• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu No já vylezla na balkon a je tam hic už teď, máme s holkama spicha v 11 v centru, tak se pomalu budu muset začít chystat, protože do centra autem nejedu, to nemá cenu...
No zátku mám pryč od neděle, ale otevřená na špičku prstu, takže mám být v klidu :slight_smile: Já jsem docela zvědavá, jestli se Naty nerozhodne vylézt zítra, abychom měly narozky stejně :grinning: No nechám to na ní...vzhledem k tomu, že jsme sexovat začali minulý týden a furt nic, tak fakt věřím tomu, že dokud ona neuzná za vhodné, tak nikam nejde :slight_smile: Ale v pondělí se chystám na úklid koupelny, tak to by s ní mohlo hnout...už nechci znovu v úterý na monitor do poradny a ve středu do porodky...
6. črc 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Chtěla jsem se zeptat, kam budete házet použité jednorázové plenky ... budete mít nějaký speciální koš?
Jinak ty bouřky jsou náročné ... včera večer jsem měla v bříšku vlnobití a asi 2x mě dost píchlo v podbříšku, jinak mívám často bolesti jako při MS.
6. črc 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3. Dilema kam s nimi mám také,vyvážejí nám popelnice jednou za 14 dní a to fakt stačit nebude. Jedna varianta je vždy večer,když chodíme venčit,vzít igelitku sebou a odnést do kontaineru na druhé straně obce,ale spíš uvazuju o částečném latkovani..ná střídačku,aby se ten odpad alespoň zmenšil. Uvidíme,jak budu stíhat,mám navíc tchyni po mrtvici,tak je to je masakr. Snad to nějak zvládneme.
6. črc 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Taky plánuji každý den použité plínky vyhodit, ale kam je po přebalování odkládat? Buď jsem uvažovala o speciálním koši Sangenic (ale jeho provoz mi přijde drahý, nevím zda to není zbytečné ...), nebo o klasickém kyblíku s víkem ...
6. črc 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 Já mám kyblik od barvy na malování,bude muset stačit. Do něj igelitku,kdyby něco chtělo vytect a večer vynést..ty speciální odpadkove koše jsou skvěle,ale odrazuje mě taky ta cena a provoz...snad to tak bude stacit,jak plánuju.
6. črc 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Což o to, já bych taky popoháněla, ale už to skoro ani fyzicky nejde, jak mě všechno tlačí a bolí :grinning:. No a taky v tom vedru, fuuuj.
6. črc 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Všechno nejlepší k narozeninám, užij si chatu.
6. črc 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu se jich příště zeptej jak to tam máte, ale měla bys vědět kde jsou záda, tak kde cítíš kopání jsou určo nožky a tam kde jsou takové ty tlaky bude zadeček a potom záda nahmatáš, nebo je ještě mimi malinké a toči se, nevím... :wink: Ty látky, já myslela že už máš ušito? :astonished:
6. črc 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka nooo, my měli taky mejdam na hřišti, mládež si to šinula kolem našeho aníž by tu byla cesta, zjistili že jsou tam kotˇata, sousedi tam mají taky nějakou havět, tak se tam tak rozkřikovali, vytahovali krílíky z králíkárny, což už nevydržel ani mužíček ani soused, vleteli tak oba jak tarzani v boxerkách až nám to ze sousedkou bylo k smíchu :grinning: :grinning: :grinning: mladí se tak vylekali jak je uviděli že ze řvem utíkali, ani nevěděli že do potoka místo na cestu :grinning: :grinning: :grinning: a to s eopakovalo ještě 2X, no noc snů :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka mně už to taky nebaví každý týden jezdit na monitor a kontrolu :frowning2:
6. črc 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna To tady se chystá bouřka :slight_smile: Teď jsem přišla z města z té dámské jízdy, tak ze sebe asi spláchnu pot a jde se na to :slight_smile:

@alemari Koukám dneska se v noci fakt dařilo :grinning: :grinning:

@chezzule Povídej mi o tom, navíc jak mě chtěl vidět ten primář, tak jsem byla na monitoru v úterý u svýho doktora, ve středu v porodce. No a teď jdu v úterý naposled ke svýmu MUDr., monitoru se určitě nevyhnu. No a protože už si mě zaevidovali i v porodce, tak tam musím na monitor ve středu. Navíc v té porodnici ten monitor děsně hrotí, musí být 30 minut pěkného záznamu, což s mým dítětem, které buď spí, nebo před tou sondou uhýbá, není žádná sranda zvládnout :frowning2:

Jo a dneska už mi třikrát volala babi, jestli jsem doma nebo rodím!!! Tak jsem psala mamině, že až přijedou v neděli z dovči, ať jí ten mobil seberou a hodí do potoka, nebo to pojedu udělat sama!!!
6. črc 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka no to asi byla noc, né jen u nás!!! Babi volá, jo? Už jsem tu psala jak mi to leze na nervy to vyptávání kdy to už konečně bude....!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: LETOS!!! :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari já si to hrozně užívám :slight_smile: jsem taková nadopovaná pozitivní náladou :grinning: akorád teda uplně jinak koukám na Natálku,pořád jsem jí viděla jako miminko a teď je prostě velikánská holka co má svojí hlavu :slight_smile:
6. črc 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata taky jsem měla toho staršího za mimíska mojeho malinkého, a když došel do porodnice a sehnul hlavu nad postýlku tak mi přišlo že jí má velkou jak kopačák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jojo přesně :grinning: přijde mi taková VELIKÁÁÁNSKÁ :grinning:
6. črc 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata ted jsem zvědavá jak budu reagovat až se mimi narodí a dojdou ti dva, budou mi připadat že přišli z práce!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari :grinning:DD i to je možný :grinning:
6. črc 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata a jak to jinak zvládáš? Domácnost, kojení, a td?
6. črc 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 gratulace beruško :slight_smile:
6. črc 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari mimčo je hodný,budí se jen na jídlo...teda teď řádí dopoledne v době vaření :grinning: asi ví,že jsem se v tu dobu rozčilovala :grinning: a pak má ubrečenou hoďku po koupání,jinak je boží,takže mám čas na tu starší a i na domácnost :slight_smile:
6. črc 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata jo, ty ubrečené hodky kolem koupání, to asi jinak nejde, dáváš nějaké kapky nebo co se to doporučuje na bříško?A jak často se ti kojí, jak se vzbudí nebo budíš?A co ty horka, chodíte ven nebo máte zabedněno at to ten byt nevyhřeje :wink:
6. črc 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Nudu si užívej! Já bych se taky chtěla nudit, aspoň chvilku :grinning:
6. črc 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 já je házím normálně do koše, co máme v kuchyni a vynašíme ho každý den...
6. črc 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu všechno nejlepší :slight_smile:
@natykata užívej si hodný dítko :wink:
Zdravím Vás holky, my sme zase odjeli na chalupu, přece jenom, co chcete v bytě dělat, když je tam 30st.!!Tady mi aspoň malej líp spí a já si můžu odpočnout:slight_smile:To moje hodný dítko totiž už třetí den přes den nějak nechce spát! Kde jsou ty dny kdy spal od kojení ke kojení??!!Dneska třeba vstával o půl 8, pak spal jen v autě asi od 10 do 12 a pak usnul až o půl 4...
6. črc 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Jo jo děkuji za přáníčko! No a chatu jsem si užila zase perfektně a i si řádně zaplavala :slight_smile:! Ale jen dopoledne,když ještě byla nádherně čistá voda,odpoledne už tam nebylo k hnutí a voda od lidí zakalená jako prase,tak to už jsem neriskla :frowning2:!
6. črc 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No ušito nemám,ještě jme toho spoustu dokupovali,tak na to nebyly peníze. To budu řešit teď,než malá půjde do sporťáku :wink: !
Tak tlaky a prdelku cítím,ale jen mě matou ty kopance do stran,jestli to jsou chodidla,nebo třeba patička,to nepoznám :grinning: !
6. črc 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Díky za přání :slight_smile:! Nudu si nejde užívat,ale chápu to. Teď už bych chtěla mít malou venku a užívat si jí a až tu bude a bude pořád plakat a já budu vyřízená,tak bych si tu nudu aspoň na hodinku taky vychutnala :grinning: :grinning: :grinning: ! Ale nejde mít všechno,hlavně ať už mám ten porod zasebou,to jediné mě začíná děsit :cry: !
6. črc 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 Tak já mám ten koš na pleny diper cham (teď nevím jestli jsem to napsala dobře :grinning: )! Je na obyč. sáčky,proto jsem ho taky pořídila,jinak ty náplně do těch košů jsou pěkně drahý :frowning2: a vejde se do něj 30 plen,cena byla 990kč v akci,jinak je kolem 1300kč. Budu ho mít v koupelně vedle přebalováku a ca jednou za dva dny vynesu :wink: .
6. črc 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no, chodidla, lokty, ručičky, když se podíváš do knížek jak je tam zkrčená tak ti to bude jasné :sweat_smile:
6. črc 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu M ně říkali, že horní sonda monitoruje kontrakce a spodní sonda je na srdíčko :slight_smile: No a když dělá malá bengál, tak si ji taky musím přidržovat, jinak bychom neměli vůbec nic :grinning:
6. črc 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek