• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari
To je teda radost,muselo to být dost nepříjemný :confounded: ,ale hlavní je,aby Ti bylo líp :wink: .Co říkáš na moji kontrolu?Já jdu zítra na to zubní,už se těším,ale hl.,že mi s tím něco udělá,bolí to jako čert.
28. čer 2012 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca kontrola dobrý ,pokud to má být tak to bude po podráždění té hlenovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty sama určitě cítíš kfy to bude...No zuby ti nezávidím, to teda fuj, vydrž!
Já trpím jak kůň, ten jazyk to je chuťovka, mám ho jak ochrnutý...doufám že zítra už to bude lepší, hlavně at se to nezhorší a nemusím na pohotovost :confounded:
28. čer 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca a tu zavinovačku mám bavlněnou, docela i drahou, krajka decentní, jen aby kolem něco bylo, ale hlavně to není taková ta rychlostyl, že je do čtverce, mám ten klasický obdelník, aby se mimi tak brzy nevykopávalo, myslím že ten typ mají i v porodnicích :wink:
28. čer 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Ten jazyk to Ti nezávidím,mně stačí,že ho mám samej aft,ještě tohle :frowning2: ,snad Ti zítra bude líp a na pohotovost to snad nebude:Uvidíme,jestli se z toho něco vyvrbí nebo ne,jak říkáš,souhlasím s Tebou :wink: ke konci a ještě nás budou trápit takový věci :angry: .Hlavně,že se Ti zavinovačka líbí,to je důležitý :slight_smile: .
28. čer 2012 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no hlavně že je do kvalitní bavlna a já jí můžu byvařit, co ž u těch rychlo asi nejde...
Sestřička na krčním mě vzala přednostně , tos měla ty důchodnce vidět, nevím kolik dětí jim doma brečelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ty máš afty? Co na to dáváš? :angry:
28. čer 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No strašný tak to jááááááááá nechci,jsem se rozhodla že rodit nejdu :grinning: :grinning: :grinning: ! Fuj takový bolesti :frowning2:! No tak hlavně že už to máš za sebou a už si jen budeš užívat hodného,neplačícího miminka :sweat_smile: !
28. čer 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari No to je teda věc,to jsem jaktěživ neslyšela,zánětlivá ložiska na jazyku :frowning2:!!! Tu musím mít prostě něco extra :grinning: :grinning: :grinning: ! No tak hlavně že ti pomohli :slight_smile: a už je to tedy lepší???
Monitor jůůůů a já až příští týden a zítra kontrola na gyndě a stěry na toho streptokoka :frowning2:!
28. čer 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tys fakt ještě neměla ani ty stěry? To je ale nějak pozdě, co by dělala kdybys rodila?
No mě to bolí, ale už to nemám tak napuchlé, to mám takovou dietu, víš, abych moc nejedla..... :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já mívám taky afty a pomáhájí mi cucavý bombóny Tantum verde z lékárny. Vycucám tak tři a aft pomalu mizí:slight_smile:.
28. čer 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna aha,tak děkuji za vysvětlení :slight_smile:
28. čer 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No to nevím :unamused: ??? Dr si dává na čas,no ale já jsem teď 35+3,tak to je dobře né? A monitor se prý dělá první ve 37 týdnu a ten mám až příští týden a ještě podle toho primáře při tom posledním velkém UTZ je malá o 4-6 dní mladší,tak jsem snad nakonec teprve ve 35 týdnu :cry: a rodit budu až v srpnu uvidíš :grinning: !
No já jsem na poslední kontrole měla skoro 80 kilo a teď mám na váze 78,4,tak jsem šla taky o kilčo dolů :slight_smile:!
28. čer 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já mám 75kg. Stěry by měly být hotové do 34tt, ne? Aspon mě to tak řekli...i tu holky mají už asi všechny bych řekla :wink: A my máme termín podobně, jsme cca stejně, ale je to prostě doktor od doktora.... :wink: Ty to plánuješ v srpnu, tak to je akorát :grinning:
Mě dneska dělal váhový odhad-2,6kg. Uvidíme :wink:
28. čer 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no když sem stimulovala prsa, tak sem používala odsavačku elektrickou, ale teď přemýšlím, že jen ručně odstříknu do vany :grinning:
@bajule no tak taky sis užila, ale hlavně že ste to s malou zvládly a teď už si jen užívej toho uzlíčku :slight_smile:
28. čer 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To ted budes na balkone vegetit v siti,vid :slight_smile: ?Já jsem dnes 38+4tt a byla jsem už na 4.monitoru.Rodit budes snad v červenci,to stihneš,přece tu nechceš strašit :grinning: tak dlouho :wink: ?Mně ted ten ultr.vychází úplně jinak,říkají,že nejpřesnější je ten 1.velký.
28. čer 2012 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten můj andílek je dneska zase hodnej :slight_smile: Byly sme venku, tak sem mu koupila krásný polodupky! Chtěla sem jet na nákupy i já, ale sem nějaká unavená, tak pojedu zítra! Dneska musím žehlit :angry: A zkoušela sem jaký kraťasy obleču a zjistila, že žádný :angry: :frowning2:
Zítra nás čeká první kontrola u doktorky, tak nám držte palce!
28. čer 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Ta rychlozavinovačka určitě nejde vyvařit,to je nevýhoda,ale jestli budou hice,tak snad ani moc potřeba nebude,uvidíme.To máš fajn materiál :grinning: .To je dobře,že Tě vzala takhle,oni ty důchodci mají tak málo času,je to mazec,tak si popovídali :wink: .Já jsem to dnes viděla v kaufu,měli v akci nový brambory,já myslela,že se tam umačkají :grinning: a ta rychlost :slight_smile: ,neskutečný.Afty se mi udělaly z toho rozdělanýho zubu,je ostrý,jak břit.Potírám to alpou a Aphtesem,ale je to marný,to chce zavřít.To není špatná váha u mimča,néééé?
28. čer 2012 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu držím palečky, budete za borce!!! Ty se nákupům raději vyhni, spočni, šestinedělí se jmenuje šestinedělí oprávněně....taky jsem divočila :confounded:
28. čer 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca tyjo, ty afty! Hnus, ale to je asi tím že jsme už z toho těhu vycuclé, ty 2-3 poslední týdny jsou fakt náročné pro organismus :unamused:
Já tu zavinovačku měla u kluků a když se i pokadili tak se to vyvařilo a byl klid, jakmile jde ten vnitřek vytahovat tak je to výhoda. Uvidíme jaké se nám chystá počasí po porodu, co bude vlastně potřeba, já toho ani moc nechystala, dokoupím lehko :wink:
28. čer 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si přečetla vaše novinky a z bajule jsem hotová, teda že se dost obávám toho nástřihu :frowning2: brrrrrrr nechci si to ani připustit!
Vidím, že se bavíte o zavinovačkách, také mám tu klasickou bílou (3ks) přemýšlela jsem o té rychlozavinovačce, ale pak jsem od ní upustila, v červenci či srpnu bude horko tak bych jí asi moc neužila :frowning2:
28. čer 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lejlax ta klasická je fakt praktičtější, i se líp to mimino zabalí ke kojení do té normální. Máš tu čtvercovou nebo obdelník a přes nohy se to překládá? :wink:
28. čer 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Mám ten obdelník co se překládá přes nohy, taky si myslím, že jsem udělala dobře :slight_smile: ty máš tu samou, viď :slight_smile:
28. čer 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax mám tu čtvercovou i obdelníkovou, víc se mi osvědčila ta obdelníková, mimi se z ní nevykope :wink: a vložku nějakou z dutého vlákna tuším? Ale to bábetko v té bílé je prostě bobinko maličké krásné, juu já se těším! :sweat_smile:
28. čer 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari To máš asi pravdu, tu vložku mám z dutého vlákna, tu mám teď nově ušitou :slight_smile: Jsem strašně zvědavá až v ní bude malá zabalená, to bude mimísek mazlivej, jsem strašně zvědavá :slight_smile:
28. čer 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax mě se už u kluků podařilo koupit i to plimo do kočárku ve stejném dezénu jako ta peřinka, takže jsem byla za frajerku :grinning: Já myslím že budeš spokojená, na kojení je to ideál to mimčo mít zabalené, to bříško když je při krmení v teple, tak tolik miminko nebolí. :wink:
28. čer 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
To máš pravdu,náročnější to je určitě,co se dá dělat musíme vydržet,jsme holky šikovný :grinning: .To máš pravdu,vnitřek vytáhneš a v poho.Já toho mám nachystanýho docela dost,ale jak píšeš,dnes se lehce potřebné věcičky dokoupí :wink: .
28. čer 2012 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca No je to fakt vegáč a s malou u prsu tam budu snad i usínat,dnes mi tam usnul po večeři přítel,za 5 minut byl tuhej :grinning: ! No když mám termín 29,tak to mám s chlupem,ale stačí pár dní přenášet a je to srpen jak vyšitej :frowning2: .
28. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari 75 to je krááásný :slight_smile:! No a s těma stěrama to fakt nevím,mě řekla v 36 týdnu a to jsem teď :slight_smile: ! Na cukrovce jsem zase byla oproti jiným brzo,máme tady na západě asi jiný metódy :grinning: . No a odhad,to bych řekla já podle toho co říkal dr tak 2,2kg. To už se bohužel do porodu nedozvím :frowning2:!
28. čer 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Já právě pořád nevím,jestli jí pořizovat,tak dokoupit jí můžu vždy,ale ta elektr. je prý lepší a rychlejší,jen ta cena :frowning2:! Uvidím jestli vůbec budu kojit a kolik bude mlíka :slight_smile:.
28. čer 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Tak já jsem četla ten porod bajule příteli a okamžitě jsem dostala vynadáno,proč to čtu :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! Tak mu říkám no čtu si všechny porody holek z diskuse,holt mám smůlu,že jsem až poslední :grinning: . No tvářil se hrozně a že prý se tím akorát nervuju! Tak mu říkám,já si ale nedělám iluze,že je to procházka růžovou zahradou,vím že to bolí,tak se radši připravuju na nejhorší a možná :dizzy_face: budu mile překvapena.
28. čer 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zase už všichni spí :frowning2:! Tak dobrou noc,i když to už si asi přeju jen sobě :grinning: :grinning: :grinning: !
28. čer 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek