• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@zlatelevizeedna To nééé,určitě je to dobré :slight_smile:! Ještě tímhle se stresovat :frowning2:. Ale tak znáš to,jak je to s těmi odhady :confounded: !
3. črc 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Tak já mám 20.7. druhý termín :grinning: Ale chtěla bych to zvládnout příští týden :slight_smile:
3. črc 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak od dnešních 6:00 máme otevřenou porodnici. To byly nervy od neděle, co odešla ta zátka :grinning: Ale Natynka fakt nikam nechce, hold se jí tam jen ta zátka nelíbila :grinning: I ty slabé bolesti odezněly, já fakt budu nakonec přenášet :grinning:

Za chvíli razíme s tchýní do porodky za primářem se domluvit co a jak, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
4. črc 2012 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno holky, tak sem si dneska přivstala, protože valím dopo na pedikůru, tak abych se stihla nachysta já i prcek, přece jenom, každej výlet s ním, je takový stěhování národů :grinning: Dneska sem poprvé spala od porodu v kuse 5 hod, paráda :slight_smile: Včera sem byla odpo na chatě a čvachtala si aspoň nožky a malej spal ve stínu na verandě, příští víkend budem s přítelem chatu hlídat, tak se těším jak tam budem vegetit-opalovačka, snad už koupačka, grilovačka.... :slight_smile:
Co je tu nového?nějaký mimča??
4. črc 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.jsem v porodce,v poradne mi praskla voda :slight_smile: az porodím,napisu
4. črc 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ajuse21 Drž se a ať to máš rychlý a málo bolestivý :slight_smile:!!! Držím palce
4. črc 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka mně ani ta zátka neodešla-nebo o tom ani nevím :grinning: ale jestli budu po mamce,tak mi ani voda nepraskne...
4. črc 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 držíme pěstičky,ať je to rychlé :wink:
4. črc 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Držím palce, hlavně ať je to rychlý :slight_smile:

@chezzule To ti prý odejít klidně ani nemusí (teda jako ona odejde na začátku porodu, ale to už v nemocnici nevnímáš :slight_smile: No a jak mi řekl sám doktor - může odejít v den porodu, nebo 14 dní před :grinning:

Jinak jsem doma od primáře, otevřená těsně na špičku prstu, všechno v pohodě a k porodu se to nechystá, takže tenhle týden by to pan primář fakt neviděl :grinning: No tak já bych brala ten příští, uvidíme....ve středu tam jdu zas na ozvičky a pokud neporodím do tho 15.7., tak 16. ráno zase k primáři. A co mě totálně dostalo, malá má ohadem 3600g! Před měsícem měla jen 2100g a byla na tu dobu pod mírou a dneska takovej šok, jak už je veliká!!! Já budu mít snad nakonec to dítě čtyřkilový!!!
4. črc 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 Super, to budeš mít brzo Dominika u sebe :slight_smile:.
4. črc 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Napsala bych buď ráda za tu váhu... mně včera řekli, že malý má teď odhadem 2350 g, což je teda sakra málo :frowning2:. Ráda bych, aby se pletli, včera jsem celý den stresovala a pročítala na webu všechno, co se o tom dalo... mám hrozný strach, aby byl v pořádku. Načetla jsem, že když se takové zpomalení přibírání zachytí až koncem těhotenství (ve třetím trimestru) jako u mě, tak na vině bývá nejčastěji špatná funkce placenty, což člověk nijak neovlivní. Předtím jsem byla úplně vyřízená, jestli jsem to nemohla zavinit nějakými chybami v životosprávě - i když jsem nikdy nekouřila, nepiju alkohol, celé těhotenství beru doporučené vitaminy, snažím se stravovat rozumně, apod. Takže jestli budeš mít čtyřkiláčka, tak bys nám tak kilo mohla půjčit :grinning:.
4. črc 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka jj,může odejít až později.Tyjo taky se děsím kolik ta naše prďolka váží,mi přijde,že mám břicho jako slon :grinning: naposledy ve 32.týdnu měla 2500gramů teď má kdoví kolik.Ale říkali mi že 4kilová určitě nebude,když se na mě koukala.Jako je fakt,že u nás by neměla být po kom,ale kdoví,když se zatím ven nežene a zbývá den do 1 TP.Rodit obříka by se mi moc nechtělo,tak možná i tak dobře,že nevím kolik váží.Ale třeba mi odhad budou dělat jestli neporodím teď. 10.mám jít na kontrolu
4. črc 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Hned bych půjčila...ale tak snad to nebude nic špatného, pravda je, že se rodí i menší děti. Kamarádky malá se narodila 10 dní před termínem a taky byla takhle malinká a je drobná do teď a to jsou jí už 2 roky :slight_smile: Neboj, bude to určitě v pohodě ;)

@chezzule Mně zas přijde, že to břicho nemám až tak velký, takže když měla v 35tt těch 2100g a od té doby jsem ani já moc nepřibrala, ani břicho se mi moc nezvětšilo, tak mě to dneska celkem šokovalo...No čtyřkilové děti už jdou zase císařem, ne? A já myslela, že jsem se mu vyhnula, když se malá otočila hlavou dolu...Mně už můj MUDr. odhad nedělá, ale hold mi ho dneska udělali jako vstupní do porodky
4. črc 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka né,kamarádka přenášela,její malá měla taky 4kila a porodila ji normálně,žádný císař.Snad jen,kdyby byly komplikace nebo něco hrozilo,tak by ti dělali císaře.Já teď už nepřibírám-myslím.Tak už je to na malé,kolik si toho ze mě ještě veme.Já sem zvědavá,jestli ho budou dělat mně-váhový odhad.Žádné problémy jinak nemám,tak ho asi proto nedělají jen tak...
4. črc 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Mně ho možná dělali taky proto, že mi UTZ dělal primář, který je kamarád tchýně a tchýně tam byla se mnou, tak možná kvůli ní...kdo ví :slight_smile: Ono je to asi v každé porodnici jiný...necháme se překvapit :slight_smile:
4. črc 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
@zlatelevizeedna
Holky já chci sakra taky vědět ten odhad :frowning2:! Četla jsem hodně,že když se berou těhu vitamíny,tak jsou mimča taky vetší a já beru pořád ten Femibion,tak co když už je malá přerostlá :confounded: ? Podle těch kopanců už bude velká dost :grinning: !
4. črc 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 jéé bude další mimčo! držím palce ať to máš rychle za sebou!
4. črc 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem byla na pedikůře a mám nohy jak to moje miminko :slight_smile: Dala sem si oběd a půjdu si asi zdřímnout!
4. črc 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu No já taky beru femibion, ale prostě mi nejde do hlavy, že před měsícem vážila 2,1kg a dneska 3,6kg, přijde mi to jako hrozně velkej nárůst...Já už jsem s odhadem váhy počítala fakt až na porodním sále...ale třeba až začneš chodit na kontroly do porodnice, tak ti odhad taky udělají ;) Nebo si o něj zkus říct doktorce jako já minule.
4. črc 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Já stihla pedikůru minulý čtvrtek a jsem za to fakt ráááda :slight_smile:
4. črc 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka já sem měla jít den po porodu, takže už to bylo akutní! Ještě potřebuju domluvit kadeřnici, ale ta mi snad dojede domů ať je to v klidu a nemusím domlouvat hlídání...
4. črc 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak to já naštěstí ke kadeřnici chodím cca jednou za půl roku, takže to jsem stohla už v dubnu a půjdu až tak v listopadu :slight_smile:
Já mám pro změnu po porodu slíbenou domácí kosmetiku. Chodím ke kamarádce, tak mi slíbila, že se přijede v srpnu kouknout na malou a u toho mě zkrášlí :slight_smile:
4. črc 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka tak to já chodím každý dva měsíce :slight_smile: kosmetiku bych potřebovala taky!!
4. črc 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Já to zkusím u té dr v poradně :wink: ! Do porodnice chodím jen na ty ozvy,tam mi to natáčí jen sestřička a s žádným doktorem se tam ani nepotkám. Tak nakonec to budeme mít po tom femibionu :grinning: :grinning: :grinning: !
4. črc 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka mě v pondělí v porodnici taky překvapil váhový odhad! Má doktorka mi dělala odhad v 35+2 na 2500g a toto pondělí v porodnici, kdy jsem byla 37+6 mi řekli, že máme 3360 g. V kolikátém jsi týdnu?
4. črc 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Jůů, držim palce, ať máš rychlý porod!!
4. črc 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já nic nestíhám... :pensive: A jak na potvoru mi tam teď zase malá kníká :sweat_smile:
4. črc 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte někdo zkušenosti s košem na jednorázové pleny? Konkrétně se značkou Sangenic. Vypadá to moc dobře, ale odrazuje mě cena náhradních kazet ... :confounded: Popřípadě kam plánujete odkládat použité plínky? :slight_smile:
4. črc 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 Já jsem dneska 38+3 a ten odhad 2100g mi dělal doktor tuším někdy 34+2...Jako ví, že ty odhady jsou nepřesný, ale bohužel znám víc těch případů, kdy mimčo nakonec vážilo víc než byl odhad, než naopak...tak jsem zvědavá, kdy se malá rozhodne jít ven a kolik teda bude vážit...
@teddylu No schválně se zeptej, to by mě docela zajímalo, kolik má Barča odhad. Hlavně mě dostává, že se Naty pořád tvářila jako podmírák a teď tohle :grinning:
4. črc 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka já jsem dnes 38+1 :slight_smile: to jsme na tom podobně :slight_smile:
4. črc 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek