• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Uf, tak jsem doma z kontroly a jsem totálně vyřízená, jaké je zase vedro a dusno :unamused:. Tentokrát mě v porodnici paní doktorka i prohmatala a říkala, že neví, jestli mě má tak otevřenou ještě vůbec pouštět domů. Tak jsem ji ujistila, že to už mi říkal doktor před dvěma týdny a furt nic :grinning:. Akorát malý je podle odhadu furt malý a to byl ještě v 31tt větší, tak se asi nechám překvapit, co nakonec povinu :slight_smile:.
3. črc 2012 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
3. črc 2012 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To jo no...nám dovolenou nedají...ale teď je čtvretek pátek doma :grinning: takže si užije haba děj :grinning:
3. črc 2012 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari Jo vypadá dobře,nechám si tu stránku uloženou :slight_smile:! Díky
Četla si můj příspěvek z monitoru na předešlé stránce??? Byla jsem zklamaná a hlavně to že na můj termín bude zavřená Varská porodnice,tak to všechno bude jezdit rodit do Ostrova. To budeme ležet s těma mimčama i na chodbě :frowning2: ! A o pokoji pro sebe si můžu nechat zdát,předobjednat ho na termín nelze :angry: !
Dnes mi přišel poslední balíček a jsem komplet vybavená! Je to ta přebalovací taška,zelená deka a pláštěnka na kočárek. Až to vybalím,přihodím fotečky do alba výbava:wink: .
3. črc 2012 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatelevizeedna Já vám všem tak závidím,že vám dělají ty váhové odhady :slight_smile:! Já bych taky chtěla vědět,kolik asi ta naše Baruška váží :cry: .
3. črc 2012 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu tak se zeptej doktorky, pohmatem ti řekne kolik asi... Jo, četla, to se tak někdy stane, uvidíš, ťřeba to tak hrozné nebude :wink:
Fusak je asi tutovka, cena obstojná, jen se rozhodnout jestli půjdu do toho Muci nebo pošetřím a vemu tento, u tohoto bych nevěděla barvu k tomu mému mercedesu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2012 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu já bych to taky chtěla vědět,mně vždycky jen prohmátne,pošle na ozvy a tj vše :frowning2: a ještě se tam načekám a ani mi nic neřeknou,jestli je vše vpořádku..
3. črc 2012 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Mně taky váhový odhad nikdo nedělá. Před měsícem jsem si o něj řekla, to měla 2,1kg a jinak taky nic nevím :frowning2: Neboj, za chvíli budeme mít holky venku a budem si je vážit samy :slight_smile:
3. črc 2012 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@alemari Tak to se jí zeptám,jdu tam ale až příští pátek,tak snad to ještě stihnu :grinning: ! Nejradši bych rodila tak v tom 38 týdnu,to by ještě v Ostrově nebyl nával :wink: ! Musím hodně chodit,třeba se malá rozhodne jít ven dřív :slight_smile: .
Ten Mucki je nádhernej,pokud nemusíš řešit peníze,vzala bych ten,přeci jen by se do toho tvého mercedesu hodil víc :wink: !
Já teď prozkoumala tu tašku a je úžasná,má všechno,hodně kapes i na mokrý věci,tu termo láhev,přebal podložku,je to vážně kvalitka :wink: ,no a ještě aby né za takovej balík :grinning: ! Přítel když viděl tu cenu,tak mu spadla brada,ale už je pozdě už jí mám doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
3. črc 2012 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@teddylu No mně právě před prvním vyšetřením v porodnici dělal pan doktor váhový odhad naposledy v 31tt... a vypadá to, že právě malý mezi tím 31. a 37tt vyrostl daleko méně, než by měl. Teď abych se bála, jestli mi vůbec správně funguje placenta a jestli má v břichu dost živin :cry:.
3. črc 2012 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
U nás pořád jenom prší a prší a je dusno nemůžu jít ani ven s malým...hlavně, že jsem mu to slíbila tak snad bude večer lépe...cca na tu půl sedmou... :cry:
3. črc 2012 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Počasí hrozný, co budeme dnes dělat to fááákt nevím :frowning2: Od včera se nám mimísek hlásí každých 17minut že se na nás přijde už brzy podívat :slight_smile: Tak jsem zvědavá jestli toho 10.tého dorazíme na tu kontrolu :grinning:
3. črc 2012 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@milushka88 já včera taky myslela,že malá chce už ven,nakonec nám bylo řečeno že sou to jenom poslíčci :frowning2: jinak taky KO až 10 tak sem zvědavá,jestli tam ještě půjdeme nebo už budem mít pěkně malou u sebe :wink:
3. črc 2012 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Mě ještě předběhneš, ne? :grinning:
3. črc 2012 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chezzule já měla poslíčky celý minulý týden po 25minutách 24h denně, a to nám bylo řečeno teď v pátek na kontrole že toho 10.tého se už nejspíš neuvidíme.... No nejraději bych ho už poslala ven prďolku jinak mě z toho už klepne :slight_smile: To moje starší dítko pořád otravuje ať maminka něco udělá aby byl bráška už konečně venku, že má za týden narozeniny a že chce aby jsme tu byly všichni i s ním :grinning:
3. črc 2012 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@milushka88 no tak to se nedivím,že chcete už mimi ven :slight_smile: já měla včera ty poslíčky taky po celý den a pak už sem to měla i po 5 min,ale to pak odeznělo,hrozně mě bolely záda a vystřelovalo to až do břicha :frowning2: tak sme už doufali,ale marně....takže předpokládám,že mě malá ještě potrápí a budu přenášet nejspíš
3. črc 2012 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chezzule takže jsme měli včerejšek úplně stejný :grinning: No já holku přenášela 3dny, tak jsem zvědavá jak to bude teď :astonished: Dnes cca po 15minutách, ale to může trvat třeba i 14dní..... no to snad tak dlouhé nebude jinak mě trefí :grinning: asi to s taťkou zkusíme popohnat :grinning:
3. črc 2012 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@milushka88 tak at to vyjde :wink: naše malá trucuje,zřejmě to tak rychlé nebude.Já rodím prvně,takže sem vyplašená ze všeho,nevím vůbec jak to bude probíhat a kdy vyrazit do porodky.Každá to má jinak,tak je těžké to trefit...
3. črc 2012 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@chezzule děkujeme :wink: hlavně se neboj, není to tak hrozné jak se zdá a jak kdo vypráví...já jela do porodky když jsem měla kontrakce po 4minutách...vodu mi propichovali až tam, a malá se mi narodila po 7hodinách....každá maminka to má opravdu jinak...
3. črc 2012 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@milushka88 no právě a když mi tchýně říkala,že měla teda hlavně jen velké bolesti v zádech a bylo to ono,tak sem se lekla,že to můžu mít stejně,jako ona.Mé mamce zas voda neodešla,museli jí ji píchnout....opravdu to má každá jinak.Hlavně aby nebyly komplikace,to si přeju
3. črc 2012 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@chezzule určitě to bude v pořádku :wink:
3. črc 2012 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu jo, dobrá taška je k nezaplacení, ta moje má taky všechno, cenově to bude asi stejné. Co našetříš, když se ti pak rozepíná, padá ti z madla a td :angry:. Být na tvém místě, tak to moc nepopoháním, mimi tam nech jak dlouho příroda bude chtít, imunita se opravdu vytváří až ty poslední týdny... :wink:
3. črc 2012 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: děkuji za gratulace :slight_smile: byl to super porod :slight_smile: a mám boží mimčo,budí se jen na papání :grinning: asi jsem si vše vybrala s tou první,tak si tuhle můžu konečně užít :slight_smile: co vy?ať to tu nemusím pročítat.porodil někdo?a ty co už maj mimčo tak jak je?
3. črc 2012 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata Asi rodí eliskarenca, jinak to moc nevypadá...no a ajuse21 si snad dneska už nechali v porodce....A mně odešla hlenová zátka, ale nic se neděje - to byla asi jen taková provokace malé k svátku :grinning: V sobotu mám narozky, tak uvidíme, co vymyslí na ty :slight_smile:
3. črc 2012 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@natykata jaké jsou první dojmy ze dvonásobného mateřství? Je to zvlláštní, co? :wink:
3. črc 2012 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tak jsem zjistila že nebudeme Tomáška budit po 3 hodinách, ale až on sám si řekne a vzbudí se sám....jinak bych to asi nevydrželo to šílenství poořád dokola :grinning: bych se ani nevyspala dneska jsem tu metodu vyzkoušela a paráááda jsem se vyspala a udělala si svoje povinnosti a je mi hnedky fajn :grinning:
3. črc 2012 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Jo jo přesně moje řeč :slight_smile:! No původně jsem měla vybranou jen černou,ta byla za 1990kč,ale pán z eshopu mi volal,že jí výrobce v černé už nemá,že to byla loňská kolekce,tak jsem musela vybrat tuhle a ta je za 2250kč :frowning2: a to už přítel opravdu ty oči valil :grinning: !
Barušku vyhánět nebudu,ale chodit zase trošku víc začnu :dizzy_face: .
Víš co ale dneska pořád mám a vzpoměla jsem si na tebe. Brní mě tříslo,asi se mi to tam už skřípě tou tíhou dělohy,někdy je to takový divný tlak do nohy a bolest. Zatím to mám jen u té nohy,kde se mi udělaly hodně ty křečáky :angry: . Přestala jsem nosit ten pás a to je asi špatně,ale hozně mě tlačil na bříšku a Bára se mi pokaždé bouřila v břiše,když jsem si ho nandala,tak si myslím že jí vadil,že tam pak byla moc zmáčklá :cry: :cry: :cry: !
3. črc 2012 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata Jéééééé já vůbec nevím že máš už malou,to jsem OSTUDA :cry: ,nikde jsem to nečetla a vím proč!!! Nemám tě v přátelích :frowning2: ,jinak by se mi to hned objevilo. Takže já tedy dodatečně MOC MOC gratuluji a hned jdu kouknout na fotečky :slight_smile:! A požádat tě o přátelství :wink: . Malé přeji hlavně hodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2012 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli Taky to mám pak v plánu,ale až se mi pořádně rozjede kojení :slight_smile:! Nebo aspoň v noci jí budu nechávat spinkat,dokud se sama neprobudí.
3. črc 2012 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka To nehrozí :grinning:! No líbilo by se mi to kolem toho 20.7,abych to v té porodnici měla v klidu,ale nechám to na Barušce,ať se sama rozhodne,kdy už se bude chtít podívat na maminku :wink: !
3. črc 2012 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek