• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@chezzule
A je Ti už dnes líp,koukám,že to máme dost podobný?Já jsem se dnes,ale rozhodla pro klidnější režim,protože 2.takovou noc,co byla na dnešek už bych tedy nechtěla :confounded: :confounded: :confounded: .
29. čer 2012 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
@eliskarenca no tak jestli se to dělá hlavně starším maminkám , tak to už chápu proč to mě nedělali!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax
@snuflinka
@chezzule
Já jsem vyplńovala porodopis před 3 týdny,prý v 36tt,dřív by jim to počítač nebral,tak snad už po mně nic chtít nebudou a jméno říkala sestřička,že stačí když to máme potvrzený z matriky.Ptali se na nemoci,operace aj.,ale ještě chtěli vědět mé+ přítele vzdělání+zaměstnání.
29. čer 2012 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mně Yal doktoraka předepsala sama o sobě,takže jsem neplatila kromě za recept nic,ale teď jste mě docela zaskočily.Až dorazím do porodky,tak se na to určitě zeptám a uvidím.Jen co vím,tak by měl být šetrnější :wink: .
29. čer 2012 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Ty jsi ten průjem na mě snad přenesla :grinning: ,lítám každý čtvrt hodky,tak snad to přejde :wink: .
29. čer 2012 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Přesně tak,zvládnout to musíme,ono nám stejně nic jinýho nezbyde :grinning: .
29. čer 2012 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chezzule
Já mám pořád CS 6 a taky se malý ven moc nechce,ikdyž dnes mi primář řekl,že už je to naspadnutí,tak jsem zvědavá,moc tomu nevěřím,ikdyž už bych to chtěla mít za sebou a mít klid :slight_smile: .
29. čer 2012 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No jen jestli na tebe nezapoměli. Starším se to dělalo dřív,teď už se to dělá všem :slight_smile:! Teda krom tebe :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
@snuflinka
@zlatelevizeedna
Já jsem zvědavá,jak to se sexem bude u nás :grinning: ,přítel má už teď strach nebo se před Eliškou stydí :grinning:,jedno z toho :grinning: .
29. čer 2012 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
No vidíš s tím nástřihem to je zajímavý,zase jsem o něco chytřejší :wink: .
29. čer 2012 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Souhlasím s Tebou,taky jsem to tak u Dandy měla a nebylo to tak hrozný,nepříjemný to šití a vylézt na postel a wc nic příjemnýho,ale ani ne tak hroznýho :wink: .Později se tomu zasmějeme :grinning: .
29. čer 2012 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Ha,ha :grinning: ,vyvedu Tě z omylu,mělo by se to dělat všem maminkám :wink: ,ale na Tebe koukám zapomněli :grinning: .
29. čer 2012 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Ted dočítám a koukám,že jsme měly pro alemari stejnou odpoved :grinning: ,zasloužila si jí :grinning: :grinning: :grinning: .
29. čer 2012 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky to je vedro,já snad dneska umřu:frowning2:. Sedím v obýváku a přítel se chystá grilovat na balkóně(ten bude grilovanej sám :grinning:),protože má od včera naložený maso. Šla bych ven se projít,už jsem celá rozlámaná,ale v tomhle vedru bych sebou akorát někde flákla :confounded: ! Co děláte v tomhle vedru,když se nic dělat nedá????
Jo a už jsem zbouchala dva velký nanuky a urvala jsem ještě k tomu šuplík od mrazáku,moc jsem ho vytáhla a jak jsem ho ještě chtěla zadržet,když už letěl dolů,tak jsem urvala půlku toho madla,jak se to za něj vytahuje :angry: :angry: :angry: ! No myslela jsem,že mě trefí šlak,já taková opatrná,aby nám vše dlouho vydrželo a lednice stará sotva rok,no nevím jestli se to dá někde sehnat,je to to přední průhledné plexi sklo.
29. čer 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky,dneska jsem myslela,že mě v nemocnici klepne :grinning:.Na ultr.doktor děsnej,pořád se dohadoval se sestřičkou,váhový odhad mu neseděl a tt mu vyšel o 3tt míň,koukala jsem jako blázen,docela mě rozhodil.Pak jsem šla k primáři,tam na mě sestřička koukala,jestli nemám jít nahoru do poradny,že je primář ná sále a jestli jsem s ním domluvená.Tak jsem ji řekla,že si mě pozval po týdnu na ko,takže nevím,jak to tam dnes mají a ona,že má pozměněnou ambulanci,ale ať si chvilku počkám,že ho zavolá,jestli už končí.nakonec přišel,vzal mě přednostně,takže ostatní,co byli přede mnou museli být nadšení.Podíval se na ultr.a hned volal doktorovi,co ho dělal,že to snad není možný,jak to změřil a zapomněl na průtoky,takže jsem tam mazala ještě 1+ na monitor.Prohlédl mě a říkal,že už je to na spadnutí a tak mě proštournul,že jsem myslela,že sjedu z lehátka,teď trochu přeháním :grinning: ,ale příjemný to nebylo.Mám přijít ve středu,ale,že si myslí,že do té doby porodím.Po prohlídce špiním ještě teď.Na ty bolesti zad pouze paralen,což vím,musím to vydržet.Jen doufám,že dnes usnu a trochu se vyspím,dnes mám naspáno 2hodiny a jsem unavená a nervozní.ještě mi řekl varianty tišících analgetik během porodu,když budu mít velký bolesti zad,tak uvidím,ale jak tak pozoruju už teď tak se jim asi nevyhnu :confounded: .Tak jsem Vám vše vypsala :grinning: .
29. čer 2012 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Já momentálně sedím u větráku,dočítám Vás a odepisuji :grinning: ,na nanuka taky přijde řada.Danda jel do Kolína za kamárádem a přítel dělá dřevo,ale za chvilku ho naženu domů,je tam fakt děsně a zítra bude ještě hůř.Mně dnes přítel nařídil odpočinek,tak se snažím relaxovat,unavená jsem,ale usnout nemůžu.Jsem zvědavá,jestli se mi ten spánek někdy upraví :confounded: .Dnes vařili kluci,měli jsme hranolky a ražničí,já půjdu jen dodělat nádobí.Jsem hrozná,ale moc dlouho v klidu nevydržím,ikdyž po obědě dnes i jo,bylo mi ouvej :confounded: .Zkus se zeptat,tak kde jste ledničku kupovali,třeba se to dá vyměnit,to se stane :wink: .
29. čer 2012 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No koukám v nemocnici docela zmatek :grinning: :grinning: :grinning: ! A co ti tam šťoural,nedělal ti Hemiltona??? Mě dnes fakt stačilo,když mi tam dr strčila ten jeden prst,aby zkontrolovala čípek,já jsem tak úzká,že snad ani neporodím :frowning2:! Čím bych to mohla trošku roztáhnout :sweat_smile: ,když sex raději ne??? A ta masáž mi očovidně nepomáhá :cry: !
29. čer 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
myslím si,že jo,alespoň to tomu odpovídá,ale nic blíž mi k tomu neřekl.Vypadá to,že mi asi před 5minutami odešla hlenová zátka,tak teď nevím,jestli mám mít radost nebo strach :confounded: :wink: .Vyčkám a uvidím,co se bude dít,kdyžtak cinknu do porodky.Ptala jsi se na to svého gynekologa?
29. čer 2012 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No já bych byla ráda,porod se blíží :slight_smile:! Na co jsem se měla zeptat :unamused: ? Přesně uvidíš co se bude dít dál!!!
29. čer 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca tak to si na tom líp,určitě to budeš mít dřív za sebou.Mě to furt straší a nic :frowning2:
29. čer 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak to já jsem fakt bez tvrdnutí :grinning: Já hold rodit nebudu a je to :grinning:

@teddylu No tak ještě se můžete mazlit a tak ;) To u nás funguje od prosince, tak se teď už těším, až bude konečně něco víc :slight_smile: Pokud mi bude zítra už dobře, jdeme asi do toho (pokud na to v tom vedru bude pomyšlení :grinning:)
29. čer 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Asi jo,ale to víš obavy jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,uvidíme v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Už jsem volala kamarádce,kdo dnes slouží,kdyby náhodou a porodní asistentky v poho i o víkendu,ale doktor nic moc,toho jsem nechtěla,ale prý už se zlepšil,vybírat si nemůžu :grinning: .Nadstandart už taky zvedli,jen na stránkách to nezměnili,stojí 500kč/den :angry: .Psala jsi,že máš problém s tou úzkostí,to až ted nebo i před těhu,
29. čer 2012 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule
No,nikdy nevíš :slight_smile: ,při mým štěstí :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,snad se mi to rozjede a pak jen budu doufat,aby to bylo brzy za mnou a vše bylo v pořádku :slight_smile: .
29. čer 2012 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule
Taky se dočkáš :wink: .
29. čer 2012 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka
Budeš,neboj :wink: .
29. čer 2012 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka
@teddylu
U tý zubařky jsem dopadla tak,že kousek zubu mi vypadl těsně u dásně,tak je to na vyndání nervů a čištění kanálků,prý tak 3 návštěvy a kde je ten zbytek zubů,co mi bude dělat,to je tak na půl roku :frowning2: .Zabrousila mi ho,aby nedráždil jazyk a mám ho otevřený.budu čekat do 20.7.,dásen nateklá,tak snad to nezačne zlobit dřív.Říkala,že by musela dát sinější injekci a ted před porodem,že mě nechce trápit,prý by to bolelo tak 3dny.To je jak naschvál :grinning: .
29. čer 2012 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Ty bláho :frowning2: Se zubama je fakt kříž, fuj :frowning2: Tak to budu držet palce, aby to dalo do toho 20.7. pokoj...to už fakt aby byla malá venku, co? :slight_smile:
29. čer 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já teď zažila šok, ještě teď jsem z toho rozvrkočená. K večeru jsem usnula, vzbudím se a na mobilu SMSka od maželovo babičky, že je na cestě ke mně...No já na to koukala jak z jara, jak se sem na férovku pozvala, manžel nebyl doma, babička přijela MHD a samo teď, když manžel přijel se zas otočl a jel ji odvézt, protože je blbý ji nechat jet MHD, když přijel domů autem, že...no ale z mnoha důvodů, který nemá cenu rozmazávat jsem prostě ve smyku...Ani tchýně sem nepřijede aniž by se předem domluvila, jestli se nám to hodí, já celý den lítám z postele na záchod a zase zpátky, protože v sedě malá ty střeva prohání ještě víc a do toho nezvaná návštěva a s manželem se zas díky tomu sejdeme v devět a on logicky z práce polomrtvej padne a usne :frowning2: Ach jo :frowning2: Mi přijde ten dnešek nějakej po....., hold mi zas hormony hejbou s mojí račí náladovostí :-/
29. čer 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No jak se to vezme :slight_smile:! Při dostatečném vzrušení ten problém nemám,ale taky se stalo že jsem si myslela že to už půjde a byl problém :frowning2:! No uvidíme,dr mi dnes říkala,že mi ty hormóny co tělo bude při porodu vyplavovat pomůžou,aby se mi ta hráz uvolnila :slight_smile:! Tak snad má pravdu.
U nás stojí taky nadstandart 500kč na noc,ale pokud to půjde,tak si ho vezmu :slight_smile:!
No a jinak se cítíš jak???
29. čer 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka No to byl šok,to bych byla taky hotová :frowning2:! Ještě když ví,že už jsi skoro na konci a v těhle vedrech už ti nemusí být dvakrát dobře a do toho ještě ty střevní potíže :angry: :angry: :angry: ! No tak hlavně že jí manžel zase odvezl :slight_smile:!
No já jsem poslední týden taky nějak náladová,ti raci :grinning: :grinning: :grinning: ! No ale mám doma knihu o znameních,tak jsem dnes četla LVA a já snad chci porodit ještě RAKA :slight_smile:,ten LEV,to je tedy znamení a u dítěte obzvlášť,malej tyran,rodiče budou stát v lati,panovačnej a chce být pořád středem pozornosti a běda jak není po jeho :frowning2: ! To snad néééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:! No a když mu chceš něco vysvětlit,tak musíš láskyplně,jinak si ponese trauma po celý život :confounded: ! To je snad nejhorší znamení né????
29. čer 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek