• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@snuflinka takže teoreticky by malá měla po kom podědit....u nás všichni do 3kil nebo lehce přes 3 kila.Ale já si připadám,jako slonice :grinning: tak kdoví,jestli je obřík nebo je tak akorát.Přece jen kdoví kdy porodím a do té doby může ještě dost nabrat.Ke konci porodu mimíšci prej nabírají nejvíc....tak snad to moc nebude.
4. črc 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari A kdy přijdu na řadu já? Jako nejraději bych už hned teď :grinning:. Jsem nervózní jak pes, protože jestli mi nějak blbě funguje placenta, tak by snad bylo lepší mít dítě už venku a pořádně krmit. Ne, už to beru líp jak včera, trochu jsem se uklidnila :wink: . Rodí se i menší děti, tak to snad nějak zvládneme.
4. črc 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Mě dneska Kubajs kníká celej den!! :unamused:
4. črc 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No, kdyby jen člověk věděl co jim je že?
4. črc 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Tak jsem koukala do očkováku a měla jsem porodní váhu 3300g :slight_smile: Manžel to v očkováku nemá, tak bohužel nevím...No podědit by měla po kom, ale u nás zase mamina i babička měly obří břicho a přibraly obě přes 20kg. Já mám bříško v pohodě - ne malý, ale rozhodně a dooost menší než bych čekala, nahoře 13kg...no uvidíme, jak velká kočička vyleze :slight_smile: Stejně s tím už nic neudělám :slight_smile:

@zlatelevizeedna Neboj, ajuse21 už to má taky za sebou, takže teď bych viděla tebe, pak chezzule...no a alemari mě nakonec předběhne a já tu budu strašit s teddylu, aby jí nebylo smutno :grinning: Jen doufám, že mě nepředběhne :slight_smile: No a lejlax to završí :slight_smile:
4. črc 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna kamarádku poslali rodit do specializovaného pracoviště, Amálka měla mít 1900g, všichni s tím byli smíření, nachystané věcičky na nedonošené děti i když to byl 40tt, Amálka měla 4200g, jsou to jen a jen odhady :wink: spíš bych věřila dobrému doktorovi, který pohmatem řekne kolik asi, než utz :dizzy_face:
4. črc 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teddylu
@snuflinka holky, nevím jak to zprůměrovat, nezbývá než rodit jak to pujde a až budete čekat třetí tak vám řeknu! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face:
4. črc 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snuflinka vidím že to máš taky naplánované, já říkám že ale poslední bude fakt lejlax :wink:
4. črc 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka To jó,nenechávejte mě tu samotnou :cry: :cry: :cry: ! Já ale musím rodit do 23 maximálně :slight_smile:! Ať z té porodky do toho 27.7 vystřelím,než se tam nahrnou ti rodichtivé maminky z celého okresu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !
4. črc 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak to mame stejny tip,jen aby lejlax nakonec neprekvapila
@teddylu No ja fakt uplne vidim,jak me predbehnes,kdyz Natalce se nechce :slight_smile:
4. črc 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka No abych nečekala nakonec na toho 27., jak chtěl manžel. Ale už taky vyměknul a říkal, že ani 7.7. nebo 17.7. není špatné :grinning:. Jako ještě aby si vybíral datum, to už je fakt moc :slight_smile:.
4. črc 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata.
Tak u mě opět příšerná noc:frowning2:! Poslední dobou toho moc nenaspím,je mi horko,na záchod už chodím tak třikrát a malá pořád kope!
Tak jaké máte na prodloužený víkend plány?
U nás jsou od rána přeháňky,tak to nevím co budeme dělat :unamused: !
5. črc 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka tak samozřejmé je,že je hlavní,aby byly ty naše holky zdravé a vpořádku.Na té váze už tolik nezáleží :wink: já to v očkováku taky nemám,ale říkala mi to moje mamka :slight_smile: já přibrala 19kg,ale prej to na mě není nikde vidět,že mám hodně na bříšku.Ale teď se už plním spíš vodou,jelikož na jídlo ani chuť nějak nemám.Jím hodně ovoce a dokonce i tolik nesnášenou zeleninu :slight_smile: co bych pro tu naši malou neudělala,aby byla zdravá :slight_smile:
5. črc 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky-dobré ráno :slight_smile:
u nás zase horko od rána,to zas bude den :frowning2: v noci se nám v ložnici ani vyvětrat nedalo,tak sem nespala zrovna nejlíp,furt upocená.Dnes zajedem k rodičům a omrknem hasičské závody,no snad nepadnu v tom horku :sunglasses:
5. črc 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Jo, já jsem pro naší malou klidně pro toho 17.7., protože 7.7. jsem já, tak aby se neopičila :grinning: Ale je mi to tak nějak jedno, jen bych chtěla, aby to byla ta Račice, takže porodit do 21.7., což bych snad měla...

@teddylu Pěkné ráno, já musím říct, že krom vstávání na záchod spím pořád jak zabitá. Úplně v tom čuchám, že malá bude potom zlobit, tak chce, abych se ještě vyspala :grinning: Jinak tady brutálně leje taky od rána, dokonce i s bouřkou...
No a já si teď hodlám užít krásný prodloužený víkend :slight_smile: Dneska s manželem na oběd a možná i do kina, zítra oběd s kámoškama, v sobotu oslava mého svátku a narozenin a tchýnin narozenin u tchýně, no a v neděli odpočinkový den s manželem :slight_smile: A tam začnu 40. týden a to by bylo, aby se ta Natulka nerozhodla jít nakonec ven :slight_smile:

@chezzule Je to zvláštní, viď, jak se jim člověk podřizuje už od té chvíle, kdy mají jen jeden milimetr :slight_smile: Já naštěstí miluju jak ovoce, tak zeleninu :slight_smile: Díky bohu, protože v těch vedrech se nic jiného jíst nedalo. Naštěstí se teď ochladilo, tak to dneska vidím i na nějaké normální jídlo :slight_smile:
5. črc 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka No tak naplánované to máš pěkně :slight_smile:!
Jo o tom spánku jsem slyšela opak,pokud hodně spíš,bude spát i miminko,tak to by bylo fajn né :grinning:?
Tady už neleje,teď během 15 minut se vyjasnilo a je krásně modrá obloha,tak jsme se rozhodli,balíme batoh a jdeme na komáří rybníky do lesa opéct si buřtíky k obědu.Snad dojdu tam i zpět,je to dohromady ca 10kilometrů :wink: !
Zítra máme taky tu mou oslavu,to pojedeme na chatu. Nějak jsem letos na ty své narozeniny zapoměla :grinning:! Přítel mi to připoměl až dnes :slight_smile:!
5. črc 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka můj si vymyslel udělat hamburger z mletého masa :grinning: ale že bych na to měla chuť-to zas ne.Jak mě zas bolí ty záda,tak mám pocit,jakoby se mi i žaludek scvrknul.Už sem taková zesláblá a to horko mě ještě dorazí vždycky.Těch pár dnů-teda kdoví kolik,když se jí nechce ven-je nějak nekonečných,oproti těm předešlým dnům,týdnům a měsícům :frowning2: už mám pocit,že sem z toho i protivná a podrážděná :frowning2:
5. črc 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak to já letos naopak :slight_smile: K svátku jsem od Natálky dostala odchod hlenové zátky, tak čekám, co bude v sobotu :grinning:
Krásně si to užijte, abys z tý prochajdy nezačala rodit :slight_smile:))
No s tím spaním - kéž by :slight_smile: My jsme s manželem prý byli oba hrozně hodní, pokud jsme měli plná bříška :grinning:

@chezzule Jako zlatý západní Čechy, tady bylo na chcípnutí jen minulý víkend a ty ostatní dny relativně pohoda, vůbec ti ty vedra nezávidím, to bych měla místo nohou balonky...deska mám kotníčky jak Popelka :grinning: Já už jsem taky taková nervozní...jsem jak na trní, každý večer jdu spát a říkám si, kdy mě asi probudí porod...pokaždý, když vstávám v noci na čůrání tak to samý...no už je to takový napnutý jak kšandy..
Hlavně se drž, dneska první termín, to si už Sonička pospíší a do týdne ji máš u sebe :slight_smile:
5. črc 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka jo kéž by,ale čímdál víc se bojím přenášení :frowning2: nejdřív se drala na svět,ale to bylo moc brzo a teď se jí nechce.I doktorka mi říkala,ať se snažím vše dělat,abych nepřenášela.Uvidím do úterka co bude,pokud nic nepřijde,mám přijít na kontrolu a tam se uvidí,jestli se třeba aspoň otvírám.No každopádně je to napínavé a také si pořát říkám,kdoví kdy,jestli to poznám a tak.Čím déle to trvá,tím více sem nervozní a už si kolikrát pokládám nesmyslné dotazy :frowning2: a do toho ještě každý den všichni "ty si ještě celá?" to mě fakt vytáčí,jako-bych to schválně zdržovala
5. črc 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule :angry: :angry: :angry: :angry: taky mě to už leze na nervy!!! Ty jsi ještě celá??? To se mě ti stejní ptají už od dubna...no já celá jsem , ale vám něco chybí se mi chce říct :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari tak tak,já mám sto chutí už někdy zařvat přes celý dům ať jdou všichni do háje,že až to bude,tak to bude.Akorát mě tím štvou a znervozňujou....navíc sem už taková rozmrzelá a mám sklony se vztekat,ale držím se.Holt už je to dlouho a počasí těhotným tady u nás moc nefandí zrovna :unamused:
5. črc 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,jak ste praly barevnou zavinovačku?nemám tam nikde cedulku,tak nevím,jestli ji můžu prát nebo jen v ruce nějak přemáchnout??
5. črc 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Zavinovačku jsem prala na 40, jen tam mám uvnitř kokosovou vložku na zpevnění zádíček, tak tu jsem vyndala. Cedulku na zavinovačce taky nemám, ale byla ta tom pytli, ve kterém byla zabalená a tam to bylo :slight_smile:
@alemari Jo, to bych taky střílela!!! Až se malá narodí, tak všem dáme vědět, tak nevím, co prudí :frowning2:
5. črc 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak jsem v lese neporodila :grinning:! Jen je tam dnes nějaké dusno,tak jsem měla co dělat,abych to s pupíčkem ušla :confounded: !
Teď už budu jen odpočívat a navečer si zajdeme na zmrzku a pak si ugrilujeme masíčko na balkóně.
5. črc 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, tak mě vytočili z tou otázkou i dnes!!!! ¨Kdy to konečně bude¨Víte co jsem odpověděla? LETOS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Tak to my na oběd ještě nevyrazili :frowning2: Manželovi se dopoledne ozvala paní na schůzku, takže musel odjet a ještě se nevrátil :frowning2: grrrr
5. črc 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ty jsi ještě dobrá koukám, já si dala vycházku až večer..Mě teda ty nohy napuchají čím dál víc, přes den to asi nikam nedám... :unamused:
5. črc 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tak včerejší kníkání dnes pokračuje!!!Ale asi je to horkem, dávám mu teď prso třeba každou hodinu a půl!
5. črc 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule normálně v pračce na 40st...
5. črc 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu To bude určitě tím horkem, chudáčci miminka :frowning2:
5. črc 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek