• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@helen3 já sem dnes 38+2,podle UTZ ale na kurzu mi porodní asistentka říkala,že se mám řídit podle MS to bych byla už 40tt a zítra bych teda měla 1TP podle MS
4. črc 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule já mám termín podle MS i podle UTZ stejný ... tak uvidíme kdy se mimískové na nás přijdou podívat :slight_smile:
4. črc 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helen3 já mám rozdíl 10 dní,tak sem zvědavá.Třeba mi udělají 10. UTZ-to jdu na kontrolu,jestli neporodím do té doby.Aby věděli,jak je na tom naše malá,aby nebyla nějaký obřík :grinning:
4. črc 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ahoj, já už s tím pásem taky moc nechodím, mám to břicho obří! Dneska jsem byla na kontrole , monitory ok, nález stále nic, neotvírám se, čípek mezměněný, tak jsem se ptala co to jako znamená?!?! No nic, prý je to normální, za 2 hodiny prý můžu mít porozené....vyznáš se? Já ne, prý to tak u těch dalších těhu je...a taky jsem se ptala na tu cukrovku, posílá se tam když je v moči sebemenší náznak nebo je v rodině problém, nebo v předchozích těhu, nebo při nadváze. Což se mmě netýká ani v jednom, proto jsem tam nebyla :wink: Jinak je mi fajn, ani hlavička není sestouplá, prostě čekám až to příjde bez varování :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .
Tašku mám taky vychytanou, júú já se těším až vyjedu!!!
Ty třísla, to je asi na konci normální, i když u kluků jsem to měla daleko časatěji a dřív, asi čakám fakt tu holku, je prostě chytrá, matku netrápí :grinning: :grinning: :grinning: ale všichni, všichni mi říkají že mám klučičí břicho!!!!
4. črc 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jmenuju se Dominik a narodil jsem se dnes ve 13.45,merim 50cm a vazim 3140g :slight_smile: Porod byl rychly,bolelo to moc,ale stalo to za to! :slight_smile:
4. črc 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@majinka1981 tak přemýšlím, že ani nevím kolik to tvoje štěstí už váží? :sunglasses:
4. črc 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari už máme přes 3300 gramů. :slight_smile: při odchodu z porodnice 2700 gramů.
4. črc 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Jéééééé, hurarararaáááá, přeju sladké mlíčko Dominikovi a mamince zdraví :wink: .To je kluk jako buk mamko!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 takže jste měli při odchodu víc než při porodu?
4. črc 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari ne při porodu měla podle průkazky co koukám 2870 gramů. Dva dny nejedla,protože zvracela plodovou vodu. Dávali jí jen glukozu.
4. črc 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 moc moc gratuluji
4. črc 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 taky tomu staršímu cpali tu glukozu, blil z ní haj šakal, přitom já měla prsa plná, ale byla jsem moc slabá abych ho udržela a nakojila....ale z porodky šel už přes porodní :wink: měl 3250g při porodu.
4. črc 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Gratuluju kočko :slight_smile: Hlavně ať Dominik krásně roste a dělá vám jen samou radost :slight_smile: Tu rychlost závdím, aspoň to nebolelo tak dlouho...
4. črc 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To u nás posílají teď na cukrovku všechny. Dřív prý posílali jen v těch případech jako píšeš, potom maminy starší 25 let a teď poslední cca 3 roky prostě všechny...ale jako o nic jsi nepřišla, byl to pěknej humáč :frowning2:
4. črc 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka on asi věděl že bych to nedala, blila jsem jak šakal z čehokoli, prý když ty 2těhu byly ok, tak mě mordovat nebude.Je to prostě můj milovanej dvoumetrovej dr :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jo a začínám napuchat na nohách, musím si přečíst jak dlouho to tu holkám před porodem dělalo, spočítám statistiku a výjde mi můj termín! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face: :sunglasses:
4. črc 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Jéé, takovýho doktora chci taky, já s blitím v poho, i když v prvním trimestru jsem taky pěkně trpěla. Ale začala jsem jim tam v čekárně pak omlívat, to bylo srandy :grinning:
No tak průměruj, průměruj :slight_smile: Mně opuchají prsty na rukou už cca 3 a půl týdne a nohy asi tak dva týdny :slight_smile: Ale ne každý den, třeba dneska úplně v pohodě...Kdy že ten termín oficiálně máš? :grinning:
4. črc 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak to mi všichni taky tvrdí,že to podle břicha vypadá na kluka :grinning: :grinning: :grinning: ,tak to máme stejné!
Tu cukrovku nechápu,ale asi máte jiné metody,mě se z těch bodů,co jsi vyjmenovala netýká taky ani jeden a stejně jsem tak byla a všechny těhule v mém okolí,no to už je teď ale jedno :wink: ! Jinak to máš opravdu dobrý,na porod to nevypadá a můžeš mít porozeno za dvě hodinky :slight_smile: ,tak to bych taky tak chtěla,holt zasloužilá matka to má lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
A kde mám fotku tý tašky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ???
4. črc 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Jůůůůůů tak veliká gratulace k Dominičkovi ať vám roste jako z vody a je zdravej jako řípa :slight_smile:! Tak hlavně že to bylo rychlý,to pak člověk i tu bolest přežije :wink: . Stojí to za to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!
4. črc 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 velká gratulace :slight_smile:
4. črc 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Gratuluji :slight_smile:. To bylo celkem rychlé.
4. črc 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem šla mrknout do průkazky, abych zjistila, kdy jsem se ptala doktora na tu váhu. Takže to jsem byla 35+2 a malá měla 2100g, dneska jsem 38+3 a malá 3600g. No a já za ty 3 týdny přibrala 1kg, tak jsem z toho nějak ve smyku, že já přibrala kilo a malá 1,5kg :grinning:
Já vím, moc nad tím dumám, ale já jsem z toho nárůstu pořád nějak v šoku :grinning:
4. črc 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu vyfotím, to víš, prázdniny, kluci jsou doma tak toho tolik nestíhám :wink:
Ježkovy zraky, kdyby jsme tak měly obě kluky, to by byla ale legrace!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Co ta eliskarenca? Už víme něco?
4. črc 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka je to jenom odhad,může mít klidně mín :wink:
4. črc 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No vůbec nic nevíme :frowning2:! Snad napíše až něco bude :wink: ! Já už ale kluka nechci,mám všechno růžový :grinning: :grinning: :grinning: !
No jo mě vůbec nedošlo,že jsou ty prázdniny,tak to je jasný že jsi s klukama :slight_smile: . Se to tu nějak protenčilo,moc se tu nepíše :cry: :cry: :cry: !
@snuflinka začala jsem průměrovat, vyšlo mi 11 dnů, ale narazila jsem na 1 problém, žádná tu nečekáte třetí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@teddylu já jen doufám , že té eliscerenci neudělala problém ta páteř...
4. črc 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No snad né a kdyby byl problém,tak by jí nakonec vzali tím císařem :slight_smile:! Určitě je to vpořádku!! Ona nám napíše.
4. črc 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari 11 dnů do porodu jó:slight_smile:???? Já bych potřebovala rodit toho 20,můžeš mi to taky na tento datum nějak zprůměrovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !!!!!
4. črc 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Sakra, to ten výpočet komplikuje, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Eliskarenca je snad v pohodě, jen nám nemá jak dát vědět a ozve se až je pustí domů z porodky, určitě :slight_smile: Žádný problémy nejsou přípustný ;)

@chezzule V to já tajně doufám :grinning: Že bude nakonec při porodu mít do 3,5kg :grinning: Ale pravda je, že já se prý narodila v 38tt a měla jsem 3,5kg a mamina se narodila v termínu a měla 3,9kg, tak co bych nechtěla :slight_smile:
4. črc 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek