Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
bajule
16. dub 2012
Jejda🙂 Tak já váhala jestli ten co máš ty, nebo ten s kočičkama😃 Kočičky vyhrály🙂
lucie...
16. dub 2012
@bajule my máme kočičky doma, tak na kočárek jsme je už nechtěli 🙂)
bajule
16. dub 2012
@lucie... Hmm, taky máme, momentálně šest🙂 Ale čtyři jsou koťata, takže zůstanou jen dvě🙂 A ty na kočárku 😃
snuflinka
16. dub 2012
@lucie... Jj, ale jsem z jedný vesničky u Rokycan, v Plzni bydlím až poslední 4 roky 🙂 JInak jsem dojížděla 🙂 Ty jo, za 2 týdny domů, já se nakonec rozhodla, že si vyberu jen minimum dovolený, aby se mi proplatila mezi mateřskou a rodičovskou, nástup na MD mi snad doktor poví už teď ve středu na prohlídce, docela by to chtělo...ale každopádně to vidím v práci ještě tak na 5 týdnů (ale pracovních dnů už jen 17, přeci jen nějaký to volníčko si ještě vybírám)
@bajule Jo, to si na druhou stranu říkám taky, že za nás monitory nebyly a taky jsem živá a zdravá 😃
yesu
16. dub 2012
Holky, tak za mě monitor určitě ano, už ho mám doma, ale mamka je prodávala, takže u mě je to nutnost 🙂 Jinak já už mám taky celkem nakoupený, ještě mi ale chybí kočárek(ten snad objednáme tenhle týden), postýlka a vložky do porodnice, jinak sem komplet🙂
lucie...
16. dub 2012
@snuflinka u Rokycan znám Ejpovice a Volduchy 😃. No já už práci nezvládám, končím o měsíc dřív. Musím hodně řídit a mám zdrav.potíže...

@yesu no do porodnice nemám nic :-N , ani jsem nějak nestudovala co je třeba.
gable
16. dub 2012
Drahé ženy 🙂 mám dotaz, jíte nějaké vitamíny nebo to necháváte zcela na stravě?
bajule
16. dub 2012
@yesu Tak to jsi dobrá, porodnici ještě vůbec neřešim :-N
lucie...
16. dub 2012
@gable já jím Elasti-Q DHA, nemám pravidelný přísun zeleniny (každý den) a sním i vcelku málo ovoce, takže raději to doplňuji. Ale asi by se nic nestalo, kdybych nebrala nic... nevím, takhle mám klid, že má mimís pokryto, když chemicky no....
bajule
16. dub 2012
@gable Drahá ženo x-) Já jsem vitamíny brala asi do konce pátýho měsíce a teď už ne, jen si občas lupnu zbytek vitamínů FolGravid 🙂
lucie...
16. dub 2012
@bajule my máme 2kocoury 🙂
bajule
16. dub 2012
@lucie... Já kočku a kocoura, ale kočička teď půjde na kastraci 8-(
lucie...
16. dub 2012
@bajule no kluci po jejich velké čůrací akci, kdy nám po víkendu když jsme tu nebyli, počůrali stůl, parkety, dvd, vše zateklo za podlahu a smrad jsem větrali ještě měsíc, šli taky pod kudličku :-N .
yesu
16. dub 2012
@lucie...
@bajule Tam toho moc potřeba není, hlavně ty kalhotky, vložky, plínky, vlhčený ubrousky a jednorázový podložky...
bajule
16. dub 2012
@yesu Tý jo, to by ti snad měli dát v nemocnici ne? Až na ty kalhotky a vložky teda.. Ale na mimčo by měli všechno dát...
bajule
16. dub 2012
@lucie... Tak to znám, když se mnou bydlela kamarádka s kocourem tak očůral VŠECHNO 8-(
lucie...
16. dub 2012
@bajule no a to je vůně, že? :-x
lucie...
16. dub 2012
@bajule no má být noční košile a kojící podprsenka, že? nevím ale jakou koupit velikost =-) . Už máte ty krásné podprdy? 😃
snuflinka
16. dub 2012
@gable Já jím femibion 400 + DHA 🙂

@lucie... No já jsem původně ze Stupna, ale Volduchy a Ejpovice znám taky 🙂 Ale lidi hlavně pak v Litohlavech. Jinak tu práci chápu, já ještě v březnu hodně jezdila, teď v dubnu jsem měla už jen jednu služebku minulý týden a už bych měla jezdit jen po Plzni 🙂

@lucie...
@bajule
@yesu Ježiš já porodnici taky ještě nezačala řešit - jen mám vložky do podprdy (jednorázové), protože teta musela malou přestat kojit už teď (ve 4 měsících), takže mi je dala 🙂 No a na košile a podprsenky se pořád koukám na netu a tak nějak pořád nic 😃 Ale to budu asi objednávat, až budu doma a budu na to mít klid...teď budeme objednávat peřinky a povlečení a síťku na kočárek a tu pláštěnku na kočárek 🙂 To asi o víkendu, až budeme u našich 🙂
lucie...
16. dub 2012
@snuflinka tak to máš fajn, kdybych jezdila jen po Ostravě, tak je to také v klidu, ale mám ten kraj dost veliký a už to neuřídím 😞 .
My k tomu kočárku dostali pláštěnku i síťku i tašku. Asi nám nechybí ke kočárku nic.
No nevím zda objednat tu podprdu o číslo větší.... =-)
snuflinka
16. dub 2012
@yesu V nemocnici by měli dávat i ty jednorázový kalhotky a vložky, že stačí mít až na doma...no a pro mimčo prý taky dávají všechno, jen příděl plenek prý občas nestačí...takže teoreticky je třeba jen košile a podprda
snuflinka
16. dub 2012
@lucie... Tak já už mám zaučený zástup, takže ježdění už bude na kolegyni, která to po mně přebírá 🙂
lucie...
16. dub 2012
@snuflinka to máte dobře zařízené, my se měníme ze dne na den... :-p
snuflinka
16. dub 2012
@lucie... To by u nás ani nešlo, jsem na západní Čechy u nás jediná, kdo tu mou práci dělá, kolegyni zaučuju od prosince, takže ze dne na den, to by bylo zlý...
lucie...
16. dub 2012
@snuflinka no já jsem jediná na Severní Moravu, kolega dělá na jiném oddělení, takže dříve odejít nemůže a bude se zaučovat v záběhu. No ... bude to mít chudák těžké... i pro ty zákazníky to není to pravé, ...
Ty máš termín 1den přede mnou 🙂. Budeš rodit ve FN?
yesu
16. dub 2012
@bajule
@snuflinka No nějaký vložky ti tam dají, ale já mám takovej seznam, co do porodnice a hlavně teď rodily dvě moje kámošky, tak mi řekla co a jak potřebovaly....Třeba noční košili si určo svoji brát nebudu, teď když sem ležela v nemocnici tři dny, hned první den sem ji měla od krve od kapačky a dávají tam erární, tak si přece nebudu ničit svoje 🙂
lucie...
16. dub 2012
@yesu v porodnici mi dají košili? Tak to si asi taky nebudu brát. No chci tam jít na předporod.kurz, tam se tam vlastně poptám...
snuflinka
16. dub 2012
@lucie... Já se u nás starám o obchodní zástupce, tak aby se předešlo prskání vedoucích 😉 Učení v záběhu chudákovi kolegovi nezávidím...Rodit budu asi u Mulačů - pokud nebudu rodit dřív, od 24.6. do 4.7. malujou 🙂 Manžel tam pracuje a kamarádka teď rodila ve FN a říkala, že by tam znovu nešla...takže mám jasno 🙂

@yesu Vidíš to, to mně nenapadlo 🙂
lucie...
16. dub 2012
holky budete užívat látkové nebo papírové pleny?
hannulee
16. dub 2012
@bajule Taky čekám až mi vrátí z daní a půjdu objednávat kočárek 🙂 Je toho strašně moc a málo peněz.
My máme zatím jen postýlku,kolotoč,potom vaničku na koupání ,takovýto křesílko polohovací a oblečení.JInak už musím nakupovat ty pidi drobnosti at na to ještě máme 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli