• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Jejda:slight_smile: Tak já váhala jestli ten co máš ty, nebo ten s kočičkama:grinning: Kočičky vyhrály:slight_smile:
16. dub 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule my máme kočičky doma, tak na kočárek jsme je už nechtěli :slight_smile:)
16. dub 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... Hmm, taky máme, momentálně šest:slight_smile: Ale čtyři jsou koťata, takže zůstanou jen dvě:slight_smile: A ty na kočárku :grinning:
16. dub 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... Jj, ale jsem z jedný vesničky u Rokycan, v Plzni bydlím až poslední 4 roky :slight_smile: JInak jsem dojížděla :slight_smile: Ty jo, za 2 týdny domů, já se nakonec rozhodla, že si vyberu jen minimum dovolený, aby se mi proplatila mezi mateřskou a rodičovskou, nástup na MD mi snad doktor poví už teď ve středu na prohlídce, docela by to chtělo...ale každopádně to vidím v práci ještě tak na 5 týdnů (ale pracovních dnů už jen 17, přeci jen nějaký to volníčko si ještě vybírám)
@bajule Jo, to si na druhou stranu říkám taky, že za nás monitory nebyly a taky jsem živá a zdravá :grinning:
16. dub 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak za mě monitor určitě ano, už ho mám doma, ale mamka je prodávala, takže u mě je to nutnost :slight_smile: Jinak já už mám taky celkem nakoupený, ještě mi ale chybí kočárek(ten snad objednáme tenhle týden), postýlka a vložky do porodnice, jinak sem komplet:slight_smile:
16. dub 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka u Rokycan znám Ejpovice a Volduchy :D. No já už práci nezvládám, končím o měsíc dřív. Musím hodně řídit a mám zdrav.potíže...

@yesu no do porodnice nemám nic :sweat_smile: , ani jsem nějak nestudovala co je třeba.
16. dub 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drahé ženy :slight_smile: mám dotaz, jíte nějaké vitamíny nebo to necháváte zcela na stravě?
16. dub 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak to jsi dobrá, porodnici ještě vůbec neřešim :sweat_smile:
16. dub 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable já jím Elasti-Q DHA, nemám pravidelný přísun zeleniny (každý den) a sním i vcelku málo ovoce, takže raději to doplňuji. Ale asi by se nic nestalo, kdybych nebrala nic... nevím, takhle mám klid, že má mimís pokryto, když chemicky no....
16. dub 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Drahá ženo :dizzy_face: Já jsem vitamíny brala asi do konce pátýho měsíce a teď už ne, jen si občas lupnu zbytek vitamínů FolGravid :slight_smile:
@bajule my máme 2kocoury :slight_smile:
@lucie... Já kočku a kocoura, ale kočička teď půjde na kastraci :rolling_eyes:
16. dub 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule no kluci po jejich velké čůrací akci, kdy nám po víkendu když jsme tu nebyli, počůrali stůl, parkety, dvd, vše zateklo za podlahu a smrad jsem větrali ještě měsíc, šli taky pod kudličku :sweat_smile: .
16. dub 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie...
@bajule Tam toho moc potřeba není, hlavně ty kalhotky, vložky, plínky, vlhčený ubrousky a jednorázový podložky...
16. dub 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tý jo, to by ti snad měli dát v nemocnici ne? Až na ty kalhotky a vložky teda.. Ale na mimčo by měli všechno dát...
16. dub 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... Tak to znám, když se mnou bydlela kamarádka s kocourem tak očůral VŠECHNO :rolling_eyes:
16. dub 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule no a to je vůně, že? :zipper_mouth:
16. dub 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule no má být noční košile a kojící podprsenka, že? nevím ale jakou koupit velikost :confused: . Už máte ty krásné podprdy? :grinning:
16. dub 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Já jím femibion 400 + DHA :slight_smile:

@lucie... No já jsem původně ze Stupna, ale Volduchy a Ejpovice znám taky :slight_smile: Ale lidi hlavně pak v Litohlavech. Jinak tu práci chápu, já ještě v březnu hodně jezdila, teď v dubnu jsem měla už jen jednu služebku minulý týden a už bych měla jezdit jen po Plzni :slight_smile:

@lucie...
@bajule
@yesu Ježiš já porodnici taky ještě nezačala řešit - jen mám vložky do podprdy (jednorázové), protože teta musela malou přestat kojit už teď (ve 4 měsících), takže mi je dala :slight_smile: No a na košile a podprsenky se pořád koukám na netu a tak nějak pořád nic :grinning: Ale to budu asi objednávat, až budu doma a budu na to mít klid...teď budeme objednávat peřinky a povlečení a síťku na kočárek a tu pláštěnku na kočárek :slight_smile: To asi o víkendu, až budeme u našich :slight_smile:
16. dub 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka tak to máš fajn, kdybych jezdila jen po Ostravě, tak je to také v klidu, ale mám ten kraj dost veliký a už to neuřídím :frowning2: .
My k tomu kočárku dostali pláštěnku i síťku i tašku. Asi nám nechybí ke kočárku nic.
No nevím zda objednat tu podprdu o číslo větší.... :confused:
16. dub 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu V nemocnici by měli dávat i ty jednorázový kalhotky a vložky, že stačí mít až na doma...no a pro mimčo prý taky dávají všechno, jen příděl plenek prý občas nestačí...takže teoreticky je třeba jen košile a podprda
16. dub 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... Tak já už mám zaučený zástup, takže ježdění už bude na kolegyni, která to po mně přebírá :slight_smile:
16. dub 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka to máte dobře zařízené, my se měníme ze dne na den... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... To by u nás ani nešlo, jsem na západní Čechy u nás jediná, kdo tu mou práci dělá, kolegyni zaučuju od prosince, takže ze dne na den, to by bylo zlý...
16. dub 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka no já jsem jediná na Severní Moravu, kolega dělá na jiném oddělení, takže dříve odejít nemůže a bude se zaučovat v záběhu. No ... bude to mít chudák těžké... i pro ty zákazníky to není to pravé, ...
Ty máš termín 1den přede mnou :slight_smile:. Budeš rodit ve FN?
16. dub 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
@snuflinka No nějaký vložky ti tam dají, ale já mám takovej seznam, co do porodnice a hlavně teď rodily dvě moje kámošky, tak mi řekla co a jak potřebovaly....Třeba noční košili si určo svoji brát nebudu, teď když sem ležela v nemocnici tři dny, hned první den sem ji měla od krve od kapačky a dávají tam erární, tak si přece nebudu ničit svoje :slight_smile:
16. dub 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu v porodnici mi dají košili? Tak to si asi taky nebudu brát. No chci tam jít na předporod.kurz, tam se tam vlastně poptám...
16. dub 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... Já se u nás starám o obchodní zástupce, tak aby se předešlo prskání vedoucích ;) Učení v záběhu chudákovi kolegovi nezávidím...Rodit budu asi u Mulačů - pokud nebudu rodit dřív, od 24.6. do 4.7. malujou :slight_smile: Manžel tam pracuje a kamarádka teď rodila ve FN a říkala, že by tam znovu nešla...takže mám jasno :slight_smile:

@yesu Vidíš to, to mně nenapadlo :slight_smile:
16. dub 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky budete užívat látkové nebo papírové pleny?
16. dub 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Taky čekám až mi vrátí z daní a půjdu objednávat kočárek :slight_smile: Je toho strašně moc a málo peněz.
My máme zatím jen postýlku,kolotoč,potom vaničku na koupání ,takovýto křesílko polohovací a oblečení.JInak už musím nakupovat ty pidi drobnosti at na to ještě máme :slight_smile:
16. dub 2012 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek