Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
chezzule
4. črc 2012
@helen3 já sem dnes 38+2,podle UTZ ale na kurzu mi porodní asistentka říkala,že se mám řídit podle MS to bych byla už 40tt a zítra bych teda měla 1TP podle MS
helen3
4. črc 2012
@chezzule já mám termín podle MS i podle UTZ stejný ... tak uvidíme kdy se mimískové na nás přijdou podívat 🙂
chezzule
4. črc 2012
@helen3 já mám rozdíl 10 dní,tak sem zvědavá.Třeba mi udělají 10. UTZ-to jdu na kontrolu,jestli neporodím do té doby.Aby věděli,jak je na tom naše malá,aby nebyla nějaký obřík 😃
alemari
4. črc 2012
@teddylu ahoj, já už s tím pásem taky moc nechodím, mám to břicho obří! Dneska jsem byla na kontrole , monitory ok, nález stále nic, neotvírám se, čípek mezměněný, tak jsem se ptala co to jako znamená?!?! No nic, prý je to normální, za 2 hodiny prý můžu mít porozené....vyznáš se? Já ne, prý to tak u těch dalších těhu je...a taky jsem se ptala na tu cukrovku, posílá se tam když je v moči sebemenší náznak nebo je v rodině problém, nebo v předchozích těhu, nebo při nadváze. Což se mmě netýká ani v jednom, proto jsem tam nebyla 😉 Jinak je mi fajn, ani hlavička není sestouplá, prostě čekám až to příjde bez varování :-N :-N :-N .
Tašku mám taky vychytanou, júú já se těším až vyjedu!!!
Ty třísla, to je asi na konci normální, i když u kluků jsem to měla daleko časatěji a dřív, asi čakám fakt tu holku, je prostě chytrá, matku netrápí 😃 😃 😃 ale všichni, všichni mi říkají že mám klučičí břicho!!!!
ajuse21
4. črc 2012
Ahoj,jmenuju se Dominik a narodil jsem se dnes ve 13.45,merim 50cm a vazim 3140g 🙂 Porod byl rychly,bolelo to moc,ale stalo to za to! 🙂
alemari
4. črc 2012
@majinka1981 tak přemýšlím, že ani nevím kolik to tvoje štěstí už váží? 😎
majinka1981
4. črc 2012
@alemari už máme přes 3300 gramů. 🙂 při odchodu z porodnice 2700 gramů.
alemari
4. črc 2012
@ajuse21 Jéééééé, hurarararaáááá, přeju sladké mlíčko Dominikovi a mamince zdraví 😉 .To je kluk jako buk mamko!!! 😃 😃 😃
alemari
4. črc 2012
@majinka1981 takže jste měli při odchodu víc než při porodu?
majinka1981
4. črc 2012
@alemari ne při porodu měla podle průkazky co koukám 2870 gramů. Dva dny nejedla,protože zvracela plodovou vodu. Dávali jí jen glukozu.
majinka1981
4. črc 2012
@ajuse21 moc moc gratuluji
alemari
4. črc 2012
@majinka1981 taky tomu staršímu cpali tu glukozu, blil z ní haj šakal, přitom já měla prsa plná, ale byla jsem moc slabá abych ho udržela a nakojila....ale z porodky šel už přes porodní 😉 měl 3250g při porodu.
snuflinka
4. črc 2012
@ajuse21 Gratuluju kočko 🙂 Hlavně ať Dominik krásně roste a dělá vám jen samou radost 🙂 Tu rychlost závdím, aspoň to nebolelo tak dlouho...
snuflinka
4. črc 2012
@alemari To u nás posílají teď na cukrovku všechny. Dřív prý posílali jen v těch případech jako píšeš, potom maminy starší 25 let a teď poslední cca 3 roky prostě všechny...ale jako o nic jsi nepřišla, byl to pěknej humáč 😞
alemari
4. črc 2012
@snuflinka on asi věděl že bych to nedala, blila jsem jak šakal z čehokoli, prý když ty 2těhu byly ok, tak mě mordovat nebude.Je to prostě můj milovanej dvoumetrovej dr 😃 😃 😃
alemari
4. črc 2012
jo a začínám napuchat na nohách, musím si přečíst jak dlouho to tu holkám před porodem dělalo, spočítám statistiku a výjde mi můj termín! 😃 :-p :-N x-) 😎
snuflinka
4. črc 2012
@alemari Jéé, takovýho doktora chci taky, já s blitím v poho, i když v prvním trimestru jsem taky pěkně trpěla. Ale začala jsem jim tam v čekárně pak omlívat, to bylo srandy 😃
No tak průměruj, průměruj 🙂 Mně opuchají prsty na rukou už cca 3 a půl týdne a nohy asi tak dva týdny 🙂 Ale ne každý den, třeba dneska úplně v pohodě...Kdy že ten termín oficiálně máš? 😃
teddylu
4. črc 2012
@alemari Tak to mi všichni taky tvrdí,že to podle břicha vypadá na kluka 😃 😃 😃 ,tak to máme stejné!
Tu cukrovku nechápu,ale asi máte jiné metody,mě se z těch bodů,co jsi vyjmenovala netýká taky ani jeden a stejně jsem tak byla a všechny těhule v mém okolí,no to už je teď ale jedno 😉 ! Jinak to máš opravdu dobrý,na porod to nevypadá a můžeš mít porozeno za dvě hodinky 🙂 ,tak to bych taky tak chtěla,holt zasloužilá matka to má lepší :-p 😃 :-p !
A kde mám fotku tý tašky :-p ???
teddylu
4. črc 2012
@ajuse21 Jůůůůůů tak veliká gratulace k Dominičkovi ať vám roste jako z vody a je zdravej jako řípa 🙂! Tak hlavně že to bylo rychlý,to pak člověk i tu bolest přežije 😉 . Stojí to za to 🙂 🙂 🙂 !!!
chezzule
4. črc 2012
@ajuse21 velká gratulace 🙂
zlatelevizeedna
4. črc 2012
@ajuse21 Gratuluji 🙂. To bylo celkem rychlé.
snuflinka
4. črc 2012
Tak jsem šla mrknout do průkazky, abych zjistila, kdy jsem se ptala doktora na tu váhu. Takže to jsem byla 35+2 a malá měla 2100g, dneska jsem 38+3 a malá 3600g. No a já za ty 3 týdny přibrala 1kg, tak jsem z toho nějak ve smyku, že já přibrala kilo a malá 1,5kg 😃
Já vím, moc nad tím dumám, ale já jsem z toho nárůstu pořád nějak v šoku 😃
alemari
4. črc 2012
@teddylu vyfotím, to víš, prázdniny, kluci jsou doma tak toho tolik nestíhám 😉
Ježkovy zraky, kdyby jsme tak měly obě kluky, to by byla ale legrace!!! :-N :-N :-N Co ta eliskarenca? Už víme něco?
chezzule
4. črc 2012
@snuflinka je to jenom odhad,může mít klidně mín 😉
teddylu
4. črc 2012
@alemari No vůbec nic nevíme 😞! Snad napíše až něco bude 😉 ! Já už ale kluka nechci,mám všechno růžový 😃 😃 😃 !
No jo mě vůbec nedošlo,že jsou ty prázdniny,tak to je jasný že jsi s klukama 🙂 . Se to tu nějak protenčilo,moc se tu nepíše 😢 😢 😢 !
alemari
4. črc 2012
@snuflinka začala jsem průměrovat, vyšlo mi 11 dnů, ale narazila jsem na 1 problém, žádná tu nečekáte třetí 😃 😃 😃 😃 😃 😃
alemari
4. črc 2012
@teddylu já jen doufám , že té eliscerenci neudělala problém ta páteř...
teddylu
4. črc 2012
@alemari No snad né a kdyby byl problém,tak by jí nakonec vzali tím císařem 🙂! Určitě je to vpořádku!! Ona nám napíše.
teddylu
4. črc 2012
@alemari 11 dnů do porodu jó🙂???? Já bych potřebovala rodit toho 20,můžeš mi to taky na tento datum nějak zprůměrovat 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 !!!!!
snuflinka
4. črc 2012
@alemari Sakra, to ten výpočet komplikuje, co? 😃 😃 😃 😃 Eliskarenca je snad v pohodě, jen nám nemá jak dát vědět a ozve se až je pustí domů z porodky, určitě 🙂 Žádný problémy nejsou přípustný 😉

@chezzule V to já tajně doufám 😃 Že bude nakonec při porodu mít do 3,5kg 😃 Ale pravda je, že já se prý narodila v 38tt a měla jsem 3,5kg a mamina se narodila v termínu a měla 3,9kg, tak co bych nechtěla 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli