• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@yesu presne pred tim me doktor varoval. Pred tehu jsem brala Champix,pomahal,ale v tehu se nesmi,tak mi byla doporucena ta elektrika. Stres z nedostatku je taky stres.. Podivejte se na stranku www.zdraveplice.cz,treba vas to zaujme:wink: verim,ze je to mensi zlo,pritel na ni presel taky,nehlede na financni usporu. Ja 1000 za mes. a pritel 1500.
12. dub 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Tak já to zvládám dost blbě :unamused:
12. dub 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Tak to mas stesti,uprimne ti zavidim:wink: ja z pocatku mela chute nejvetsi,dost jsem se stresovala,az MUDr me uklidnil..jak rikam,nejsem na to pysna,samozrejme obavy mam,ale ty maji i matky nekuracky. Tak drzimtpalce,at je vse i nadale v pohode:wink:
12. dub 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino no na začátku jsem to vůůůbec nemohla ani cítit, ted už je to lepší, ale stejně mi to smrdí. A jsem fakt ráda :slight_smile: a to mám doma Dvě krabičky\ jednu mentol viceroy slim (nikotin 0,5 a druhou nějaké The King - nikotin 0,3) a vůbec mě to neláká, teda vůbec, občas mám chut, ale odolávám.
@yesu a ta elektonická by ti nepomohla?
12. dub 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu Tááák tááák já se o tom moc nebavím....A cigáro si neodpustím....sice málo ale dám si...u kafíčka.... :grinning: :grinning: :grinning: a hodně si to vyčítám pak....
12. dub 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a já se tak bála to sem napsat :frowning2: Kouřim hodně let a nejde mě teď přestat, kouřim cca jednu denně, jsou dny, kdy nemám cigáro vůbec, ale jsou dny, kdy stáhnu i tři a pak mám takový výčitky, že bych se nejraději propleskla :rolling_eyes: Bohužel, nedokážu si nedat.... Přítel je veliký kuřák, kdyby přestal a já to necítila, nebo nekouřil přede mnou, tak bych to možná zvládla, ale takhlen to je na h.... Ale on už ví, že když jde ráno do práce, tak mě tu jednu nechá a já si jí během dne stáhnu na dvakrát :sunglasses:
12. dub 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Tu máme doma a ta mě prostě neuspokojí! :frowning2:
@luciemeli já to právě taky nikde neříkám, se stydím :unamused:
@bajule ááá další do party hříšnic :slight_smile:
12. dub 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu To právě já taky...ale to chce mluvit... :wink: taky se hodně stydím...ale když jsem si tenkrát najela na téma proč kouření škodí těhotenství nestačila jsem se divit...Tak jsem to radši všechno hodila za hlavu...a mám klid :unamused: :slight_smile:
12. dub 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
@luciemeli
@bajule
Holky já jsem také kuřačka:slight_smile: a také to pro mě nebylo lehké přestat :frowning2:! Teď si dám vyjímečně tak jednou za 14 dní,když jdu s kamarádkou na kafíčko do kavárny,ale tahám jen tak zlehýnka a mám stejně výčitky a hlavně mi vadí i lidi,jak po mě koukají že jsem těhotná a hulím,ale oni neví že jen občas :grinning:. V kojení už nechci kouřit vůbec,tak snad to zvládnu. Jinak dnes jsem byla na testu cukrovky a jako že jsem hodně na sladký,tak vypít ten hnus mi vůbec nešlo.
13. dub 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu ty lidi jsou děs běs.....chápu tě....Cukrovka? Ani mi oní nemluv....blééééé mám s toho noční můry...humus. Něco tak hnusně sladkýho jsem ještě neměla...a to ráda jím sladké...No z jednouho jsem se pozvracela a druhý jsem musela vypít pořádně a sestřička stála na demnou a bouchala nohou na zemi jak byla asi naštvaná.... :grinning: :grinning: :grinning: Ale dala jsem to....příště to odmítám :grinning:
13. dub 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim jak u vas,ale doktor mi poradil vzit si hořky cerny caj,ze to tu sladkost trochu stahne.. Ale gratuluji,zvladla jsi to:wink:
13. dub 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Mě bylo řečeno, že nesmim nic jinýho než vodu a to max 2dcl. Nic jinýho... :astonished:
13. dub 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Mimo odber ano,to jsem nesmela pit vubec nic,ale do toho meho caje mi michali tu glukozu.
13. dub 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak už mám test na cukrovku za sebou, měla jsem tam kamarádku, takže mi to docela utíkalo :slight_smile: Ale vážně to bylo strašně sladký,až mě z toho pálilo v krku,ale za chvilku to přešlo, pak mi teda bylo před tou 8. hodinu špatně,ale procházka po areálu nemocnice to trochu zlepšila a brzo jsem to měla za sebou :grinning:
13. dub 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ptala se nás jestli nemáme některá citron,ale vážně mě nenapadlo ho vzít :grinning: Ale mám to za sebou jupíííí :wink:
13. dub 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hoja holky..mohu se přidat???? Termín máme 26.7.2012. Doma mám už 16 měsíčního Tadeáška.Mimčo jsme tak to brzo chtěli,aby byli co nejmíň od sebe.... :slight_smile: :slight_smile: Tak nějak sem se snažila vás dočíst,téma kouření: u prvního jsem přestala jak se objevili // a po kojení zase začla a nyní to vidím taky tak...ale řeknu vám chuť by byla ale chlap by mě zabil..on je nekuřák..přiznávám se u prvního jsem na konci těhu měla 2 cigára a u tohoto už taky jedno bylo ale bylo mě z něj blbě naštěstí...vím ale že zase začnu..chybí mi to... Ještě dodávám..jsem mladá mamina teprve 22 let.... s manželem spolu budeme v červnu 7 let..a v červenci to budou 3 roky co jsme se brali..tak ať si nemyslíte že to jsou děti z nerozvahy a nerozmyšlenosti...byli obě moc plánované...u prvního problémy s otěhotněním...
13. dub 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já sem tady asi jediná co nebyla na te cukrovce a k tomu nekuřačka.Doktor mě tam vůbec neposlal,segra mi říkala že se to děla snad až od 25 tak nevím,abych něco nepromeškala :frowning2:
Ono se říka že když kouříš už před těhotenstvím tak skončit s tím ze dne na den taky není dobrý.Tomu tělu to pak chybí,znám pár mamin co kouříli předtím i v průběhu těhotenství a sám doktor jim říkal že přestat není dobrý.Pro tělo je to šok a chybí mu to.Pravda bude asi někde uprostřed :wink:
13. dub 2012 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannulee. Ano,na cukr se chodi pokud neni rodinna dispozice od 25+. Ja citron s sebou mela,ale zakazali mi ho..
13. dub 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannulee Do 25 let je to jen pokud je cukrovka v rodině, ale posílají tam už automaticky - pro jistotu, takže jestli ti neni víc jak 25 tak tě tam poslat nemusí.
Mě je 24 a poslal mě tam, ale asi proto, že máme v rodině z obou stran těžký cukrovky, který se neobešly bez amputací nohou :frowning2:
13. dub 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. dub 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je 24, cukrovku v rodině nemáme a stejně mě tam doktorka poslala! Jdu na tu hematologii, držte mi palce!
13. dub 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás Dr. už posílá automaticky.... Ono lepší jít než pak něco zanedbat..ale mám kámošku která taky nebyla..každej doktror je jiný...
13. dub 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už máte připravenou postýlku? Jakou máte matraci? Dostala jsem od tchýně takovou příšeru a ta matrace mě příjde strašně tvrdá, jak kdyby v tom byla sláma :unamused:
Postýlku jsem dostala taky od tchýně a - bílou, je starší a oprejskaná, tak jsem jí chtěla přetřít, na což se mě tchýně dotčeně zeptala PROČ??? No proč asi že jo, nemusim mít svoje první miminko v nějaký oprejskanině!!! Tak jsem si jí vytáhla předevčírem ven, že jí natřu a po natření jedný čtvrtiny tam bylo víc nalepenejch much, než barvy :grinning: Tak jsem to vzdala a nakonec jsem si na tý plechovce - Industrol přečetla, že je to jedovatý a nesmí se s tim natírat nic, co příjde do kontaktu s dětmi :grinning: Takže budu brousit a brousit :rolling_eyes:
13. dub 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Letos mi je 23 a cukrovku v rodině nemáme,ale doktor se mě na to ani neptal...tak doufam že nic nezanedbal.My sme koupili postylku přes bazar,za 200 a vypadá v poho.Madračku ale budem kupovat novou,asi ten polokokos nebo co to je.Holky a už máte zařízený pokojíčky?My ještě vůbec,věci na malou mám pořád u našich,protože sem se ted stěhovala a zatím ani není místo kam je složit.Tak doufám že na to mám pořád ještě čas.
13. dub 2012 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a máte někdo nakoupený ohřívač lahví?Je to k něčemu,nebo se tím zatím nemám zatěžovat až podle toho jestli pujde kojení?Segra malé ohřívá normálně v mikrovlnce sice by se to nemělo ale je to rychlejší.Tak přemýšlím jesli už to řešit nebo až po porodu jak to pujde. :slight_smile:
13. dub 2012 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Já budu mít postýlku po ročním bráchovi, matrace je kokos-molitan-kokos, pozor na pohanku, s tou prý špatně funguje monitor dechu....ale chystat ji budu až tak max měsíc před termínem! Dneska dovezeme proutěnej koš do obýváku a ten bude zatím taky pod pytlem :slight_smile:
@hannulee My zatím pokojíček dělat nebudem, stejně bude malej s náma v ložnici a navíc v dětským pokoji mám teď pracovnu....Malýho dám do pokojíčku asi až bude spávat sám....
Já ohřívačku mám, ale koupila sem ji za 200,-tak ikdyž ji tolik nevyužiju nebude mě to tolik mrzet...
13. dub 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak moje výsledky z hematologie-krev je vzhledem k mýmu stavu v normě, jen jsem trochu chudokrevná, ale to je prý v těhu taky normální, další kontrola za 5 týdnů. Kdybych rodila dřív, tak jim mám ukázat zprávu od ní a oni prý už budou vědět co mi mají dát....No tak aspoň v tomhle můžu být relativně v klidu a hlídat jen ten čípek :slight_smile:
13. dub 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannulee Neboj, já jsem taky nekuřačka :slight_smile: Už jsem se taky začínala bát, že jsem tu sama :slight_smile: O té cukrovce jsem četla, že dřív posílali jen ty starší 25 let, ale poslední roky začali preventivně posílat všechny maminy...Jinak v pokojíčku stále skladiště - a dokud za 5 týdnů neodejdu z práce, tak tam asi i zůstane), 90% věcí na malou mám taky u našich, protože mamina má sušičku, takže to budeme v první várce prát a sušit tam :slight_smile: První se musíme dokopat k tomu, abychom ten pokojík vymalovali :grinning:
13. dub 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannulee Děsí mě ta tvrdost tý matrace...
Ohřívač lahví mi mamka koupila za 30Kč v nějakým bazaru, je jako nová a funkční:slight_smile: Nová stojí kolem 500,-
13. dub 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Taky budeme mít prďu v ložnici :slight_smile:
13. dub 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek