• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Jinak my už jsme z chaty doma,to dusno tam i ve stínu se nadalo vydržet :frowning2:! Tady si pustím větrák a je mi fajn :wink: ! No a co myslíte,nevydržela jsem to a dvakrát jsem se vykoupala v přehradě :pensive: :pensive: :pensive: ! Vzala jsem si těsně před tím tampón a hned po příchodu na chatu jsem ho vyndala! Stejně to ve mě ale hlodá :frowning2: ,voda byla ale krásně čistá,žádné sinice,tak snad z toho nic nechytnu a hlavně pořád tam mám tu hlenovou zátku,tak se do dělohy snad nic dostat nemůže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ! Jinak to ale bylo nádherné osvěžení :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a sem pěkně naštvaná na plínky pampers new baby! Když se Kubíček pokaká, tak mu to třeba sem tam někde zaschne a ta plínka se mu přilepí na zadeček, takže mu to pak musím jakoby lehce strhnout a mu se to samozřejmě nelíbí! Takže chci zkusit nějaký jiný!
@teddylu jéé závidím, já už se těším až skončí šestinedělí a začnu si užívat bázén na chatě!
@yesu No a já si to užila teď,páč než mě skončí šestinedělí,tak bude skoro konec září :grinning: :grinning: :grinning: !
30. čer 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no to jo, to já si to léto ještě snad trošku užiju :slight_smile:
30. čer 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu
@yesu To já můžu na koupání taky zapomenout,když mě čeká šestinedělí do konce srpna =D
Jsem už fakt nějak nervní,za 14dní termín,to počasí teď...
30. čer 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jak snášíte to dnešní horko?my byli na svatbě a myslela sem,že se rozteču....vůbec mi to nedělá dobře,tak sem jen pila pila a pila-vodu samozřejmě :grinning: ale spocená sem byla hrozně,šaty se na mě lepily,doma sem to ze sebe sundávala za asistence manžela.Malé se to horko taky asi nelíbí,roztahuje se v bříšku a kope nějak víc,tak už odpočíváme doma :slight_smile:
30. čer 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To je fakt,nám to s tím koupáním letos moc nevyjde :cry: .
30. čer 2012 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To jsme teda dvě,mně přepadla debka už odpoledne,je to děsný a ty naše mimča pořád nic,ikdyž Ty by jsi ještě týden chtěla vydržet nebo nééééééééé?
30. čer 2012 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca
Teď jsem to psala,je to děs,snad už to nebude dlouho trvat a mrňouskové tady budou s námi a nám se snad uleví :wink: .To jsi si tu svatbu asi moc neužila,nedivím se :frowning2: .
30. čer 2012 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
My už pak jedině do zavřeného :frowning2: ,a já doufám,že příští rok vyrazíme na pořádnou dovču a tam si to vynahradíme :grinning: .
30. čer 2012 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliskarenca No právě :frowning2:! A to je pro mě to nejhorší,já miluju vodu a proto jsem dnes neodolala,bylo to silnější než já :grinning: ! No ale ty to snad ještě trošku stihneš,když tedy nebudeš 14 dní přenášet :frowning2: !
30. čer 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Jů jakej retro kočárek?? Dej sem fotečku prosím :slight_smile:
30. čer 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, cítím tak divně spodek asi už 2 dny,ale dnes i v noci a celý den, jako kdybych se rozšiřovala, je možný to cítit ?? :sunglasses:
30. čer 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak to je taky neskutečné, ale je fakt, že i ten můj bývalý se ke své manželce nechová zrovna hezky, má ji za totální nulu :frowning2: Proto jsem šťastná, že jsme se rozešli, nevím kam by to jeho chování mohlo zajít...
1. črc 2012 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Já myslím, že to určitě můžeš cítit. Beru to podle sebe, od začátku těhotenství (od cca 8tt) jsem cítila bolesti "ocásku" - okolo kostrče a podobně, v poslední době se přidaly i bolesti v oblasti třísel a mezi nohama, cítím zcela jasně, že je to tím, jak pracují pánevní kosti. Jinak přímo otevírání děložního hrdla jsem nedetekovala, ale každá to může mít jinak.

Včera jsem to vedro málem nepřežila, byl to fakt nářez. Noc podobná, kvůli vedru jsem skoro nespala a nakonec to završil nějaký inteligent, který neměl nic lepšího na práci, než projíždět městem ve čtyři ráno v nějakém vraku s utrženým výfukem. Takže jsem se nakrkla, vstala a už mám vypranou jednu pračku :grinning:. Aspoň něco zvládnu, než přijde zase to největší vedro.
1. črc 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chezzule
Spodní zprávička patřila Tobě :grinning: .
1. črc 2012 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Nemáme to jednoduchý,já jsem včera měla taky nutkání zajed se vykoupat,ale přítel mě zrazoval a hlavně já už tu zátku zřejmě nemám.to by asi nebyl dobrý nápad.Takže vlastbně nemůžeme skoro nic.Já už jsem z toho docela otrávená.Ty mi teda přeješ :confounded: ,já přenášet nechci a zatím doufám,že ani nebude.Elišce se,ale hold u mamiky líbí :grinning: ,ale to čekání je děsný :confounded: .
1. črc 2012 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca
@teddylu Přesně, já jsem říkala, že hold potom vyrazím na plavčo do krytého bazénu, ale je fakt, že nad přírodu není :slight_smile: A taky už plánuju, kam příští rok vyrazíme :grinning:
@eliskarenca No chtěla bych vydržet aspoň do středy kvůli tý porodce, ale v těch vedrech mi to už začíná být pomalu jedno :grinning:
1. črc 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka
Já Ti nevím,jestli přímo rozšiřování je cítit,to je těžký takhle říct :wink: ,ale silný tlaky atak to jo.
1. črc 2012 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Příští rok si to užijeme 2krát tolik,musím na to přítele pipravit už teď :grinning: .Budeme chodit plavat s malou,už se na to moc těším :slight_smile: .Na dovču jezdíte tady u nás nebo do ciziny?Já miluju moře,ale přítel je tam z těch teplot atd..trošičku nesvůj.Chtělo by to někam,kde by jsme si užili všichni,Dandovi to nevadí,je zvyklý,jezdili jsme spolu od jeho 5let a s přítelem by to chrělo někam,kde by si mohl zarybařit :slight_smile: .Já jsem chtěla rodit teď o víkendu,o svátcích už jsem chtěla být doma a vypravit Dandu na moravu,byla bych klidnější,jsem zvyklá mít věci pod kontrolou :grinning: ,ale to už mám zřejmě smůlu :confounded: .Kdybych chtěla sekci,tak už bych zítra nastupovala,už i minulý týden jsem to mohla mít za sebou,snad to bude v poho i normálně,musím dát na doktory,ikdyž okolí si myslí,že jsem dobře neudělala a já se to dozvím hold až potom.Do středy snad vydržíš,to už normálně fungují?Je fakt,že zy tepla jsou pro nás nesnesitelný,musíme vydržet :wink: .
1. črc 2012 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No my jsme dovolenkovali vždycky podle penízků :slight_smile: Vetšinou moře, to milujeme oba...a zatím jednou jsme byli v Třeboni a bylo tam taky krásně, ale jako na potvoru nevyšlo počasí, byli jsme tam na kolech a nepršelo jen první den :frowning2:
Já bych hrozně ráda k moři, ale když vidím, jak ty miminka změnou tlaku v letadlech pláčou a pak jim nedělá dobře to teplo, tak asi pojedeme někam u nás - koukala jsem třeba na Lipno, tak uvidíme.
A k porodu žádný příznaky nemám, jen ze mě teď vyšel úplně čirý hlen, bylo ho hrozně moc (bych to přirovnala k vrchovaté polévkové lžíci), tak nevím, jestli to nemůže být náznak hlenové zátky...ale nešpiním ani nic podobného, tak se neznepokojuju :slight_smile:
Ale docela mě dostala mamka, psali mi z dovči k svátku a prý tam kolem nich líta od rána vrána :grinning: Tak mě to celkem pobavilo :grinning:
1. črc 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky.
Tak já myslela,že tu nikdo po té obrovské bouřce nebude,že všichni budete rodit a nic jo :frowning2: ????????????
Nebo u vás nebyla taková čina jako tady na západě??? Já myslela kolem 1h v noci,že je konec světa,blesky a hromy jeden za druhým,do toho šílený vítr,že stromy ležely skoro na zemi a hrozný průtrže,že se voda valila po chodnících proudem :angry: :angry: :angry: .
No a moje Baruška co dělala v bříšku,to jsem ještě nezažila :cry: !!! Ta to musela hrozně prožívat,takový velký kopance celou hodinu v kuse,no až mě z toho začal hrozně bolet podbřišek a myslela jsem že pofrčíme do porodnice :confounded: . Naštěstí se pak uklidnila :slight_smile: !
1. črc 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To jo,to je jasný,my jsme loni už nikde nebyli,ale to proto,že kluci makali na baráčku,tak jsme byli jen na moravě a Danda byl na vodáckém táboře.Letos jede Danda na moravu,jinam se mu nechce a my to máme jasný :grinning:,tak v červenci to opět jistí návštěva příbuzných a snad se mrkneme na posvícení.My jsme k moři vždy jeli busem nebo autem,já mám z letadel docela strach :grinning:.Příští rok se uvidí,jak to s malou naplánujeme,ale určitě bych chtěla někam vyjed.K tomu hlenu,mně nejdřív taky odešel čirý a pár hodin na to s krví,ale ne moc a včera taky ještě,ale už míň,mívám ted větší bolesti v bedrech,ale zatím žádný jiný přízak,na mě snad nic neplatí :confounded: Všechno nej..,nej...k Tvému dnešnímu svátečku,hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky a osobní pohodičky! Vidíš,tak,že by nějaký poslíček z dovolené :wink: ?
1. črc 2012 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No docela mě to pobavilo :slight_smile: Já akorát řešila s manželem, jestli to může být ta zátka a do toho tahle SMS :slight_smile: Ale tak ono to potrvá, než sem ta vrána z Tyrolska doletí :grinning: Děkuju za přáníčko :slight_smile:
Já myslím, že prvně s malou k moři taky pojedeme autem, ale příští rok chceme do Alp na konci dubna s našima na ledovec :slight_smile:, takže pak to vidím na to Lipno, tam je i aquapark, kdyby se nepovedlo počasí :slight_smile: A letos to vidím na "dovolenou" u našich na vesnici. Je tam krásně, tak tam chceme odjet hned jak na malou koukne doktorka. No a budeme tam minimálně tu dobu, co bude mít manžel dovču...a pak podle počasí a situace na střídačku do konce prázdnin :slight_smile:
Mně ani břicho nikam neklesá, takže fakt nevím, někomu odešla zátka a rodil za 14 dní, takže pohoda, jdu se přimazlit k manželovi, než mi zas zmizí na 3 dny do víru práce :slight_smile:
1. črc 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka To je hezká náhoda :slight_smile: .Ono to s tou dovolenou nějak dopadne :slight_smile: .Mně břicho taky neklesá,já vím s tou zátkou je to individuální,někdo rodil za 2hodiny a jiná zase za těch 14dní,je to mazec.Já jsem si v pátek říkala,že by to mohlo přijít a ono nic,co se dá dělat.Doufám,že Eliška bude takhle vytrvalá ve všem :grinning: .Jen se přitul u nás už se zase pracuje :confounded: .Já tady mám taky práce dost a udělám dnes ty knedlíky,ale budu si dělat pomalu nebo se zse večer zblázním se zády.Mně ouž od rána tvrdne břicho a přitom mně to vystřeluje do bederky,nic moc příjemného :confounded: .Dneska si zajedeme na zmrzku a večer chceme grilovat :slight_smile: .Teplo už je,ale opět příšerný.Kam se nám ztratila alemari?
1. črc 2012 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Tady u nás večer vůbec nic a ráno přeháňka asi tak 5minut,takže nic moc a už zase pařák :confounded: .To jsi měla s malou večer veselo,já dnes spala u větráku a i jsem se docela vyspala oproti jiným dnům :wink: .
1. črc 2012 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu u nás nebylo nic v noci,jen trochu foukal vítr,ale taky čekám,kdy se něco přižene,aby se začalo něco dít a já šla rodit konečně,už je to nekonečné.....:frowning2:
1. črc 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Jako silný zase ne,ale prostě to je cítit, tak uviíme, co mi řeknou v poradně v úterý :wink:
1. črc 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule
@eliskarenca
Aha tak to bylo jen u nás na západě :frowning2:! No a pařák tu teda není vůbec,je kolem 20 stupňů,zataženo a fouká vítr,ale je to lepší než to vedro včera :wink: .
Dáme si k obědu obalovanej květáček a vyrazíme k našim na kafíčko :slight_smile:! Chtěli jsem teď dělat generální úklid,ale přítel mi říká kašli na to,vždyť tu není moc velkej bordel :grinning: a ve čt a pá je volno,tak to uklidíme pak! No nevím,já ho vidím všude :frowning2: ,ale abych se do toho pustila sama,tak na to už opravdu nemám sílu,tak budu muset poslechnout :wink:.
1. črc 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek