• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu asi to tak jednoduché nebude s tím zatlačením na záchodě, ale budíš :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. črc 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 ještě dobře, ale už se to krátí
7. črc 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Ten konec je opravdu náročnej :frowning2:! Taky mi každej říká,že mám bříško malý,ale tahat 17 kilo se pronese,když na to člověk nebyl zvyklej. Já zase místo oteklejch nohou mám ty křečáky a už se mi udělal i v třísle a to je boles a pálení,hlavně po noci když vstanu,tak jak se mi usadí ta děloha,tak mi skřípne přívod krve do nohou :cry: :cry: :cry: !
7. črc 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari take cekas mimi?
7. črc 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 ano, taky 37tt, taky třetí, mám 9 a 6 let kluky
7. črc 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No ještě aby mi chyběl humor!!! Já se ráda směju,někdy mám takový záchvaty,že u toho brečím jak želva :grinning: ! Tak snad mě to na porodním sále nepřejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ! Slibuju pořádně vysmátou fotku z porodního křesla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . A ten poroní plán si sepíšu přesně podle tebe,budou si myslet že jsem CVOK :sweat_smile:!
7. črc 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu ano, to si asi myslet budou, hlavně když napíšeš že čekáš žirafu nebo možná taky želvu-po mamince když se směje :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Jo,čtvrtek by byl ideální,přítel by o vikendu slavil a je byla ještě v porodce za příznivých teplot. Ve středu jdu na kontrolu,tak uvidíme...každopádně mimo toho,ze bych si na WC mohla udělat prechodne bydliště jak tlačí na mocak,tak příznaky žádné...ale ani to prý není pravidlem,může se to spustit nečekaně...no budeme si držet palce :wink:
7. črc 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari a kolikateho presne cekas?? a co vy ostatni???
7. črc 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 Ahojky, já mám termín 15.7. :slight_smile:
@alemari Ty jo, koukám, že každý to fakt má jinak :grinning: No jsem na to zvědavá :slight_smile:
@teddylu No já právě vím, že máš ty žirafky všude a když se na tebe podívám, tak je jasný, že ji máš i v bříšku :slight_smile:
@kamino O tom WC mi povídej :grinning:
8. črc 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno holk,y jaká byla noc?
U nás zatím nejhorší, kdybych aspoň věděla, že je to proto, že se už něco chystá...Záda mě bolí čím dál víc, vůbec jsem nemohla spát...do toho 5krát na záchod, ve finále jsem se vzbudila ve 4 a už jsem neusnla...no prostě dokonalost sama :grinning:
Dneska jedeme k tchýni na oslavu a zítra se pokusím pustit do gruntování a snad se Natálka rozhodne, že půjde ven :slight_smile:
8. črc 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Dobré ráno.
Tak u mě noc taky nic moc :unamused: ! Na záchod sice jen třikrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale pořád se převaluju z boku na bok. No do porodu už to lepší nebude a po něm,to ani nechci pomyslet,to budeme spát i ve stoje :grinning: :grinning: :grinning: !
My máme dnes taky menší opožděnou oslavu u našich,přijeli z dovči,tak nachystám nějaký chlebíčky,upekla jsem koláč a hurá pro dáreček :wink: . No a to gruntování jsme naštěstí zmákli včera a nic,takže to na mě neplatí a to jsem vytírala jak vzteklá :dizzy_face: .
Tak hezkou oslavičku.
Venku už je zase dusno,jo a čeho jsem si všimla a jsem z toho vyřízená,na každé procházce,ať jdeme lesem,nebo někde po cyklostezce,tak jdou po mě neskutečně hovada,jsem celá doštípaná,tak jim asi v tom těhotenství nějak víc voním :angry: :angry: :angry: !
8. črc 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak já si říkám, že 6 dní před termínem by s ní ten grunt něco udělat mohl :grinning: Naši se taky dneska vrací z dovči, ale s nima budeme mít oslavu až po porodu, to už bych asi nedala...stačí u tchýně :slight_smile:
8. črc 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak to určitě,to už je na spadnutí :slight_smile:! Já chci taky jen 6 dní do termínu :cry: :cry: :cry: .
8. črc 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Neboj, taky se dočkáš...ale ono to není nic moc :frowning2: Jak jsem si libovala, že krom i. trimestru mám pohodové těhotenství, tak od pátku je mi hůř a hůř :frowning2: Fakt doufám, že se něco chystá, jinak mě klepne...
8. črc 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám termín 12.7. Dnes v noci mě začaly bolet kyčle,ale přikládám to k tomu,ze jsme tchynku přivezli na vikend z nemocnice po mrtvici a já to trochu přehnala s fyzickou aktivitou,samé ohýbání,podpirani..a je jasné,ze se i ve mě asi něco začalo chystat a jadno k druhému a výsledek byla nehezka noc,první za celé tehu. Jak tak koukam z okna a na teploměr,čeká mě dnes Tour de sprcha,lednice s pitím,WC a zas sprcha. Ještě ze jsem uvařila včera večer...
8. črc 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera zase nic :angry:. Nevím, co jsem čekala. Navíc jsem šíleně unavená, jak jsem v noci nespala, bylo mi vedro a korzovala jsem na záchod. Někdy to bylo tak zoufalé, že jsem se vrátila do postele a nejraději bych znovu vyšla na další okružní jízdu :grinning:. Taky se mi včera malý skoro vůbec nehýbal, až jsem byla na nervy. On je asi obecně línější miminko, protože někdy fakt dlouho nekope a pak se to rozjede. Nejčastěji večer, když bych chtěla teda konečně chvilku spát. Musím se dneska něčím zabavit, abych pořád neskuhrala jak důchodkyně. Nejraději bych se pustila do úklidu, ale manžel mě nechce nechat nic dělat - ne že bych si na to stěžovala, ale když já to prostě uklidím líp :grinning:.
8. črc 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Kubík měl včera zas takový bolení :frowning2: už mu tečou slzičky a mě to rve srdce, když tak pláče a já mu nemůžu pořádně pomoct :frowning2: ale po tom šíleným záchvatu spal skoro 7 hodin!!!
Ještě sme na chalupě, tak se jdu opalovat, odpo pojedem domů a tak to zas začne ten kolotoč :slight_smile:
8. črc 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Tak ten úklid bych zrovna zkusila,jen ti to může rozjet porod a to už by jsi chtěla né:slight_smile:???? Já mám malou akčnější taky hlavně večer,ale každou hodinku cítím nějakej ten kopaneček,nebo protažení :grinning: .
Mě je dnes taky divně,ale spíš na zvracení a šíleně mě pálí žáha! Přítel si peče maso na česneku a mě se z toho smradu zvedá žaludek :frowning2:. Přitom mi nikdy vůně česneku nevadila :unamused:.
8. črc 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu A nic mu nezabere:frowning2:? Chudinka,já se toho bojím,čtu si vždycky ty rady co vám píšou ostatní maminky,mám už napsaný i ty kapičky,který používaj i chci koupit ten pytlíček s peckama na nahřívání.
Tady na západě už je pod mrakem,ale to je dobře,pro nás pupkatý je na slunku k nevydržení :sunglasses: . No a já jsem bílá jak ředitelka vápenky,to se příští rok pěkně spálím,když to letost aspoň trošku neopálím :frowning2:!
8. črc 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jo jo, odpoledne jdu na ten úklid. Taky chci vyžehlit prádlo, co mi včera pěkně uschlo a večer si uděláme procházku na večeři do restaurace, protože oběd dneska vařit nebudeme. Ani jeden nemáme po včerejším grilování hlad, takže jenom sním nějakou zeleninu nebo nanuka :slight_smile:.
8. črc 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já mám opálené akorát nohy od kolen dolů, jak mi vykukují ze šatů :grinning:. Ale nějak mě to netrápí, nikdy jsem nebyla na nějaké válení u vody nebo opalování.
8. črc 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Tak to já taky nejsem moc na opalování,ale když mám ty křečáky,tak mi je ta hnědá kůže trošku zamaskuje :slight_smile:! Letos jsem si ale neopálila ani kotník,tedy ruce mám i obličej,ale jinak nic.
Tak já už jsem po obědě,měla jsem šišky s mákem,mé oblíbené :grinning: ! Už ale vím proč tolik toužím po máku,dočetla jsem se,že obsahuje hodně železa a já ho moc nemám,tak si ho tělo vyžaduje takhle,jím ho obden :sweat_smile: .
8. črc 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka u nás byla docela slušná bouřka,tak sem si říkala,že to snad s malou pohne a prdlajs :frowning2: začínám si myslet,že se těch bouřek bojí jako já :grinning:proto se v tom bříšku drží zuby nehty.Určitě porodíš dřív než já :wink: sem zvědavá co mi řeknou v úterý na kontrole,ale nevidím to nijak valně :frowning2: ale už nemůžu,těch 19kg co sem přibrala se nedá nosit :frowning2: záda utrpení a blbě se mi dýchá :frowning2:
8. črc 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Praha stále parak,závidím západu. Buď rada za tu vapenku,já blbka se prismahla na výletě na Lednici a naskakaly mi pigmentové skvrny,takže vypadám,jako indian na válečné stezce. Snad to zmizí.
8. črc 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino No tak ty já mám v obličeji taky,takový ty pihy ze sluníčka,jsem jak pipi punčocha :grinning:! Už nám tu zapršelo a vzduch nádhera :slight_smile:.
8. črc 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Posli to sem !! Prosím !! V bytě máme 30,máme podkroví,větrák nestíhá. Já bohužel nemám roztomilé pihy,ale fleky jak lívance na čele,pod očima a tvářích. Taková mutace kuchaře Vanka. Fakt to není na publikací ve fotoalbu,s Photoshopem nekamaradim.
8. črc 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kéž by se na jeden den aspoň ochladilo :frowning2: ty horka tj tak na infarkt :grinning:
8. črc 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Tak to ti teda nezávidím,ale co bysme pro naše drobečky nevydržely :grinning: Ještě pár dní a budou venku a procházky a na tenhle dlouhý konec brzo zapomeneme a snad i na porod :wink:
8. črc 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek