• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@kamino že by to byli takoví brutální poslíčci? Stupňuje se ta bolest?
9. črc 2012 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Přímo ve sprse to bylo super,nic nepřišlo,ale jak jsem vylezla,tak zas neceelych 10 minut,ale řekla bych ze tak stejně...ležet se fakt nedá,nechci to vidět na tom monitoru...hele,nepresuneme to do vzkazů,ať neplasime cekatelky?
9. črc 2012 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino :grinning: :grinning: :grinning: klidně, já tu ted řešila rozřezanou synovu nohu, to bylo křiku!!! Podle mě si počkáš pěkně doma do rána, budeš střídat sprchu a postel, a bud se to rozběhne nebo si ještě týden počkáš...je to stále jen po 10min, nezkracuje se to nijak rychle, mě to taky začalo tak po 7 minutách, asi kolem 6 večer, pak to bylo po 5 a ve 4 v noci to bylo cca po 3, to jsem jela. klidně jsem ještě mohla pobýt doma...jen musíš vědět že se někde nevyvrátíš, někdy příjde takový stav na mdloby jak se mění tlak... :wink:
9. črc 2012 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamino @alemari Ne, jako porod v přímém přenosu bude určitě pro všechny přítomné přínosem :grinning:. Já mám teda taky hrůzu z toho, že nepoznám, kdy ještě nemám plašit a kdy už mám vyjet.
9. črc 2012 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@zlatelevizeedna vyjed až už nebudeš moct vydržet :grinning: :grinning: :grinning: já vyjedu jakmile to příjde, protože bych taky nemusela dojet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. črc 2012 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari
@zlatelevizeedna Hmm,teď to po těch 7 bylo,uvidíme,jestli to bude pravidelně. Koukam,ze máš taky veselo,co vyvadel? Tady je to taky komedie,jak sedím na bobku a rozdychavam,tak Bobo pustil psa z venku a ten malej mizeta si myslí,ze je to bezva hra,tak rozdychavam se psem pomalu na hlave :wink:
9. črc 2012 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@kamino zitra ti budem rikat mamino :wink:
9. črc 2012 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino
@zlatelevizeedna tak si představte, celý den mu říkám, nechod bosky, bude tu střep nebo vosa.....no ani střep ani vosa,nesl sklenku domu na umytí, spadla mu a on místo toho aby zůstal stát tak začal po těch střepech poskakovat, krev všude, on řval jak pardál...nakonec to má sice hluboko, ale po obvázání a nezbytné ponožce aby se mu nezašpinilo prostěradlo, které si dnes poprvé povlékl sám, usnul :dizzy_face: Tyjo, takže se to zkracuje! Kdyby sneměla tu fobii z nemocnic, tak ti řeknu at jedeš si jen natočit KTG, a zjistit nález... :wink:
9. črc 2012 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@segra_bruni Uvidíme,jak to bude rychlý...doufám,ze jo..škoda,ze přítel není porodnik,aby mě mohl kontrolovat,zda se otvírám - je bohužel automechanik a to je mi v tuhle chvíli nanic.. Je blbý,ze tam nechci jet moc brzy a zas mám strach,abych neprijela pozdě,jelikož trochu spoléhám na epidural...teď není potřeba,ale taky se relativně nic neděje...
9. črc 2012 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari Jenže to je právě ten kámen úrazu,teď to bylo zas po 7,prcek se mele a to je normálně klidas,touhle dobou chodivam na procházku se psem,dnes má smolika.
Střepy v noze,fakt nic moc...chudak malej...tak tohle si bude určitě pamatovat.. A já si budu pamatovat Nechod do PRonatalu,za 9 měsíců je buudes proklinat !!
9. črc 2012 ve 23:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamino :grinning: :grinning: :grinning: kde že to nemáš chodit? To bylo za pomocí?
9. črc 2012 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino uz jedte!!! chci jit uz spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: porody doma nepodporuji ... ja byt Bobem st. tak te nalozim a jedu ... bile plaste ja mam rada, pobyt v porodce jsem si vzdy tak o 1-2dny prodlouzila :slight_smile: uvari ti, vyperou ti, setrou podlahu ... mela bys to prehodnotit! :wink:
9. črc 2012 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@segra_bruni no to je ale pravda!! Taky nechápu matky co se ptají hodinu po porodu kdy je pustí domů, leda mají doma černochy či co :grinning: snědla jsem co mi uvařili, o mimčo se postarali když jsem chtěla spát, prostě Františkovy lázně hadra :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2012 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@alemari
@segra_bruni Jo to bylo hned na první IUI !! V mém pokročilém věku !! Já si říkala, že to nebude jen tak :slight_smile:
Já nemocnice ani doktory nesnáším, mám tam vždy vražedný tlak, rozhodně bych si to nechtěla prodlužovat. Na cvičáku jsem si i sama sešila nohu ( v lekarničče jsme měli šití ) abych nemusela k doktorovi. Bohužel je to vidět, že je to amatérsky... Takže pojedeme až to bude max 5 minut a i tak to asi bude ještě masakr, nikdo mi nezaručí, že jsem otevřená... ach jo...
9. črc 2012 ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
9. črc 2012 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Já mám uvařeno do zásoby, už měsíc plním mrazák :slight_smile: Praní a žehlení mi nevadí, jedině asi toho malého řvouna mi nikdo nepohlídá, ale na to si budu muset zvyknout..to už asi jiné nebude..a o ten den dýl mě nevytrhne...
9. črc 2012 ve 23:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino mě už to břicho tvrdne taky ...jdu zalehnout, jestli neusnu tak tu budu zas! Prosím tě, věřím že si umíš zašít nohu, ale rodit se sama nezkoušej, jak to bude po 5 jedte, tím spíš jestli spoléháš na epidurál, to chvilku asi trvá než se to napíchne, já nevím , jsem masochysta, rodila jsem obyč :grinning: :grinning:
9. črc 2012 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino mne z tebe picne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
co dela automechanik? jeste venci psa a nebo uz oba spi?? mate jet do ty porodky!!
9. črc 2012 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari ja u prvniho taky ten luxus - rozumej epidural :wink: taky mela, nic to neni jen to vse boli min a dyl to trva :slight_smile: ... u druhyho jsem si tak nejak rekla ze to necham osudu a pak uz na to nebyl cas to pichnout ... ale kamino asi chce rodit jeste 2 dny .... :wink:
9. črc 2012 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
@segra_bruni Neboj, je to zatím pořád na 7, zabaleno mám, žiletku jsem taky použila, jsem nachystaná :slight_smile: Doma rodit by mě ani nenapadlo, když jsem to viděla na videu, tak jsem si říkala, že ten bodrel bych uklízet nechtěla... a mechanik fakt není porodník. Na Epi spoléhám, doufám, že to vyjde. Bobo venčí a asi ještě cca půl hodiny bude.
Tak se s vámi holky loučím ať se taky vyspíte, uvidíme, jestli ráno napíšu odsud, nebo se to dozvíte od holek, že je malý Bohumír na světě :slight_smile:
9. črc 2012 ve 23:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@segra_bruni Jasně, protože máme termín 12.7. a disciplína musí být :slight_smile:
9. črc 2012 ve 23:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamino dobrou! byl to fajn vecer :wink:
@alemari taky dobrou! :wink:
9. črc 2012 ve 23:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@segra_bruni Hmm, ještě mám trochu smyslu pro humor, tak to není tak strašný... počítám, že k ránu mě přejde.. takže tvůj nick hodím do soukromé diskuze a až to bude, tak ti holky dají vedět, o.k.? AHoj Petra
10. črc 2012 v 00:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamino ti přeju at ti ten epid.stihnou napichnout, vidím že času máš dost :grinning:
10. črc 2012 v 00:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino ja budu pres den v praci a na MK se dostanu az navecer ... at to holky prosim pisnou rovnou sem ... moc diky! ... ja to pak pisnu /pro poradek/ jeste do Pron. ... DIK a opravdu jiz dobrou! :slight_smile:
10. črc 2012 v 00:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Bobo stále venčí... snad mu ten malej mrzák neutek....
@segra_bruni Holky mají instrukce :slight_smile:
10. črc 2012 v 00:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobré ráno holky,
teda koukám, co se tu večer dělo!!! To jsem zvědavá, jak to kamino dopadlo!!!

Já jedu za chvíli na poslední kontrolu ke svému doktorovi, tak jsem zvědavá, co mi poví a taky jsem zvědavá, kam mi bude psát do průkazky, protože už tam nemám žádné volné místo :grinning: Včera mi udělal radost manžel, když přišel večer domů a úplně se vyděsil, že prý mám břicho dole :slight_smile: Já jak se pořád sleduju, tak už jsem nevěděla, jestli nemám halucinace :grinning: No a až se vrátím od doktora, tak hold ještě vytáhnu aspoň vysavač nebo něco...já než odrodím, tak se tady bude dát fakt jíst i z koberce :grinning:
10. črc 2012 v 06:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino budu čekat na zprávu co za macíčka jsi porodila...se mi o Tobě dokonce i zdálo:grinning:
10. črc 2012 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobré ráno.
Taky koukám,člověk tu jeden večer není a porod v přímém přenosu,ale jak to dopadlo se člověk nedozví :confounded: ! No nějaké rady od @alemari jsem si vzala k srdci,tak aspoň vím kdy vyjet do porodnice :grinning: .
Jinak u nás nic nového,Barča si spokojeně hoví v bříšku a nikam se nechystá.
No a já dnes po 100 letech pojedu vlakem,už se na ten zážitek těším jako malá holka. Přítel už nechce abych jezdila autem,pupím mám až u volantu,ale musím se dostat na 14h do Varů. Jedeme do Ostrova na ty monitory,ale přítel už pro mě z práce nestihne přijet do Sokolova:cry: . Tak jsem se rozhodla že dojedu do Varů vlakem a tam na něj počkám někde v kavárničce u zákusku :sweat_smile: !
10. črc 2012 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Sem už prostě nikdo nechodí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! Já jsem to říkala že tu nakonec zůstanu sama a budu si psát sama sobě :grinning: :grinning: :grinning: ! Kde jste všechny :cry: ????????????
10. črc 2012 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek