• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari cvičím na baloně akorát.Nikdy sem na bolení zad netrpěla,až teď,třeba to po porodu přejde... :wink:
2. črc 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alemari To kéžby byla bych strašně moc ráda...doufám, že mu to vydrží co nejdýl....jinak budu ještě víc padat na hubu než teď :grinning:
2. črc 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka no já musím vařit, ale taky něco dostaneme od hodné tchýně :grinning: je zlato...hodně nám pomáhá a hlavně v tom jídle.... :slight_smile:
2. črc 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule s těmi prsy já měla ubohé dvoječky a pak když se mi nalili tak z nich byli jedenáctky :grinning: ani šáhnout sem si na ně nemohla a podbrda největší 95 C mi taky nebyla...takže katastrofa 2 dny :grinning: chudák malej se nemohl ani najíst :grinning:
2. črc 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jo, ny tchýni i maminu pak taky spoléhám :slight_smile: Ale i na manžela, bude si po porodu brát 2 až 3 týdny dovolené, ještě uvidíme, možná bych byla pro, aby si vzal 2 týdny a týden někdy na podzim, až bude babí léto :slight_smile:
2. črc 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konečně doma,ještě jsme se zastavovali po nákupech :frowning2:! No ale ty MONITORY nic moc,já myslela co to nebude za zázrak a prd,seděla jsem přímo na chodbě porodních sálů,naštěstí nikdo nerodil :grinning: ,kolem pořád někdo lítal a já tam seděla 30 minut,než mi vyjela ta křivka a nakonec jsem ani obrázek za statečnost nedostala :cry: :cry: :cry: ! Jinak je to prý vpořádku a zase za týden! Taková nuda :frowning2: .
Ale mám horší zjištění :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ! Šla jsem na sesternu se zeptat,jak je to s nadstandardem,jestli si ho můžu zamluvit na termín a vrchní mi řekla,že to bohužel nejde,ale že mají čtyři,tak jsou většinou volné :wink: ! No ale pak přišel ten šok!!! Zeptala se mě,kdy mám ten termín a já že 29.7 a ona na to"nóóó tak to bude horší,od 27.7 je zavřená na 14 dní porodnice ve Varech,tak to tu bude nával" ! Tak to se s tím pokojem můžu rozloučit a budu asi ráda,že budeme na pokoji po čtyřech a nebudeme ležet na chodbě :grinning: :grinning: :grinning: ! Tak mi pak ještě řekla,tak musíte začít rodit kolem 20.7 :sweat_smile: a jak to mám sakra udělat??????????????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@snuflinka no ten můj se taky snaží, ale já to nějak zvládám...nejsou moc prachy tak ať radši chodí do práce a ať máme penízky....aspoň si nelezeme na nervy....a doma už nejsem sama :grinning: tak aspoň, že tak :slight_smile: ale s tím babím létem máš pravdu!
2. črc 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu V Takku mají kojo podprdy? Já si potřebuju dokoupit!
@luciemeli já jakž takž zvládám úklid, ale vaření moc ne...dopo to prostě nějak nestíhám!
Holky to vedro je děs! Máme v bytě 27,5 st.! Sedím na gauči a úplně ze mě lije! Teda teď Vám ty pupíky fakt nezávidím :unamused: Tomu mýmu bobánkovi to teplo ale vůbec nevadí, už 4 hodiny spí jak zabitej :slight_smile:
2. črc 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Nééé kojící nééé,bavily jsme se o normálních,když nám hned na začátku těhotenství narostly o dvě čísla prsa :grinning:!!!
2. črc 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Aha tak to jo!
2. črc 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari ne ne,nerodím :grinning: jen cely vikend jsme byli u tchyne,tak jsem nemela cas..ale rodit bych sla :slight_smile: Dnes rano jsme zkouseli masaz bradavek a akorat mi strikalo mliko proudem :grinning: Zitra jdu na monitor a streda poradna.No snad semnou uz neco udelaji,je to k nevydrzeni a mam bolesti :frowning2:
2. črc 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Taky dobrý s tou porodnicí!!! To už máš jak tady u nás....já už musím vydržet vcelku jen 24 a půl hodiny :grinning: Tak to snad už Natynka vydrří :grinning:
Co se monitorů týče, tak poprvý bylo fajn slyšet srdíčko, ovšem taky to bylo jedinkrát, kdy se u toho malá nerozčlovala. Jinak chodím každý týden od 32tt a pokaždý je nějakej problém :frowning2: Buď tam ležím hodinu a sestry mi pořád vrtají do řicha, aby malou vzbudily, jindy se jim to zdá dobrý, ale doktor se tváří, jako by malá byla pomalu ohrožená na životě, což mě pokaždý děsně rozhodí...no a musím na monitor podruhý. Minule jsem šla na hodinu obcházet blok a měla jsem se vrátit - tak jsem si zajela na kosmetiku a asi to Naty prospělo, pak se natočit nechala :grinning:

@luciemeli Tak on bude mít manžel dovču v práci, ale podnikání podle mě naopak na tu dobu trochu víc rozjede, když bude mít víc čas :slight_smile: Pravda ale je, že jinak odchází z domova v 6 ráno a vrací se mezi 6 až 9 večer :frowning2: Takže si chce malou užít, což plně chápu :slight_smile:

@teddylu @yesu Taky mám podprdu z Takka :grinning: Takový stany, si neumím představit, že po porodu budu potřebovat ještě větší, když teď mám déčka :grinning: Takový krásný kůzlátka dvojky to byly :grinning:

@ajuse21 Koukám máš to s masáží bradavek jako já :grinning: Asi jsme s tím měly začít dřív :grinning: Budu držet palce, jako ať už si tě tam proboha nechají, protože tohle už musí bejt o nervy :frowning2:
3. črc 2012 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka No jsem z toho pěkně vyplašená :cry: ! Úplně to vidím,jak nás nakonec bude na pokoji šest s přistýlkama a já budu vyřízená a nevyspalá :confounded: . Potřebovala bych opravdu porodit dřív :wink: . No ještě malou nechám a pak začnu hodně chodit a třeba to půjde :slight_smile: .
3. črc 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu To je fakt, tobě to chození taky zatrhli :slight_smile: Já se taky dneska zase chystám :slight_smile: Vypadá to na pěkný počasí a já si jdu vyzvednout neprodané šperky, tak jen počkám, kdy mi paní napíše a vyrazíme na špacír :slight_smile:
3. črc 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem doma z poradny, byl to vtipný, monitor opět problém, ale nakonec jsem na něj ani nemusela podruhý :grinning: No a pokud neporodím, tak příští úterý naposledy a pak už na kontroly jen do porodnice. Hlavička je prý zatím volně, hlenová zátka pryč, takže cca za těch 14 dní prý možná porodím :grinning: Ale prý už bych měla, už mi nemají v těhu průkazce kam psát záznamy, protože jsem tam na začátku chodila co 2 týdny kvůli krvácení a od 32tt co týden kvůli té příčné poloze, takže dneska už mi to psala sestřička mimo a příště už nebude mít vůbec kam psát :grinning:
3. črc 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli třeba se Ti to podaří, co víš :wink: když nebudeš plašit z holičema, pedikůrama, nákupama a budeš z miminken aspon těch 6 týdnů v klidu tak to třeba dokážeš :dizzy_face: jsi šikula, jak to zvládáš :wink: co stehy, už dobrý? :wink:
3. črc 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 já už jsme Ti to tak přála...když trpíš, to je děs. Mmě je ještě stále relativně dobře, dospala jsem i deficit, kluci byli pryč tak jsem spala a spala :dizzy_face:
Ani chození nepomáhá? To ještě asi nemá být, prostě se mu ven nechce, musíte mu to nějak přichválit, že je to na světě super :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, právě jsem se vrátila z monitoru a kontroly :slight_smile: Monitor v pořádu a z CS1 mne posunuli na 2 :wink: a mám nahoře 10kg vše probíhá bez problému, tak jsem ráda :slight_smile: Nemám žádné otoky, záda nebolí....
Jen si občas postesknu, když si přítel zajde na pivko, chodili jsme dřív spolu a teď sedím doma :frowning2: to je asi můj jediný problém...
3. črc 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alemari já je ani necítím...nebolí mě...ale u prdele jsem si jeden steh nahmatala...ten jediný bolí...ale jinak vše je v pořádku....! děkuji já to určitě dokážu den o dedne lepší a lepší už si začínám zvykat :grinning:
3. črc 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka No ten můj zase odchází v 6:30 a domu se vrací v 17:30 hod. Takže je rád když je malej už napapanej a přebalenej pak si může v pohodě užívat malýho :grinning:
3. črc 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli taky mě ten jeden dýl bolel, ale u druhého ne. Za měsíc nebudeš ani vědět....Ani na bolesti si nevzpomeneš :wink: Než se to utřepe, chvilku to trvá, i proto miminko je to nové, taky si musí zvyknopu bobátko malinké, a když si člověk myslí že už má nějaký řád tak se to obrátí a zase se zvyká na nový :sweat_smile:. Já s tím břichem jsem jak koule na špejlích, syn otevřel knížku o těhotenstní a říká mi že ta poslední fotka co je tam paní vyfocená v 9.měsíci je nějaká jiná než jak vypadám já :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :grinning:
3. črc 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lejlax tak to to asi fakt vydržíš až do termínu, co? Já taky nevypadám na porod, včera mi kamarádka prohmatávala břicho, má na to školu a říká že ta hlava je ještě úplně na volno nahoře...né mezi kostma v pánvi :wink:
3. črc 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alemari To jo no ono to vymizí to je fakt....ale můžu říct, že ten můj pokládek pořád jenom papa a papa. Je to takový malý otesánek...ale je fakt, že spestřím jak mi roste před očima už se umí sám i obrátit na bok :slight_smile: :confounded: a bříško to mi tůůůze chybí!
3. črc 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli jéééé, já si úplně vybavuju jak jsem měla toho prvního, hleděla jsem na něj jak na svatý obrázek!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jak se ti kojí, ležíš nebo sedíš?
3. črc 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ja už moc nechodím..valim se jak kachna :grinning: a cítím hlavičku až v tříslech,včera jsem měla takový tlaky na spodek,že jsem myslela že uz leze ven :slight_smile: To se mas,ze spíš,ja uz vubec.Jinak dnes jsem 40+3,tak asi zítra v poradně poprosím o hamiltona,třeba by pomohl.
3. črc 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Vypadá to, že termín dodržím, ale nehodlám přenášet, to fakt nechci.
3. črc 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 no to by asi zabralo,vem si vložku... s tím chozením to znám, jako bys měla kouli vraženou mezi nohama..... :sweat_smile:
3. črc 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax se obávám že to kdy mimi vyleze není v naší kompetenci, ale naplánovat si to můžeme :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Já vím, že si to nemůžeme naplánovat :grinning: Kámoška to vyřešila tak, že si lehla na podlahu a pořádně se protáhla a v té chvíli ji praskla voda a jela :slight_smile:
Dnes musíme zajít na matriku a vyplnit papíry, protože nejsme vzití a tak musíme rozhodnout jméno buď Petra nebo Terezka, to bude něco :grinning:
3. črc 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli To je jasný :slight_smile: Manžel si právě pak malou moc neužije, až bude chodit do práce zas naplno, tak ho chápu, že to chce využít...a hlavně za dovolenou je víc peněz :grinning:

@alemari Syn je borec :grinning: To mě pobavilo :slight_smile:
3. črc 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek