• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@lejlax Hezky napsáno :grinning: Zácpu jsem měla jen jeden týden v únoru a co se malá rozkopala, tak ne :slight_smile:

@chezzule Taky mě to napadlo, ale bolesti ani nic jiného nemám, tak z toho asi nic nebude :slight_smile: Hlavně musím počkat na tu porodnici :slight_smile: I když už by pomalu mohli brát, když malujou od pondělí :grinning:
29. čer 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka mně je zas od včerejška špatně a strašně mě bolí záda :unamused: a když si lehnu tak mě bolí i v podbřišku....tak se snažím furt něco dělat abych na to nemyslela.....včera sem nachodila tak kolem 3kilometrů po dědině :grinning:
29. čer 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky jste si byly dopředu sepsat papíry v porodnici? Jinak mně doktor nabídnul koupit si porodnický gel Dianatal, prý lépe uvolňuje porodní cesty, tak nevím :unamused:
29. čer 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax myslíš těch 6 papírů co dávají na příjmu?my je dostali na kurzu a papírek na jména mi dali při vyřizování mateřské.....jinak porodnický gel nemám,já si jen od známé brala YALL klystýr a olejíček na masáž hráze.
29. čer 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Nevím kolik těch papírů je, ale asi to bude ono, ten Yall klystýr si pořídím taky(na něj bych zapoměla)
29. čer 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax a ten porodnický gel to je co zač?o tom sem neslyšela
29. čer 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Mně řekli, že se to vyplňuje vše až po příjezdu do porodnice, ale ať si doma radši sepíšu na papír nemoci mé, manžela a našich rodičů plus co bereme za léky...jinak nic
@chezzule Já zas musím polehávat, jak začnu pobíhat, musím na záchod :grinning:
29. čer 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme za sebou první kontrolu u doktorky-malej je v pořádku, moučnivku máme vyléčenou a máme 52cm a 3160g :slight_smile:
29. čer 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@snuflinka o wc mi ani nemluv,já chodím snad 100x za den,už je to otravné....ty naše holky holt rostou a tlačí na močák :grinning: já chci malou nějak přimět,aby už netrucovala a šla ven přece jen 5.července mám termín toho 15. se mi zdá být pozdě už,byla by přerostená,velká :unamused:
29. čer 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A papíry v porodnici sem vyplňovala až po příjezdu do porodky, ale asi je to všude jiný...
@teddylu já mám tu odsávačku půjčenou, určitě bych ji dopředu nekupovala a ze zkušenosti vím, že někdy je lepší i ta mechanická, ale víc se nadřeš :wink:
29. čer 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax já nevím, ale slyšela sem, že je to jen tahání peněz z lidí, ale třeba to může pomoct...
@lejlax
@chezzule holky já myslím, že lepší je ten klasický klystýr, ten Yall gel prý nevyprázdní tolik a navíc dost často ta teplá voda při klystýru porod prý urychlí...
29. čer 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu aha tak to dík za radu :wink:
29. čer 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Doktor mi řekl, že vyplnit ty papíry dají zabrat, když tam pak člověk trpí bolestí, tak ať si tam zajdu a budu mít klid :slight_smile: Tak si tam nějaký den skočím a vyplním :wink:
29. čer 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax měli by je dávat automaticky dopředu,u příjmu nemá ženská šanci se soustředit,sem ráda,že je mám vyplněné a nachystané...
29. čer 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Ten gel není zrovna levná věc, tak to oželím. Takže ty jsi měla klasický klystýr, ještě to zvážím :unamused:
29. čer 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax jj klasický a byla sem za něj ráda...
29. čer 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čím víc se člověk těší a termín se blíží,tak mi to přijde jako věčnost,že to trvá nějak dlouho,než se to malé rozhodne přijít na svět.Už bych tak chtěla malou držet v náručííííí :slight_smile:
29. čer 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chezzule Jo, já taky chci, aby byla venku nejdýl 15.7. na 1. termín :grinning: Do 19. se mi taky nechce čekat, najednou mi to přijde strašně daleko...prostě během 10 dnů aby byla venku. Močák už radši ani neřešim, ale teď běhám při větším pohybu s tím průjmem :frowning2:
29. čer 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No testy na těhotenskou cukrovku,jak piješ tu sladkou vodu,to jsi byla :grinning: !!!
29. čer 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka já naštěstí můžu říct,že sem během těhu průjmy netrpěla vůbec,myslím,že jen na začátku 1x,jinak nic.Jestli máš ráda jogurty a kefíry-to pomáhá na trávení a průjmy :wink:
29. čer 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Já na ně trpím i mimo těhotenství :slight_smile: Tělu se něco nelíbí - ani to nemusí být jídlo - a už to jede :slight_smile:
29. čer 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka to já naštestí nee,u nás je posránek brácha-ten na to trpí často a přitom jí stokrát zdravěji než já,tak to nechápu.Ale není o co stát,je to nepříjemná věc furt běhat na wc...
29. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Já to mám po taťkovi :slight_smile: Ale člověk si zvykne :slight_smile:
29. čer 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka každý má něco,mně bývá špatně v autě a nepomůže nic....
29. čer 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Jak budete trávit nadprůměrně horký víkend? :slight_smile: My máme v plánu jet k rodičům ... přeci jenom mají domeček se zahrádkou a bude tam příjemněji něž tady v Praze ... cesta ale trvá hodinu a tři čtvrtě. Jsem ve 38 tt. Troufla by jste si některá? Cítím se dobře, tak jsem o tom ani nepřemýšlela, ale teď mě trochu nahlodala kamarádka ... Jak jste na tom vy s cestováním?
Samozřejmě tašku do porodnice budu mít s sebou ... kdyby něco, tak odrodím jinde než v Podolí :slight_smile:
29. čer 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a termín mám 17.7. ... díky za názory :slight_smile:
29. čer 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 pokud se cítíš vpohodě,není problém si myslím,to záleží na tvých pocitech.Ale sama určitě nejezdi,nikdy nevíš :wink: já jdu zítra s manželem na svatbu,kdybych se od rána necítila tak taky nejdu...
29. čer 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 Já být tebou, tak bych jela, jestli je ti dobře a cestování ti nevadí. My budeme muset zůstat v Plzni, naši odjeli dnes na dovču (taky mají baráček, ale úplně na samotě, nejblíž je asi půl kilometru babi s dědou - babi neřídí a dědovi je 82 let) a manžel bude doma jen zítra, v neděli jede na seminář...a být tam sama není dobrý nápad :grinning:
29. čer 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Taky jsem si říkala, že uvidím jak se budu cítit a dnes je mi dobře :slight_smile: Chceme jet až večer ... to už bude na silnicích trochu menší doprava. Kamarádka mi říkala, že cesta autem není pro miminko dobrá, tak spíše proto se ptám ... Jinak samozřejmě už mám občas bolení břicha atd. ... ale zase si říkám, že pokud se cítím dobře já, tak mimi taky :slight_smile:
29. čer 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Díky za názor!
Jsem ráda, že to vidíte podobně :slight_smile:
29. čer 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek