• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@luciemeli mě dělali odběry krve před vánocemi a po novém roce jsem šla na ultrazvuk a řekli mi to vlastně hnedka.......takže to trvalo asi 14 dní - ale byli mezi tím ty svátky, tak bůh ví, třeba by to bylo rychlejší :slight_smile: a my jsme dopadli naštěstí dobře - slovy paní doktorky v Praze - testy dopadly báječně :slight_smile: tak jí věřím, že má pravdu :slight_smile:
7. únor 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 to se ti nedivím, že jsi nic neriskovala, podstoupila bych to také.......a jako prémii k tomu, že víš že miminko je zdravé víš rovnou, že čekáte holčičku - to je krásný :slight_smile: taky v koutku duše toužím po holčičce :slight_smile: Ale budu ráda samozřejmě i za zdravého chlapečka :slight_smile:
7. únor 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli já mám knížku -těhotenství týden po týdnu a občas do toho kuknu :slight_smile: ale ty gramy a centimetry bych vůbec neřešila...... :slight_smile: zkrátka - na moudra tu mám mamču, kamarádky a internet - ale ten internet beru s rezervou - přeci jen - co hlava, to jiný názor a jiná zkušenost :slight_smile:
7. únor 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@klaire22 To máš pravdu...a nepřemýšleli jste s přítelem o jménech...já pořád nwm pořád se rozhoduji i když už něco jsme vybrali s mým nastávajícím tatínkem :slight_smile: ale pořád nwme pro kluka chjo :wink: tolik jmén a nemůžeme si pořádně vybrat...tak já mamču nemám k dispozici...ona není moc ráda, že čekám tak brzy mimčo..ale za to mám zlatou tchýni která mi taky poradí...když má 3 děti... :grinning: no a ten internet..já si tady převážně hledám také nějaké nové známosti...protože mě už nebaví doma sedět a čumět do blba.... :wink: ..Protože taky nemám dost těch pravých zkušených kamarádek....a k tomu maminek... :wink: to si vlezu na modrýho koníka a radši si chatuju a mám klik od všeho...je to relaxace..a třeba se i něco nového dozvííím :wink:
7. únor 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli s manželem už jména vymyšlená máte - holčičku by jsme chtěli Elišku, chlapečka Patrika :slight_smile: a jaké máte vy? kolik ti je???
7. únor 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klaire22 :slight_smile: To jsou hezké jména :wink: já mám Vaneska a Tomášek. JEnže mě se to moc nelíbí tomu mému a tchýni zase ano. Tak ještě budu rozmýšlet. Budeš se divit...je mi 19 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem mladá...Tobě bude tak kolem 22? :confused: :grinning:
7. únor 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klaire22 Koukám na profil tvůj a jsi z Roudnice...tu známe moc dobře :grinning: :grinning: a už jsi přemýšlela kde rodit? :wink:
7. únor 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já čekám 23.7. druhou holčičku. Takové to bublinkování cítím už od 13.-14. týdne. Hadříky mám vyřešené, ale s jménem mám tak trochu problém.
7. únor 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rendolf Ahojky ty brďo dneska samé holčičky...a já podle všeho budu mít kluka :slight_smile: Tak taktéž blahopřeji k holčičce...taky máme problém je těch jmén moc... :grinning: hlavně že budeme všichni rodit v létě...v tom největším pařáku :grinning: :grinning:
7. únor 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Odběr nebolí. Jen je nepříjemný jak propíchnou tu kůži nebo špek na přiše :grinning: ale nebolí to. Spíš potom břicho trochu tlačí.
7. únor 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majinka1981 aha nu nechci to zažít..ale třeba bych ráda chtěla vědět pak na 100% že to bude holka nebo kluk...to má tu vyhodu...a hlavně že se z té plodové vody dá zjistit uplně vše :slight_smile:
7. únor 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Můj manžel toužil po chlapečkovi. Mě to bylo jedno, hlavně aby to bylo zdravé. Tak mi bylo jasný, že když ten můj si tak hrozně přeje kluka, že se mu povede holka :grinning: Na kluka bude muset ještě trénovat. Se mu asi vymstilo, že chtěl kluka jedináčka a ted chce najednou další mimčo :wink: Já jsem ze tří holek, je to šrumec když se sejdem. Jsme fakt jak slepice, ale zase je legrace :grinning: Jméno máme vybrané Ema.
7. únor 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jdu se k vam pridat :slight_smile:
Čekám své první mimi, termín mám kol 24.7. Přítel nás nechal, ale to neznamená, že to nezvládnem..
I tak se strašně moc těším :slight_smile:
Už nějaké 2 dny citím něco divného v bříšku, tak jsem si četla diskuse a dočetla jsem se o "bublinkách" je to hezké :grinning:
Je tu nějaká z vás z Prahy? :slight_smile:
7. únor 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych se ráda přidala :slight_smile: mám termín 11.7. Pohyby jsem začala cítit tento čtvrtek, je to úžasný :grinning: Chci se zeptat jestli už pořizujete výbavičku? Já mám zatím pořád ještě strach něco koupit :pensive:
@roxycat to je mi líto :cry: ale třeba se to ještě spraví
7. únor 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zatím koupila jen něco málo, jako dudlíky, hřebínek a kartáč na vlasy, teploměr do vodičky, ale víc začnu nakupovat pozdějš radši.. :slight_smile:
A upřímně ani nechci, aby se to spravilo, ty hnusárny co řekl, to si fakt nezaslouží dítě, ale jsem spokojena :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem se dnes zasekla ve vytahu, nastesti bez amalky a do toho mi volali ze skolicky ze amalku boli brisko jestli si pro ni nechci prijet, horurek... zasekla ve vytahu a nevedela jsem kdy me vysvobodi.... no moc peknej den
nastesti jsme vsechno zvladli...
ja vybavicku nekupuju, zatim.... mam plno veci po amalce a taky cekam az budu vedet pohlavi nez me chytne manie a jako ta me chytne urcite brzy :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 no já jsem zvědavá, co se manželovi povedlo :slight_smile: on je přesvědčený o klukovi, ale znáte to :slight_smile: jsou to ješitové :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli jj, jsem z Roudnice :slight_smile: nene, mě už je 26 :( hrůza!!!!!
Tak to budeš mladá mamča, ale to zvládneš :slight_smile: Dřív to bylo běžné a nikdo se nad tím nepozastavoval :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@roxycat Ahoj, tak to je hezké, že už cítíš miminko.
Na toho svého chlapa kašli, neví o co přichází a jednou si to bude vyčítat..........a jestli byl ještě hnusnej a zlej, tak dobře mu tak.....on neví o co přichází a ty se aspoň o ten svůj pokládek nebudeš muset dělit s někým kdo si to nezaslouží a ani o to nestojí :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Jo myslím že chlap si je vždycky jistej klukem :grinning: Pak je to pro něj překvapení co se mu povedlo :grinning:
7. únor 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 tak tak :slight_smile: taky jsem zvědavá, co ten můj drahoušek zplodil :slight_smile:
8. únor 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám termín na přelomu července a srpna, bude to můj první porod, moc se s manželem na prcka těšíme, zítra mě čeká ultrazvuk skrz screening, tak jsem zvědavá, co tam uvidím :o) jinak já chci určitě holčičku, mám problém, jak byste to vyřešily vy? Manžel chce mermomocí jméno pro kluka po sobě, ale tak příšerný jméno prostě já dát nechci, jsem svolná se dohodnout, nemám nic vyhraněnýho, ale pojmenovat dítě v dnešní době Vlastimil, to mi příjde fakt moc...holky, co mám dělat...???
8. únor 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leyla13 Já zase jméno po manželovi pro kluka chtěla. Nevím jak se jmenuje ten tvůj chlap. Ten můj je Petr, tak se mi jméno líbí. Tak nesepisuj ten souhlas do porodnice o jménech. Až se tě pak při porodu budou ptát jak se bude jmenovat, tak řekni co se ti líbí :grinning: Nebo si každý napište seznam jmen a na kterém se shodnete tak se bude jmenovat. Mě manžel taky řekl, že když mu dovolím malýho Petra, tak at si jméno pro holku vyberu já a ted když ví, že to bude holka tak mi chtěl do toho taky kecat. Tak jsem mu řekla, že s ním nehodlám diskutovat. Doma už jméno pro holku višchni vědí. Takže každej říká jak se těší na Emičku a manžel už to neřeší. :wink: Protože se to všem líbí.
8. únor 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenze mne to neprijde spravedlivy, kdyz on si vybere neco a ja zas neco...preci by se meli na tom ti dva dohodnout...doufam, ze ho presvedcim k tomu, aby se aspon losovalo, jinak nevim...a psala jsem v prispevku, ze je to Vlastimil...no uznej sama...jo a jak ty rikas, nepodepisu nic, ale kdyz v porodnici dam neco svyho, tak mi to pak treba bude vycitat, nevim...nechci se kvuli tomu furt dohadovat, proste chci spravedlivy rozhodnuti a kdyz se mi to jmeno nelibi, tak ho prece diteti nedam...no ne? :o) jo a jinak nevite, jak sem nahrat profilovou fotku? Furt mi vypisuje, ze chyba, pritom fotka je podle pravidel i velikostne ok....Diiik :o)
8. únor 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leyla13 můj manžel na mě taky jednu chvíli zkoušel, že jestli to bude kluk, tak se bude jmenovat po něm - manžel se jmenuje Jaroslav - ale já nikdy nebyla zastáncem toho, aby se děti jmenovali po rodičích, navíc zrovna jméno Jaroslav se mi nějak extra nelíbí, tak nevím proč by se tak mělo jmenovat naše dítko. Manželovi rodiče - teda hlavně tchán - ten se třese aby se kluk jmenoval Jaroušek, když jsme poprvé u nich řekli, že jestli to bude kluk, že to bude asi Patrik, tak na něm bylo vidět, že se mu to jméno nelíbí.......ale na to já srdečně kašlu. Prostě dítě se po manželovi jmenovat nebude, i kdyby měli padat trakaře...........navíc, tenkrát když jsme spolu ještě chodili a o dětech jsme si nechali leda tak zdát, tak řekl, že se mu líbí jméno Patrik - já se toho tenkrát chytla a řekla jsem, že jednou budeme mít Patrička :slight_smile: Je to snad jedno jediné klučičí jméno, na kterém jsme se oba shodli......mě se nelíbí Jaroušek, jemu Vojtíšek........tak to dál s ním řešit prostě nebudu......Patrik je kompromis a jeho tatík má zkrátka smolíka :slight_smile:
8. únor 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 u nás se fakt už jen čeká, co to bude..............máme rodinu rozdělenou na dva "klany".....jeden chce holčičku a druhý kluka :slight_smile: Takže můj taťka, který má dvě holky si chce vynahradit aspoň na vnoučeti toho kluka, tak ten jen co mě vidí mezi dveřmi, tak se mě ptá - Jak se má Páťa :slight_smile: Takže asi jako u vás s Emičkou :slight_smile:
8. únor 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leyla13 to tě chápu, mě by se to taky nelíbílo.....jak říkáš, když se mi to jméno nelíbí, tak přece tak nepojmenuji svoje dítě...........s tím naprosto souhlasím!!!!! fakt navrhuji, aby jste si na papírek napsali každý jména, která se vám líbí a na těch, na kterých se shodnete pak popřemýšlíte, které se vám z nich líbí nejvíc....... :slight_smile:
8. únor 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
reknu ti ze zlatej Jarousek...:o)) proti Vlastimilovi je to balzamek...tak to moji ani jeho rodice se do toho nijak nemontujou, ale on chce proste pokracovat...pac jeho tatik je taky V...on taky..ja jsem mu v zivote nerekla jmenem, proste se mi to prici a tak prece nebudu tak rikat svymu diteti...uz jsem fakt v zoufalstvi dosla az k tomu, ze mu proste budu rikat Time, kdyz neustoupi, ale furt doufam, ze se s nim bude dat domluvit...na holce jsme se oba shodli, to je zajimavy, tak se potrebujem i na klukovi...on jinou variantu ale nenapise, on chce proste tohle jmeno...asi z toho umru...at je to holcicka!!!!
8. únor 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 My už jsme u nás vlastně čtyři ženský, matka a my tři segry. Takže divočina a ted další holka :grinning:
8. únor 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já manžela ještě zlobila, že když mi nedovolí jméno Ema. Pak ten kluk se bude jmenovat Řehoř, dost hrozný :grinning: Tak už radši mlčí :grinning:
8. únor 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek