• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari Já doufám,ze to zmizí,vypadám jak Hitler..ještě abych měla problém,ze podporuju nacismus !! S tím omezením slunění jsem to slyšela taky,bude to příští rok krusny,s prckem bych rada příští rok víc trávila v mém rodišti,máma má velký bazén,tak se slunění nabízí,neláká mě představa léta stráveného pod pergolou..no co,budu to muset přežít:wink:
Mamina na fenyklove mleko nenechá dopustit,jenže my byly hodne holky. Čekám raubire,kluci jsou zlobivejsi...
8. črc 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. Je tu někdo? Nebo už všichni rodí :grinning: !
9. črc 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@yesu Tak to jsme na tom stejně...já fakt nestíhám a do toho Tomáška začali provokovat prdíky...chudáka...:frowning2:
9. črc 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Né dneska budu mít čas i na MK tak co jak se jinak cítíš..před porodem jsi ještě pořád fit?....
9. črc 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jé ahoj Luci :slight_smile:!
No cítím se hrozně,jako přerostlej meloun :grinning: a už bych to taky chtěla mít zasebou,ale ještě mám pořád 20 dní do termínu porodu a já budu určitě ještě přenášet :confounded: .
A co ty,jak to zvládáš? Co kojení,máš dost mlíčka? A co v noci,budí se Tomášek hodně?
9. črc 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Mi ani nemluv...zvládám to zatím dobře...předevčírem jsem měla z ničeho nic horečku 38,7 tak jsem si vzala paralen a bylo mi zase o.k a už se mi nevrátila horečka. Nevím z čeho jsem to mohla mít..a kord v 6ti nedělí je to špatné...tak jsem chtěla ject na pohotovost kdyby se mi vrátila...přeci jenom kojím...a mohla bych mít zánět a bůch ví co...ještě....jinak o.k vše...ale já si myslím, že jak jsem neodsávala mlíčko z prsa co malej nevypil tak se mi to tam začalo hromadit...a začalo mě bolet pravé prso...tak jestli jsem to neměla z toho .... pak jsem to celý vysála a už mi zmyzela i bolest...tak já fakt nevím :frowning2: . Jinak malej přibírá na váze zítra jdeme k doktorce na prohlídku a v pátek na kyčličky :grinning: samé lítání.. Ale je fakt, že se vůbec nevyspím tak jak já bych chtěla...! Malej se budí zatím na papaní cca 2-3-4 hodinky...a konečně začíná být už i déle vzhůru což jenom dobře pak chrní v noci :grinning:....a za to nás postihují prdíčky...jsem hotová :grinning:...
Prosím tě přenášet nebudeš....a když jo stejně se mimíse dočkáš :grinning:
9. črc 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No není ten začátek s miminkem vůbec lehký :slight_smile: ! A ty teď tedy odsáváš mlíčko,máš odsávačku,jak to poznáš,že je potřeba odsát,že máš plný prsa??? Já jsem na to zvědavá,jak to půjde nám :grinning: . Já už se ale hrozně těším až malou poprvé uvidím,na porod samosebou néééé :cry: !
9. črc 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino já má raubíře 2....moje mamka zas říkala, že když brečí tak cvičí plíce....dopřála jsem jim cvičení, do libosti :grinning:
9. črc 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky...tak měsíc zpátky jsem se k vám vetřela,ale nějak není čas psát..vždycky trošku přelétnu,co si píšete :grinning: jinak gratuluji novopečeným maminkám...
já to mám dnes za 11 dní.v jednu jdu na monitor a na kontrolu..jsem zvědavá,co mi dr. řekne..bolí mě celý spodek,bříško mi pěkně tvrdne..

@teddylu neboj..přenášet určo nebudeš a i kdyby :slight_smile: tak či tak prcek musí ven :grinning:
9. črc 2012 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,dobré ráno....tak už mi zbývá 6 dní do TP,ale mám pocit,že s malou to ani nehne.Už několik dní mě tak bolí záda,píchá pod podbřiškem,někde v místech,kde bych se měla otvírat-tak se modlím,aby mi zítra doktorka řekla,že se alespoň otvírám,nebo už je to nekonečné.Každý večer když jdu spát mě všechno začne bolet,jakoby do rána mělo něco přijít a nic z toho není :frowning2: já se snad nedočkám.....chjo :frowning2:
9. črc 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Uvidíme,jak to budu hrotit. Jinak dnes to byla asi nejhorší noc,břicho mi sice stále netvrdne,ale měla jsem křeče jako při MS po 20 a pak i po 10 minutách. Kolem 8 ráno se to zklidnilo,chtěla jsem usnout a nahlasila se kamaradka s prckem,tak mám smolika,začala jsem uklízet,je to tu po vikendu jak po boji..ach jo..
9. črc 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@chezzule Tak to jsme na tom s tím pícháním úplně stejně...tak se taky modlím, aby to aspoň k něčemu bylo :slight_smile: Už mám půl úklidu za sebou, ale musela jsem si teď na chvíli odpočinout...no a čeká mě vytřít celý byt, takže si ještě docela máknu :slight_smile: Jen manžel se dneska nakonec vrátí z práce pozdě, tak buď bude muset být jen rychlovka, nebo dnešní vyháněcí sexík nestihneme :frowning2:
Už bych to ale chtěla mít za sebou, pokaždý, když se v noci zvednu na záchod, tak manžel hned vystřelí, jestli dobrý a jestli už rodím nebo ne :grinning: Úplně mi ho je líto, chudáka :frowning2:
9. črc 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka já bych řekla,že kolikrát ti tatínci sou vyděšenější než my prvorodičky.Mě akorát štve,jak mě večer všechno začne bolet,píchat-vypadá to,že něco přijde a ono nic :frowning2: dnes ukecávám malou,že je chladno a zítra taky má být,tak by mohla už ven :grinning: a ona mi odpověděla,že sem chytla průjem....to bude možná těma meruňkama,si každý den dám třeba dvě nebo nektarinku.
Večer sem také nějak víc lítala na wc a to píchání je vážně divné,malá včera strašně řádila a uplně sem cítila jak hýbe hlavičkou-a to sem musela furt lítat na wc.S úklidem to nepřeháněj-vše postupně :wink:
9. črc 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky potřebuju rychlou radu! Dělám zeleninovou polívku s bramborem a omylem sem tam nasypala trochu cukru!!! :angry: :grinning: Jak se té sladkosti zbavit?citron???přece to nevyliju do hajzlu???promiňte za ten výraz!
9. črc 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Jo, tady je taky pěkně chladno, ale mělo by to teď vydržet minimálně tenhle týden, tak snad malá dodrží termíny :grinning:
Třeba máš ten průjem už k tomu porodu ;) Já dneska úplně cítím, jak mi šmrdolí hlavičkou v podbřišku, je to jako při prvních pohybech, hrozně dlouho jsem ji takhle dole necítila :slight_smile: Tak snad je to taky znamení...Neboj, sice toho mám na úklid dost, ale zas nechci malou nijak ohrozit nebo tak, takže si dělám pěkně v klídku, však ono mi to nikam neuteče :slight_smile: Oběd mám od soboty v ledničce, takže dneska ani vařit nebudu, prostě pohodička :slight_smile:
9. črc 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka dneska je mi celkově nějak divně,tak uvidíme co z toho bude/nebude.Bylo pořát hrozně horko a najednou je jen 23 stupňů.Je mi tak nějak divně :frowning2: naštěstí sem si uklízela včera a oběd je od včerejška,takže klídek.Na průjmy právěže netrpím,tak buď mi něco nesedlo nebo snad třeba předzvěst porodu.Kéžby-vždyť už sou všichni tak dotěrní-kdy že to už bude,každý den pořát někdo.
Tak budem nejspíš závodit která z nás to bude mít dřív zasebou ;:wink:
9. črc 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak vás všechny dneska zdravím :slight_smile: kojím, tak píšu jednou rukou :grinning: včera měl kubík zas brutální bolesti, od sedmi do půl osmé papal a pak to začalo. usnul až o půl desáté a pak spal do půl čtvrté, mazec, ale mám strach, že když bude takovej interval mezi kojením, aby se mi nezačalo ztrácet mlíko, co myslíte?ráno měl zas blbou náladu, tak snad odpo to bude lepší, musím vysát, vytřít, převlíct postele a zajet mamce zalít kytky.
těhulky myslím na vás, ale brzo se všechny dočkáte :wink:
9. črc 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule
@snuflinka
Holky tam mě dnes taky pěkně píchalo v podbřišku a jsem nějaká přešlá a nic se mi nechce a nic mě nebaví,nějaká depka na mě sedla :frowning2:! No já jsem vzhůru od 5h,nemohla jsem spát a hlavně jsem dlouho necítila pohyby,tak jsem z toho byla docela vyplašená,ale po snídani už se malá ozvala a teď zase řádí :slight_smile: .
Já teď uklidila balkók,sedím si tu u PC a najednou rána jako z děla a všechny čtyři truhlíky s rajčatama,co je má přítel venku na parapetu slítly větrem na zem,všude hlína,bordel a potrhaný keříky :frowning2: ! Tak jsem měla o zábavu postaráno :confounded: ,chudák a on se s tím tak piplá :cry: . Ale vítr není nijak velkej,tak to nechápu,jinak to hned sundaváme,když začne hodně fučet!!!
9. črc 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dnes jsem od půl 4 vzhůru, měla jsem bolesti, na kontrole mi řekla, že už se konečně otvírám a že už to brzy dopadne :wink: Ale domů mě ještě nechala jít, tak uvidíme :grinning:
9. črc 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu dnešek je vážně divný,já sem tak nějaká přešlá :frowning2: změna počasí holt....u nás bylo do dneška děsné horko a dnes jen 23 stupňů a pod mrakem vcelku.Ale sem za to ráda,nebo už sem ty horka nemohla vystát.To teda potěší-ty rajčata.Člověk se s něčím tak piplá a během chvilky je po parádě
9. črc 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka tak to se máš,za chvíli to máš zasebou.Já jdu zítra na KO tak sem zvědavá-co mi řekne MUDr.
Doufám,že taky už nějaké to otvírání nebo mě picne...
9. črc 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnešek je na h....malej furt brečí a já místo mouky dala do polívky cukr :angry: konečně sem měla chvilku něco uvařit a tohle, chce se mě brečet :frowning2:
9. črc 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Jů tak to už bude za chvilku,já chci taky,mě už to s tím pupíkem vyčerpává :cry: :cry: :cry: ! Tak až pojedete,tak jestli ti zbude vteřinka,tak nám to napiš,ať víme že už jste v porodnici :wink: . Přeju ať je to šup šup a bez velkých bolestí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
9. črc 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme, minulý týden ještě říkala jak jsem zabetonovaná a dnes takový pokrok, tak už se třeba taky otvíráš a brzo uvidíme ty naše holky :grinning: Akorát že mám kžížový bolesti, takže se mám při porodu asi na co těšit :unamused:
9. črc 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu To zase bude dobrý, je nějaký divný den, zítra se tomu budeš smát :wink:
9. črc 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Tak to mně už co se pohybů týče dosáhla Natynka fakt extrému. Už je velká a břicho mi neroste, takže když jsem si před cca 14 dny myslela, jak někdy ty pohyby bolí, protože už má dost síly, tak jsem fakt netušila, o čem mluvím. Už se tam totálně napasovaná, když se hýbe, tak není jediný místo na břiše, kde bych ji necítila a fakt to už není ani nepříjemný a bolestivý tlak, normálně to prostě děsně bolí :frowning2: No a jak jsem si odpočala po tom úklidu, tak na to vytírání se mi už nechce :grinning: Ale ještě se vzmužím a dám to :slight_smile:
@chezzule Tak to jsem na ten náš závod zvědavá, ale vidím to tak, že budeš vítez :slight_smile: Ale dneska ráno pokračoval seriál "odchod hlednové zátky", zase kousek pryč, ale pořád čirý, maximálně místy bílý...takže snad to fakt do neděle bude :slight_smile:
@zlatuzka Jéé, ty se máš :slight_smile: Moje otevření těsně na špičku prstu za výhru nepovažuju :grinning:
9. črc 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Yesu nevěs hlavu :slight_smile: Máš toho moc, s mimčem to není žádná sranda, kort když je den blbec!!! Ale zase bude líp, uvidíš :slight_smile:
9. črc 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu No uvidíme, mohlo by to být už dnes, chci to mít za sebou už konečně a neboj Baruška taky bude chtít za chvilku ven, aby ještě nebyla venku dřív než naše Zlatuška :wink: A jinak moc děkuju :slight_smile:
9. črc 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Nebreč i to se stane,ale nevím co by to mohlo vyrovnat a je hodně sladká jo??? Já zase včera na pánvičku místo oleje nalila ocet a to už jsem tam měla na opečení bramborový šišky,tak jsem je musela všechny vyndat,omýt a na novo :frowning2:!
A malýho trápí bříško???
9. črc 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka No já mám napsáno zbytek čípku volně pro prst, tak nevím,ale zní to dobře :grinning: A kdy jsi byla na kontrole?? Mě tenhle pokrok nastal během 6 dnů, takže vše může být jinak během okamžiku :slight_smile:
9. črc 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek