: Hlavně tam fakt hrozně moc chci manžela, tak se modlím, aby to šlo...
No a síť je perfektní :slight_smile:
28. čer 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka To ti věřím,já už bych to chtěla mít taky za sebou :slight_smile:! Nejhorší je opravdu to čekání a pak poznat že už je to ono :frowning2: ! Nechci jet do porodnice zbytečně,máme to docela daleko,no ale vybrala jsem si to sama,tak musím mlčet,mohla jsem rodit tady v Sokolově a tam bych došla i pěšky :grinning:! No a přítel,to je jasné že bez něj nerodím :wink:
28. čer 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já letím na ty šaty :slight_smile:! Snad se sem odpoledne ještě dostanu a né že nám zase nepůjde internet,to bych se už pak na to podívala :angry: :angry: :angry: !
28. čer 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka @teddylu taky bez manžela nechci rodit,jenže při jeho práci řidiče se bojím,že budu rodit a on nikde :frowning2: a taky se bojím,že nebudu vědět kdy jet a jestli už je to ono,při tom jací sou nevrlí v porodnicích,když se jede zbytečně brzo nebo jen protože si rodička není jistá něčím,mě to odrazuje a mám strach :frowning2:
28. čer 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule neměj obavy z nevrlosti, nám na předporodním kurzu říkali,že raději přijet stokrát a stokrát se vrátit domů, než otálet a přijet pozdě nebo s komplikacemi. A taky mudr říkal, že sami někdy neví, jestli odešla plodová voda nebo moč,natož aby to věděla nastávající maminka. Prý ať zvoníme na porodním vždy, když se nebude něco zdát :grinning:
28. čer 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable také sem si to říkala,když mi ve 33.týdnu tekla nějaká voda po nohách tak sem teda jela pro jistotu ,nic nezjistili a porodní asistentka mi to pěkně dala najevo,že jich tam otravuju od odpravdových případů :frowning2: ale zas jak které,některé asistentky sou tam velice fajn a doktoři také.Co má žena dělat,když holt neví a je to 1.miminko.Ta naše malá byla vymodlená,tak se o to víc bojíme,aby bylo vše vpořádku....
28. čer 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu @chezzule No pokud by to nešlo, tak zcela upřímně bych pak byla nejradši, aby naši byli z dovči už doma a mohla jsem tam mít aspoň maminu. Manžel je totiž epileptik, takže u nás je problém - když mě to chytne v noci, nemůže mě odvézt do porodky, protože by mu mohlo být blbě a třeba bychom nabourali nebo tak...říditt může, ale prostě musí mít pravidelný denní režim a osmihodinnový spánek...to je ale v poho, počítám, že si zavolám sanitku, to až tak neřeším...no ale pokud bych v noci rodila, tak je to na prd, protože by mohl z nevyspání dostat záchvat buď na sále a nebo nedej bože cestou domů nebo sám doma...no a to bych se asi zbláznila strachy :frowning2: Tak jsem z toho celá nesvá a doufám, že prostě máme inteligentní dítě, které se rozhodne jít ven tak, aby jí tatínek viděl a mamince pak nehráblo starostma, kdyby se manžel z domova nehlásil...
28. čer 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka jejda,tak to máš horší než já,já si myslím,že ta naše potvůrka se narodí v noci nebo když bude můj někde v práci,ale snad by dojel...tak to ti přeju,aby se malá narodila přes den,ať si hezky vklidu a může u toho být i manžel.Já si popravdě nedokážu představit,že by mě měl vézt někdo jiný než manžel.Je to takové dost osobní a že by mě měl vézt tchán bo nějaký jiný chlap :grinning: jejda....já sem spíš taková ta stydlivka.....
28. čer 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Děkuju, z toho mám fakt větší nervy než z porodu :slight_smile: Tak já bych byla nejradši, aby mi začaly bolesti třeba kolem 5 ráno, to manžel vstává do práce, takže by nebyl problém...no a do večera by se malá snad narodila :slight_smile: Ale to víš, přikázat jí to nemůžu :grinning:
Já moc nepočítám, že by mě do porodky vezl někdo jiný než manžel nebo sanitka :grinning: Zbytek rodiny by tady rychleji než ta sanitka nebyl...
Neboj, když manžel jezdí, tak sad nebude tak daleko, aby to nestihl ;) Budeme si držet palce, aby nám to klaplo oběma ;)
28. čer 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka můj mi sice říká,že ikdyby někde zrovna jezdil,že by dojel aspoň do té porodnice,chtěl by u porodu být....ale myslím,že to spíš řekl,jen abych nebyla neklidná.Podle mě by nenechal firemní auto i se zbožím u nemocnice,tak uvidíme,třeba porodím přístí týden jak sou ty svátky nebo o víkendu.|To bych byla moc ráda 5.července mám 1TP ....tak ať nám to oběma vyjde podle našich představ alespoň trochu :wink:
28. čer 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chezzule To klapne, jsou tam 4 dny, to by bylo, aby nebylo :slight_smile: Já bych zase radši všední den, budu rodit 3 patra nad manželovým pracovištěm :slight_smile:
28. čer 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka tak to máš fajn,můj bude odemne v prac.dny desítky kilometrů a bohužel někdy je vyslán i do čech a tj mi jasné,že by nestihnul dojet včas:frowning2:
28. čer 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Musíme si vsugerovat, že naše holky jsou prostě chytré hlavičky a narodí se tak, abychom tam taťky měly obě :slight_smile:
28. čer 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka tak tak,ta naše rozpozná vždycky kdo ji hladí,jestli já nebo můj :slight_smile: musíme na ty naše holčičky mluvit hodně a ony pochopí :slight_smile:
28. čer 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chezzule Naše taky, má z manžela respekt, toho skoro nekope, vždycky ji začne hladit a ona se hrozně zklidní :slight_smile:
28. čer 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že od večera mám doma zase hodný a spokojený miminko :slight_smile: Noc byla v pohodě, tak sem se trošku dospala, přítel udělal obídek, já umyla koupelku a záchod a za chvilku přijde máma a jdeme ven a večer snad pohlídá přítel a já si skočím koupit něco na sebe! Musím zjistit do čeho se vlezu a nevlezu :confounded: A zase se mi brutálně rozjelo mlíko, prsa mám nalitý jak blázen, asi budu muset občas odstříkat! A na víkend asi pojedem ke tchánovcům na chalupu, tam nebudu muset nic dělat, bude navařeno, napečeno a já se dospím :slight_smile: Snad to prcekm zvládne!
28. čer 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Jak obě :frowning2:,snad abychom tam taťky měly všechny tři né :slight_smile: ! Jste mě z toho nějak vyšouply :grinning: :grinning: :grinning: !
28. čer 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak to je fajn,hlavně že už je to zase v klídku :slight_smile:!
Na odstříkávání máš odsávačku,nebo jedeš růčo :grinning:?
My máme na víkend taky chatu jasnou,budou ale pařáky,tak jsem zvědavá jak to s pupíkem zvládnu,když už se asi nebudu moc koupat :cry: ! No a až bude malá venku,tak už se tam s ní taky těším a budu to mít stejné jako ty,navařeno i napečeno :slight_smile:,tak to bude pro mě taky spíš relax :sunglasses: !
28. čer 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jo no jo, ty máš zas toho přítelovo kolegu na dovče :slight_smile: Ale neboj, ty budeš rodit určitě v termínu, takže pohoda ;)
28. čer 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
z návštěvy už doma,fuj,tady je takové dusno,ani oběd sem do sebe nemohla dostat,se mi zvedá žaludek snad z každého jídla :frowning2: co se to zas dneska děje..... :unamused:
28. čer 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vám jdu něco málo napsat :slight_smile:
Tak jsem si ve čtvrtek stěžovala, že nic a dělali jsme si s přítelem srandu, že na to večer vlítnem, že už se nemůžem toho uzlíčku dočkat... Odpoledne jsem si pohrávala s bradavkama - prý to taky pomáhá a navečír mě začalo trošičku pobolívat v podbřišku. Kolem jedenáctý jsme se s přítelem domilovali a opravdu něžně a opatrně, ani jsem nebyla.. :sweat_smile: A do půlnoci jsem se kroutila na posteli jak had, takže jsem usoudila, že to bude asi ono a vyrazili jsme. Píchli mě na monitor a pobavili mě otázkou, jak moc to bolí od 1 - 5. No jak to mám vědět když nevim jak bolí 5 že jo, tak jsem řekla že tři... No, netušila jsem, že to je tak s bídou 1 - 2 :frowning2: :grinning: :frowning2: Do šesti hodin se bolesti pomalu stupňovaly, tak jsem zalezla do vany, kde o mě uplně úúúžasně pečoval ten můj chlap. Jenže pak se mi najednou udělalo hodně zle a musela jsem ven a to TO začalo, neuvěřitelný bolesti, přestala jsem sledovat hodiny a už jsem jen řvala na celý špitál, pořád tam se mnou byl Honza, chudák, musel bejt samá modřina :zipper_mouth: :zipper_mouth: Jenže malá se nechtěla přetáhnout přes šlem a tak to bylo nekonečný, mezi kontrakcema jsem snad občas musela omdlít, protože nevim o světě a mám výpadky paměti.... Na epidural bylo pozdě, odmítli mi ho už dát a tak nezbylo nic jinýho, než aby mi PA přetáhla ten šlem. HOLKY já myslela, že umřu!!!!!!!!
Ale jak ho přetáhla, šla jsem na kozu, no šla.... Honza mě tam skoro odnesl... A pak už jen tlačit, bolelo to, ale ne tak jako ty kontrakce bez tlačení. Museli mě nastřihnout, bolelo to pořádně, až mě ta kontrakce i přešla jak jsem zařvala a vyděsila se, takže mě musela ještě dostřihnout... A pak už jen tři nekonečný kontrakce a už jsem slyšela pláč. Malá vypadala jak sněhulák, jak byla od mázku a když nám řekli, že to je holčička, Honza se rozbrečel jak malej kluk a začal mě strašně děkovat a tišit mě, páč jsem byla úplně hotová, ten konec byl moc moc dojemnej a krásnej..... Pak na kapačky a hají na pokoj :slight_smile:
28. čer 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule teda to sis užila a mě mamka říkala,jak nástřih nebolí,že to ani neucítím,tak teď se začínám opravdu bát :frowning2: Určitě bylo moc fajn,že tě tam podpořil tvůj :slight_smile: to dělá hodně....hlavně že ste obě vpořádku a máš to za sebou :slight_smile:
28. čer 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu moribundus jak s....a:frowning2: nemohla jsem dýchat, opuchl mi jazyk a bolel...obvoďačka mě obratem poslala na krční, tam mě přišli na nějaké zánětlivé ložiska u kořene jszyku, proto se mi tak špatně dýchalo a mluvilo:frowning2: strhli mi to, zakspali, ráno jdu znovu...
Ale monitory ok, na porod to taky nevypadá, jen se doktor zděsil že mám o kilo míň než minulý týden :astonished:
28. čer 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule To, jestli nástřih bolí nebo ne taky dost záleží na tom, kdy ti ho udělají - maminka mi říkala, že ho tenkrát ani necítila, protože jí ho udělali, když už jsem naléhala (koncem pánevním) na hráz a ta byla tudíž napnutá na maximum, kamarádka mi zase říkala, že ji to bolelo, protože ji střihli mimo kontrakci a hlavička jí ještě nenaléhala - takže za živa. Asi tak...
28. čer 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No užila sis teda. Ale zvládla jsi to a odměnu už máš doma :slight_smile:.
28. čer 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Soutěžte s modrým koníkem o víkendový pobyt v Tatrách pro celou rodinu!!!
Zapojte se do soutěže a vyhrajte třeba právě VY! :slight_smile:

Více na: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.390103341051386.88255.112909998770723&type=1&ref=notif&notif_t=like

Hezký den,
Jennyska
Asmira team
28. čer 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule holčička Ti všechno vynahradí, ať jste obě zdravé a spokojené:slight_smile:
28. čer 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!Tak jsme ráno vyrazili na kontrolu,přítel spal po noční,tak jel se mnou Danda.Monitor v pořádku,doktofka se vyptávala,jak jsem minulý týden dopadla u primáře.Řekla jsem ji,že si ted nejsem jista,jestli jsem se rozhodla správně a ona říká,že si myslí,že to zvládnu.nejhorší na tu mojí páteř je prý celý těhu,který jsem zvládla,no to jsem ještě neviděla RTG,to mě čeká v říjnu a pak po půl roce znovu a porod by snad měl být v poho.Hlavní je,že si mě primář hlídá a vše je v papírech.prohlídla mě a smála se,že se ty malý u maminky začalo zřejmě dost líbit,ale,že by nerada,abych nakonec přenášela,tak mi to tam prý trošičku poškádlí a pohrála si s hlenovou zátkou,tak uvidíme.Pak jsem měla i trošičku strach.Zítra mě čeká ko u primáře,tak prý uvidím,jak se s ním domluvím,že si,ale myslí,že i on nebude chtít,abych přenášela,tak nevím,jinak ko u ní ve středu,když se nedomluvíme zítra jinak.Docela mě píchalo pak na levo u žeber,ale už se to sklidnilo.Otoky už jsou ted normální.Ještě jsme nakoupili a dorazili jsme domů na 12hodinu.jinak tady u nás už je pořádný pařáček,tak snad ty tropy holky zvládneme :wink: :wink: .
28. čer 2012 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
To je teda síla,hrozný jednání.Já bych si taky zajela do Pardubic,to není zase tak daleko.Jak se cítíš ted?
28. čer 2012 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek