• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu neboooj to zvládneš!no stress :wink:
6. črc 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Jasný jak jinak :grinning:! Budu muset minimálně 18 let :wink: :wink: :wink: ! Já mám teď pořád sny,jak asi Barča vypadá,jestli nebude ošklivá a hlavně aby byla zdravá,už bych jí chtěla vidět kočičku :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: !
6. črc 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Aha já si měla držet tu spodní a mě se tam malá právě moc nemlela,spíš spinkala :slight_smile:! No a ty kontrakce jsem měla do 10,ale když na mě promluvil přítel a já mu odpovídala,tak mi to vylítlo i na 20,tak to taky nechápu :frowning2:! No další bude v úterý,tak se na to víc optám,teď tam na mě moc času neměli!
6. črc 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já myslím, že každé mamince se líbí to její miminko nejvíc :slight_smile: já sem taky na začátku říkala, že náš Kubíček je extrémně hezkej :grinning:
6. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Ahojky holky ještě jsem neumřela...ale prostě se nemůžu za celý den dostat na MK jsem z toho všeho vyřízená...Ale už si pomalinku začínám zvykat, že mám malého...ale pořád mě nebaví vstávat a kojit a přebalovat já u toho totiž v noci uchrápávám :grinning: máte to taky ?...
6. črc 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vecer je tu nejaka??
6. črc 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky je 3:24 hod. ráno a tady se stále nespí :grinning:
7. črc 2012 ve 03:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Teda Luci,ty si koukam uzivas!
Ja se vzbudila ve 4:40 a cumakuju tu,hrozne me od vcera boli zada a to me nebolela skoro cely tehu,ten konec je fakt skvost!
@teddylu Mne se o Naty taky ted zda poslednich nekolik noci.Ale o porodu ne :slight_smile:
7. črc 2012 v 05:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu A ta paní šije jenom do Brio Go nebo i do jiných kočárků? Že bych si taky nechala něco spíchnout :slight_smile:.
7. črc 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Jo, záda mě včera bolela taky pekelně a dneska v tom pokračují :frowning2:. Už ani nevím, jak si mám sednout/lehnout, aby mě nic netlačilo. Nejlepší je na to chodit, ale to mám zase pocit, že mi praskne pánev.
Mimochodem, vše nejlepší k dnešním narozeninám, nejraději bych ti už zařídila spřízněnou osobu narozenou ve stejný den :grinning:.
7. črc 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Všechno nejlepší k NAROZENINÁM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ! Hlavně hodně lásky,štěstí a zdraví pro tebe i maličkou :wink: !
Ta a mě se dnes přímo o porodu zdálo :frowning2:! Byla jsem na pokoji s holčinou a té přišel přímo na pokoj dělat zákrok doktor,kterej měl sotva týden hotovou atestaci! Přinesl takovej dlouhej drát a že jí nejdřív píchne vodu,tak jí ho tam vrazil holka chudák zařvala bolestí a pak se v ní hrabal. No nakonec pro ní přijel zřízenec a odvezl jí na sál,pak už se vrátila s miminkem :grinning:! No a v tom sem se já vzbudila,už na mě nedošlo :cry: !
Dnes to je uplakanej den,od rána tu jen prší,tak dnes bude velkej grunt,to se fakt těším :angry: :angry: :angry: !
7. črc 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Jasně že i do jiných :slight_smile:! Tady je na paní odkaz,je moc šikovná.
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=62248
7. črc 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Hned tam mrknu a uvidím, jestli budu potřebovat něco pořídit :grinning:. Mám nějakou nákupní náladu, zase...
To upršené počasí ti závidím, tady sice sprchlo přes noc, ale teď už je venku zase úplně jasno, nevidím ani jeden mráček a začíná to péct.
7. črc 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna No jsem to nějak přecenila! Jasno sice není,ale už neprší a asi se to i protrhá a bude taky pařáček :grinning: !
Já bych dnes taky nakupovala,ale něco pro sebe,nějakej hadříček,všude lákají na slevy,tak se asi vydám něco ulovit :slight_smile:. Vršek mám pořád 38 M,tak nemusím ani zkoušet :wink: . S kalhotama by to bylo horší :angry: :angry: :angry: ! Boky a zadek mi nakynul pěkně :grinning: .
7. črc 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Já už si asi měsíc říkám, že bych si ráda pořídila nějaké pěkné letní šaty, ale zatím jsem a) na nic, co by mě uchvátilo, nenarazila, b) už si pomalu říkám, že to nemá cenu. Po porodu budu muset nejspíš dost obměnit šatník, protože se do ničeho nevlezu, takže si počkám. Připadám si jako nakynutá hrouda a to není na pořizování nových hadříků zrovna ideální rozpoložení :grinning:.
Je fakt, že jsem dneska nějaká rozmrzelá od rána, jak mě bolí záda, takže bych nějakou tu radost potřebovala :grinning:.
7. črc 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna @teddylu Holky děkuju :slight_smile:)) My se teď chystáme do Teska mrknout na nějaký oblečení a hlavně splašit kytku pro tchýni, ta má narozky v pondělí a zítra jedeme přát, to už pěknou kytku neseženem...no a oběd pořádně nestihneme, tak si koupíme něco do ruky a pak udělám k večeři žemlovku :slight_smile:
Ale ty sny už jsou teď asi normální...protože jako holky já nevím jak vy, ale já už nedokážu myslet na nic jinýho...fakt doufám, že do tý příští neděle porod proběhne...Včera jsme nakonec nevyháněli, ale dneska bych to celkem i viděla...aby si malá nemyslela, že tam bude ubytovaná napořád :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a začala jsem včera s pozitivní sugescí, že budu mít rychlý a pohodový porod :grinning: Tak jsem na to zvědavá :grinning:
7. črc 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!Tak se hlásím :slight_smile: :slight_smile: ,včera nás pustili s malou z porodnice.V pondělí v 15.01 se nám narodila Eliška,vážila 3010g a měříme 49cm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Je to naše štěstíčko,máme z ní moc velkou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Porodila jsem normálně,ikdyž ke konci měla malinká omotanou pupeční šňůru kolem hlavičky,ale dokončil se porod bez sekce.Odrodila jsem za 2 a 3/4 hodinky,což je supr.Blíž Vám vše popíšu,až bude chvilka :wink: .Ještě nám někdo porodil :wink: ?Později si Vás dočtu.Zatím se mějte mooooc hezky!!!Pa
7. črc 2012 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@eliskarenca Moc velká gratulace k Elišce,hlavně že jste obě v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Pripojuji se ke gratulantum,ať vám Eliška dělá jen radost a je hodná.
7. črc 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Gratuluji a je super, že Eliška šla na svět tak rychle.
7. črc 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka já jsem se teď vyspala jsem zase o.k a večer k.o :grinning: jinak užívám...chrápu u kojení...a dotoho má malej opruzeniny...takže je to hustý...člověk se pořádně nevyspí :grinning:
7. črc 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Moc moc gratuluji,tak jsi to nakonec bez císaře zvládla a bylo to rychlý,tak to je hlavní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
Tak ať vám Eliška dělá jen samou radost a je zdravá :slight_smile: . Už se těším na fotečku a zážitky z porodu!!!
7. črc 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Gratuluji a přeji hodně zdravíčka!!!! :slight_smile:
7. črc 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
snuflinka, @teddylu holky, dodatečně vše nejlepší k narozkám!
7. črc 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
V tom vedru se mi vůbec nechce zapínat PC a raději ležím na zahradě pod stromem. Mrzí mě, že se nemohu vykoupat, to je šílený úděl :frowning2: Vždy se těším na večer, to je u nás obvykle obouřka a pročistí se vzduch :slight_smile:
7. črc 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka @teddylu taky se přidávám s přáním všeho nejlepšího holky :slight_smile:
7. črc 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax já radši ven nelezu,včera mi to stačilo....u nás byla včera bouřka i déšť a dnes je od rána zase hrozné vedro... :frowning2: za trest
7. črc 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule
@lejlax
Děkuji za přáníčka děvčata :slight_smile:!
7. črc 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chezzule Přesně takové počasí je i u nás, ale ty večery jsou nádherné, ráda i zmoknu :slight_smile: Dnes pokud nebude bouřka, chceme opíkat, tak jsem zvědavá. Přítel je v práci, proto nevařím a na jídle se odbývám :grinning: Raději si dám meloun a to pak máte vidět jak vypadá moje břicho :grinning: :grinning:
7. črc 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak ti tu hodím nějaké látky,které jsem si vybrala na ten tuning kočárku. Střechu ale nechám udělat jednobarevnou,to by byla už moc velká divočina :grinning: ! Tyhle látky budou na ty podložky,deky,madlo a potah na kšíry. Je to ze stránky veselá jehlička a cena metru látky šíře 120-150 je okolo 250kč a to jde né? Tak jaká se ti líbí???
7. črc 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek