• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari Já si dala procházku zas včera ráno :grinning: Vzbudila jsem se opět v pět a v 6:15 mě měla vyzvednout tchýně na tu prohlídku do porodky...no a jako vždy přijela stejně až po 6:30 :slight_smile: Tak já v šest vylezla ven a půl hodiny jsem tady courala. Bylo krááásně :slight_smile:
5. črc 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Chudáček, když si vezmu, jak těžko to vedro snáší i dospělí, tak se ani nedivím, že to těžko snáší i děti. Nemůžou spát a je jim vedro :(.
5. črc 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka božínku!!!! Tchýně pro Tebe dojela? Moje nervy! Já kudy chodím tudy hledám, už jsem prošmejdila značkové obchody i sekáče, nikde normální tchýně neprodávají... :grinning: :grinning: :grinning: mě se včera vyloženě ven chtělo, bylo chladněji, ani ty opuchlé nohy mi nevadily...ale dneska mám kopýtka :grinning: :grinning: :grinning: asi nedojdu nikam :confounded:
5. črc 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky to vedro je děs!!Dneska je vůbec nějakej naprd den! Malej zas od rána protivnej, do toho v mezi čase uklízím, barvím si obočí, se zelenou maskou na obličeji sem tu lítala asi 2 hodiny :grinning: a přítel si leží na kanapi, klídeček pohodička!!!!Zítra dopo jedeme zase na chalupu, takže si naštěstí odpočnu! Jo a myslela sem si, že už mi končí očistky, protože už sem asi týden jen špinila a ono se to začíná zas nějak rozjíždět!!!Sakra já už se chci koupat :frowning2:
Těhulky myslím na Vás, s tím břichem to musí být děs, ale vydržte a užívejte si klidu :slight_smile:
5. črc 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je fakt šíleně, včera byl tak krásný večer(tedy aspoň u nás) bylo chladno, popíjeli jsme pivko(já citronové) úplná nádhera :slight_smile:
5. črc 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu U nás to samý... Hele, docela pomáhá čajík z fenyklu - slabej a troška cukru, asi to je žíža a ne vyloženě hlad... Malá mi ho pije dneska docela dost, nespí, ale neřve...
5. črc 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule já malýmu dala vodu, sice se napije, ale pak stejně řve! Teď už spí asi dvě hoďky, huráá :slight_smile: Teď sem se pěkně lekla, začal mě pípat monitor dechu, ale malej je v pohodě a pěkně oddychuje, jen se posunul v postýlce moc dolů :slight_smile:
5. črc 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Taky jsem z toho pěkně vyřízená,teď jsem hodinku a půl spala jak zabitá :grinning: a pořád jsem měla pocit,že ze mě něco vytejká :confounded: :confounded: :confounded: ! Byl to jen sen,škoda že né plodovka :frowning2: !
5. črc 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak už jste ale byli né??? To já bych hlady nevydržela :frowning2:! Malá jak má hlad,tak mi to dá najevo a já se musím okamžitě najíst,jinak mám až křeče do břicha :cry: .
5. črc 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vedro fakt šílený,koukám na teploměr a ukazuje mi tu na balkóně 36 stupňů,to se ani nedá nikam jít,ani na ten balkón vylézt :frowning2:! Pěkná nuda :angry: :angry: :angry:
5. črc 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak když mám chvíli čas s váma pokecat, všichni jsou v čudu :unamused:
5. črc 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu no to počasí stojí opravdu za prd...jsem ráda že lezu :unamused: holka mi ještě chrupká, tak se pak asi půjdeme svlažit k babí a k dědovi do bazénu...jinak snad už porodím :grinning: nééé to byla jen legrace, zatím to tak nevypadá, malému se ještě asi nechce :wink:
5. črc 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milushka88 já se tu koupu ve vlastní šťávě! Máme v bytě 30st :angry: Zítra pojedeme na celej víkend zase na chalupu, se těším....malej tam bude zase celej den hajat venku a v chalupě je tak 22 st :slight_smile: a hlavně žádný vaření a uklízení, je relax :slight_smile:
5. črc 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
relax, to je to pravé slovo :slight_smile: my máme v bytě 25st, tak jdu raději k našim ty mají v baráku asi taky 22st jakvy na chalupě, takže taky pohodička :slight_smile:
5. črc 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka @yesu dík za radu,zkusím ji vyprat,doufám,že se mi nějak nezmuchlá,nebo tak něco :grinning:
5. črc 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já taky spala, uvařilala jsem, uklidila, jen si lehla že spočnu a vzbudila se za 2 hodiny...a to jsem ráno spala do 8 hodin, ted jsem dopekla buchtu a čekám až se trochu ochladí at můžu ven :unamused: kluci by tak někde na koupák, ale v to horko spíš do lesa než se smažit mezi davy lidí, to by mi tak scházelo, aby mi domů dotáhli nějaký průjem nebo angínu, je toho ted nějak moc :rolling_eyes: .
5. črc 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu :grinning: :grinning: :grinning: ne v čudu, spíme i z břichama :sweat_smile: :sweat_smile:
5. črc 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari No já se vážně od odpoledne nudim :frowning2:! My jsme spali do 7h,nějak mi to nešlo. Tady je už chládek,zatáhlo se,začal foukat hroznej vítr,vypadalo to,že bude konec světa,spadlo pár kapek a z 36 stupňů bylo rázem 20 :slight_smile:! Ale jinak z toho nic nebylo! Barča se mi ale dobře točila v břiše,jsem říkala příteli,že chce asi ven,ale už se taky sklidnila :dizzy_face: .
Mojí sestřenky male3 roky) má ode dneška oparovou angínu,pusu plnou oparů a vysoký horečky a já s nima byla předevčírem 2 hodinky venku,tak snad se mi to vyhne :angry: ! To bych taky nepotřebovala,ale to bych s ním musela přijít do kontaktu přímo v propuklé nemoci né???
5. črc 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu to asi jo, je to sice lehce přenosné ale nepila s nima jsi ani nic podobného , leda by Tě pusinkovaly :grinning:. Je to těžké jak pro těhule tak pro maminy maličkých dětí, taky by s miminky neměly moc mezi lidi, jak tak malinké minčo dostane nějakou infekci tak je to opravdu průšvih :astonished:.tak si je tam ještě nechejme at jsou venku až bude líp! :dizzy_face:
5. črc 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ne né nepila jsem od nich a pusinky taky nebyly,tak snad to přežiju ve zdraví :grinning: ! No někdy bych byla ráda,aby už byla venku ale jinak si říkám,jen ať máš pořádnou imunitu,jak si psala :wink: ! Sosedka pod námi,co čeká taky Barču už je v porodnici 2 dny,tak jsem zvědavá kdy přijdou domů,myslím že to zaručeně poznám,až nás v noci vzbudí pláč v ložnici :sweat_smile: ! Potkala jsem jí když šla z monitorů a řekla mi,že se to doktorovi moc nelíbilo a že si má dojít pro tašku a vrátit se,tak už si jí tam nechali a je tady v Sokolově. Má tam známého doktora,tak to bude mít s protekcí :dizzy_face: .
5. črc 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu aha, tak snad nebudou problémy když monitory nebyly ok...mě ty monitory vždycky vystraší když má někdo špatný, mám ve svém okolí nedobrou zkušenost, nechodí se tam jen pro srandu králíkům...a pláč to je to poslední :wink:
Já jsem se doktora ptala že jestli to vydržím až do toho lva! No nemyslí si to :wink: Ale mě je dobře, mimi má nejspíš ještě hodně místa protože kope mooooc, to před porodem jsem takové pohyby neměla, spíš jen nějaké tlaky do stran a tak, ale toto je síla! :astonished: Jo, s tím donošeným mimčem to je vždycky lepší, samozřejmě čím je větší tím větší je hned na začátku potřeba kojit, ale to se dá vydržet :wink: ale, vyvrbit se může cokoli, nechme to na přírodě at to rozhodne, třeba budeme rodit v jeden den :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. črc 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu koukám že jsi natrfila na moje fotky kočátku :wink: Ta vložka do korby je super, co? :dizzy_face:
5. črc 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No vidíš a mě přítel po těch monitorech v Ostrově řekl,že mu to přijde zbytečný:frowning2:! Mě ale k tomu doktor nic neřekl,nic nevysvětlil,jen vím,že vrchní křivka bylo srdíčko a spodní kontrakce nic víc,ale ani jsem ten papír neviděla :frowning2: . A taky mi sestra řekla,že miminko není moc akční,že se mohlo víc hýbat :unamused: ! A co tam tedy může být špatnýho????? Já tomu tedy moc nerozumím :angry: :angry: :angry: !
Já si taky nemyslím že vydržím do LVA,vidím to tak za 10-15 dní,to by ale byla sranda,kdybychom nakonec rodily v jeden den :grinning: !!!
No vložka je super,jak jinak,v mercedesu vypadá všechno super :wink: ! Ale opravdu se mi líbí jen ta tvá bílá konstrukce a racer,koukala jsem o stránku dál,tam je vyfocenej topline tuším s na stříbrný a ten se mi nelíbí vůbec a ta konstrukce je hrozně slabá,takový párátka :frowning2: !
5. črc 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu mě se taky topline nelíbí...ale, má přehazovací rukojet, proto to kupují :wink: možná by chtělo vidět tu mou barvu na topline, třeba by to jinak vyniklo, když jsme obě na ty hnědé tóny :wink: mám ho v ložnici, pod prostěradlem, jen ty kola čouhají, tak to vždycky nadzdvihnu , kouknu na kočík a zase přikryju :grinning: :grinning: :grinning: ...
Moje kamarádka na monitorech zjistila že jedno z dvojčat už není mezi živými, kdyby tam nešla, přišla by i o druhé, protože by se otrávilo tou plodovkou špatnou, není to hloupost tam chodit. A taky se tam může zjistit případná srdeční nedokonalost, která by se hned po porodu dala řešit, což je moc důležité...Já chodím právě ke svému dr. na monitor, takže to vidím jak ten papír leze, slyším srdce i ty pohyby , všechno. Sestřička to komentuje, takže vím co se děje. Mám tam ty pohyby takové že to někdy vypne, což mě vždycky zarazí :grinning: a taky to je hlučné když mimi kope :wink:
5. črc 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari On to spíš přítel myslel tak,že jednou týdně je málo (teď mi to objasnil :slight_smile: ),to bych ale musela být na tom monitoru napíchnutá 24 hodin denně :frowning2:! No máš to dobrý,že ti k tomu sestřička řekne víc,to já tam opravdu jen seděla,pak mi to vypla,šla s tím papírem za doktorem a kdybych se jí pak nezeptala,tak mi snad ani nic neřekne :frowning2: ! Mě to tam taky jednou vypadlo,tak mi sestra zatřepala břichem a musela jsem si chvilku držet tu sondu,aby to zase naběhlo. Prý malá usla,ale když spí,tak snad srdce tluče dál :grinning: :grinning: :grinning: !
Jů ty ho máš doma,tak to bych na něj taky pořád koukala :slight_smile:! Já v krabicích u tchýně na skříňi :cry: ! Já jsem te´d našla stránky,kde prodávají nádherné bavlněné látky,tak chci za ten půlrok nechat ušít aspoň dva sety do toho sporťáku.
5. črc 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no mám ho doma, není u koho ho schovat :unamused:, ty látky myslíš na co? :slight_smile:
Mě se zdá jestli jsem to teda dobře pochopila , že to srdíčko bije u dětí moc malinkých rychleji a když se blíží k porodu tak se trochu mírní ten tep, takže možná i proto se chodí aby věděli jestli je mimi už zralé..ale, tu sondu si já držím celou půlhodinu ,jednou rukou držím hřbet mimča a druhou tlačím sondu na hrudník,jinak by jsme to ani nezměřily, je to malý rarach, vypadává to stále, fakt má asi ještě hodně místa :wink:. To jsem taky nepochopila že malá usnula a přetalo to monitorovat..... :confounded:
5. črc 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ty látky na tu podložku,madlo,deku a návleky na kšíry :slight_smile:! Šije to ta paní z MMB a můžu jí poslat i vlastní látku,ona mi psala kolik by jí bylo potřeba. Ona má tedy látek na výběr hodně,ale mě zaujaly ty na netu.
No já jsem nepochopila na tom monitoru nic :unamused: ! Já tam mám ty sondy dvě,to ty asi taky,ale musela jsem si držet jen tu spodní. Tak to já ani nepoznám,kde má miminko hřbet,vždycky přemýšlím jestli ta boule co mi vyjela na břiše je patička,nebo kolínko a to jí držím v ruce :grinning: !
5. črc 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné páteční ráno holky :slight_smile:!
Jak se dnes mátě,vypadá to opět na pěkný pařáček :sunglasses: ! My se chystáme na chatu a tak to zase vidím na koupačku,snad bude pořád tak krásně čistá voda,jinak do přehrady nejdu :frowning2: ! Zatím mi hlenová zátka neodešla,tak snad je ta děloha chráněná.
Tak hezký den všem :slight_smile:
6. črc 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Krásné narozeninové ráno, Luci :slight_smile: Já se chystám na oběd s kámoškama, včera byla z oběda spíš brzká večeře :grinning: Doma jsem musela něco pokousnout, takže jsme to trochu posunuli, ale nakonec to bylo moc fajn :slight_smile:
Užij si přehradu, to já i kdybych chtěla, tak už mám s koupáním definitivní smůlu :frowning2:

No a jinak noc šílená, někde v baráku okolo nás byl mejdan, takže mě ten řev pořád budil, fakt pecka :frowning2: Dneska mě i fest bolí záda, ach jo...jsem fakt zvědavá, kdy se malá přestane parádit a rozhodne se vylézt :slight_smile: Asi jí odpoledne budeme muset zase trochu popohnat :slight_smile:
6. črc 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Děkuji za přáníčko. Už mi všichni píšou né přání k narozeninám,ale ať mi to dobře dopadne :grinning: ,já ale dneska rodit nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ! Přeci nebudeme slavit narozeniny v jeden den :grinning: :grinning: :grinning: .
No tak dnes si oběd vynahradíš,pořádně se nadlábni :slight_smile:! Ty už máš tu zátku pryč dlouho viď? No já se taky trošku bojím,ale když koukám na předpověď a hlásí na západě 30 ve stínu a jasno,tak to asi bez té vody nevydržím :angry: :angry: !
Já dnes tedy malou opravdu popohánět nebudu :grinning: ,ale v noci jsem měla trošku bolesti v podbřišku,asi zase poslíčci :slight_smile: a bylo mi horko,tak jsem toho taky moc nenaspala :cry: !
6. črc 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek