• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@lejlax já ted jím taky spíš víc ovoce a zeleninu než normální jídlo.Není chut.My opékali předevčírem u mých rodičů a tam nás stihl déšt,ale také z toho moc nebylo jako včera.Mohlo by propršet klidně celý den,ale bohužel předpovědnic takového neříká...
7. črc 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli já u nočního kojení taky podřimuju a na Koníka taky čas moc nemám :slight_smile:
@eliskarenca Velká gratuluce :slight_smile:
7. črc 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já bych hneeeed brala tu hnnědou s kvítkama, druhá řada první vzor i do toho mojeho!!!! :grinning:
7. črc 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca holky!!!! Já se o vás bála!! Třikrát sláva Elišce, gratuluju moc maminko!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax @chezzule :slight_smile: Děkuju :slight_smile:
@eliskarenca Moooc gratuluju tobě i Elišce, že jste to holky tak dobře zvládly!!! Jinak porodila ještě ajuse21 a jinak jsme zatím všechny vcelku :slight_smile:
7. črc 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka To je krásná zpráva :slight_smile: myslím, že čekali chlapečka. Doufám, že ji moc netrápili a měla snadný porod! :slight_smile:
7. črc 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jó tak jí ber :slight_smile:! Já objednám tři příští měsíc. Pak ten další to nechám ušít.
Jinak já jsem dnes jako před explozí :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! Je mi hrozně divně,dělohu mám snad až v krku,všechno mě hrozně tlačí,chce se mi zvracet,to je den fuj! No teď jsem si na hodinku a půl lehla v domnění že se mi uleví a prd,ani na jednom boku jsem nemohla ležet,páč jsem umírala na ty žebra a to mě to v leže vždy povolilo a dneska nic co to je???? Že by už na mě šel porod???? Jak se to projevuje?????? :grinning: :confounded: :grinning: :confounded: :grinning:
7. črc 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Prý to poznáš, až to na tebe přijde, tak se to projevuje :grinning:. I když, včera jsem mluvila s maminkou a ta říkala, že byla ráda, že byla před oběma porody už hospitalizovaná v nemocnici, protože by to asi bývala nepoznala :slight_smile:. Že prý ji kontrakce ani nějak nebolely, až ty poslední... kéž by to bylo dědičné :slight_smile:. Ale říkám si, že bych brala, aby mi aspoň zcela prokazatelně praskla voda, abych věděla, že mám vyrazit do porodnice.
7. črc 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna No právě aspoň ta voda :slight_smile:! Já nevím co se to děje. V břiše mi i tak divně škrundá :frowning2:! Jak to má člověk poznat,když ten stav ještě nezažil :unamused: :unamused: :unamused: !
7. črc 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Divné škrundlání, tvrdnutí a občasné píchnutí už se snažím ignorovat, protože jinak bych jezdila každý den tak třicetkrát :grinning:. Navíc posledních pár dnů furt lítám na záchod, i přes to železo co beru. Prostě už mi přijde, že to tak chci mít za sebou, až z toho mám všechny příznaky :grinning:.
7. črc 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No co, za chvilku se oblíknu, vezmeme nějaké pochutiny a půjdeme k našim grilovat, tak třeba aspoň přijdu na jiné myšlenky. Člověk se nějak zabavit musí, ale jak jsem nervózní, tak to jde čím dál tím blběji.
7. črc 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna No teď jsem si sedla na záchod a už jsem si říkala,za chvilku zavolám na přítele,ať volá sanitku,že rodím do záchodu :grinning: :grinning: :grinning: ! Nakonec mě to ale přešlo,jen když jsem si pak zase stoupla,tak jsem ucítila hroznej tlak na konečník,ten je už ale taky pryč.
To je přesně ono,jako když jsme se snažili o mimčo. Každej měsíc jsem si vsugerovávala příznaky,že jsem těhotná a trvalo to půl roku a pak jsem to nakonec ani nepoznala :grinning: :grinning: :grinning: !
7. črc 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu já ty podložky budu řešit až to bude aktuální, jak se znám tak by se mi za tu dobu líbily ještě další čtyři...ale pokud seženu hnědofialové kroužky nebo puntíky tak beru hned, to je taková moje vize :wink:
Porod, no pokud Ti to začne jako mě tak se určitě nespleteš a vyrazíš včas...stahy po 3 minutách, křížové bolesti, prujem, sevřené třísla, mdloby, bolesti do nohou při stazích....nevím co si vybereš :grinning: :grinning: :grinning:. Mě taky tvrdne břicho, ten stav co popisuješ už mám za sebou, mám z břicha malou kupičku dole nad stydkou kostí, dýchám v pohodě, takže to odhaduju na 5 až 10 dnů do porodu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem se vrhla na úklid, utřela jsem prach, vyluxovala, setřela......., ale nevařila jsem :slight_smile: Možná se stavím ještě do obchodu pro meloun :slight_smile: mňams
Čtu si tady vaše projevy těla, zda to jsou známky počátku porodu, naštěstí ještě nic takového neregistruju a raději bych to poznala až praskne voda :grinning: Mám před sebou cca 19 dní do termínu, snad ho nějak dodržím :wink:
7. črc 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
10 dní do TP :slight_smile: Kdo je na tom podobně? :wink:
7. črc 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax já mám 22, ale už mi to břicho dneska sestoupilo, jak se říká öpadlo¨jinak nic jiného...
A uklízet neuklízím ,pááč není kde :grinning: :grinning: :grinning: musím si ještě počkat až bude hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No tak to je jasný, kdo bude další :slight_smile: Já to říkala, že mě předběhneš :slight_smile: Mně se krade dolu nějak nenápadně :slight_smile: Ale klesá :slight_smile: A jak to vypadá s tou rekontstrukcí? Už se to chýlí ke konci?

@lejlax Jj, mají Dominika :slight_smile: Měla termín 1.7. a 3.7. jí v poradně praskla voda a malej se narodil tuším někdy po poledni :slight_smile: Prý to bolelo fest, ale bylo to rychlý :slight_smile: Takže šťastná to žena :slight_smile:
7. črc 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari No to mě teda podle tvého popisu čekají pěkné věci :grinning: :grinning: :grinning: ! Mdloby to né!!! Takže tohle byl jen slabý odvar toho co ještě nastane před porodem :frowning2:! Mě přijde,že mi to břicho leze spíš nahoru než dolů,už ho mám skoro u krku :confounded: . Přítel mi dnes říkal,že si myslí že budu ještě do půlky srpna přenášet,ten mi teda přeje taky pěkný věci,už teď mám pocit že prasknu,co za měsíc :angry: ???
7. črc 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@lejlax
Holky já mám 23 do porodu,já budu fakt nakonec poslední :frowning2:! Taková doba ještě,ty poslední dny se neskutečně vlečou,ale co se vleče neuteče že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !
7. črc 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já 5 dní...ještě mi ani břicho nezačalo tvrdnout,jen cítím,ze ten malej mizera jde dolů..ve čtvrtek se má ochladit,tak disciplinovaně čeká :wink:
7. črc 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já mám termín za pár 8dní,ale vypadá to,že všechny mě předběhnete ještě....a vleče se to opravdu neskutečně :frowning2:
7. črc 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara89 TP mám 17.7. :slight_smile:
7. črc 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám TP dneska :grinning: Malej byl dneska přes den docela hodnej akorát teď po koupání byl nějak protivnej, ale už zase spinká :slight_smile:
Pořád mám problém jak poznat jestli ho bolí bříško nebo má hlad!?někdy ho kojím z jednoho prsa dvacet min a je spokojenej a jindy ho nakojím a jak do dám brknout začne se kroutit a kvílet a já nevím jestli má ještě hlad nebo jestli ho bolí bříško....když mu dám ještě z druhýho prsa vždycky se přisaje a ještě pije, ale pak zase hodně blinká, tak nevím :unamused:
Teď si jdem opíkat špekáčky:slight_smile:
7. črc 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu ty mi prosím ťe vysvětli, jaktože mśš tak vysoko břicho, když už 2 mřsíce cítíš malé hlavičku mezi nohama !!!! :grinning: To má ty nohy natažené nebo tak dlouhé? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka tak rekonstrukce ještě trvá, musím vydržet!!! Ale, jestli to bude holka tak asi čeká na novou koupelnu, doufalm že se dočká :grinning: To by mě taky zajímalo kdo bude teď, je jich tu ještě hodně co mají termín předemnou :dizzy_face:
7. črc 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari No to já právě netuším :confounded: :confounded: :confounded: ! Nejdřív jsem jí opravdu cítila jen v dolní polovině břicha,ale teď už mě kopne i pod prsa,to bude asi modelka s dlouhýma nohama,tak snad mi bude stačit do porodnice velikost 56 :grinning: !
7. črc 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu a doktorka ti řekla že hlavička naléhá? No ty si mi teda dala....snad se mi nenarodí dítě z krátkýma nohama :astonished: Ani mi mimi nenaléhá, ani žebra mě netlačí!!!! Chápeš to? A to jsem menší než ty!!!! :grinning:
7. črc 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino Mně taky netvrdne :slight_smile: A taky bych brala čtvrtek,tak schválně
@alemari To víš,Lucka bude mít místo mimča žirafku po mamince :slight_smile: No máme termín před tebou,ale ty budeš mít třetí ;)
7. črc 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Né že naléhá,ale už ve 22 týdnu na velkém UTZ v genet.centru mi doktor řekl,že mám malou natlačenou hodně dole,pak jinej doktor v tom 30 týdnu totéž(tam už byla dolů hlavičkou),prostě má tu dělohu níž než normálně bývá :unamused: ! No a moje dr při vyšetření čípku hlavičku cítí prstem a já taky,je na volno(není tam ještě zaklíněná) tak 7cm od vchodu do pičuny :grinning: :grinning: :grinning: !
7. črc 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Jó žirafku :grinning: :grinning: :grinning: ! A má jí i na postýlce a koberci :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak když bude dlouhá,tak ať je aspoň hubená,ať se mi dobře rodí :wink: . Ta mi teď zase dává,to je močák,žebra,tlaky na pupík,holka tam má diskotéku :grinning: !
7. črc 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek