• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari No moje dr ten monitor nemá :frowning2: ! Ptala jsem se jí,jestli bych nemohla na ty první chodit do nemocnice do Sokolova,ale ona se tvářila divně,že když chci rodit v Ostrově,tak bude lepší jít na monitor tam,ale taková dálka a každý týden,mě spíš už vadí ta dlouhá cesta autem :unamused: ! Špatně se mi sedí a hlavně přítel má v autě rozbitou klimošku a už do toho nechce cpát,oprava by byla za 5 tisíc. Nový auto budeme kupovat na jaře,tak to musím tohle léto vydržet :angry: !
Taky jsem zvědavá co mi natočí :slight_smile: . Spolužačka ze základky,která má termín 27.7 už tam jednou byla a hned jí tam naměřili kontrakce,ale ona jim říkala,že nic necítí,chtěli si jí tam nechat :grinning: !
2. črc 2012 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Tak to je na pytel, ale možná ti to ani neřpijde, jestli tam budeš jen cca 3 dny a budeš mít Barču u sebe, tak ti to uteče ;)
2. črc 2012 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka pátek 13.?To jsem si ani nevšimla! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli to byla zátka, tak při chůzi Ti půjde bříško hodné dolů. Já jsem taky rodila do týdne po odchodu,ale mě jí vypudil dr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cítíš třeba i v tříslech, že tě občas hlavička tlačí? Jakoby ti nohy znehybněly? :wink:
2. črc 2012 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu mě nenatočili žádné, ani žádné silné nemám. U kluků jsem měla hned od 34 tt úplné kopce a stejně jsem je donosila a do 40tt. Ted mi doktor říkal, že až to příjde tak to bude rychlé, jen nevím jestli to tvrdnutí ještě příjde nebo to bude bez varování :wink:
2. črc 2012 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
Já Ti nevím,jestli si nemám zajed j doktorce,ať na mě koukne.Nechci tam zbytečně otravovat,ale od včerejška mě drží bolesri v kříži a dost mi přitom tvrdne bříško,co myslíš?
2. črc 2012 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu jo a s tím autem tě chápu, taky mi nedemlá dobře dloho sedět, i když mám sedáky zvedlé do rovného sedu, stejně mě všechno vadí. Tak mudíš vydržet, já to mám naštěstí 7 minut z domu autem:wink:
2. črc 2012 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliskarenca jestli to není pravidelné a silné tak bych asi nikam nejela...není ti špatně? Od žaludku, na omdleni a tak?
2. črc 2012 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Já to chci mít taky rychlé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ! Ale to mám asi smůlu :frowning2: . Já pořád beru na to tvrdnutí ten hořčík,ale už bych ho asi měla na začátku 37 týdne vysadit né???? Vím že tu holky psaly,že jim ho dr psala jen do 36 týdne,aby se pak ta děloha mohla sama připravovat na porod.
2. črc 2012 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu já už 10 dnů neberu, asi to vysaď, to ti měla říct, zbytečně se betonuješ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2012 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Hm 7 minut,to je krása :slight_smile: ,to my to máme tak 50minut! Musíme to vzít oklikou,nemáme dálniční známku,oni nám tu otevřeli jen 30 kilometrů dálnice až teď na konci května a hned to zpoplatnili a lidi si museli kupovat známky za plnou cenu 1500kč,tak to plno lidí bojkotovalo a jezdí po těch prdelkách okolo,no a můj přítel nebyl vyjímkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale když prý budu rodit,pofrčí po dálnici,to je vyjímečný stav a to tam pak budeme za 30 minut,když ovšem nebude zácpa :grinning: ! Kdybych náhodou měla překotnej porod,stejně skončím v porodnici v Sokolově a tam nemají ani nadstandardní pokoje :frowning2: !
2. črc 2012 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
Je to pravidelné cca 10minut-4tvrt hodky a silné to je dost,začínám mít obavy,aby byla malá v pořádku.Motá se mi trošičku hlava.Jdu dát spršku a uvidím.
2. črc 2012 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré dopoledne holky,teda já dneska teda spala :frowning2: celou noc mě hrozně bolelo v zádech a břicho,nad ránem to přešlo,pak znovu....... :frowning2: tj strašné,jak dlouho tohle trápení bude trvat,je to čímdál horší hlavně ty záda.....ještě je mi zle od žaludku,zatím sem sice nezvracela ani průjem nic.Kdyby člověk věděl,jestli se něco chystá....
2. črc 2012 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca jestli se ti hlava motá, tak to bude asi porod mamino!
2. črc 2012 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@teddylu v konečné fázi je úplně jedno kde budeš rodit, hlavně když porodíš zdravé mimi,a měla bys tam i svoji dr, tak bud v klidu at to bude jak to bude :wink: ale ten hořčík neví nevím...
2. črc 2012 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Hořčík už tedy brát nebudu :slight_smile: ,dr mi ale nic neřekla,asi zapoměla! No je to jedno,to je pravda,ale v tom Sokolově je to fakt hnus,hlavně záchody a sprchy jsou na chodbě a všude plíseň,rez a špína :angry: :angry: :angry: ! Proto se mi tam hlavně nechce. Je to tam vše původní. Já prostě jedu do Ostrova a hotovo,tak porodím v autě :grinning: :grinning: :grinning: !
2. črc 2012 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu tak to je síla jestli je tam taková špína! To se ti nedivím, my máme sice porodnici jen jedno patro v nemocnici, ale na čistotu si nemůžu stěžovat, spíš až přehnané doporučení mi přišly ohledně údržby....tady taky hodně holek jezdí do Zlína, spíš prestiž bych řekla..s těmi důvody co máš ty to není porovnatelné. :angry: Ale je pravda, že třeba z toho Zlína jsou holky puštěné domů dřív, ale co se týče poučení např ohledně kokjení tak to tam berou jako na běžícím pásu, to pak vydělá akotát ta laktačka co radí... :cry: A co ty a prsa? Tečou nebo v klidu? :wink:
2. črc 2012 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Teď tam byla ta moje kolegyně z práce(je to 3 týdny) a taky na ty koupelny a wc nadávala a hlavně že to není na pokoji,když po porodu stále krvácíš,chceš se sprchovat a musíš lítat na společný záchody na chodbu :frowning2: .
Prsa nic :frowning2: ! Jako že by mi už teklo mlíko,nebo jen to mlezivo :grinning: ??? Já si ještě radši koupila ty kloboučky,kdyby Barče nešlo pít,pořád mi přijde,že mám ty bradavky hodně malý.
2. črc 2012 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu ty bradavky by se měly trochu připravovat na kojení, jestli jsou malé tak točit a povytahovat at se těm kloboučkum vyhneš, ale to je fakt doktor od doktora co poradí, asi mám doktora ze staré školy! :grinning: :grinning: :grinning: Nebo se bojí že by dostal v nemocnici sprda od laktaček že maminy nepoučil a nezkontroloval prsa :sweat_smile: My máme taky záchod na chodbě i sprchy, ale čisté, nijak mi to nevadilo :wink:
2. črc 2012 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu No zrovna jsem se s maminkou nedávno bavila o tom, jak kolikrát nezměří ani rodičce pánev a pak se diví, když miminko nemůže prolézt... tak mě ujišťovala, že to měří před porodem každé, že neexistuje výjimka, že se to měřilo nějak už tenkrát, když rodila mého mladšího bráchu. Zlaté oči... raději budu za blbce a nepříjemnou káču, ale na tom měření budu v porodnici trvat, kdyby "náhodou" zapomněli. Samozřejmě se něco může nepovést i přes to, ale proč zbytečně riskovat další komplikaci navíc.

I když... včera jsem si teprve pročítala papíry z porodnice z minulého týdne, paní doktorka mi tam dělala ultrazvuk a mám tam psaný váhový odhad 2200 g. To mě docela nepříjemně překvapilo, protože předtím mi vždycky můj doktor říkal, že mám v břiše pěkného macka. A 2200 g v ukončeném 37tt je dost málo, měl by mít už víc. Nebudu zbytečně stresovat, protože si ta doktorka stěžovala, že nemůže nějak pořádně změřit nožičku, že je má malý zrovna nějak zkřížené, ale od včerejška na to prostě pořád dost myslím. Aby bylo všechno v pořádku a tak... no každopádně zítra ráno tam mám zase kontrolu, tak snad to bude všechno ok.

Jinak bouřka u nás v noci byla taky pořádná, břicho mě bolelo a tvrdlo o sto šest, ale nic z toho :grinning:. Navíc se malý mrskal ne jako káď pstruhů, ale jako velryba v malém bazénku, myslela jsem, že mi prokopne břicho.
2. črc 2012 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak sem hodila do blogu nějaký fotečky :slight_smile: Kubík v noci krásně hajal, tak sem se dneska docela vyspala. Teď si půjdu umýt vlasy, vysát a vytřít než tu bude zase děsivý vedro :confounded:
Včera tu byla děsná bouřka, ale teď už tu zas paří slunko, já už se tak těším až budu moct do vody!!!Ale už jen špiním, tak snad to bude brzo!
Jinak dneska má Kubík 4 týdny, to tak utíká :frowning2:
2. črc 2012 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka Pátek 13. by se mi jako datum taky líbil :slight_smile: . Naši známí mají ten den zrovna svatbu, na kterou jsme s manželem pozvaní. Tak jsem jim už naznačila, že to asi neklapne... i v případě, že bych ještě pořád měla plné břicho, asi nebudu mít zrovna náladu někde trsat :grinning:.
2. črc 2012 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yesu fotečky krásné, ty vypadáš taky moc hezky, to já nebudu za kočenu tak brzy po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: když se podíváš na to moje banděříčko! :sweat_smile:
2. črc 2012 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Letí to rychle, že? Kamarádka má holčičku a pamatuju si, jako by to bylo včera, když byla úplně malinkatá a jenom ležela v postýlce a teď už se začíná stavět na nožky a pořád povídá :slight_smile:. Každá ta fáze má asi něco do sebe. Jdu se podívat na fotečky, už bych taky nejraději měla malého vylíhlého :slight_smile:.
2. črc 2012 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@alemari Já mám trochu strach z toho, jak mi to kojení půjde nebo nepůjde. Mlezivo mi párkrát teklo (ne pořád) tak, že jsem měla fleky na triku, ale jednu bradavku mám takovou jako by popraskanou. Každý den si je mažu olejíčkem, kterým si mažu i břicho a říkala jsem si, že tu popraskanou vezmu i Bepanthenem, který mám koupený. Tím snad nic nezkazím.
2. črc 2012 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari ale! bříško neřeš, já taky zatím neřeším, že se do ničeho ještě nevlezu!
2. črc 2012 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Klesat bych řekla, že začíná, teď jsem si zapochodovala po obchodě :slight_smile: Jinak v tříslech zatím ne, jenom v podbřišku :slight_smile: Tak jen tak nikam nepůjde, potvůrka malá :grinning: Ale ve středu jí zase zkusíme popohnat. Já nechci moc na procházky ven, protože průjem sice už není nijak strašnej, ale přeci jen pořád mám řidší a občas mě to přepadne. Ale od včerejšího rána nemám stání, tak pochoduju po bytě :grinning:
Teď mám přesnídávku (uvidíme, jestli mě prožene) a pak půjdu zas tak různě šůrovat :slight_smile: O víkendu jsme složili předsíňovou stěnu, tak je zas co dělat :slight_smile:
2. črc 2012 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu a viděla jsi mě? :astonished:
2. črc 2012 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Tak já jdu teda točit bradavkama :grinning: :grinning: :grinning: ! Ale někdo to tu psal,že to může pomoci k porodu,tak to zase nechci :confounded: . Budu točit jemně :wink: .
Tak já jak jsem byla už dvakrát v tom Ostrově, jednou byly sprchy na chodbě a pak to celé zrekontruovali a už byly na pokoji i wc a ta porodnice to měla ještě dřív. Je pravda,že mi to poprvé nevadilo,ale pohodlí je pohodlí :slight_smile:,ale hlavně že je tam čisto,to je základ.
2. črc 2012 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatelevizeedna Tak tu pánev mi zrovna měřila doktorka v pátek na prohlídce. Když jsem viděla co na mě bere,tak jsem se úplně lekla a ona na mě"nebojte,já vám jen změřím pánev,jestli můžete rodit normálně"! Tak mě tam různě přetáčela a prý je to OK :wink: !
Ten váhový odhad je fakt docela malý,ale já to budu mít podobně:slight_smile: a hlavně mě už to nikdo do porodu neřekne,když mi nebudou dělat ultrazvuk,tak uvidím až po porodu.
No a s tím mrskáním,to já právě měla v tu sobotu večer a taky jsem už myslela,že mi malá tím břichem vyskočí :grinning: ! Asi je pravda,že to miminko tu bouřku v bříšku slyší,protože to byl pohyb co vteřinu.
2. črc 2012 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
@teddylu Jednoho mého kolegu nechali sedět v Sokolově v nemocnici 3 hodiny na chodbě, začal krvácet z nosu, za tu dobu co tam seděl pokrvácel celý ručník a všichni tam byli úplně v pohodě a nikdo ho neřešil :-/ Takže já se Lucce nedivím...
2. črc 2012 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek