• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@zlatelevizeedna
To je jak u nás ,tady je taky pařák a spršku to ani nevypadá.To už je docela čas,aby se začalo něco dít,když už je to 14dní.Jo,jo,já bych to těm našim chlapům taky nechala vyzkoušet,jen,aby měli představu :confounded: .
1. črc 2012 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari
No,já už jsem si myslela,že jsi se nám někde zatoulala :wink: .To máte teda smůlu a u Slavie to mají pojištěný jak,že Vám to nezaplatí,ikdyž netvrdím,že je to dobrá pojišťovna?To už máte docela velkou částku,nééééé?Jooo,nechtěla by jsi mě tady nechat strašit třeba do Vánoc :grinning: ???Co děti,jak se rozloučili ve školce?Danda,ten už je rád,že má prázdniny,ikdyž zatím jen poslušně pomáhá,ale v pátek byl s kamarádem ve vedlejší vesnici si posedět.I jsem ráda,skoro nikam tady nechodí,nikdo tady v jeho věku není.
1. črc 2012 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka
Mně teď říkal,že už je to naspadnutí,tak to jsem zvědavá :confounded: .
1. črc 2012 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ty jo, když se něco podělá, tak taky pořádně :frowning2: Jo, tyhle Triglavy a Slavie taky miluju, mohly by jít do pekla spolu s Direktem, tak uvidíme...lákají lidi na "pojistky zadara" a potom to tak vypadá :frowning2:
Jj, vypadá to, že mi ráno odešla zátka (proběhla i konzultace s tchýní :grinning:), ale jinak téměř ticho po pěšině, jen občas slabě bolesti jako při MS, ale nic závratnýho, takže jsem v klídku a porod zatím moc nečeká :slight_smile:

@zlatelevizeedna Tak tady bouří už zase, Teddylu nám to sem posílá ze Sokolova :slight_smile: Ale koukám, že manžel je pěknej provokatér :grinning: Ten můj dneska chodí a pořád sonduje, jestli něco :slight_smile: Tak se mu snažím vysvětlit, ať neplaší, že můžu taky klidně rodit až za 3 týdny
1. črc 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, bouřka za humny a malá má zas diskotéku :grinning:
1. črc 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Já nic neposílám :slight_smile:,tady dneska nic není,tedy žádná bouřka,no jen trochu přeháňky,ale jinak zima :frowning2:!
Takže nerodí nikdo škoda,myslela jsem,že se nám to tu zase rozroste o další miminka :slight_smile:.
1. črc 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Však oni k vám dojdou v noci,to už to má zasáhnou většinu ČR,tak se taky dočkáš :grinning: :grinning: :grinning: ! Třeba to právě na tebe při těch bouřkách přijde :wink: ! Jinak 27.7 opravdu pěkné datum,to by se líbílo mě,ale na tebe je to už skoro pozdě.
1. črc 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka No já mám sice chutě ale skutek taky utek :grinning: ! Já se opravdu bojím,že třeba protrhneme ty plodové obaly,když už je malá tak dole ale my nemáme sexík už hodně dlouho. Snad si to opravdu po šestinedělí vynahradíme :wink: ,doufám že mě ta chuť nepřejde,už jsem to taky hodně slyšela,že to tak někdy bývá:cry: !
1. črc 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY tak jsem se taky konečně dočkala a zítra mám v Ostrovské porodnici poprvé monitory :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ! Tak už se těšíííííííííím. Jen mě zarazilo,že když mě sestřička objednala,tak ještě dodala,že mám na ně přijít do 4 patra a zazvonit na porodní sály,že mi je budou dělat tam :sweat_smile: ,tak si rovnou prohlídnu,kde budu rodit :grinning: .
1. črc 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Nestraš... nechci, aby mi porod museli vyvolávat, raději bych to rozjela tak nějak sama :slight_smile:.
1. črc 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Uvidíme dneska, je sice vedro,ale zkusím to, to bude koukat :wink:
1. črc 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu 6e to tak někdy bývá, to snad ne nestraš :slight_smile: My už taky ne, a to se mu teďka jako těhulka líbím ještě víc, nemá to lehký chudáček můj :slight_smile:
1. črc 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu To je jako u nás, tady je taky mají u sálů, takže se mi stalo, když jsem tam byla, že tam paní rodila a křičela chudák, jak to nejde :frowning2:
1. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka No to bude asi zážitek :grinning:! Snad tam nikdo rodit nebude,to už by mě tam příště nikdo nedostal :grinning: :grinning: :grinning: !
1. črc 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Náhodou já když jsem byla minulý týden na monitoru v porodnici, tak jsem taky seděla přímo na sále a ve vedlejším paní rodila, ale ta byla zatím úplně v pohodě... kdybych neslyšela sestřičky, tak bych si myslela, že je taky jenom na "návštěvě" :slight_smile: .
Ha, už u nás začíná bouřit, hurá, teď ještě aby se trochu ochladilo.
1. črc 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu
To se Ti nedivím,taky jsem se moc těšila na monitor,mně ho teď dělali 2dny po sobě.Zítra zavolám doktorce,když teď chodím do nemocnice,jestli musím i k ní,ve čtvrtek jsem byla u ní a v pátek u primáře a oba mi dělali skoro to samý,asi si to neuvědomují,že teď chodím k oboum.Mě to čeká ve středu :wink: .Zrovna u nás začalo pršet a hřmí,tak jsem i ráda,ať se ten vzdoušek pročistí,už to bylo příšerný :wink: .Tady ty ukřičený rodičky,to je zážitek,hlavně,když má ženská sama před porodem :grinning: .
1. črc 2012 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
No právě,jak která mamina,některé zbytečně hysterčí a o to horší to pak celý je,jak pro n,tak pro okolí :grinning: .
1. črc 2012 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Doufám, že se ovládnu a nebudu úplně nejvíc ukřičená rodička, abych někoho nevyděsila :grinning:. I když v danou chvíli mi to bude asi úplně fuk.
1. črc 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dobrou noc!
1. črc 2012 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
Neboj,to zvládneš :wink: ,sestřičky by měly být zvyklý a i tak na Tebe být milý :grinning: .Mně při 1.porodu sestřička chválila,tak jsem zvědavá,jak to dopadne tentokrát :grinning: .
1. črc 2012 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No je fakt, že jsem tenhle víkend ty porody taky čekala, při tom počasí :slight_smile: Tak to se vytvořilo hold až mezi Sokolovem a Plzní, ale pršelo pěkně :slight_smile: Žádný průtrže, krásný chládek. Taky tu byla přes den relativně zima, ale nějak mi to nevadilo :slight_smile:
Jinak u mě kdyby neměl monitor doktor, tak taky natáčí v místnosti před hekárnou :slight_smile: Já tam na prohlídce byla jednou o manželově polední pauze :slight_smile: Dneska jsem ho zrovna pověřila, ať kouká zjstit, kdyby to začalo dneska nebo zítra, jestli už můžeme přijet tam, když ve středu ofiko otvírají po malování :slight_smile:
2. črc 2012 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!Holky,dnes noc příšerná,do půl 1 se mi opakovaly dost nepříjemné bolesti v kříži,bříško tvrdlo každých 10minut,myslela jsem si,že už vyrazíme.Pak jsem zkusila zalehnout a asi na půl hodky jsem vždy usnula.Tak jsem zvědavá,od rána opět,zkusím vyčkat.Jinak tady u nás už zase vylézá sluníčko.U nás v nemocnici mají monitory mimo porodní sál,mají na to místnost před vstupem na sál,ale jinak ho má i má doktorka.Snad Ti to vyjde a budeš rodit tam,kde by jsi chtěla :wink: .
2. črc 2012 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ahoj, no já nevím jestli chceš strašit nebo raději rodit, já jsem myslela,že prvního už rodíš! :grinning:
Jo, kluci prázdninují, každý jinde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale oni mají výhodu, že jsou dva, takže když jsou i doma tak vždycky nějakou bejkárnu společně vymyslí :sweat_smile:.
Ty se jako ani necítíč na rození, nebo jak? :fearful:
Slávia podle statistik nevyplácí škody, proto se k ní pojištují jen nezodpovědní lidé, to mi řekl i právník...co dodat. Je jasné i hlupákovi, že jestli že pojištění na rok je o tolik levnější než u konkurence, tak není možné aby se z toho něco zaplatilo. Bohužel bourají zrovna u nás Slávisté...
2. črc 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás nespadal ani kapka, jen hřmělo, blesky ale jinak nic...je tu na padnutí!
2. črc 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka no po té zatce to může trvat ještě dlouho, to se nedá určit, ale pokud jsi schopná chůze tak chod, bude se ti snadněji rodit jak se to rozhýbá. Co chytrého ti řekla tchýně? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu my máme v porodnici monitoty taky v prostorech porodních sálů, na chodbě, ale já jěště chodím k doktorovi, až ve 40tt jdu do porodnice. To jsem zvědavá, co Ti řeknou! :dizzy_face:
2. črc 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna No vidíš paní rodila a byla v pohodě a my jsme včera byli u sestřenky na návštěvě a ta mi líčila svůj porod a ten byl opravdu příšernej :frowning2:! A ještě dodala,jak každá říká,že na tu bolest zapomeneš,tak ona jí má v sobě pořád. Doktoři jí to nechali v Sokolovský porodnici vyžrat až do dna. Bolesti měla 24 hodin,malej se sekl za stydkou kostí a nešel ven a nakonec když ho vší silou protlačila,tak se natrhla až do stehna a měla 27 stehů :angry: :angry: :angry: ! Stejně už je pozdě a ven bude Barča muset tak jako tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :-
2. črc 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No tak to máš samou kontrolu,ale zase máš jistotu,že je vše vpořádku :wink: ! Já bych se tomu na tom konci asi nebránila,ale zase člověk pořád někde lítá.
No já už se těším,snad tam žádná rodička nebude :slight_smile: . Jedeme tam ale až na půl 3h,měli už od rána plno :confounded: ! Teď je těch těhulek nějak moc,snad až budu rodit,nebude plno,aby mě ještě neposlali jinam :cry: .
No a dnes tu máme sluníčko,ale asi dlouho nevydrží a v noci se tu nic nekonalo,my si to vybrali včera v noci!
2. črc 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Takže fakt nikdo z červencovek neporodil :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! ŠKODA :wink: !
No tak to už bys tam asi mohla,když to mají hotové a budeš to mít pěkně v čerstvě vymalovanym :grinning:!!! Co já jsem slyšela,tak v té Ostrovské nemocnici kam jdu rodit zase dělají celé prázdniny úpravy parku a tam já jsem chodila hrozně ráda,když jsem tam byla dvakrát na operaci s těma žílama. Takže park je celé léto pro pacienty a věřejnost nepřístupnej :cry: :cry: :cry: .
2. črc 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jo tak takhle to má tchýně s porodem manžela :grinning: Že jako žádný že se zapomene...a navíc že byl tak žravý dítě, že už po měsíci mu museli vařit a mixovat mrkev s bramborem, jinak by jí sežral :grinning: Tak jsem na to fakt zvědavá :grinning:

@alemari No tchýně mi jen řekla, že podle vzhledu a množství to zátka asi byla a ona že rodila po odchodu zátky za 5 dní šváru...no a mně přijde, že se malá trochu stěhuje dolu, ale prostě nedělá žádný kvalty :grinning: Takže bych to fakt vděla na toho 12.7.2012 :grinning: A nebo pátek 13 :slight_smile:

@eliskarenca Manžel vysondoval, že bohužel dřív jak ve středu v 6 ráno nás nevezmou, tak uvidíme :slight_smile: Zítra jdu do poradny a potom ještě do porodnice za primářem (to buď zítra nebo ve středu), protože je to tchýnin známý (jako by mi to u toho porodu mělo pomoct, že :frowning2: ) Tak uvidíme, jestli mi něco řeknou a jestli se na mě třeba můj doktor konečně taky podívá, jestli se neotvírám či tak...
2. črc 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek