• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@zlatuzka No mohla by chtít hned :wink: ,ale ještě máme tři dlouuuuuhé týdny :cry: :cry: :cry: ! Kdo si počká,ten se dočká :grinning:
9. črc 2012 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka To mi ani nepiš s těmi pohyby,mě to už taklhe bolí dost a to má být ještě horší jo,to snad nepřežiju :frowning2:!
9. črc 2012 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatuzka Já byla ve středu u primáře v porodce, zítra jdu naposledy ke svému doktorovi, ale ten mi čípek kontroloval naposledy v 21tt, takže tam na nějaké zprávy moc nesázím :frowning2: A ve středu jdu do porodky jen na monitor, takže to taky nic, na KO k primáři mám přijít až příští pondělí, když neporodím :frowning2: Ale já doufám, že porodím :slight_smile:
9. črc 2012 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu No každý to má asi jinak, ale jako dneska docela očistec ty pohyby...Já jak pořád měla s porodem času dost a respekt z toho, co bude potom, už se od pátku fakt těším, až bude malá venku...ta příroda je moooc chytrá :slight_smile: Pořád jsem měla pocit, že nejsem připravená, měla jsem paniku ještě před 14 dny z toho, že už bude červenec a s tím i termín porodu...a teď od pátku záda, když ta trochu polevila, ačkoli bolí pořád, tak zas Naty posílila všechny svaly...no prostě už aby to bylo :slight_smile:
9. črc 2012 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky připadám si poslední týden jako čerti v S čerty nejsou žerty, když vážili Dorotu Máchalovou :grinning: Ale dneska můžu s klidem prohlásit, že jak se poslední týden dolu jen plížilo, tak dneska fakt klesáááá :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
9. črc 2012 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka to máš dobré,mně žádná hlenová zátka neodešla,ale to nemusí být.Ze mně furt něco uniká,musím nosit malou vložku.Třeba mi ani plodovka nepraskne.....já zas myslím,že rychlejší budeš ty,u tebe to vypadá nadějněji než u nás.Malá mě akorát napíná a fur nic :frowning2:
9. črc 2012 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu já to chtěla vyrovnat citronem a teď tam cítím i sladký i kyselý, takže to asi fakt poletí do záchodu, ach jo to mě tak šte, vařím to pomalu jednou rukou a druhou drndám malýho a pak to přijde vniveč :frowning2: dneska to bříško není, má asi špatnej den nebo nevím :unamused: teď usnul, tak musím rychle vysát a vytřít a nevím jestli udělat tu polívku znovu, už se mi do toho ani nechce, mě úplně přešla chuť na veškerý jídlo! nejradši bych sbalila malýho a šla někak na meníčko a už vidím jak se mi bude zas přítel smát a mít ohromný rady jak vařit :angry:
9. črc 2012 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@chezzule Přesně jak říkáš, zátka ti odejít ani nemusí...tohle napínání je děsný, velký kus mi odešel minulou neděli, pak týden nic a včera večer kousek a dneska zase. Ale pořád se nic velkýho neděje :slight_smile: Tak si jdu dát oběd :grinning:
No výtok já mám celé těhu, pak mi zesílil někdy kolem 36tt, podle dr. je to normálka. No a mám ho pořád a do toho ta hlenovka. Ber to tak, že stejně má každá žena porod jiný....a i u jedné ženy se ty porody mohou lišit, takže na tom stejně nic nevykoumáme :slight_smile:
9. črc 2012 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@teddylu S tím odsáváním...je to jednoduchý to poznáš kdy se ti malá napije více nebo méně z prsa než z druhýho...Pak tě začnou bolet nebo tvrdnout...to už je náznak odsát nebo si hraješ na zánět prsu...a já to dělala tak, že jsem nakojila z jednono prsa více a zdruhého méně...další kojení jsem mu dala zase naopak to prso ze kterého jedl málo...a pak mě to začalo bolet a začala jsem mít tu zajímavou horečku a jak jsem odsála byl klid a horečka se neukázala...ale jak říkám to určo poznáš...a odsávám růčo...sice to déle trvá...ale mě to nevadí...ale v porodce jsem odsávala elektronicky :grinning: sama mi cucala prso ta odsávačka a ty jsou drahý jako kráva :grinning:
9. črc 2012 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
Jinak holky dneska budeme s Tomíkem vegetit...a půjdeme na procházku tak pak hodím jsem nějaké ty fotečky z té procházky...jak jsem slibovala...a ještě nesplnila :grinning:
9. črc 2012 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@luciemeli No tak hlavně že to poznám Luci,to je hlavní. Tak to abych si ještě tu odsávačku pořídila :wink: ,abych pak nemusela odstříkávat mačkáním prsa,to bych se asi bolestí počůrala,já mám ty prsa pořád hodně citlivý,tak to jsem na to zvědavá,až se mi do nich malá zahryzne a bude tahat mlíko ven :grinning: :grinning: :grinning: ! Ty elektronické jsou drahé,to máš pravdu,ale já do ní půjdu pokud mi to pomůže a ušetří čas,ještě dostaneme nějaké penízky k porodu od přítelovo rodičů,tak by to bylo z toho :sweat_smile: .
9. črc 2012 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Ahoj,naše malá od včerejška taky docela zlobí,měli jsme návštěvu a já dopoledne pekla buchtu v noční košili :grinning: Pak před návštěvou se taky předváděla,mám strach,že začíná být závislák na prsu,nejraději by pořád dumlala a pospávala si na prsu :angry: Večer mi pak usnula až ve 23.15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , spala do 3hod. a pak pořád kňučela,tak nakonec přes všechna předsevzetí skončila u mě v posteli.Tvrdě usnula až v 6hod. a v půl 7 ke mně nalezl syn ať mu rozlepím očička.Od začátku prázdnin totiž chudák marodí,nejdřív ouško a pak zánět do očí,každé ráno má oči slepené,tak se modlím ať to nechytne ještě maličká.Dopoledne jsem s ním byla u dr.tak mu změnila léky...a tu naši princezničku ukřičenou jsem dala k mamce a prej jí tady taky řvala a furt shánla prso :grinning: Před chvíli zas kňučela a tak mi mamka říkala,že jí budeme asi muset nechat trochu pořvat a za chvíli koukám a mamka jí nosila na rukách :grinning: Řekla bych že naše madam si nás začíná pěkně omotávat kolem prstu :grinning:
9. črc 2012 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Takže polívka je v záchodě :angry: ? Škoda,příště už budeš opatrnější :wink: . Je to jasný,je toho moc a pak člověk ve zbrklosti dělá kopance,to nás čeká všechny,sama v tom nejsi a nebudeš.
A když spí tak vysáváš,to se nevzbudí?? Tak to je paráda,toho sem se bála,že miminko vzbudí všechno.
No a k příteli bych ti napsalo toto: Tak ať si to zkusí na měsíc sám a pak se ti teprve může smát,když se něco nepovede,to není sranda se starat o mimi a celou domácnost a ještě vařit,to bys musela být na baterky a né člověk co potřebuje i odpočinek aby nabral nové síly. :pensive: :pensive: :pensive:
9. črc 2012 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino já taky upekla koláč, poprala, vytřít bude muset někdo jiný ale jinak to nehrotím. :slight_smile: Mě dvě noci taky nějak bouří břicho, i tvrdne ale jen 3Xtřeba, to před porodem bývá asi víckrát, mám ještě čas, tobě se to už krátí :dizzy_face: Já jsem ted tak ospala, spím jakmile lehnu, přes den, v noci, furt...asi nabírám síly :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2012 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
to tvrdnutí břicha je otravné :grinning: si připadám jak pytel cementu :grinning: věčně tvrdé,ale nic se jinak neděje.... :frowning2:
9. črc 2012 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari No mě právě netvrdne,ale bolí mě podbrisek,jako pri silně MS. Tak po půl hodinách. Kamaradka odjela,jdu se zkusit vyspat,co kdyby náhodou mě čekala dlouhá noc...
přikládám foto z dnešní návštěvy,Komin se choval vzorně,jen nepozorovan okradl Filipkovi dudlik. To budeme muset hlídat. Jinak pohoda,myslím,ze s juniorem budou dobrá parta:wink:
9. črc 2012 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
Já bych dneska taky spala...jenže čekám, že mi přivezou pošťáci dárek k svátku a narozkám od tchýně, tak to nechci zaspat :-/
9. črc 2012 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka Tak to chápu :wink::wink: já mám dárek k narozkam v brise,i když počítám,ze při porodu si to asi myslet nebudu...ale 27.7 mi snad bude už hej a jako dárek to asi bude.
9. črc 2012 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@snuflinka taky sem dnes nějaká unavená :frowning2: a to sem docela spala v noci....
9. črc 2012 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka
@kamino co to je za spavou náladu!!!
9. črc 2012 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino mě taky tvrdne minimálně, nechápu jak může přijít porod bez přípravy dělohy, ale asi jo, uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak kdybych já pustila nanšeho psa k mimi, tak by ho asi zalehla, nebo udusila chlupama!!!
9. črc 2012 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu prosím tě, můžeš mi poslat ještě jednou odkaz na tu paní co šije? :wink:
9. črc 2012 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Mně netvrdne vůbec a už to ani nečekám...mamina prý taky žádný tvrdnutí a poslíčky neměla...hold to jde :slight_smile: Fakt za celý těhotenství mi ztvrdlo břicho maximálně 3krát... :slight_smile:
A dárek dneska nedoručen z důvodu technických problémů české pošty...abych se do porodu vůbec dočkala...
9. črc 2012 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka no, aby Ti ho nehodili na balkon rovnou z auta???!!! Co to má být víš?
Mě teda začíná tvrdnout, to zas né že by vůbec, ale až ted, ke konci...i když ke konci, jeden trrmín 13.7 a poslední až dokonce 1.8. tak nevím jestli jsem na konci, nebo kde vlastně, když se ani neotvírám,ani čípek nic... :grinning:
9. črc 2012 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem dneska vyřízená, sice nám klesla venkovní teplota, takže konečně není na zdechnutí, ale celou noc jsem se nějak převalovala a vůbec nespala. Do toho mi tvrdlo břicho jak vzteklé, abych se nenudila asi :grinning:. Dopoledne přijeli na návštěvu manželovi rodiče, tak jsme s nimi chvíli seděli a teď už jsem zase úplně vyřízená, takže jsem si naordinovala válení se. No, večer ještě vyžehlím, kdyby náhodou bylo od zítřka zase horko :slight_smile:.
Zítra vyrážím zase na kontrolu do porodnice, takže jsem vážně moc zvědavá, co mi zase řeknou.
9. črc 2012 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
9. črc 2012 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka Jaký dáreček,pochlub se :wink: :wink: :wink: ? Já se také pochlubila tím houpacím křesílkem :slight_smile: !
9. črc 2012 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@domca06 Kubík má většinou protivný to dopoledne, je z noci vyspanej a začíná vyžadovat pozornost nebo teda se chce spíš chovat :slight_smile: v noci je naštěstí většinou hodnej, teda pokud ho nechytnou prdíky!
@teddylu jj polívka šla do záchodu a nakonec sem udělala novou! dneska sem toho stihla fakt hodně!vysát, vytřít, pověsit prádlo, uvařit dvě polívky, jít na nákup a samo obstarat toho mýho budulínka! Je fakt, že dneska sem vstávala asi v 8 a jindy třeba až v 10...budu se muset naučit fakt ráno vstát abych všechno stíhala! akorát ven už dneska s malým nepůjdu, ale byl celej víkend venku, tak dneska mu snad balkon stačí :slight_smile: a jak říkáš máma není na baterky!
9. črc 2012 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari Ty máš teda pěkný rozptyl v termínech :slight_smile: To jsem na to zvědavá :slight_smile: Vzhledem k tomu, že je ten dárek na dobírku, tak to asi házet nebudou, si pěkně dojdou pro penízky :grinning:
@teddylu Je to prstýnek na nohu - přidávám foto :slight_smile: Před 3 lety jsem ten svůj krásný zapomněla v solárku a když jsem se tam po 15 minutách vrátila, tak už tam samozřejmě nebyl...no a pak jsem dlouho žádný nemohla sehnat, protože se mi nelíbil, až teď :slight_smile:
9. črc 2012 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka ježiš to je krásný :slight_smile: kde to mají?
9. črc 2012 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek