Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
kykyyyy
8. črc 2012
@helen3 ahoj,Barunka,Eliška no a ADELKA s ANETKOU jsou k prijmení tak na stejno
kykyyyy
8. črc 2012
@janicka88 ahoj,ja jsem taky 38 tt a po 12 ti lete blešce čekame pytlíka
alemari
8. črc 2012
@yesu to opalování mu moc nepřidá....se ti mléko hřeje, on to vypije a pak řve.... :-|
alemari
8. črc 2012
Ahoj holky, tak u nás byly dneska takové kroupy, že jsem měla fakt strach o přední sklo, projíždšla jsm jen na 50, děs. Ted už je zase dusno, horko, nedýchatelno, kdo toto vymyslel!!! :-|
alemari
8. črc 2012
@snuflinka no, pravda , univerzální plán porodu ještě nesestavili, jen vyčkejme, jistě příjde nějaká forma z EU! a tu budeme buset dodržet, at se děje co se děje 😃 😃 😃
teddylu
8. črc 2012
@kamino Tak my jsme byli u našich na chatě a vedro se udělalo také,tak jsem jak leklá ryba 😞! Půdní byt,to je mazec,ale my jsme také pod střechou v novostavbě a báli jsme se jaké to tu bude v létě,naštěstí tu 30 nemáme,nejvíc 26 😃! Což je ale taky dostačující :-S .
Ty skvrny jsou přechodné v těhu,ty měla moje kamarádka,celej obličej jeden flek a po porodu jí to začalo mizet 😉 .
alemari
8. črc 2012
@kamino mě se taky udělaly fleky!!!Jeden na kořenu nosu, druhý pod oken a třetí nad rtem! Zmizne to ? :-|
alemari
8. črc 2012
@teddylu taky jsi měla takovou noc? já myslela že mě asi roztrhne.....takové tlaky do zad, třísel, no fuj, a ty blesky do toho... :-S
teddylu
8. črc 2012
@alemari No letos nám to počasí fakt dává zabrat,to jsme si to těhotenství a jeho konec uměly naplánovat 😞 ! Místo toho,abychom ležely u vody a užívaly si ty horka,tak se potíme s pupkama doma 😃 😃 😃 ! A pak se taky nečapem,než nám skončí šestinedělí,tak bude podzim :-p ,to je KONEC!!!!
alemari
8. črc 2012
@teddylu no nám dvoum 100%, už léto neužijem....Ale , kluky jsem měla v dubnu, porod byl už do tepla, horka byli v kočáře, ale stejně jsem na slunko nelezla, ani do vody, prostě když se kojí tak to nedělá dobrotu, takže si nevybereš, lreda bys pak poslouchala řvoucí dítě.... :-|
teddylu
8. črc 2012
@alemari Já noc hroznou,ale dneska je klid 🙂! Mám ale jinej problém,začala jsem mít trošku větší výtok ]-( ]-( ]-( ! nevím jestli je to na konci normální,nesvědí,nepálí ale je ho dost,tak nevím jestli to náhodou nemám z té přehrady 😢 ,ale koupala jsem se jen jednou s tampónem,kterej jsem pak hned vyndala a přehrada podle kontoly sinice nemá! Tak nevím :-S
teddylu
8. črc 2012
@alemari No ještě tě budu potřebovat,máš dobré rady,tak tě budu bombardovat otázkama,to se připrav 😃 😃 😃 ! Takže né že nebudeš po porodu na netu,Lucinka a Barunka bude potřebovat podporu zkušené matky 😉 . Takže při kojení né na sluníčko,aby se neohřálo mlíko a mimi pak nebrečelo |-| .
snuflinka
8. črc 2012
Ahoj holky,
já hlásím návrat z oslavy narozenin u tchýně, byla to super poklidná neděle. Po ranním sexíku mě i záda bolí o něco méně 🙂 No zítra ráno si dám dobrou snídani, pak vyrazím do knihovny procházkou a potom ten úklid...a odpolede sexík a uvidíme, jestli to na malou zafunguje 🙂 Jestli ne, tak hold v úterý naposledy do poradny a ve středu na monitor do porodky 🙂
zlatelevizeedna
8. črc 2012
@teddylu Já myslím, že je to ke konci normální, aspoň mi to tvrdili, když jsem se ptala 😃. Pokud máš výtok, který nezapáchá a nemáš jiné obtíže (pálení, apod.), tak se to u těhulí většinou bere jako normál. Jestli jsi na pochybách, tak se zeptej, až půjdeš do poradny. Taky to klidně může být po částech odcházející hlenová zátka, jestli je to husté 🙂.
snuflinka
8. črc 2012
@zlatelevizeedna Jj, mně to řekli též 🙂
teddylu
8. črc 2012
@snuflinka Tak my jsme měli také klidnou oslavu 😉 ! Jen to vedro,dnes už jsem byla třikrát ve vlažné sprše. Já ti mám taky dneska celý den chuť na sexík,ale já se bojím tý hlavičky 😞 😞 😞 . A jen na krajíček,to snad ani nemá cenu,to z toho nebudu mít nic já,ani přítel :-| a jen mazlení,to mě nějak neláká 😢 ! Ach jo |-| |-| |-|
teddylu
8. črc 2012
@zlatelevizeedna
@snuflinka
Tak snad to bude normální,husté to není,na zátku to nevypadá,je to spíš řidší bílo-žluté,ale jsem pořád mokrá,to je děs ]-( ]-( ]-( ! Do poradny jdu až v pátek,kdyby se to zhoršilo,tak zavolám dr,jestli si na to můžu vzít nějakou volně prodejnou mastičku,třeba canesten.
yesu
8. črc 2012
@alemari fakt?to jsem ještě neslyšela...
alemari
8. črc 2012
@teddylu mě se zdá, že mám taky větší už ted ke konci, asi je to normální, pokud teda nesvědí.. 😉
snuflinka
8. črc 2012
@teddylu To bude jen výtok, mě se taky zvýšil cca v 36tt a doktor říkal, že je to normální, že to tělo tak reaguje na blížící se porod, aby byl porodní kanál lubrikonavý 😉 Pokud tě to nepálí ani nesvědí, tak prostě jen spotřebuješ teď už víc slipovek 🙂
No a s tím sexíkem tě chápu, my jen šolichali celý těhu a teď to pořád není ta divočina co dřív, ono to už dost dobře nejde...ale i tak super 😃

No a jinak právě mi odešel další kousek zátky, ačkoli malý oproti tomu prvnímu...No a celý den píchání v podbřišku, v pipině, v právým třísle, prsa mi dneska cintají jak o závod - to by bylo, abychom do pátku nebyli tři 😃 😃 😃 Jo a malá se chvílema natočí tak, že nešpoulí zádíčka s prdku na boku bříška jako vždy, ale uprostřed...tak uvidíme 🙂
snuflinka
8. črc 2012
@teddylu Mně doktor říkal, že je to normální ke konci, že se tím promazávají porodní cesty, aby mimčo nešlo "na sucho"
snuflinka
8. črc 2012
Ježiš nějak mi blbne net, tak se mi to ukázalo jako neodeslaný a teď je to tu dvakrát, omg 😃
alemari
8. črc 2012
@teddylu víš co, jak mi radily sestry co už měly děti tak to ted posílám dál, prostě mateřství není promenáda v plavkách, kdo chce kojit musí něco oželet, a né jen čerstvý rohlíček nebo zelí 😃 😃 😃 všecko se dá vydržet, ale o tom kojení a sluníčku mi říkala dr, dětská, že je bud jiná teplota nebo je moc husté, protože ty jako mamina se na slunku vyštavíš z tekutin i když piješ, a to mléko pak taky vypadá...asi na tom něco bude,protože fakt když jsem měla něco na vyřizování ve městě a pak kojila tak řvali jak pardíáli oba....na nějaké opalování mi ani čas nezbyl :-N kapky jsem žádné nepoužívala, když řvali tak řvali, prostě si cvičili bránici, siláci 😃 😃 😃 ani bych nevěděla kdy řvou z bolení a kdy z nudy.... :-N
alemari
8. črc 2012
@yesu jsou to takové rady od dětské dr, každá ti asi řekne něnco jiného....ty mimina dokud nemají určitou váhu, v našem případě to bylo po 6kg, tak jsou náchylná na všechno. Malý by se vlastně ted teprve narodil, takže pro něj je ted dalších 6 týdnů na křičení?!?! 😃 😃 😃
teddylu
8. črc 2012
@snuflinka Tak to bude asi opravdu normální výtok. Lubrikovaná jsem tedy dostatečně 😃 ! Slipovky nestačím měnit :-S .
No ale u tebe se to koukám už pěkně chystá 🙂,další kus zátky a ty příznaky,to bude tutovka 😉. Já jsem si teď četla o tom Hemiltonu,tak nevím zda neporosit dr aby mi ho ve 39 týdnu udělala. Nechci přenášet a být v tý porodnici na pokoji po šesti 🙂.
snuflinka
8. črc 2012
@teddylu Uvidíš, třeba bude chtít Barča ven sama 😉 No já doufám, že se to chystá...zítra malá dostane zase sexík, ten úklid a pokud to zmáknu, tak ještě cestu do knihovny 🙂 Pokud by ale bylo nějak hnusně vedro, tak si radši jen vygruntuju a do knihovny pošlu mail na prodloužení výpůjčky 🙂
teddylu
8. črc 2012
@alemari No vidíš,to mi přesně říkala mamka. Dnes je na všechno prášek,kapky,léky a to je špatně 😞! Dřív nic takového nebylo a taky to šlo,mamka mi cvičila s nožičkama a je jasný že mě ty prdíky občas potrápily,ale né že by do mě hned při prvním plakání cpala kapky 😞! Uvidím,třeba to nepůjde a budu za kapky ráda,ale nejdřív to zkusím bez nich 😉 . Z toho kojení,jak jsem ti psala mám taky strach,ale nebudu to vzdávat bez boje,prostě to jít musí.
alemari
8. črc 2012
@teddylu když jsem to vydržela bez kapek já tak to zvládneš taky, já si všímám tech léků co třeba doporučovali mě jak ted stahují z prodeje, nebezpečné, návykové, škodlivé atd, takže představa že bych to tehdá použila mě děsí. Když je dítko fakt nemocné je to jiná, ale na obyčejné bolení bříška jsou i jiné prostředky, mamka Ti radí dobře...
kamino
8. črc 2012
@teddylu
@alemari No doufám,ze zmizí,mám flek i nad horním rtem,vypadá to jako knír 😉😉
Na prdy mi máma doporučila pít fenyklove mleko,mě to chutná i normálně,v hmozdiri rozdrtit semena fenyklu,prelit vrelym mlékem,kdo chce trochu osladit a vypít. Komu nevadí teplé mleko,tak ať zkusí 😉
alemari
8. črc 2012
@kamino mě se taky udělal nad horním rtem!Co s tím? Zmizne to? Mě říkal doktor , že to ted mám mazat 50UV , a další sezonu taky, začít už od prvního sluníčka v zimě aby to nevystouplo. :-| S tím fenyklem, to určitě vyzkouším, já pila jen fenyklový čaj...nebo kmínový, ale , stejně, když ten prd bude tlačit tak si pořve... 😃 😃 My to máme jednoduché, prdnem si sa hotovo,, ale oni ti brouci malí nevědí jak! 😃 :-p :-N