• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@snuflinka tak to sem ráda už sme 2 :slight_smile: my právě taky ještě ůbec nemáme zařízeno,tchyně tam má ještě skříně a ty tam tak měsíc ještě budou,jelikož se stěhovali dolu a my sme nahoře,tak to zatím nemá kam narvat :unamused: A malou budeme mít taky zatím u nás,jen přebaloák a skříně vedle.

@bajule já sem četla že právě ten kokos je dobrej a matračka má být tvrdší,že právě molitan je pro malinký moc měkej.Na občasný přespání prý jo ale jinak tvrdší .
13. dub 2012 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannulee Todlen tak blbě vrže, jak kdyby tam byly polyesterové desky. No, ještě že mám spousty deček, bude to mít trochu měkčí... a pak mám taky takový super prostěradlo, že z jedný strany je imitace kůže a z druhý je to takový měkoučký, takže když se mi počůrá mimo plínu, tak to nebude na matraci :slight_smile:
14. dub 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, prdim na starou ošklivou matraci, bude nová a taková jaká má být :slight_smile:
15. dub 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Tt mám 20.7.2012 a čekáme holčičku :slight_smile:. Čeká mě teď test na cukrovku.
15. dub 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... ahoj, mám termín ve stejný den akorát čekám chlapečka :slight_smile: tento týden mě taky čeká test na cukrovku, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :slight_smile: ale vzhledem k tomu, že jsem se dneska zdatně krmila smaženým celerem,tak to odložím asi na úterý a zítra si dám free stravu :slight_smile:
15. dub 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie...
@gable Tak já mám termín "už" 19.7. :slight_smile: A vypadá to na holčičku :slight_smile:

@bajule Ono je to lepší, já budu mít postýlku taky starší, ale matraci pořídím novou...jen jsem se teď ze zkušeností holek dočetla, že při používání monitoru dechu matrace v místě, kde je deska nedýchá a tím pádem plesniví, tak jsem z toho v rozpacích...:frowning2:
15. dub 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka tak koukám, že probíráte výbavičku. Nám dorazil kočárek minulý týden.
Jinak postýlku jsme koupili z přírod.dřeva z Ikei a matraci máme novou, myslím latexovou - byla nám doporučena, tak snad jsme dobře vybrali. Postýlka stála pár Kč, matraci jsme ale pořídili kvalitnější - přijde mi taky důležitější :wink: .
15. dub 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... No, proto raději koupím novou. Novou teda ne, je z druhý ruky, párkrát použitá, ale četla jsem, že je nejlepší s kokosovým vlaknem, holky to tady taky psaly, tak dám na kokos :slight_smile:
15. dub 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule taky budeme mít kokosové lože :slight_smile:
15. dub 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
V čem je kokos dobrý? všichni mají kokos :grinning: .
15. dub 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... jo, manžel je fyzioterapeut, takže s ním bylo o nervy i vybrat kočárek :slight_smile: Takže kvalitní matrace je v našem případě úplně jasná :grinning: Jo, kokos je v kurzu, ale my zatím ještě matraci neřešíme (o víkendu teprve vyndáme postýlku a složíme jí, takže až pak), tak se aspoň pochytřím, jestli někdo víte, proč je tak dobrý ;)
15. dub 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka a co máte za kočárek? manžel je ekonom, takže s ním je stranda vybírat cokoli :grinning:
15. dub 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
muzu se pridat, termin mam taky 20.7., cekame druheho chlapecka.
15. dub 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa_1 ahoj, tak koukám, že bude spoustu miminek 20.7. :slight_smile:. To je super. Takže výbavičku máte asi už od prvního miminka, že?
15. dub 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... jojo, jeste tim, ze jsou to 2 kluci, tak doufam, ze nebudu muset porizovat vubec nic
15. dub 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka my teda meli obyc molitanovou matraci z ikey (ne tu uplne nejlevnejsi) v kombinaci s monitorem dechu a vubec nechapu, proc a jak by to melo plesnivet. Kdyz my jsme byli mali, tak nebyly zadny lamelovy rosty, vetsina matraci byla polozena na pevne desce a plesnively snad?
15. dub 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka jeste teda radsi dodam, ze urcite souhlasim s tim, ze to tenkrat bylo spatne, ale ze to preci nemelo takhle tragicke dopady. :unamused:
15. dub 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je ten monitor dechu tak potřeba? My ho teda vůbec neplánujem.... :confused:
15. dub 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule my ho taky neplanovali, pak jsem ho dostala o kamaradky po jejim prckovi a musim rict, ze jsem si na nej tak nejak zvykla a proste jsem byla klidnejsi. Slysela jsem ale i negativni ohlasy, ze treba sam zacal pipat a pritom vse bylo ok, to se nam nastesti nikdy nestalo.
15. dub 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... Joo, to chápu :grinning: Já naštěstí o tomhle vím prostě celou dobu, co jsme spolu, takže jsem na ten výběr kočárku byla psychicky připravená - a díky tomu jsme vybrali vcelku rychle :slight_smile: Budeme mít Roan Marita, měl by přijít začátkem příštího týdne :slight_smile:

@misa_1 No já budu mít postýlku po sobě a protože si nepamatuju, jaký je tam rošt, tak kdo ví :grinning: ale předpokládám, že ty maminy měly nové postýlky...neměly takovou zkušenost všechny, ale pár, kterým matrace a monitor zplesnivěl, bylo...

@bajule Já nevím, podle mně je to asi spíš otázka klidu, bratránek takhle přestal dýchat dvakrát, takže vím, že byli strejda s tetou rádi, že ten monitor měli - to byla tehdy novinka, malýmu je 14 let :slight_smile: Zase si říkám, že je lepší vyběhnout k malé při planým poplachu, než aby přestala dýchat a já to zjistila až kdo ví kdy :frowning2:
16. dub 2012 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule ahoj, my ho taky máme. Dostali jsme ho. Asi spíš taky pro ten klid. Nechci být úplně úzkostná matka a chránit dítě před vším, ale tohle mi přijde vcelku pro klid fajn.
16. dub 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka ty jsi z Plzně? já tam bydlela asi 20let :slight_smile:
16. dub 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule Já ho chci mít doma...Plánuji to koupit v květnu....Je to dobrá věc.... :slight_smile:
16. dub 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa_1
@snuflinka
@lucie... No, uvidíme, jsme finančně už docela vycucaný, tak to musím opatrně zkonzultovat s přítelem :slight_smile:
Zase si říkám, že dříve nic takovýho nebylo a taky to šlo... Ale jak říkáte, pro ten klid...
16. dub 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Júúú, já už to mám pod 80 :slight_smile: To už je co nevidět :slight_smile:
16. dub 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule no jasně, my dostali tu Nany, tak jsem zvědavá, snad nebude mít plané poplachy, abych nebyla ještě víc vystreslá :sweat_smile:. A už máte jinak vše koupeno?
Já končím za 2týdny v práci, tak konečně začnu řešit pokojíček atd. už se těším :dizzy_face:
16. dub 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... Máme už téměř vše, teda alespoň si to myslím :grinning: Jen nám ještě chybí věci na hygienu jako je krém na opruzeniny, plíny, olejíčky a tak. A pak musíme koupit chůvičky - bez těch bych asi nefungovala a drobnsti jako je odsávačka na nundle, nůžtičky apod.
Ale jinak si myslím, že kdyby prďa teď přišel na svět, tak už můžu být v klidu :slight_smile:
No jóó a ještě to nejdůležitější nám chybí - kočárek :slight_smile: Ale to čekáme až přítelovi vrátí daně a hned se objedná :slight_smile:
Jak jste na tom vy? :wink:
16. dub 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule no nějak podobně, ale doufám, že si prďolka ještě počká. Zatím mám v pokojíčku pracovnu, takže vše naházené na kupě. Kočárek dorazil min.týden. Máte vybraný?
16. dub 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... Máme a jsem z něj vedle :slight_smile: Koukni do mého fotoblogu:slight_smile:
16. dub 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek