• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@helen3 ahoj,Barunka,Eliška no a ADELKA s ANETKOU jsou k prijmení tak na stejno
8. črc 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 ahoj,ja jsem taky 38 tt a po 12 ti lete blešce čekame pytlíka
8. črc 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu to opalování mu moc nepřidá....se ti mléko hřeje, on to vypije a pak řve.... :unamused:
8. črc 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás byly dneska takové kroupy, že jsem měla fakt strach o přední sklo, projíždšla jsm jen na 50, děs. Ted už je zase dusno, horko, nedýchatelno, kdo toto vymyslel!!! :unamused:
8. črc 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka no, pravda , univerzální plán porodu ještě nesestavili, jen vyčkejme, jistě příjde nějaká forma z EU! a tu budeme buset dodržet, at se děje co se děje :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino Tak my jsme byli u našich na chatě a vedro se udělalo také,tak jsem jak leklá ryba :frowning2:! Půdní byt,to je mazec,ale my jsme také pod střechou v novostavbě a báli jsme se jaké to tu bude v létě,naštěstí tu 30 nemáme,nejvíc 26 :grinning:! Což je ale taky dostačující :confounded: .
Ty skvrny jsou přechodné v těhu,ty měla moje kamarádka,celej obličej jeden flek a po porodu jí to začalo mizet :wink: .
8. črc 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino mě se taky udělaly fleky!!!Jeden na kořenu nosu, druhý pod oken a třetí nad rtem! Zmizne to ? :unamused:
8. črc 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu taky jsi měla takovou noc? já myslela že mě asi roztrhne.....takové tlaky do zad, třísel, no fuj, a ty blesky do toho... :confounded:
8. črc 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No letos nám to počasí fakt dává zabrat,to jsme si to těhotenství a jeho konec uměly naplánovat :frowning2: ! Místo toho,abychom ležely u vody a užívaly si ty horka,tak se potíme s pupkama doma :grinning: :grinning: :grinning: ! A pak se taky nečapem,než nám skončí šestinedělí,tak bude podzim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to je KONEC!!!!
8. črc 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no nám dvoum 100%, už léto neužijem....Ale , kluky jsem měla v dubnu, porod byl už do tepla, horka byli v kočáře, ale stejně jsem na slunko nelezla, ani do vody, prostě když se kojí tak to nedělá dobrotu, takže si nevybereš, lreda bys pak poslouchala řvoucí dítě.... :unamused:
8. črc 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já noc hroznou,ale dneska je klid :slight_smile:! Mám ale jinej problém,začala jsem mít trošku větší výtok :angry: :angry: :angry: ! nevím jestli je to na konci normální,nesvědí,nepálí ale je ho dost,tak nevím jestli to náhodou nemám z té přehrady :cry: ,ale koupala jsem se jen jednou s tampónem,kterej jsem pak hned vyndala a přehrada podle kontoly sinice nemá! Tak nevím :confounded:
8. črc 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No ještě tě budu potřebovat,máš dobré rady,tak tě budu bombardovat otázkama,to se připrav :grinning: :grinning: :grinning: ! Takže né že nebudeš po porodu na netu,Lucinka a Barunka bude potřebovat podporu zkušené matky :wink: . Takže při kojení né na sluníčko,aby se neohřálo mlíko a mimi pak nebrečelo :pensive: .
8. črc 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
já hlásím návrat z oslavy narozenin u tchýně, byla to super poklidná neděle. Po ranním sexíku mě i záda bolí o něco méně :slight_smile: No zítra ráno si dám dobrou snídani, pak vyrazím do knihovny procházkou a potom ten úklid...a odpolede sexík a uvidíme, jestli to na malou zafunguje :slight_smile: Jestli ne, tak hold v úterý naposledy do poradny a ve středu na monitor do porodky :slight_smile:
8. črc 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já myslím, že je to ke konci normální, aspoň mi to tvrdili, když jsem se ptala :grinning:. Pokud máš výtok, který nezapáchá a nemáš jiné obtíže (pálení, apod.), tak se to u těhulí většinou bere jako normál. Jestli jsi na pochybách, tak se zeptej, až půjdeš do poradny. Taky to klidně může být po částech odcházející hlenová zátka, jestli je to husté :slight_smile:.
8. črc 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna Jj, mně to řekli též :slight_smile:
8. črc 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak my jsme měli také klidnou oslavu :wink: ! Jen to vedro,dnes už jsem byla třikrát ve vlažné sprše. Já ti mám taky dneska celý den chuť na sexík,ale já se bojím tý hlavičky :frowning2: :frowning2: :frowning2: . A jen na krajíček,to snad ani nemá cenu,to z toho nebudu mít nic já,ani přítel :unamused: a jen mazlení,to mě nějak neláká :cry: ! Ach jo :pensive: :pensive: :pensive:
8. črc 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
@snuflinka
Tak snad to bude normální,husté to není,na zátku to nevypadá,je to spíš řidší bílo-žluté,ale jsem pořád mokrá,to je děs :angry: :angry: :angry: ! Do poradny jdu až v pátek,kdyby se to zhoršilo,tak zavolám dr,jestli si na to můžu vzít nějakou volně prodejnou mastičku,třeba canesten.
8. črc 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari fakt?to jsem ještě neslyšela...
8. črc 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu mě se zdá, že mám taky větší už ted ke konci, asi je to normální, pokud teda nesvědí.. :wink:
8. črc 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu To bude jen výtok, mě se taky zvýšil cca v 36tt a doktor říkal, že je to normální, že to tělo tak reaguje na blížící se porod, aby byl porodní kanál lubrikonavý ;) Pokud tě to nepálí ani nesvědí, tak prostě jen spotřebuješ teď už víc slipovek :slight_smile:
No a s tím sexíkem tě chápu, my jen šolichali celý těhu a teď to pořád není ta divočina co dřív, ono to už dost dobře nejde...ale i tak super :grinning:

No a jinak právě mi odešel další kousek zátky, ačkoli malý oproti tomu prvnímu...No a celý den píchání v podbřišku, v pipině, v právým třísle, prsa mi dneska cintají jak o závod - to by bylo, abychom do pátku nebyli tři :grinning: :grinning: :grinning: Jo a malá se chvílema natočí tak, že nešpoulí zádíčka s prdku na boku bříška jako vždy, ale uprostřed...tak uvidíme :slight_smile:
8. črc 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Mně doktor říkal, že je to normální ke konci, že se tím promazávají porodní cesty, aby mimčo nešlo "na sucho"
8. črc 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš nějak mi blbne net, tak se mi to ukázalo jako neodeslaný a teď je to tu dvakrát, omg :grinning:
8. črc 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu víš co, jak mi radily sestry co už měly děti tak to ted posílám dál, prostě mateřství není promenáda v plavkách, kdo chce kojit musí něco oželet, a né jen čerstvý rohlíček nebo zelí :grinning: :grinning: :grinning: všecko se dá vydržet, ale o tom kojení a sluníčku mi říkala dr, dětská, že je bud jiná teplota nebo je moc husté, protože ty jako mamina se na slunku vyštavíš z tekutin i když piješ, a to mléko pak taky vypadá...asi na tom něco bude,protože fakt když jsem měla něco na vyřizování ve městě a pak kojila tak řvali jak pardíáli oba....na nějaké opalování mi ani čas nezbyl :sweat_smile: kapky jsem žádné nepoužívala, když řvali tak řvali, prostě si cvičili bránici, siláci :grinning: :grinning: :grinning: ani bych nevěděla kdy řvou z bolení a kdy z nudy.... :sweat_smile:
8. črc 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu jsou to takové rady od dětské dr, každá ti asi řekne něnco jiného....ty mimina dokud nemají určitou váhu, v našem případě to bylo po 6kg, tak jsou náchylná na všechno. Malý by se vlastně ted teprve narodil, takže pro něj je ted dalších 6 týdnů na křičení?!?! :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak to bude asi opravdu normální výtok. Lubrikovaná jsem tedy dostatečně :grinning: ! Slipovky nestačím měnit :confounded: .
No ale u tebe se to koukám už pěkně chystá :slight_smile:,další kus zátky a ty příznaky,to bude tutovka :wink:. Já jsem si teď četla o tom Hemiltonu,tak nevím zda neporosit dr aby mi ho ve 39 týdnu udělala. Nechci přenášet a být v tý porodnici na pokoji po šesti :slight_smile:.
8. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Uvidíš, třeba bude chtít Barča ven sama ;) No já doufám, že se to chystá...zítra malá dostane zase sexík, ten úklid a pokud to zmáknu, tak ještě cestu do knihovny :slight_smile: Pokud by ale bylo nějak hnusně vedro, tak si radši jen vygruntuju a do knihovny pošlu mail na prodloužení výpůjčky :slight_smile:
8. črc 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No vidíš,to mi přesně říkala mamka. Dnes je na všechno prášek,kapky,léky a to je špatně :frowning2:! Dřív nic takového nebylo a taky to šlo,mamka mi cvičila s nožičkama a je jasný že mě ty prdíky občas potrápily,ale né že by do mě hned při prvním plakání cpala kapky :frowning2:! Uvidím,třeba to nepůjde a budu za kapky ráda,ale nejdřív to zkusím bez nich :wink: . Z toho kojení,jak jsem ti psala mám taky strach,ale nebudu to vzdávat bez boje,prostě to jít musí.
8. črc 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu když jsem to vydržela bez kapek já tak to zvládneš taky, já si všímám tech léků co třeba doporučovali mě jak ted stahují z prodeje, nebezpečné, návykové, škodlivé atd, takže představa že bych to tehdá použila mě děsí. Když je dítko fakt nemocné je to jiná, ale na obyčejné bolení bříška jsou i jiné prostředky, mamka Ti radí dobře...
8. črc 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
@alemari No doufám,ze zmizí,mám flek i nad horním rtem,vypadá to jako knír :wink::wink:
Na prdy mi máma doporučila pít fenyklove mleko,mě to chutná i normálně,v hmozdiri rozdrtit semena fenyklu,prelit vrelym mlékem,kdo chce trochu osladit a vypít. Komu nevadí teplé mleko,tak ať zkusí :wink:
8. črc 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino mě se taky udělal nad horním rtem!Co s tím? Zmizne to? Mě říkal doktor , že to ted mám mazat 50UV , a další sezonu taky, začít už od prvního sluníčka v zimě aby to nevystouplo. :unamused: S tím fenyklem, to určitě vyzkouším, já pila jen fenyklový čaj...nebo kmínový, ale , stejně, když ten prd bude tlačit tak si pořve... :grinning: :grinning: My to máme jednoduché, prdnem si sa hotovo,, ale oni ti brouci malí nevědí jak! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. črc 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek