• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@bajule chudino,to tě musí bolet záda jak potvora :-/
2. črc 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule to je problém, když se to hodně zvětší, jak ti říkali že máš kojit? Mě dovolili jen v leže, v sedě bych je asi zadusila :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Tak to já jsem koupila dvě,černou a bílou v Takku ve slevě,tak to cenově šlo a pěkně drží :wink: . Moje mi nebyly už na začátku těhotenství a to jsem si koupila od Tchiba dvě sportovní a ty tahám doma celé těhotenství a ty z Takka na ven. Uvidím jestli mi pak kozenky spadnou,nebo zůstanu u trojek :grinning:! Právě že jsem taky jednu echt bavlněnou bez kostic koupila v Globusu a mají tam také ty elastické slabší,ty jsou docela podajné,tak by případné zvětšení o číslo snad pobrala :slight_smile:! Uvidím,ještě počkám tak 14 dní,jezdíme kolem Globusu ve Varech na ty monitory,tak se tam ještě před porodem pro jednu zastavím :slight_smile:!
2. črc 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak ono tam můžeš mít všechno připravený, jen ti neteče, nebo teče a pohltí to třeba podprsenka, že si toho ani nevšimneš ;) Já si taky myslím, že to, když teče mlezivo ještě před porodem nemusí znamenat, že má někdo s kojením vyhráno...tam záleží potom hlavně na to, jak moc se mimčo přikládá...neboj, on nás to tam všechno naučí...
2. črc 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Já budu klimbat hlavně v křesílku na balkóně :slight_smile:! Mám ho hodně nízko,tak to tam s malou zvládnu nalézt i vylézt :wink: ! Já myslím že nám to půjde a kdyby né,tak se svět nezboří!!! Budu se ale za kojení rvát jako LEV :slight_smile: .
2. črc 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No šestky,tak to máš tedy dudy :grinning: :grinning: :grinning: ! To jí tím prsem musíš chudinku zavalit né :sweat_smile: ? Ale mlíčka máš dost pro všechny,tak budeš posílat PPLkem :grinning: .
2. črc 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snuflinka Snad mám vše připravený,ale neteče mi ani kapka ničeho,vše mám čistý i noční košili i podprsenky,žádný flíček :frowning2:! Jak píšeš oni nás to všechno naučí :slight_smile:!
2. črc 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím, že @eliskarenca rodí...a @aluse21 taky....
2. črc 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Tak já mám většinou zaschlé to mlezivo na bradavkách, jen minulý víkend jsem měla dokonale zmáčenou košili, když jsem šla v noci na záchod a dneska ráno mě to pobavilo, říkám si, co mě to studí a ono mlezivo :grinning:
2. črc 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Kojím v sedě, když už kojím - se snažim teda :unamused: A musim si jakoby secvaknout bradavku, abych jí právě neudusila... V leže nám to nešlo vůbec...
2. črc 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu To bych mohla jo :grinning: :grinning:
@chezzule Záda ani ne, po porodu mě nebolí skoro vůbec :slight_smile:
@bajule mě se kojilo nejlíp v leže, takovéto " bříško na břiško". Je jsem si ruku natáhla za hlavu, lehla na bok rovně, to tu bradavku vzali nejmíň bolestivě:slight_smile:
2. črc 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Bylo by na čase, konečně taky nějaké červencovky :slight_smile:
2. črc 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule Ty jo, ty mě děsíš...ze dvojek se mi při těhotenství udělaly čtyřky, abych taky neskončila po porodu s šestkama!!!
2. črc 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčina co se mnou byla na pokoji měla z lentilek trojky....
2. črc 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka A i ta veliká kojo podprda je mě malá :grinning:
2. črc 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahojda holky...no řeknu Vám, že od té doby, co jsem přijela s malým z porodnice tak jenom pdám doma na hubu. Jsem šíleně utahaná, nejradši bych jenom spala a spala....ale nemohu si to dovolit...ponevadž bych nejradši spala u postýlky,,,nemohu se vynadívat na toho svého pimpulu....On ještě nezná to pravý brečení, které mě čeká....zlobení prdíků...zatím ale kaká a prdí skvěle :grinning:...nemůžu si stěžovat...napapá se pak chvilinku kouká a kouká a pak zavře oči a je tuhej....a to je ještě dobrý ...spinká cca 3 hodiny a zase papá a přebalování....no jsem vyřízená...do toho musím doma uvařit a uklidit....manžel příjde z práce a taky padne za vlast...je to opravdu velká změna!...Které se musím přizpůsobit..... :frowning2: :unamused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli do toho se určitě dostaneš :slight_smile: věřím tomu,že to není jednoduché,mně to teprve čeká a taky se bojím jaké to bude,co malá,hlavně,aby byla vpořádku a pak budu spokojená máma :slight_smile: buď ráda,že ti spinká tak dlouho malý :wink: znám holky co jejich prďolkové sotva zamhouří očka už zase řvou-to jim nezávidím...
2. črc 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No jo, mám to skoro to samý, jen v noci mi zatim hezky spí a přes den ne a ne uspat... Ani kočár se nám nelíbí, malá nerovnost země a malá je hned vzhůru a řve... Chlapa doma nemám vůbec a jestli mě malá začne nějak plakat ve dne v noci, tak nevim jak to zvládnu :frowning2:
2. črc 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Bomba :grinning: No já koupila jen jednu bezešvou, která má košíčky psaný B - F, tak snad se do ní vejdu :grinning:
@luciemeli Určitě se do toho režimu zaběhneš, ale ten začátek musí být hukot...já mám pro jistotu navařený jídla v mrazáku, abych nemusela hned po návratu z porodky vařit - beztak tady bude prd...

No a jinak se možná něco začíná chystat...Teď jsem si na půl hodinky schrupla, tak to mě nic nebolelo, ale jinak mě tak nějak bolí úplně celý spodek břicha, chvílema to jde do beder, chvíli zase spíš do nohou...ale jsou to zatím takový mini bolestičky, tak nevím, co to je...Každopádně se nám tu zase houpe tlak, takže mi začíná být blbě z toho...Holky kdybych se rozhodla si při porodu začít omdlívat, myslíte, že by mě křísili a nechali porod proběhnout normálně, nebo mě frknou na císaře? Já jsem na omdlívání expert, ale když se proberu, jsem vždycky slabá jak moucha, pomalu neudržím skleničku s vodou, tak mě úplně děsí, jak bych v takovým stavu měla tlačit :frowning2:
2. črc 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka dneska se cítím taky uplně slabá až na omdlední :frowning2: a taky mám pocit,že se něco děje.Začalo mi tvrdnout břicho po 5-ti minutách...ale jinak bolesti nějaké ani nejsou,jen tak trošku,ale ty záda od večera tj sakra bolest.Tak snad už to bude ono ať už můžu vyrazit do porodky :wink:
2. črc 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chezzule Tak to jsem na tebe zvědavá :slight_smile: Mě břicho netvrdne, tak jsem v klidu, je fakt, že za celý těhu mi ztvrdlo asi tam maximálně 3 krát...no jsem na to zvědavá, takhle se s tím může malá v klidu courat ještě přes termín :grinning:
2. črc 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli jeéé, to je mimi hodné..třeba budeš pohodová maminka a miminko z tebe nevezme stres a ani ubrečené nebude!! :wink:
2. črc 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule já jsem ale dneska taky tak unavrená, jakoby slabá, spím ceký den. :unamused:
2. črc 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka taky su zvědavá co se z toho vysvrbí,protože už mě takové plašení nebaví :frowning2: zítra bych měla jít na KTGčko,tak když do té doby nic tak se uvidí co tam vyleze za křivky...
2. črc 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka ta Renča asi fakt jela, už se neozvala...
2. črc 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu jojo, v křesílku to bude pohoda, já myslela ale to noční kojení, já kojila v leže aby tu bradavku neměli z horní strany, to by jí nebyli schopní nasát. Takže když jsem lehla, mimi u prsa byla jsem tuhá hned, někdy fakt až do rána :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jo kdybych to všechno mohla zaspat-nejde to.Ty bolesti zad mi nedají klid.Ach jo,to je trápení :frowning2: su uplně vyšťavená,bez síly.Dnes bez chuti na jídlo,jen upíjím celý den :frowning2:
2. črc 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule já jsem tak trpěla u těch dvou těhu, hrůza, děs, ted po těch cvičení co mám z rehab.je to ok, jsem fakt v pohodě. Nejspíš tam taky skončíš :wink: ale aspon ti pomůžou. Ted cvičíš, nebo se aspon nějak protahuješ? :slight_smile:
2. črc 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek