• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@snuflinka dátek, na dobírku!!! To si nakonec nadělíš sama? :sweat_smile:
9. črc 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka No tak ten je opravdu krásnej :slight_smile:! Já mám na nohu dva a řetízek kolem kotníku,ale nějak to nenosím,prstýnky se mi pořád přetáčejí a ten řetízek mi vadí. Tak to mám pěkně uložené ve šperkovnici a třeba je zase někdy vytáhnu.
9. črc 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Takže jsi nakonec udělala tu polívku znovu :grinning: ! No já bych tohle všechno teda nestihla,to já se budu hlavně věnovat malé,ale úklid a ještě vaření,to zas obojí nedám,od čeho mám přítele,tek má pohodovou práci v kanceláři,doma je každý den v půl třetí,tak ať se taky on zapojí do chodu domácnosti :wink: ! No ale on to dělá už teď,nemůžu si na něj v nejmenším stěžovat. Ty jsi SUPER ŽENA,že to zvládáš všechno sama. Jen abys za pár dní-týdnů nepadla vyčerpáním :cry: !
9. črc 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari :grinning: Ne, peníze jsem na něj už dostala a chtěla jsem, aby přišel co nejdřív, kdyby se čekalo na převod z účtu, tak by se to protáhlo :grinning:

@teddylu Já právě nákotníky taky moc nemusím, ale ten prstýnek jsem nosila nonstop, jen před promocema jsem chodila do toho solárka a tam jsem ho sundavala a jak to dopadlo :frowning2: Teď si ho nasadím po ávratu z porodky :slight_smile:
9. črc 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky,co jste už rodily,mám dotaz - od 15 hod mám celkem pravidelně jakoby MS bolesti po 10 minutách,pak asi hodinu po 5 a teď už zas po 10. Termín mám ve čtvrtek. Co teď - mám se naložit do vany a ještě počkat? Jinak vše v pohode,voda ani zatka neodesla. Jak poznám,kdy vyrazit ?
9. črc 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino kdyby jsi ty bolesti měla popsat od 1 do 10 kolik to je?
9. črc 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka jo, takže ted ho dáš až po porodu nebo ho necháš v porodnici? :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Tohle už jsem někde u někoho četla,ale jak má chudák poznat jak bolí desítka,když ještě nerodila :grinning: ???
9. črc 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jednoduše, kolik bys ještě vydržela kdyby se to stupnovalo :wink: když to začne na 1-2 tak po 2 hodinách tě to třeba bolí na 4?Taky se tě nejspíš budou ptát, to je jak kdyby ti vrtali zub, kolik to bolelo?:grinning:
9. črc 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Hm to je zajímavé a co kdybych řekla 8,to už jsem před porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? Pro mě je to fakt těžký posoudit,já nevím kolik bych měla říct,každá bolest je jiná :frowning2: !
9. črc 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu to je fakt, já řekla když jsem dojela poprvé do porodky 4..a bylo to tak, stahy po 3 minutách, křížové bolesti atd, až už to bylo na 8, tak mi dali něco od bolesti a okcitocín :pensive:
9. črc 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Takže ty jsi řekla čtyřku,ale podle doktora už by to byla osmička :wink: ,tak to je zase dobré :slight_smile: !! Tak ty bolesti nebudou tak hrozné,já to věděla :grinning: :grinning: :grinning: !
9. črc 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Aha tak si to čtu znovu a zrada,né že to byla osmička hned a ty jsi řekla čtyřku postupně z toho byla osmička,tak to nééééééé :cry: :cry: :cry: !
9. črc 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jj udělala sem ji znova! já nejsem super žena jen perfekcionistka, která prostě musí mít všechno tip top :angry: někdy tuhle svoji vlastnost fakt nesnáším, ale prostě si nemůžu pomoct, ale určitě by mi bylo líp, kdybych se někdy uměla třeba na úklid vyprdnout a radši odpočívat, ale to já moc neumím, sem prostě zvyklá být pořád v jednom kole :slight_smile:
9. črc 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Fakt nevím, jak bolí 10 a zub mě nikdy nebolel a když mi ho vrtali, tak jedině s injekcí, takže fakt nevím....
Je to tak, že si musím kleknout a dýchat jak bernardýn a jde to. Trvá to cca 30 sekund, občas se mi udělaly i mžitky před očima. Ale během chvíle zas nic ... no radši jdu do vany a najdu žiletku, kdyby náhodou :slight_smile:
9. črc 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No tak hlavně aby tě to nepoložilo :cry: ! To já mám taky ráda všechno naklizený,ale opravdu to prostě někdy nejde no a s mimčem to bude ještě horší,něco určitě udělám,ale pokud budu unavená,radši si s ním schrupnu,než padnout únavou a udělat to napůl :slight_smile:!
9. črc 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu né broučku, bylo to na 4 a až jsem řekla na 8 tak mě začali tišit :grinning: :grinning:
9. črc 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino mě zub taky nikdy nebolel, plomby nemám, jen přemýšlím co máš v úmyslu s tou žiletkou! :grinning: :grinning: :grinning:
Je to hodně pravidelné a je ti špatně, tak to asi bude na výjezd, ne?
9. črc 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Na podřezání to sice není, ale spocená jsem jak dveře od chlíva a při stazích se mi dělají mžitky... Bobo odjel právě do bankomatu, nevíme, jestli se ještě na Vinohradech platí za porod .. na stránkách mají že ne, ale radši ať má nějakou zásobu... uvidíme, je to zatím přesně po 10 minutách, pětiminutovky jsou hodně slabé, ale když to přijde po 10 min, tak je to cítit... ještě asi počkáme, máme to cca 15 min autem, až to budou pětiminutovky, tak asi vyrazíme.. jen mě štve, že jsem unavená, celou noc jsem nespala, jelikož mě to bralo po 20 min, tak padám na hubu už teď.
9. črc 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino jejej,tak ještě lehni, nebo si dej něco výživného, budeš potřebovat sílu, třeba těhu vitamín? :wink:...na levý bok :wink: já jsem fakt jela až to bylo hodně pravidelné, stejně jsem tam pak tvrdla ještě dalších 13 hodin, a to už o hladu :confounded: Jký jsi měla nález na poslední kontrole? :slight_smile:
9. črc 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Nevím, jestli se v tom vyznáš, já ne...hrdlo 2cm, polotuhé, uzavřeno, děloha NT, DK - bpn. To bylo minulý týden ve středu. Co kdybych si dala šálek maliníku, myslíš, že to má smysl? Ležet se moc nedá, pomahá mi, když klečím a jsem opřená o parapet, nebo stojím opřená o trám... právě z toho čekání v tom depkovém prostředí mám strach, navíc mi v nemocnici strašně vylítne tlak, byla jsem kvůli němu i na pozorování, než přišli na to, co jsem jim tvrdila celou dobu, že mám syndrom bílého pláště. Ale když mi tam pak naměří ve stresu 160/100, tak do mě budou prát oxitocin horem dolem a to fakt nechci.
9. črc 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Až po porodu :grinning: Pro jistotu :slight_smile:
9. črc 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino ještě pokud to jde tak vydrž doma, projdi se, až se to nebude dát vydržet tak to poznáš....opřená o parapet? Takže křížové!
9. črc 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ne, do podbřišku, jako když by mě tam někdo píchal. Parapet proto, že když sedím na bobku, tak si o něj opírám čelo a ruce :slight_smile: To je mi asi nejpohodlnější a snažím se zhluboka dýchat. Snad to tak dělám dobře, snažím se uvolnit, pokud to jde....
9. črc 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino a jak je to ted často?
9. črc 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Pořád kolem 10 min. Mezi tím, třeba malý stah po 5, ale hlavní jsou pořád 10.
9. črc 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino jestli ti to pomůže psych.tak ten maliník dej, nebo i teplou sprchu možná, na záda si to pustit, jedla jsi něco? Oni ti asi pak nic nedovolí jíst :unamused: Škoda, že ležet nemůžeš, ještě bys spočla... To je práce, teda, a stupnuje se ta bolest nebo je stále stejná?
Bys nevěřila, ale já měla takové děsné poslíčky u prvního 5 dnů před porodem, odešla po 5 hodinách hlenovka a nic...
9. črc 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ležet můžu, ale ne při stazích.. to bych pořád lezla z pelechu a do pelechu :slight_smile: Už jsem se najedla, od rána jsem nic nejedla, neměla jsem hlad, ale právě proto, aby mě tam netrápili hlady, tak jsem se přemohla :slight_smile:
Tak uvidíme, jdu na maliny :slight_smile:
9. črc 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino a co průjem, nic?
9. črc 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Nic, jsem po sprse, to byl klid skoro 18 minut, ale pak to nastoupilo znovu.
9. črc 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek