Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
zlatelevizeedna
3. črc 2012
Uf, tak jsem doma z kontroly a jsem totálně vyřízená, jaké je zase vedro a dusno :-|. Tentokrát mě v porodnici paní doktorka i prohmatala a říkala, že neví, jestli mě má tak otevřenou ještě vůbec pouštět domů. Tak jsem ji ujistila, že to už mi říkal doktor před dvěma týdny a furt nic 😃. Akorát malý je podle odhadu furt malý a to byl ještě v 31tt větší, tak se asi nechám překvapit, co nakonec povinu 🙂.
luciemeliautor
3. črc 2012
To jo no...nám dovolenou nedají...ale teď je čtvretek pátek doma 😃 takže si užije haba děj 😃
teddylu
3. črc 2012
@alemari Jo vypadá dobře,nechám si tu stránku uloženou 🙂! Díky
Četla si můj příspěvek z monitoru na předešlé stránce??? Byla jsem zklamaná a hlavně to že na můj termín bude zavřená Varská porodnice,tak to všechno bude jezdit rodit do Ostrova. To budeme ležet s těma mimčama i na chodbě 😞 ! A o pokoji pro sebe si můžu nechat zdát,předobjednat ho na termín nelze ]-( !
Dnes mi přišel poslední balíček a jsem komplet vybavená! Je to ta přebalovací taška,zelená deka a pláštěnka na kočárek. Až to vybalím,přihodím fotečky do alba výbava😉 .
teddylu
3. črc 2012
@zlatelevizeedna Já vám všem tak závidím,že vám dělají ty váhové odhady 🙂! Já bych taky chtěla vědět,kolik asi ta naše Baruška váží 😢 .
alemari
3. črc 2012
@teddylu tak se zeptej doktorky, pohmatem ti řekne kolik asi... Jo, četla, to se tak někdy stane, uvidíš, ťřeba to tak hrozné nebude 😉
Fusak je asi tutovka, cena obstojná, jen se rozhodnout jestli půjdu do toho Muci nebo pošetřím a vemu tento, u tohoto bych nevěděla barvu k tomu mému mercedesu :-p
chezzule
3. črc 2012
@teddylu já bych to taky chtěla vědět,mně vždycky jen prohmátne,pošle na ozvy a tj vše 😞 a ještě se tam načekám a ani mi nic neřeknou,jestli je vše vpořádku..
snuflinka
3. črc 2012
@teddylu Mně taky váhový odhad nikdo nedělá. Před měsícem jsem si o něj řekla, to měla 2,1kg a jinak taky nic nevím 😞 Neboj, za chvíli budeme mít holky venku a budem si je vážit samy 🙂
teddylu
3. črc 2012
@alemari Tak to se jí zeptám,jdu tam ale až příští pátek,tak snad to ještě stihnu 😃 ! Nejradši bych rodila tak v tom 38 týdnu,to by ještě v Ostrově nebyl nával 😉 ! Musím hodně chodit,třeba se malá rozhodne jít ven dřív 🙂 .
Ten Mucki je nádhernej,pokud nemusíš řešit peníze,vzala bych ten,přeci jen by se do toho tvého mercedesu hodil víc 😉 !
Já teď prozkoumala tu tašku a je úžasná,má všechno,hodně kapes i na mokrý věci,tu termo láhev,přebal podložku,je to vážně kvalitka 😉 ,no a ještě aby né za takovej balík 😃 ! Přítel když viděl tu cenu,tak mu spadla brada,ale už je pozdě už jí mám doma :-p !
zlatelevizeedna
3. črc 2012
@teddylu No mně právě před prvním vyšetřením v porodnici dělal pan doktor váhový odhad naposledy v 31tt... a vypadá to, že právě malý mezi tím 31. a 37tt vyrostl daleko méně, než by měl. Teď abych se bála, jestli mi vůbec správně funguje placenta a jestli má v břichu dost živin 😢.
luciemeliautor
3. črc 2012
U nás pořád jenom prší a prší a je dusno nemůžu jít ani ven s malým...hlavně, že jsem mu to slíbila tak snad bude večer lépe...cca na tu půl sedmou... 😢
milushka88
3. črc 2012
Počasí hrozný, co budeme dnes dělat to fááákt nevím 😞 Od včera se nám mimísek hlásí každých 17minut že se na nás přijde už brzy podívat 🙂 Tak jsem zvědavá jestli toho 10.tého dorazíme na tu kontrolu 😃
chezzule
3. črc 2012
@milushka88 já včera taky myslela,že malá chce už ven,nakonec nám bylo řečeno že sou to jenom poslíčci 😞 jinak taky KO až 10 tak sem zvědavá,jestli tam ještě půjdeme nebo už budem mít pěkně malou u sebe 😉
snuflinka
3. črc 2012
@teddylu Mě ještě předběhneš, ne? 😃
milushka88
3. črc 2012
@chezzule já měla poslíčky celý minulý týden po 25minutách 24h denně, a to nám bylo řečeno teď v pátek na kontrole že toho 10.tého se už nejspíš neuvidíme.... No nejraději bych ho už poslala ven prďolku jinak mě z toho už klepne 🙂 To moje starší dítko pořád otravuje ať maminka něco udělá aby byl bráška už konečně venku, že má za týden narozeniny a že chce aby jsme tu byly všichni i s ním 😃
chezzule
3. črc 2012
@milushka88 no tak to se nedivím,že chcete už mimi ven 🙂 já měla včera ty poslíčky taky po celý den a pak už sem to měla i po 5 min,ale to pak odeznělo,hrozně mě bolely záda a vystřelovalo to až do břicha 😞 tak sme už doufali,ale marně....takže předpokládám,že mě malá ještě potrápí a budu přenášet nejspíš
milushka88
3. črc 2012
@chezzule takže jsme měli včerejšek úplně stejný 😃 No já holku přenášela 3dny, tak jsem zvědavá jak to bude teď :-o Dnes cca po 15minutách, ale to může trvat třeba i 14dní..... no to snad tak dlouhé nebude jinak mě trefí 😃 asi to s taťkou zkusíme popohnat 😃
chezzule
3. črc 2012
@milushka88 tak at to vyjde 😉 naše malá trucuje,zřejmě to tak rychlé nebude.Já rodím prvně,takže sem vyplašená ze všeho,nevím vůbec jak to bude probíhat a kdy vyrazit do porodky.Každá to má jinak,tak je těžké to trefit...
milushka88
3. črc 2012
@chezzule děkujeme 😉 hlavně se neboj, není to tak hrozné jak se zdá a jak kdo vypráví...já jela do porodky když jsem měla kontrakce po 4minutách...vodu mi propichovali až tam, a malá se mi narodila po 7hodinách....každá maminka to má opravdu jinak...
chezzule
3. črc 2012
@milushka88 no právě a když mi tchýně říkala,že měla teda hlavně jen velké bolesti v zádech a bylo to ono,tak sem se lekla,že to můžu mít stejně,jako ona.Mé mamce zas voda neodešla,museli jí ji píchnout....opravdu to má každá jinak.Hlavně aby nebyly komplikace,to si přeju
milushka88
3. črc 2012
@chezzule určitě to bude v pořádku 😉
alemari
3. črc 2012
@teddylu jo, dobrá taška je k nezaplacení, ta moje má taky všechno, cenově to bude asi stejné. Co našetříš, když se ti pak rozepíná, padá ti z madla a td ]-(. Být na tvém místě, tak to moc nepopoháním, mimi tam nech jak dlouho příroda bude chtít, imunita se opravdu vytváří až ty poslední týdny... 😉
natykata
3. črc 2012
ahoj holky 🙂 děkuji za gratulace 🙂 byl to super porod 🙂 a mám boží mimčo,budí se jen na papání 😃 asi jsem si vše vybrala s tou první,tak si tuhle můžu konečně užít 🙂 co vy?ať to tu nemusím pročítat.porodil někdo?a ty co už maj mimčo tak jak je?
snuflinka
3. črc 2012
@natykata Asi rodí eliskarenca, jinak to moc nevypadá...no a ajuse21 si snad dneska už nechali v porodce....A mně odešla hlenová zátka, ale nic se neděje - to byla asi jen taková provokace malé k svátku 😃 V sobotu mám narozky, tak uvidíme, co vymyslí na ty 🙂
alemari
3. črc 2012
@natykata jaké jsou první dojmy ze dvonásobného mateřství? Je to zvlláštní, co? 😉
luciemeliautor
3. črc 2012
Holky tak jsem zjistila že nebudeme Tomáška budit po 3 hodinách, ale až on sám si řekne a vzbudí se sám....jinak bych to asi nevydrželo to šílenství poořád dokola 😃 bych se ani nevyspala dneska jsem tu metodu vyzkoušela a paráááda jsem se vyspala a udělala si svoje povinnosti a je mi hnedky fajn 😃
teddylu
3. črc 2012
@alemari Jo jo přesně moje řeč 🙂! No původně jsem měla vybranou jen černou,ta byla za 1990kč,ale pán z eshopu mi volal,že jí výrobce v černé už nemá,že to byla loňská kolekce,tak jsem musela vybrat tuhle a ta je za 2250kč 😞 a to už přítel opravdu ty oči valil 😃 !
Barušku vyhánět nebudu,ale chodit zase trošku víc začnu x-) .
Víš co ale dneska pořád mám a vzpoměla jsem si na tebe. Brní mě tříslo,asi se mi to tam už skřípě tou tíhou dělohy,někdy je to takový divný tlak do nohy a bolest. Zatím to mám jen u té nohy,kde se mi udělaly hodně ty křečáky ]-( . Přestala jsem nosit ten pás a to je asi špatně,ale hozně mě tlačil na bříšku a Bára se mi pokaždé bouřila v břiše,když jsem si ho nandala,tak si myslím že jí vadil,že tam pak byla moc zmáčklá 😢 😢 😢 !
teddylu
3. črc 2012
@natykata Jéééééé já vůbec nevím že máš už malou,to jsem OSTUDA 😢 ,nikde jsem to nečetla a vím proč!!! Nemám tě v přátelích 😞 ,jinak by se mi to hned objevilo. Takže já tedy dodatečně MOC MOC gratuluji a hned jdu kouknout na fotečky 🙂! A požádat tě o přátelství 😉 . Malé přeji hlavně hodně zdravíčka x-) x-) x-)
teddylu
3. črc 2012
@luciemeli Taky to mám pak v plánu,ale až se mi pořádně rozjede kojení 🙂! Nebo aspoň v noci jí budu nechávat spinkat,dokud se sama neprobudí.
teddylu
3. črc 2012
@snuflinka To nehrozí 😃! No líbilo by se mi to kolem toho 20.7,abych to v té porodnici měla v klidu,ale nechám to na Barušce,ať se sama rozhodne,kdy už se bude chtít podívat na maminku 😉 !