• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Ahoj holky! Mohu Vás poprosit o názor ... radu ... ? Nenechávali jsme si říci pohlaví a je to neskutečné, ale stále nemáme vybrané jméno pro holčičku ... zatím máme jasno jen u kluka. Jaké jméno se Vám líbí a hodí k příjmení Burianová? Eliška, Zuzana, Adéla, Aneta, Barbora ... ? :slight_smile: Díky za názory :slight_smile:
7. črc 2012 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@helen3 No mě se líbí Barbora,tu čekám i já a příjmení bude mít Boudová :grinning: ! A Burianová k tomu jde taky pěkně BB :wink: . Ale i ta Eliška by se pěkně hodila :slight_smile: . To tě tedy obdivuju,že jste si to nenechali říct!!! A pro kluka máte vybrané jaké????
7. črc 2012 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Tak to se Vám Barborka hodí suprově! Pokud to bude kluk, tak to bude Adam :slight_smile:
7. črc 2012 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu Tak jak mi řekla kamarádka - ve finále nejhlavnější je obvod hlavičky,jak tlustý má bříško je u porodu jedno :slight_smile:
Diskotéku máme taky: močák,žebra a před chvílí zas ty bolestivý tlaky rukama i nohama...A ty záda mě bolí skvostně,ale to už přežiju :slight_smile:
7. črc 2012 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka No musíme to přežít :slight_smile:! No a tý hlavičky se právě bojím,přítel má velkou hlavičku po dědovi :dizzy_face: a malá na fotkách z UTZ vypadá jako jeho kopie když byl malej a velkou hlavičku měl při porodu také(co říkala jeho mamka)!
7. črc 2012 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@helen3 Adam je krásný jméno,my jsme měli pro kluka Lukáš nebo Jakub :wink: !
7. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu taky hezké :slight_smile: mě se líbí více klučičích jmen, ale z tich jmen pro holčičku si nějak nemůžeme vybrat ... ale manžel momentálně favorizuje Zuzanku :slight_smile:
7. črc 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@helen3 No tak vidíš tak aspoň jeden z vás má vybráno:slight_smile:! Já mám ke jménu Zuzana osobní averzi,tak tu já bych nedala za nic na světě :grinning: :grinning: :grinning: !
7. črc 2012 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu :slight_smile: to je jasné ... každý je proti nějakému jménu zaujatý ... holt osobní zkušenost! :grinning:
7. črc 2012 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka To mě taky zajímalo, jak to je, jestli je ta hlavička nejhorší a nebo pak ještě ramínka třeba :slight_smile: Tak uvidíme, jaký budou naše zkušenosti, už nás tady bez miminek moc není co ?? :wink:
7. črc 2012 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Tééda takový krásný látky, takový pěkný veselý :wink:
7. črc 2012 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zlatuzka slyšela jsem, že nejhorší je hlavička a potom to jde samo ... :slight_smile: kdy máš termín?
7. črc 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Abych nebyla poslední já, malá asi nechápe, že musí na svět vylízt jinudy než bokem :grinning: :grinning: A bříško mi taky nesestupuje, už chci mít tu naší holčičku v tý osamocený postýlce, sakriš :confounded: :grinning:
7. črc 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@helen3 Tak snad jo :slight_smile: Jinak termín podle menstruace 13. července a podle utz nějak 19. července,ale bude to asi dýl, si myslím :unamused:
7. črc 2012 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatuzka já mám termín17.7. a už mám i za sebou planý poplach :confounded:
7. črc 2012 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu aha, já ještě hlavičku na poslední kontrole sestouplou neměla, taky je hlavou dole už dlouho, ale není ještě v pánvi, to bych poznala :unamused: No jsem zvědavá na čtvrtek co mi řekne, jestli se konečně začínám otvírat nebo aspon čípek se krátí neo něco! :sweat_smile:
7. črc 2012 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka to si dovolím nesouhlasit z tou hlavičkou....porodila jsem hlavičku na tři zatlačení, ale ramena jsem nemohla udýchar a trvalo to dlouho, hlava není směrodatná :wink:
7. črc 2012 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka jo, Lucka, ta musí mít vždycky něnco origoš :grinning: :grinning: :grinning: to asi těma kopýtkama dostává rány do žeber, nebo tam má modelku, z dlouhýma nohama, a už má i podpadky obuté :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face:
7. črc 2012 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@zlatuzka Ty látky jsou nádherný všechny,to je něco vybrat jich jen pár :cry: !
Termínek máš brzy,to už budeš mít za chvilku malou u sebe,poslední budu opravdu já,cítím to v kostech :grinning:! Taky mám často pocit,že mi malá vystřelí z bříška.
No je nás tu pomálo bez miminek,ale holky píšou,že si to máme ještě s bříškem užívat,to rychle zapoměly jak je ten konec s tím mega pupíkem náročnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:!
7. črc 2012 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@helen3 Zuzanka se mi líbí, nebude jich plná školka si mymslím :grinning:
7. črc 2012 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@helen3 Tak to my ještě naštěstí ne ten poplach,ale zase jsem před měsícem byla v nemocnici na 10 dní, aby se malý trochu vykrmilo bříško, ale to se naštěstí povedlo :slight_smile: Tak držím pěstičky, ať už pak jedeš nprmálně na porod a máš to překvapeníčko u sebe :wink:
7. črc 2012 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
koukám koukám do papírů z genetiky a mám první termín dokonce 13.7. což už se blíží!!!
7. črc 2012 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari NIIIICCCCC,ty budeš nosit až do vánoc :grinning: :grinning: :grinning: !
No a ty myslíš že podle toho co mi říkali doktoři,že jí mám sestouplou v pánvi??? Bylo mi řečeno že mám nízko dělohu ale o pánvi nepadlo slovo,já jsem už z toho magor. Jediný čím mě dr potěšil,že to vypadá na dobrej porod,že je pěkně připravená :wink: !
7. črc 2012 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu tak já nevím jak to popsat, ale když máš sestouplou hlavičku tak cítím při chůzi i v leže to je jedno ,že máš pánev plnou, takové tlaky, ale též by se ti mělo líp dýchat, néé kopance až někde do žeber, tak nevím...jakoby to břicho níž, místo pod prsama.. :wink:
7. črc 2012 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu To teda, to už píšou jen tak, aby nás trochu rozptýlily :grinning: Ale už to je fakt děs a to mám prý bříško malý, na to, že mám za chvilku termín. Ale dost mě taky, jako tebe , bolí záda, žebra a jsem taky pořád na záchod a to vstávání mi dává dooost zabrat, jo a taky mi otékají nožky a ruce chjo chjo :frowning2: A to bydlíme v rodinným domku, mamča s přítelem v 1. patře a my nad nima a nahoru máme strašně prudký schody, sice jsem na ně zvyklá,ale s tím batůžkem děs :unamused: :slight_smile:
7. črc 2012 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Co ty to zase píšeš o té hlavičce :grinning: ! Zase strašííííííííš :stuck_out_tongue_closed_eyes:! No ale co, modelky mají hubený ramínka,tak to bude pohodička né :wink: :wink: :wink: ! No a žirafa zase dlouhej krk,tak jí budou mít za co tahat ven :grinning: :grinning: :grinning: !
7. črc 2012 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky mohu??
7. črc 2012 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Já nic necítím,žádný tlaky,občas jsem měla to brnění ve spodku,když jsem vstala z tvrdé židle,ale teď se mi to dlouho nestalo. Tak já jsem asi divná,hlavičku už mám skoro venku ale nic mě netlačí. Já to říkám pořád příteli,půjdu jednoho dne ráno na záchod,zatlačím a do mísy mi vypadne Baruška :grinning: :grinning: :grinning: !
7. črc 2012 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu vidím, že hůmor ti nechybí, Ty budeš v klidu, malá vyleze a ty si ani nevšimneš :grinning: :grinning: :grinning: já jsem měla trochu problém u druhého vytlačit ramena, není to jen o hlavičce, ale je fakt že on má tu postavu doted po tatínkovi, široký hrudník..
Ty si v podstatě můžeš dát do porodního plánu: nestříhat, hlavu vytlačím a kdyby byl problém, zatáhněte za krk, má ho dlouhý dost :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2012 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
7. črc 2012 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek