Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
kamino
12. dub 2012
@yesu presne pred tim me doktor varoval. Pred tehu jsem brala Champix,pomahal,ale v tehu se nesmi,tak mi byla doporucena ta elektrika. Stres z nedostatku je taky stres.. Podivejte se na stranku www.zdraveplice.cz,treba vas to zaujme😉 verim,ze je to mensi zlo,pritel na ni presel taky,nehlede na financni usporu. Ja 1000 za mes. a pritel 1500.
yesu
12. dub 2012
@majjka24 Tak já to zvládám dost blbě :-|
kamino
12. dub 2012
@majjka24 Tak to mas stesti,uprimne ti zavidim😉 ja z pocatku mela chute nejvetsi,dost jsem se stresovala,az MUDr me uklidnil..jak rikam,nejsem na to pysna,samozrejme obavy mam,ale ty maji i matky nekuracky. Tak drzimtpalce,at je vse i nadale v pohode😉
majjka24
12. dub 2012
@kamino no na začátku jsem to vůůůbec nemohla ani cítit, ted už je to lepší, ale stejně mi to smrdí. A jsem fakt ráda 🙂 a to mám doma Dvě krabičky\ jednu mentol viceroy slim (nikotin 0,5 a druhou nějaké The King - nikotin 0,3) a vůbec mě to neláká, teda vůbec, občas mám chut, ale odolávám.
@yesu a ta elektonická by ti nepomohla?
luciemeliautor
12. dub 2012
@yesu Tááák tááák já se o tom moc nebavím....A cigáro si neodpustím....sice málo ale dám si...u kafíčka.... 😃 😃 😃 a hodně si to vyčítám pak....
bajule
12. dub 2012
Holky a já se tak bála to sem napsat 😞 Kouřim hodně let a nejde mě teď přestat, kouřim cca jednu denně, jsou dny, kdy nemám cigáro vůbec, ale jsou dny, kdy stáhnu i tři a pak mám takový výčitky, že bych se nejraději propleskla 8-( Bohužel, nedokážu si nedat.... Přítel je veliký kuřák, kdyby přestal a já to necítila, nebo nekouřil přede mnou, tak bych to možná zvládla, ale takhlen to je na h.... Ale on už ví, že když jde ráno do práce, tak mě tu jednu nechá a já si jí během dne stáhnu na dvakrát 😎
yesu
12. dub 2012
@majjka24 Tu máme doma a ta mě prostě neuspokojí! 😞
@luciemeli já to právě taky nikde neříkám, se stydím :-|
@bajule ááá další do party hříšnic 🙂
luciemeliautor
12. dub 2012
@yesu To právě já taky...ale to chce mluvit... 😉 taky se hodně stydím...ale když jsem si tenkrát najela na téma proč kouření škodí těhotenství nestačila jsem se divit...Tak jsem to radši všechno hodila za hlavu...a mám klid :-| 🙂
teddylu
13. dub 2012
@yesu
@luciemeli
@bajule
Holky já jsem také kuřačka🙂 a také to pro mě nebylo lehké přestat 😞! Teď si dám vyjímečně tak jednou za 14 dní,když jdu s kamarádkou na kafíčko do kavárny,ale tahám jen tak zlehýnka a mám stejně výčitky a hlavně mi vadí i lidi,jak po mě koukají že jsem těhotná a hulím,ale oni neví že jen občas 😃. V kojení už nechci kouřit vůbec,tak snad to zvládnu. Jinak dnes jsem byla na testu cukrovky a jako že jsem hodně na sladký,tak vypít ten hnus mi vůbec nešlo.
luciemeliautor
13. dub 2012
@teddylu ty lidi jsou děs běs.....chápu tě....Cukrovka? Ani mi oní nemluv....blééééé mám s toho noční můry...humus. Něco tak hnusně sladkýho jsem ještě neměla...a to ráda jím sladké...No z jednouho jsem se pozvracela a druhý jsem musela vypít pořádně a sestřička stála na demnou a bouchala nohou na zemi jak byla asi naštvaná.... 😃 😃 😃 Ale dala jsem to....příště to odmítám 😃
kamino
13. dub 2012
Nevim jak u vas,ale doktor mi poradil vzit si hořky cerny caj,ze to tu sladkost trochu stahne.. Ale gratuluji,zvladla jsi to;-)
bajule
13. dub 2012
@kamino Mě bylo řečeno, že nesmim nic jinýho než vodu a to max 2dcl. Nic jinýho... :-o
kamino
13. dub 2012
@bajule Mimo odber ano,to jsem nesmela pit vubec nic,ale do toho meho caje mi michali tu glukozu.
zlatuzka
13. dub 2012
Ahojky tak už mám test na cukrovku za sebou, měla jsem tam kamarádku, takže mi to docela utíkalo 🙂 Ale vážně to bylo strašně sladký,až mě z toho pálilo v krku,ale za chvilku to přešlo, pak mi teda bylo před tou 8. hodinu špatně,ale procházka po areálu nemocnice to trochu zlepšila a brzo jsem to měla za sebou 😃
zlatuzka
13. dub 2012
Jo a ptala se nás jestli nemáme některá citron,ale vážně mě nenapadlo ho vzít 😃 Ale mám to za sebou jupíííí 😉
kropinda
13. dub 2012
Hoja holky..mohu se přidat???? Termín máme 26.7.2012. Doma mám už 16 měsíčního Tadeáška.Mimčo jsme tak to brzo chtěli,aby byli co nejmíň od sebe.... 🙂 🙂 Tak nějak sem se snažila vás dočíst,téma kouření: u prvního jsem přestala jak se objevili // a po kojení zase začla a nyní to vidím taky tak...ale řeknu vám chuť by byla ale chlap by mě zabil..on je nekuřák..přiznávám se u prvního jsem na konci těhu měla 2 cigára a u tohoto už taky jedno bylo ale bylo mě z něj blbě naštěstí...vím ale že zase začnu..chybí mi to... Ještě dodávám..jsem mladá mamina teprve 22 let.... s manželem spolu budeme v červnu 7 let..a v červenci to budou 3 roky co jsme se brali..tak ať si nemyslíte že to jsou děti z nerozvahy a nerozmyšlenosti...byli obě moc plánované...u prvního problémy s otěhotněním...
hannulee
13. dub 2012
Tak já sem tady asi jediná co nebyla na te cukrovce a k tomu nekuřačka.Doktor mě tam vůbec neposlal,segra mi říkala že se to děla snad až od 25 tak nevím,abych něco nepromeškala 😞
Ono se říka že když kouříš už před těhotenstvím tak skončit s tím ze dne na den taky není dobrý.Tomu tělu to pak chybí,znám pár mamin co kouříli předtím i v průběhu těhotenství a sám doktor jim říkal že přestat není dobrý.Pro tělo je to šok a chybí mu to.Pravda bude asi někde uprostřed 😉
kamino
13. dub 2012
@hannulee. Ano,na cukr se chodi pokud neni rodinna dispozice od 25+. Ja citron s sebou mela,ale zakazali mi ho..
bajule
13. dub 2012
@hannulee Do 25 let je to jen pokud je cukrovka v rodině, ale posílají tam už automaticky - pro jistotu, takže jestli ti neni víc jak 25 tak tě tam poslat nemusí.
Mě je 24 a poslal mě tam, ale asi proto, že máme v rodině z obou stran těžký cukrovky, který se neobešly bez amputací nohou 😞
bajule
13. dub 2012
@kropinda Ahoj 😎
yesu
13. dub 2012
Holky mě je 24, cukrovku v rodině nemáme a stejně mě tam doktorka poslala! Jdu na tu hematologii, držte mi palce!
kropinda
13. dub 2012
U nás Dr. už posílá automaticky.... Ono lepší jít než pak něco zanedbat..ale mám kámošku která taky nebyla..každej doktror je jiný...
bajule
13. dub 2012
Holky, už máte připravenou postýlku? Jakou máte matraci? Dostala jsem od tchýně takovou příšeru a ta matrace mě příjde strašně tvrdá, jak kdyby v tom byla sláma :-|
Postýlku jsem dostala taky od tchýně a - bílou, je starší a oprejskaná, tak jsem jí chtěla přetřít, na což se mě tchýně dotčeně zeptala PROČ??? No proč asi že jo, nemusim mít svoje první miminko v nějaký oprejskanině!!! Tak jsem si jí vytáhla předevčírem ven, že jí natřu a po natření jedný čtvrtiny tam bylo víc nalepenejch much, než barvy 😃 Tak jsem to vzdala a nakonec jsem si na tý plechovce - Industrol přečetla, že je to jedovatý a nesmí se s tim natírat nic, co příjde do kontaktu s dětmi 😃 Takže budu brousit a brousit 8-(
hannulee
13. dub 2012
@bajule Letos mi je 23 a cukrovku v rodině nemáme,ale doktor se mě na to ani neptal...tak doufam že nic nezanedbal.My sme koupili postylku přes bazar,za 200 a vypadá v poho.Madračku ale budem kupovat novou,asi ten polokokos nebo co to je.Holky a už máte zařízený pokojíčky?My ještě vůbec,věci na malou mám pořád u našich,protože sem se ted stěhovala a zatím ani není místo kam je složit.Tak doufám že na to mám pořád ještě čas.
hannulee
13. dub 2012
Holky a máte někdo nakoupený ohřívač lahví?Je to k něčemu,nebo se tím zatím nemám zatěžovat až podle toho jestli pujde kojení?Segra malé ohřívá normálně v mikrovlnce sice by se to nemělo ale je to rychlejší.Tak přemýšlím jesli už to řešit nebo až po porodu jak to pujde. 🙂
yesu
13. dub 2012
@bajule Já budu mít postýlku po ročním bráchovi, matrace je kokos-molitan-kokos, pozor na pohanku, s tou prý špatně funguje monitor dechu....ale chystat ji budu až tak max měsíc před termínem! Dneska dovezeme proutěnej koš do obýváku a ten bude zatím taky pod pytlem 🙂
@hannulee My zatím pokojíček dělat nebudem, stejně bude malej s náma v ložnici a navíc v dětským pokoji mám teď pracovnu....Malýho dám do pokojíčku asi až bude spávat sám....
Já ohřívačku mám, ale koupila sem ji za 200,-tak ikdyž ji tolik nevyužiju nebude mě to tolik mrzet...
yesu
13. dub 2012
Jinak moje výsledky z hematologie-krev je vzhledem k mýmu stavu v normě, jen jsem trochu chudokrevná, ale to je prý v těhu taky normální, další kontrola za 5 týdnů. Kdybych rodila dřív, tak jim mám ukázat zprávu od ní a oni prý už budou vědět co mi mají dát....No tak aspoň v tomhle můžu být relativně v klidu a hlídat jen ten čípek 🙂
snuflinka
13. dub 2012
@hannulee Neboj, já jsem taky nekuřačka 🙂 Už jsem se taky začínala bát, že jsem tu sama 🙂 O té cukrovce jsem četla, že dřív posílali jen ty starší 25 let, ale poslední roky začali preventivně posílat všechny maminy...Jinak v pokojíčku stále skladiště - a dokud za 5 týdnů neodejdu z práce, tak tam asi i zůstane), 90% věcí na malou mám taky u našich, protože mamina má sušičku, takže to budeme v první várce prát a sušit tam 🙂 První se musíme dokopat k tomu, abychom ten pokojík vymalovali 😃
bajule
13. dub 2012
@hannulee Děsí mě ta tvrdost tý matrace...
Ohřívač lahví mi mamka koupila za 30Kč v nějakým bazaru, je jako nová a funkční🙂 Nová stojí kolem 500,-
bajule
13. dub 2012
@yesu Taky budeme mít prďu v ložnici 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli