• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@helen3 auto je daleko lepší než vlak anebo autobus...jinak bolení břicha už mám taky jakýsi den,takže vklidu.To poznáš jestli to bude jiné než teď :wink: řiď se podle svých pocitů a ne podle rad kamarádek.Jedině ty sama můžeš vědět,co můžeš a na co se cítíš :wink:
29. čer 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu sladkou vodu nepiju ani netěhotná :sweat_smile: -nebyla
29. čer 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule
@lejlax
@snuflinka
@alemari
Holky tak to jsem v klidu :slight_smile:! Myslela jsem,že to mám tak hrozný jen já,nebo že jsem moc velkej cíťa :grinning: . Je to někdy opravdu hodně nepříjemný a dnes mi i dr říkala,že je to už tou její velikostí a že to asi do porodu jiný nebude i když už nebude mít tolik místa,tak ty pohyby budou ještě intenzivnější :unamused: !
Jinak u mě se porod dlouho nechystá :frowning2:,CS1b,čípek dlouhej,otevřená na špičičku prstu. Brala mi ten stěr a stačilo mi,když mi tam prostrčila tu špejli a já že to je nepříjemný a říkala jsem jí,že při masáži hráze mi tam přítel sotva strčí jeden prst,tak se smála a říkala,tak to je dobrý před porodem být takhle stažená,ale mě to moc k smíchu tedy nepřipadá :cry: :cry: :cry: ! To budu mít nástřih až na záda né :grinning: ???
29. čer 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tý jo,tak tomu nerozumím :frowning2:! Já myslela,že dnes už na to chodí každá maminka. I tady s holkama jsme to dost řešily.
29. čer 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu se nástřihu bojím,proto chci co nejvíc masážovat hráz-hodně to pomáhá :slight_smile: já se ještě před pár týdny otvírala a po nařízeném leháru se už malé ven nechce.Furt mám 1-2 CS :frowning2:
29. čer 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdar holky tak jsem si sepsala porod...tak se jukněte na můj článek...:grinning:
29. čer 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@chezzule DR mě roztáhl na CS 7 a to byla bolest!!! To máš zatím o.k :slight_smile:
29. čer 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
@chezzule Tak já měla před měsícem CS2 a od tý doby zas nevím, protože můj doktor mi tam prostě nekouká, v tom 32tt mě vyšetřovala doktorka, která ho zaskakovala, když měl dovču...
No a @teddylu s těma pohybama je to prostě čím dál lepší...ale strašný je i jak mě bolí břicho a ty všechny vazy, když se třeba v noci otáčím...au :frowning2:

No a zvládla jsem vyžehlit :slight_smile: Průjem už ustupuje :slight_smile:
29. čer 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Já při prvním porodu neměla ani klystýr,ani Yall pač jsem před odjezdem do porodky byla na velký snad 4x :grinning: Teď podruhé jsem si nechala napsat Yall,ale vzhledem k tomu,že si malá na svět pospíšila tak jsem si ho nestihla vyzvednout.Ptala jsem se tedy při příjmu v porodce sestry jestli si mám pro něj chlapa poslat do lékárny a ona mi radila ať si nechám dát radši klasický klystýr,že to urychlý porod,tak jsem udělala podle rady a něco na tom asi bude.Takže já kdybych náhodou ještě někdy rodila (což teda neplánuju :grinning:) tak bych Yall nekupovala a opět si nechala dát klasický klystýr.
29. čer 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No už jsem to dočetla :slight_smile:! Takže taky horor,jako skoro každá tady :frowning2: . Mám se koukám na co těšit :grinning: :grinning: :grinning: ! Ale tak zvládla jsi to,každá to nakonec zvládne,MUSÍ :wink: !
29. čer 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka No to jsem zažila až dnes v noci,že jak jsem se obracela v tom vedru z boku na bok,tak mě bříško taky dost bolelo.
29. čer 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem tady četla jak vás holky vystrašily svými porody.Já jsem zažila porody dva a každý byl úplně jiný.O tom prvním bych se radši nerozepisovala :grinning: ale tento druhý byl o dost lepší a nemyslím si, že by to bylo jen tím že byl už druhý.Bolesti mi šli hodně do zad,takže nic příjemného,ale hodně mi pomáhalo masírování zad a pak horká sprcha,ta pro mě byla k nezaplacení,sice jsem se napařila jak rak :grinning: ale hrozně mi to pomáhalo,takže bříško a záda jsem sprchovala horkou vodou a za krkem jsem měla ledovou žínku,aby se mi nedělalo špatně :grinning:
Takže já ještě v 16.30 byla ve vaně pod sprchou a v 16.43 byla malá na světě.Doktor mi řekl,že na porod musím z vany ven,tak jsem vyběhla tak jak jsem byla a bez košile v rouše Evině si hupla na lehátko :grinning:,když mi řekl že už jsem úplně otevřená tak jsem byla šťastná jak blecha :grinning: Nejdřív mi sliboval, že bychom to mohli zvládnout bez nástřihu,protože všichni tipovali že naše slečinka bude malinká,jenže nás všechny svou velikostí překvapila,takže jsem se bez nástřihu neobešla. První dny to bolelo to je jasný,ale den ode dne to bylo lepší,ani na kruhu jsem nemusela sedět.Omývám se gelem na intimní hygienu tea tree oil a řekla bych,že mi to taky pomohlo.Nenechte se vystresovat,každá to máme jiný,hlavně pozitivní myšlení :grinning: ... to se mi to kecá když už to mám za sebou,že? :grinning:
29. čer 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu No, tak tahle libůstka se taky čím dál tím víc zhoršuje...jako pořád jsem nechápala, jak si všichni na konci přejou, aby už ty děti byly venku...už jsem v tom stadiu tak z 30% taky :grinning: A ty horka to myslím úplně rozštípnou :grinning:

No a porody lepší opravdu nečíst, ale pobavilo mě, jak měla @luciemeli po týdnu chuť na sex :grinning: I když já mám chuť taky furt, doufám, že mě přejde do zítra ten průjem, abychom si udělali pěknou sobotu :slight_smile:
29. čer 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak je to s těma dvouma dětičkama docela mazec,teď jsem u mamky a malá spinká,tak jsem se konečně dostala na pc.Předevčírem Domču chytlo ouško,takže jsme mazali na pohotovost,naštěstí jsme to zvládli rozkapat kapičkama a píchat mu ho nemuseli.A malou slečinku Laurinku začli asi trápit prdíky a včera jsem taky měla obavu aby netrpěla na reflux,pač mi dost blindila,nebylo to takové to klasické ublinknutí,ale vyloženě hodila pořádnou šavli a začla se dávit,takže mě pěkně vystrašila,už se to ale neopakovalo tak snad to bude dobrý....dnes dopoledne ji ale zas asi trápilo to bříško,protože furt brečela,do toho synátor celej unuděnej vymejšlel kraviny a chlap v práci a já tam ještě v jedenáct pobíhala v noční košili s očima na vrch hlavy :grinning: Takže jsem to doma zabalila,veškerou práci zamkla v bytě a utekla jsem relaxovat k mamce :grinning: Malá tady spí s rukama za hlavičkou jak andílek tak snad už jí bude líp a já se asi taky na chvíli natáhnu :wink:
29. čer 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
já měla CS před dvěma týdny 0. Od té doby jsem byla už na kontrole v porodnici a tam mi jen řekli, že to na porod nevypadá ... Ty bolesti v noci při otáčení, nebo když se zvedám a jdu na záchod mám taky ... je to nepříjemný :confounded:
29. čer 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka no hupsli jsme na to moc brzy a že by nějaký známky něčeho rykantního tam dole:grinning: ani náhoudou ...ba naopak mám ještě větší chuť než jsem měla :grinning:
29. čer 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciemeli Ty jsi nezmar :grinning: No jsem zvědavá na sebe :grinning:
29. čer 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli @snuflinka Týjo, my počítáme, že aspoň půl roku po porodu nebude chuť, protože budeme utahaní jak koťata. Ale už pomalu přesvědčuju manžela, že je načase začít vyhánět, tak uvidím, jestli to ještě budeme vůbec umět :grinning:.
29. čer 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu nástřih, nástřih není špatná věc, nechtěla jsem to tu psát, ale když tě střihnou a pak zašijou tak tvůj intimní život bude ok, strjný jako dřív, horší je když zůstaneš roztahaná, to si pak u druhého porodu z mužem řeknete o steh navíc....tak jsem se bránila tomapsat, ale už jsem to nevydržela.... :dizzy_face:
A nález máš teda větší než já!!!!! Já nejsem vůbec otevřená!!!!! Čípek taky nezměněný!!! Pomóc!!! :grinning:
29. čer 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já teda skoro doufám, že po porodu zůstanu trochu roztažená, protože doteď jsme spíš měli problémy s nepoměrem velikostí, asi jsem nějaká užší.
29. čer 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no vidíš, mě se jen ptal jestli nemáme různé nemoci v rodině , i na cukrovku došlo, co nemáme, možná proto? Nebo je to od té krve co se bere na začátku odvozené? :wink:
29. čer 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna aha! Tak to si domluvte u švadleny doktora:grinning:
29. čer 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Hm tak já mám taky chutě na sexík a dnes jsem to říkala i dr,ale mám tu hlavičku opravdu moc dole a bojíme se,abychom jí nějak neublížili a dr říkala,že by se taky mohlo stát,že protrhneme plodové obaly,no to radši nebudeme riskovat :frowning2:! Takže sex až po :grinning:! No a to se uvidí podle poporodního poranění :wink:!
29. čer 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari No vidíš tak si to napsala a to je dobře,každý nároz si ráda přečtu .-)! No já snad ani nebudu o tý masáži hráze při porodu říkat,však oni sami uvidí,jestli je potřeba střihnout a zrovna Ostrovská nemocnice je vyhlášená tím,že zbytečně nestříhají když vidí že to půjde i bez něho,někde to zase dělají automaticky.
29. čer 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Já mám pohyby už né tak časté,ale když malá začne,tak to stojí za to,někdy je to dost bolestivý,lepší už to nebude :confounded: .
29. čer 2012 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu střihá se s ohledem na miminko, nekecala bych jim do toho... Dá se to vydržet, nemysli si že je to něco nesnesitelného, já byla u prvního střihlá opravdu hodně, hojilo se to taky poměrně dlouho, ale malý byl bez nśskedků:slight_smile:což je priorita.
29. čer 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Taky mně přijde docela zvláštní,že jsi nebyla na cukrovce,to se už dělá běžně.Z 1,testů nééé.Já jsem byla na odběrovém místě v nemocnici a strávila jse tam skoro 3hodiny.Jdeš na 1.odběr,po hod.s močí na další a po další hod.ještě jednou,je to kvůli těhu cukrovce.
29. čer 2012 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
já to mám s tvrdnutím bříška úplně stejně,jak popisuje alemari :wink: .ted je to,čím dál víc nepřijemnější než dřív i ty tlaky.
29. čer 2012 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21
Ahojky!Já jsem dnes měla děsnou noc,jak jsem už popisovala.Snad už se dočkáš a neboj se určitě to poznáš :wink:.Už je to dlouhý,vid?Taky mě to už nebaví,kdyby mě alespon ty zada tak nebraly.Ty by jsi chtěla jít na sekci?Půjdeš do těch Pardubic nebo nakonec né a kdy,že máš jít na Ko?
29. čer 2012 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ne ne právě se to dělá kolem 27 týdne a dřív jen u starších maminek,ale teď mám právě pocit,že to dělají všem :unamused: ! My taky v rodině cukrovku nemáme.
Ráno jsem šla na lačno do laborky,odevzdala ranní moč,nabrali mi krev,pak jsem dostala půl litru glukosy(sladká ošklivá voda) a tu jsem měla vypít do 10 minut. Potom jsem tam musela sedět 2 hodiny aby se cukr dostal do krve a šla jsem se znovu vyčůrat a opět mi brali krev. Výsledky byly za týden a kdybych měla tu hodnotu po té sladké vodě zvýšenou,tak musím do konce těhu držet přísnou dietu a když je to hodně vysoké,tak se píchá inzulin.
29. čer 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek