• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
teddylu :snad to s tím znamením lva nebude tak hrozné, má i hodně kladných vlastností, v životě si umí dobře poradit. Každé znamení má klady a zápory...
29. čer 2012 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lejlax No já vím,ale v té mé knize toho kladného moc popsáno není :grinning: :grinning: :grinning: ! Vím že jsi psala,že chceš taky radši LVA :slight_smile:,ale mě ta charaktristika docela zarazila :frowning2:! Já zám jedno dítě LVA a když si ho tak vybavím,jak se chová,tak to docela sedí a pořád chce být právě středem pozornosti a to já zrovna u dětí moc ráda nemám :confounded: !
No přítel se mi tu směje,on na to moc není,ani na horoskopy,tak jemu je to jedno :sweat_smile:
29. čer 2012 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Kamarádka má dvě holčičky, obě jsou narozené ve lvu a na to, že jsou rodiče hyperaktivní :wink: a to doslova, tak jsou jejich dcerky v pohodě. Raději bych ten horoskop nebrala vážně, záleží i na tom co zdědí po rodičích a to také ovlivní :slight_smile: Já jsem býk a to je tvrdohlavé znamení, ale mamka byla na mě pedant, stačilo když jsem se na ní podívala a věděla jsem, že nemá smysl o nic žádat :grinning:
29. čer 2012 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Ne, že bych tě chtěla naštvat, ale existuje ještě druhý znamení, ascendent a to taky ovlivňuje povahu člověka.. :grinning: :grinning: a to se určuje podle data, hodiny a místa narození...
29. čer 2012 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@snuflinka
Děkuji,těhu se mi tentokrát na zubech dost podepsalo,co se dá dělat :confounded: .Malý se pořád nějak nechce,drží se mě jako klíště :grinning: ,asi si dnes promluvím s tatínkem a zkusíme to jinak :wink: .
30. čer 2012 v 06:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
Tak snad Ti to uvolní a budeš to mít volnější :wink: .Včera,jak jsem se ptala Báry,tak říkala,že zatím je šesťo docela volný a nadstandarty taky ,tak uvidíme,jak to bude,až vyrazíme,jestli teda vůbec někdy vyrazíme :cry: .Teď se prý moc nerodí,začíná to kolem 1.v měsíci,ale na nás asi nic neplatí.Chtěla jsem být z porodky doma než Danda pojede na moravu a to už asi nestihnu,musela bychojet ještě dnes a zatím to teda nevypadá :grinning: :confounded: .Za ten klid mi to,ale stát bude na tom nadst.a hlavně kvůli tomu mýmu spánku :wink: .
30. čer 2012 v 06:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
Dodatek :grinning: :Včera mě zase večer chytli ty záda,pálení atd..,je to děs,když pak máš problém vydržet stát :confounded: ,ale to mě tet asi bude zlobit a k ničemu to už nepřiřazuji,je to 3.den a asi z přetažení,musím prostě víc vegetit,včera mi to nedalo a pak jsem trpěla jako kůň.Jinak zatím nic nového,nevypadá to,že by se něco chystalo a to jsem si včera říkala,že by už a prd :confounded: .
30. čer 2012 v 06:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka
To je síla,ještě,že Tě manžel zachránil :wink: ,ono už to s tou náladou a se vším okolo stojí za prd :frowning2: .
30. čer 2012 v 07:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu
@lejlax
Já bych se přiklonila k názoru lejlax :slight_smile: ,je to pravda něco na někoho sedí a něco néééé a jsou tady ty povahový vlastnosti,to taky dělá hodně :wink: ,nelam si s tím hlavu.U nás je to snad jasný se znamením :grinning: .Jo a přítel ten tomu taky nevěří,vždycky jen zakroutí hlavou a zdrhne do vedlejší místnosti :slight_smile: .Rak je tchyně a doufám,že takovou povahu malá mít nebude,to by jsme si užili :grinning: .
30. čer 2012 v 07:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak dobré ráno,holky!Dnes jsem se s dosti přestávkami trošičku vyspala,tak uvidíme,co dnes :slight_smile: .Bude pěkný pařák,tak zapínám větrák raději už teď,v noci jsem ho měla puštený do 5hodin do rána :wink: .Vypadá to,že ještě všechny spinkáte,nedivím se Vám a tiše závidím :grinning: .
30. čer 2012 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Tak uvidíš jestli se ti to dnes rozjede :grinning:! Noc příšerná,vůbec jsem nespala tím teplem a jsem dožraná od komárů :frowning2:!
S tím znamením to nebudu brát vážně,to jen jak jsem to četla v té knize,tak jsem se polekala :cry: ! Já jsem taky rak a sedí to na mě úplně do puntíku,ale to je většinou vyjímka :slight_smile:! Je mi jedno co Baruška bude,hlavně že to bude zdravá,hodná a usměvavá holčička :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: !
30. čer 2012 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lejlax
@simonisko
Mě to nenaštve,já to beru s rezervou :grinning:! Rak nebo Lev,vždyť je to vlastně jedno. Kdybych se tím měla řídit do puntíku,tak nemůžu být ani s vlastním chlapem :confounded: :confounded: :confounded: ! A jak nám spolu pěkně klape :wink: .
30. čer 2012 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Jinak dnes ta noc fakt hrůůůůůůůůůůůůůůůůza :angry: :angry: :angry: ! 25 stupňů v ložnici a já spocená jak vrata od chlíva :grinning: ! Dnes spím na balkóně :slight_smile:. Za hodinku vyrážíme na chatu,dokud ještě není takovej pařák,ale mrzí mě to koupání,voda už je dobrá,tak jsem se včera ptala dr,jestli se můžu koupat v přehradě a odpověď mě moc nepotešila :frowning2:! Radši bych to takhle na konci neriskovala,tak to budu zase jen zalezlá někde ve stínu a ani s přítelem radši k té vodě nepůjdu,jen namočit nohy by mi asi v tom pařáku nestačilo :cry: .
Tak se tu mějte krásně a ve zdraví přežijte tu sluníčkovou tropickou sobotu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2012 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu No ono to není med s žádným znamením...Můj první přítel je Rak, narozený stejný den jako ty...když mu bylo 8 let, umřel mu táta na rakovinu a máma měla radši staršího bráchu...no a z milého ráčka je tyran, který mě nepouštěl ven s kamarády, diktoval mi, co nosit na sobě, když jsem si chtěla prosadt svou, tak mě třeba zamkl doma atd. Prostě poprvý v životě narazil na někoho, kdo mu dával lásku a on se tak bál, že o to přjde, že jsem mu nakonec fakt utekla - ale trvalo mi to 4 roky :frowning2:
Ale Lev je celkem hustej, to je fakt (sestřenka) :slight_smile: Ale hlavně záleží na tom, co tomu mimču poskytuješ ty a přítel jako rodiče...no a upřímně taky to, co si s sebou nese z minulých životů (na který já prostě věřím a už se mi to teď nedávno zas potvrdilo)...protože třeba moje tchýně, to je tak netypickej Rak, že jsem dlouho nechápala, jak je tohle možný...Prostě jsou věci, které se ovlivnit nedají, ale hodně toho je o rodině, tak neboj ;)

@eliskarenca Tak co, vyháněli jste včera? :slight_smile:

No a holky k tej rodině, to je na ránu do palice, co si budeme povídat :grinning: Jako já to chápu, mám teď v příštím týdnu svátek i narozky, ale já jsem řekla, že to chci "slavit" až s mimčem. Jenže tchýně má příští pondělí narozeniny taky a chce to slavit někdy ten příští týden se mnou dohromady :-/ Tak jsem zvědavá, co z toho vyleze. Já mám tyhle oslavy celkem ráda, ale mít to u nás doma, to by mi z příprav hráblo a zas cesta k tchýni a odpoledne u nich je taky celkem únavný...
30. čer 2012 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka No tak to sis s přítelem užila :frowning2:! No a můžu ti říct,že jsem zažila něco hodně podobného s býkem a taky jsem to s ním vydržela 4 roky :unamused: ! Taky se chodil bavit jen sám a já seděla doma a hrozně žárlil,vzít si tričko s výstřihem,tak dostanu po hubě :frowning2:! Já byla jen služka v domácnosti,prala,vařila a běhala kolem něho jako pejsek. Jednou to vše přeteklo a já jsem řekla dost,bydlel u mě,tak jsem mu řekla máš týden na vystěhování,ten koukal,nemohl tomu věřit a moc se mu z pohodlíčka nechtělo,ale nakonec musel,vložil se do toho i můj taťka a byl pokoj :slight_smile:!!!
Taky věřím na minulý život a já mám pořád vsugerováno,že povahu bude mít po přítelovo babičce,která jak jsem psala zemřela dva dny před početím našeho miminka a ten termín na babičky narozeniny taky není náhoda a babička byla taky Lev a byl to zlatej člověk :slight_smile:! No uvidíme,necháme se překvapit :slight_smile:.
30. čer 2012 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka
To jsi si teda vážně užila,je to děs,když kápneš na někoho takovýho :confounded: .Můj ex manžel byl šíleně žárlivý i mé kamárádky mu vadily e ještě ke všemu začal hodně pít a pak byl i hrubý,po 2letech jsem to ukončila a s malým odešla bydlet k mamce.Je ve znamení ryb.Ne,nevyháněli :grinning: ,přítel usnul a já jsem se přestěhovala k větráku do Elliščina budoucího pokojíku.Já jsem včera i dost špinila,ale to je po Hamiltonovi normální a přítel má strach,ale abych řekla pravdu,tak nevím z čeho :wink: .
30. čer 2012 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska vyrážíme směr Olomouc, tak mi držte palce, abych to přežila v tom vedru :slight_smile:. Jinak děsně opět už od rána, jako mám na sobě jenom šaty a kalhotky a i tak je mi vedro. Jsem zvědavá, co ještě budu muset odhodit :grinning:.
30. čer 2012 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a zvečera jsem seděla na posteli málem se stopkama v ruce. Břicho mi tvrdlo asi hodinu v intervalech cca 6 - 7 minut. Nebolelo to teda, jenom to klasicky tvrdnulo. Já už to nechci nosit v tom vedru! :grinning:
30. čer 2012 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
@eliskarenca Jojo, žárlivost je mrcha :-/ No ale nakonec jsme to všechny tři zvládly ;) Pro mě to byla úžasná zkušenost do života, už nikdy nikdo mě prostě takhle omezovat nesmí!!! My se teď shodli s kamarádem, že je to prostě mix, něco astrologie, něco minulý životy, ale hlavně ta rodina, výchova, láska...to udělá s člověkem nejvíc
Já pomalu začínám být nervozní z toho, že to teď už může přijít úplně kdykoli :grinning: Mám naplánovaný na čtvrtek oběd s manželem, na pátek posledního spicha s kamarádkama, tak jsem zvědavá, jestli nám to malá už nebude chtít překazit :slight_smile: No manžel se teď jel nechat ostříhat, tak já jdu dát spršku :slight_smile:
30. čer 2012 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka
To máš pravdu zkušenost to určitě je,ale zažít už bych to nechtěla.A hlavně jako táta taky nestojí za nic,žádná zodpovědnost.Doufám,že teď to bude všechno jiný :wink: ,věřím tomu.To vítej,já už jsem z toho nervozní 14dní,ale hlavně je to už dost nepohodlný,ikdyž já to mám dost omezený těma zádama,jinak by se to dalo :wink: a ty tepla :frowning2: .Musíš promluvit s malou a říct ji,jak by jsi si to představovala :grinning: .Co dnes vaříš dobrého?Já se jdu vrhnout na smažený květák s bramborama a zítra ovocný knedlíky nebo naopak :grinning: .Jinak mi opět začíná odcházet hl.zátka.
30. čer 2012 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatelevizeedna
Tak at dobre dorazíte :wink: .Teplo je děsný,snad to budeme mít brzy za sebou a prďolky u sebe :slight_smile: .
30. čer 2012 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Čtu si tu jaký jste měli předešlé vztahy, mám tu samou zkušenost, odtrhnout se z toho vztahu bylo na velké úsilí! Na mě měl pěknou metodu, která fungovala - cukr a bič :unamused: Nakonec ikdyž bydlel u mě jsem se musela odstěhovat i já k rodičům, protože se mě snažil hlídat, chtěl mne jen pro sebe...Naštěstí už je 5 let ženatý a má dcerku, ovšem není pro něj problém pozvat mé rodiče na návštěvu, poslat mi po nich víno nebo jim říct jak mne má rád, fakt mazec!
Tady u nás je tak šílené dusno, že bych se šla hned vykoupat :frowning2: ach jo.....ventilátor jede na plný výkon.....
30. čer 2012 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lejlax
To jsi měla taky veselo :confounded: a že i teď Ti nedá pokoj,to je mazec.venku je děsně,taky jsem si lehla k ventilátoru,nejhorší je,že už mě nic moc nebaví a to jsem normálně docela akční :confounded: .
30. čer 2012 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím Vás z chalupy! Cestu sme zvládli, teď už si tu hovíme a za chvíli vyrazíme v našem retro kočárku ven, pak sem hodím nějakou fotečku! Doufám, že se máte všechny dobře :wink:
Je možný, že už se Kubík směje? Nebo je ještě brzo?
30. čer 2012 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@eliskarenca Tak já dneska vařila klasický řízek s bramborovou kaší, měli jsme na to s manželem chuť už od pobdělí :grinning: No ale zítra to asi bude jen salát, v tom horku se to teplý jídlo prostě nedá :grinning:
No já to malé krásně vysvětlila, tak uvidíme, jestli poslechne...no a byla dneska nějak velká chuť, tak jsme před obědem stihli i sexík :slight_smile:
@lejlax Ty bláho, to máš ještě horší!!! Já musím říct, že kdybych s ním nepřetrhala úplně kontakty, tak bych se ho nezbavila asi nikdy!!! No a cca před 3 a půl lety jsme se začali zas normálně bavit, fakt pohoda. Měla jsem z toho i radost, že mi přišlo, že se vyřešil ten stín minulosti...No a on si nakonec našel slečnu (o 11let mladší, což při tom, že jemu bude příští týden 29let je docela sranda), která je ještě žárlivější než on, tak se se mnou musel přestat bavit :slight_smile: No a naši ho za ty roky, který mi ubližoval tak nesnáší, že by k němu na návštěvu určitě nejeli :slight_smile:
30. čer 2012 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka
To jste si dali,řízeček ten já taky můžu :grinning: .To je fajn,že jste stihli i sexík,to u nás už asi nehrozí :confounded: .
30. čer 2012 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Ale tak třeba se zadaří a Eliška půjde rychleji :slight_smile:
30. čer 2012 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka
@lejlax
No opravdu jsme měly děvčata pěkné předešlé vztahy :cry: ! No a já vám zase můžu napsat,že já se s ním teď bavím úplně normálně a zůstali jsme dobří přátelé :slight_smile:! Dokonce jsme si už několikrát s ním a jeho přítelkyní vyjeli společně na výlet a nebo zašli posedět. Co ale vím jistě,že k ní se chová jako tenkrát ke mě,jí to ale asi vyhovuje,jen jí tedy bere víc mezi lidi :dizzy_face: !
30. čer 2012 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky to je parádička tady :slight_smile: Kubíčkovi se v retro kočárku moc líbí, takže je hodňoučkej a celej den spinká! Bude v něm spát i v noci, protože v cestovní postýlce se mu moc nelíbí, je to asi na něho moc prostorný...večer budem dělat kalamáry na grilu tak se mooc těším :slight_smile:
30. čer 2012 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka
Bylo by to dobrý :grinning: ,zkusím přítele ukecat :grinning: .
30. čer 2012 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek